Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Bib válasza Vladek83 (#2599) üzenetére


Bib
őstag

Nekem nincs gondom az új driverrel. Persze experince meg hasonló nyalánkságokat sosem teszek fel.

(#2602) Vladek83 válasza Bib (#2601) üzenetére


Vladek83
tag

Úgy néz ki, hogy az eggyel előtti driver 376.33 megoldotta a problémát.

(#2603) hackeeeee válasza Vladek83 (#2602) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem tapasztaltam ilyet a 378.49-es driverrel.

Véleményem szubjektív...

(#2604) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Skacok, máshol nem lehet megvenni a Horizon 3-at csak Microsoft áruházban? :F
Vagy esetleg van valami olcsóbb változata?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2605) Zoltn válasza }{3@Đ$}{0ot (#2604) üzenetére


Zoltn
senior tag

Én angol amazonon vettem megy kb egy hónapja. Volt akció, 11k volt a Deluxe, és 5k a Blizzard.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2606) }{3@Đ$}{0ot válasza Zoltn (#2605) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

És lemezes formában nincs, csak Xbox One-ra? Annak a kódja nem jó PC-re?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2607) cyberkind válasza }{3@Đ$}{0ot (#2606) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kódos az Xbox-os, az Ultimate-nél is csak a Car Pass és kiegek kódosak, maga a játék lemezes.

Paranormal Cocktivity

(#2608) oriic válasza }{3@Đ$}{0ot (#2606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak és kizárólag Windows Store-ban tudod megvenni, vagy letöltő kódot tudsz venni, de azt is csak és kizárólag ott tudod aktiválni. Lemezes kiadás csak Xbox-hoz van, de az nem működik PC-n.

Live-Die-Respawn

(#2609) }{3@Đ$}{0ot válasza oriic (#2608) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Értem, köszi az infót! :) :R

Más: Látom a Windows Store-ban elég jól fikázzák a játékot, hogy nem megy normálisan, gyenge a kormány támogatás...stb.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2610) cyberkind válasza }{3@Đ$}{0ot (#2609) üzenetére


cyberkind
félisten

Jól megy a játék, a TE konfigodon szintén jól fog menni, egyedül a városban esik le 40fps-re a játék, de ott mindig és minden beállításon, illetve a procinál főként egy szálat használ a játék, a kormányt nem tudom, én Xbone kontrollerrel tolom.

Paranormal Cocktivity

(#2611) oriic válasza }{3@Đ$}{0ot (#2609) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olvasd végig ezt a topikot, a nagy többség (néhány kivételtől eltekintve) ugyanúgy PC-n játszik. MS Store-os értékeléseket meg ne olvass, sokszor nincs bennük ráció)

Live-Die-Respawn

(#2612) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Demot még ki lehet próbálni? Nincs kedvem szar nettel letölteni fölöslegesen 20GB-t. :F :W

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2613) sagem válasza }{3@Đ$}{0ot (#2612) üzenetére


sagem
addikt

Persze, a demo elérhető maradt, azt is az MS storeban találod :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2614) }{3@Đ$}{0ot válasza sagem (#2613) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:R

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2615) #48967168 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2609) üzenetére


#48967168
törölt tag

Nem tudom milyen kormányod van, de pl.: a Fanatec WB2-vel tökéletesen megy.

(#2616) }{3@Đ$}{0ot válasza #48967168 (#2615) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Semmilyen. :DD

Nézegettem ezt a Logitech Driving Force GT-t, ezt érdemes lenne?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2617) }{3@Đ$}{0ot válasza }{3@Đ$}{0ot (#2616) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

+ Thrustmaster T150RS esetleg.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2618) h.adam.92 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2617) üzenetére


h.adam.92
őstag

2 kormány nem lesz sok? ;]

(#2619) #48967168 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2617) üzenetére


#48967168
törölt tag

A DFGT-t a helyedben elfelejteném, és Thrust vonalon gondolkodnék... A 150/TMX jó ár/érték arányú...

(#2620) }{3@Đ$}{0ot válasza h.adam.92 (#2618) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Fő a változatosság. :) :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2621) fatal` válasza }{3@Đ$}{0ot (#2616) üzenetére


fatal`
titán

A DFGT-t nem támogatja a Forza. Egyébként az egyik legjobb ár/érték arányú kormány (ha kapsz még, egy ideje nem gyártják) szóval ha mással is játszol ajánlott :)

T150/TMX is jó csak 2x annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#2622) IntelKiller7 válasza #48967168 (#2619) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Annyi pénzért vicc az a pedál amit adnak hozzá. Pl ilyen Tescos 5k-s kormány szint. Nem is értem...

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2623) twi452 válasza IntelKiller7 (#2622) üzenetére


twi452
senior tag

Azért nem annyira gáz az a pedál. A gagyikhoz képest egész hosszú úton jár és a fékben van valami betét amitől keményedik valamennyire úgyhogy egész jól be lehet állítani játékokban.
Az tény, hogy drága sajnos.
Elvileg létezik olyan csomag amiben t3pa pedállal van csomagolva.. csak kapni nem lehet :D

(#2624) btf


btf
aktív tag

Amíg az ajándék Huracán-os hibát nem javítják, (egyenlőre nem lehet vezetni) addig is adtak ajándékba egy Credit Boost-os Lambo Countach LP5000 QV HE-t.

Ma reggel mentem egy Goliath kört, ott meg pörgettem egy 2017 Ford GT HE-t.

Jól indult a nap. :)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2625) DjDanee87 válasza btf (#2624) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mintha én is láttam volna a garázsban egy Huracánt, de valami store hibát írt. Azt miért kaptuk és fog-e kelleni valami carpack az unlockoláshoz?

(#2626) btf válasza DjDanee87 (#2625) üzenetére


btf
aktív tag

Dolgoznak rajta, szerintem később még fogjuk tudni vezetni. (szerintem egy patch-el fogják ezt javítani)

Ezért kaptuk

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2627) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Nem tudom kinek hogy ment a DEMO, de nálam állandóan kifagy ha kilépek a menübe. (szimplán kirak a játékból) És mindig az elejéről kell kezdeni. :W

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2628) Patrick76496 válasza cyberkind (#2578) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ezt csináltam én is, de a játékban nem jelenik meg a lejátszási lista. :( Akármilyen playlistet csinálok, azt írja rá, hogy "csak helyi", pedig azokat a számokat teszem fel rá, amik a drive mappámba is fel vannak töltve. Annyira egyszerű dolognak tűnik amúgy, nem tudom mi a fenéért nem működik.

Az igen, én sem hallottam már egy ideje a Winampról. :D Én VLC-t használok, meg játék alá is ezzel próbáltam aláfestő zenét tenni. Csak gondoltam kipróbálom ezt, ha már így tudja a játék, hátha számít valamit az a processzorteljesítmény, amit a külső lejátszó elvesz a játéktól. Amúgy egyetértek a "nem felhőzök" résszel, sokkal egyszerűbb lenne, ha itt is csak be kéne másolni egy kijelölt mappába a gépen és nem kéne a felhővel szarakodni (mint pl a GTA SA-4-5-ben).. Úgy még offline is működne.

(#2593) btf: Na ennek a hírnek kifejezetten örülök, szép dolog, hogy megint adnak valamit ingyen is. :) Viszont egy Boss 302 HE már nagyon kijár már nekem, mert egyszer már nyertem egyet 3 milláért az aukciós házban, de sosem kaptam meg egy bug miatt. És mivel a support is képtelen volt visszaírni (a pénz azért kell nekik :U), ezért buktam a 3 millió kreditet..

(#2599) Vladek83: Üdv! Én is felraktam a legújabb drivert, de szerencsére nem tapasztaltam semmi (új) problémát a játékban. Pedig elvileg ez a frissítés sok gondot okozott az enyémhez hasonló VGA-t használó embereknek (GTX860M), nekem egyedül annyi volt csak a baj, hogy nem indul el a kocka formájú bányászós játék. :D

(#2626) btf: Ezzel gyakorlatilag megölték az ajándék lényegét, hogy meg kell hozzá venni az Allstars kieg.-et. Ez így nem ajándék, hanem promóció/reklám, hogy vedd meg a pakkot. De még annak is szar, mert legalább adhatnának egy ízelítőt az autó kipróbálásának lehetőségével, hogy mégis miért olyan jó ez a csodálatos autócsomag. ;)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2629) Csapoati válasza }{3@Đ$}{0ot (#2627) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A demóban nem tudsz menteni, mindig az elejéről kezdi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2630) }{3@Đ$}{0ot válasza Csapoati (#2629) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:F de szar.......

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2631) plejik


plejik
addikt

Horizon 3 van miért ír ki letöltési hibát a lambora? Nem a horizon edition re hanem amit előtte adtak..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2632) IntelKiller7 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2630) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mért szar? Pont azért van, hogy kipróbáld. Nem azért, hogy 500 órát játsz a 3 autóval.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2633) }{3@Đ$}{0ot válasza IntelKiller7 (#2632) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Mert kicsit unalmas hogy akármikor kilépek a menübe, kifagy, gondolom te sem nagyon örülnél neki...... :U

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2634) IntelKiller7 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2633) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Épp ezért vettem meg a teljes játékot.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2635) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Amúgy elég jól megy a játék. 1440p-ben 16x AF és FXAA mellett minden ULTRA, esőben olyan 40-60 FPS, napos időnél meg 60-130 FPS. ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2636) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Fails :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2637) Németh Péter

Nagyon jó kis videót láttam a redditen, amiben a valódi tájat és autókat hasonlítják a játékbelihez.

Youtube videó:
Forza IRL Episode One: The Great Ocean Road

Reddit topic:
A while ago I promised to drive the great ocean road to the 12 apostle to see how FH3 compares. Today, I deliver.

(#2638) tomas51


tomas51
senior tag

(#2639) plejik válasza tomas51 (#2638) üzenetére


plejik
addikt

Nos , ebbe talán a Civic ami jó is, a többi megint érdektelen... Sajna kezdem azt hinni kár is volt a Car Passt megvenni..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2640) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Ha valaki leírná, hogy a Horizon 3-ban adott osztályokban (D, C, B, stb) milyen autókkal mentek online, melyikeket kell tuningolni azt megköszönném. Nálam csak az összkerekes jöhet szóba, mert irányításilag azok a legjobbak.
Bármivel megyek mindig van sokkal gyorsabb és kicsit felcsesz, pedig nem tolom rosszul a játékot

Másik kérdés, hogy melyik az az online mód ahol a versenyzés közben a helyezes számit nem az xp?

(#2641) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Valaki nem tudja véletlen hogy lesz-e valamikor árcsökkentés Forza Horizon 3 téren? Nem tudom hogy kinek a pénztárcája szerint adták ki ezt a gamet. De azért 20-30.000-ért nagyon sok. :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2642) plejik válasza }{3@Đ$}{0ot (#2641) üzenetére


plejik
addikt

Tavaly volt neki, talán 2x is, Én 11k-ért behúztam. Szerintem most egy jó darabig nem lesz.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2643) cyberkind válasza }{3@Đ$}{0ot (#2641) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem tavasszal már csak, feltéve ha van ilyenkor valami a többi digitális áruházban.

Paranormal Cocktivity

(#2644) Csapoati válasza }{3@Đ$}{0ot (#2641) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az i7 tulajok pénztárcája szerint. ;]
Én 27-ért vettem az Ultimate-et megjelenéskor és nem bántam meg. Nem szoktam 0-day vásárolni, ennyi "luxus" belefér egyszer évente.
Sajnos ez az általános amúgy, alapjáték + season pass másból is 75-80 euro.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2645) }{3@Đ$}{0ot válasza Csapoati (#2644) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Mostanság ahogy elnéztem az árakat az új játékoknál, eléggé durva árakat szabnak ki egy-egy játékra. :U

PL: a BF4-et + Prémium hozzá, 18.000 HUF volt. Szóval a Forza Ultimate-t is lehetne kb. 20.000,-ért adni.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2646) Csapoati válasza }{3@Đ$}{0ot (#2645) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A BF4 + Premium sem induláskor volt 18k, ebben biztos vagyok. A FH3 meg az egyebek hozzá is voltak már akciósak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2647) Bib válasza Dzsuri89 (#2640) üzenetére


Bib
őstag

Én olyan autóval megyek ami úgymond fekszik nekem és az adott kategóriában maxra tuningolom,hogy jól kezelhető legyen,jó tapadással. Így az egyenesekben engem is lehagynak,de a technikás részen behozom, illetve ha nem löknek ki, mert általában azt hiszik ez a Gta5 . ;)
Szerintem az xp szerzéses helyezés nem rossz, mert azért aki segítségek nélkül megy jól azzal szemben igazságosabb.Nálam ABS van bekapcsolva,meg kozmetikai a sérülés.
Custom adventure-t nyomok egy adott kategóriát kiválasztva racing only-t. De nagyon jó lenne csak veletek menni lökdösődés nélkül is egyszer. :)

(#2648) tomas51 válasza Bib (#2647) üzenetére


tomas51
senior tag

Én is mennék értelmes emberekkel azért. :)
Mert valjuk be nem olyan egyszerü....

(#2649) zsuha válasza Csapoati (#2646) üzenetére


zsuha
aktív tag

A bf4+ premium pontosan 18 volt. Megjelenskor, boltból, újonnan. De ez 3fél éve volt (usd ár + játék árak mások vtak...), most inkább a bf1+premiumhoz kellene árat hasonlítani.

(#2650) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok!

Valahogy nem tudnánk csinálni PH clubbos multizásokat? Akár Teamspeakel együtt,vagy lenne állandó TS szerver,ahol mindig lennénk páran.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.