Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) cyberkind válasza Corpuscle (#2099) üzenetére


cyberkind
félisten

Több mint 50k lesz ha mindent megveszel, meglehet nézni milyen DLC-k jöttek a 2-höz, a Porsche csak magában egy vagyon lesz.

Paranormal Cocktivity

(#2102) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Nem értem a Porsche miért van külön csomagban. Panamerával mennék már, de tuti csak tavasszal jön, mint a Motorsport 6-hoz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2103) cyberkind válasza IntelKiller7 (#2102) üzenetére


cyberkind
félisten

Horizon 2-höz rengeteg kocsi pakk jött, ott van a Fast & Furious kocsi pakk, az is volt vagy 2k minimum, és a sok filmből adott 10 verdát, akkor azt se feledjük, hogy jövő májusban jön a 8. rész, valszeg ahhoz is lesz valami de tuti nem ingyenesen mint a 2-nél és így tovább.

Paranormal Cocktivity

(#2104) .LnB válasza cyberkind (#2098) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért 12 ropi.... Az sok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2105) cyberkind válasza .LnB (#2104) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebbe 2 DLC lesz, de persze a másikat nem tudni, illetve az Ultimates-eknek "csak" 8.700 vagy mennyi, de pont akkor jön az első DLC amikor ez az akció lejár.

Paranormal Cocktivity

(#2106) IntelKiller7 válasza cyberkind (#2105) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most az a 10€ már teljesen mindegy. Lehetne féláron is az Ultimate-nek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2107) cyberkind válasza IntelKiller7 (#2106) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, hogy nem, csak kicsit se nevetséges, hogy a M$ pont így tudja ezt is csinálni.

Paranormal Cocktivity

(#2108) IntelKiller7 válasza cyberkind (#2107) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Na mindegy. Hülyék leszünk, úgy is megvesszük. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2109) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Így van, valószínüleg a megjelenés napján meg is veszem. :W :DDD

Másik: akkor most ha egy haveromnak megvan a játék dobozosan Xboxone-ra, nekem meg digitálisan, de pc-n játszom akkor tudunk egymással játszani?

Olyan season pass még nincs ehhez, amit ha megveszel, az összes megjelenő dlc-t megkapod majd?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2110) cyberkind válasza LordAxwell (#2109) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel cross platform, neki csak egy Live előfizu kell és mehet is a menet. A 2-höz nem volt ilyen Season Pass, szerintem most se lesz mert így jó lehúzni az embert.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2111) LordAxwell válasza cyberkind (#2110) üzenetére


LordAxwell
senior tag

oh, köszi a választ.

A másik meg nem olyan jó hír, kérelmezni kéne. :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2112) sagem válasza LordAxwell (#2111) üzenetére


sagem
addikt

Mostanában szerintem sem várható ilyen mindent egybe verzió, valószínűleg olyan elrettentő árcédulája lenne, hogy inkább hagyják ;] ..majd amikor már teljesen kifutott talán kiadnak valamilyen "ultimate" kiadást, de nem valószínű, mert az előző részeknél sem volt ilyen, asszem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2113) cyberkind válasza sagem (#2112) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg amire kifut a játék jön az új része, és ez mindkét szériánál így van, valahol rossz ez, hogy 2 évente jön az új. :D

Paranormal Cocktivity

(#2114) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A Forza 6 Apex-hez mi ez a 6000 forint körül megvásárolható tartalom? Az összes dlc egyben? Vagy ezzel már beadja az összes pályát, azokat is amik már nem elérhetőek?

Alister from Hell

(#2115) .LnB válasza Alastair' (#2114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2116) Alastair' válasza .LnB (#2115) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Köszi, valami ilyesmire gondoltam én is.
Olyan kéne ahol elérhető az összes eddigi pálya.

Alister from Hell

(#2117) Bib


Bib
őstag

Sziasztok! Ez a hamarosan megjelenő Dlc, mennyibe kerül,vagy hogyan érdemes megvenni standard verzióhoz?

(#2118) KD6-3.7 válasza Bib (#2117) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát fogod aztán kifizeted. :DDD

(#2119) Bib válasza KD6-3.7 (#2118) üzenetére


Bib
őstag

Hát ezt nem mondod? :Y
Van e valami okosság ,hogy vip pass és azzal olcsóbb ,vagy december 10-én reggel 7:15.kor féláron van, vagy valami hasonló okosságra gondoltam, mert múltkor is volt valami ajándékkártya akció meg stb.
Persze ha majd tapasztalatok alapján megéri ,így is úgyis kifizetem mert nálam ez a game best of.

(#2120) Csapoati válasza Bib (#2119) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Standardhoz tényleg csak az van, hogy megjelenik, kifizeted, letöltöd, játszol vele. :D Ultimate-hez van kedvezmény dec 13-ig, addig a 2 nagy kieg (ebből az egyik lesz ugye a havas) kb 8 ezer Ft.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2121) sirszevenap válasza Csapoati (#2120) üzenetére


sirszevenap
őstag

Förtelmesek ezek az árak, ahogy így olvasom amiket írtok... :(

Bankkártyával? Hát persze!

(#2122) .LnB válasza sirszevenap (#2121) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Minden hobbi áldozatokkal jár." :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2123) sirszevenap válasza .LnB (#2122) üzenetére


sirszevenap
őstag

Bizony, viszont ha jól összeadom amit erre a játékra költeni lehet, akkor abból már egy komolyabb felnit veszek a kocsimra... :U majdnem :U

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#2124) .LnB válasza sirszevenap (#2123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ha nem nézted volna meg nyóc'szor a Halálos Iramba filmeket moziba akkor megfelelne neked az acél felni is, és jutna a játékra. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2125) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Srácok!

Horizon 3-ban az út felfedezésből 384/388 a statom.
Egy óráig néztem a térképen, hogy hol hagytam ki útrészt, de egyszerűen sehol nem fedeztem fel bejáratlan területeket.
Ötlet, hogy miként találjak rá?

(#2126) sirszevenap válasza .LnB (#2124) üzenetére


sirszevenap
őstag

Jogos, végül is fontosabb! De meggyőztél, rárakok akkor egy spininges disztácsát' :DDD ;]

Bankkártyával? Hát persze!

(#2127) Corpuscle válasza Dzsuri89 (#2125) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én 10 centiről pásztáztam a monitort. Nekem a legutolsó egy városi út (inkább sikátor) volt. A szürke különböző árnyalataiban mutatja a felfedezett/ismeretlen utat, alig találtam meg. A másik típusú út a kis „hurok” a főút mellett. Közelről kell nézni a kijelzőt, játék távolságból nem is látszik némelyik. Sok sikert hozzá! :)

(#2128) Csapoati válasza Corpuscle (#2127) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaja, én is vagy 20 percig néztem 30 centiről a 80-as tévét, mire meglett az utolsó kis ficak. Nem kicsit volt bosszantó, amikor megláttam, hogy mit kerestem addig...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2129) Daffchy válasza Dzsuri89 (#2125) üzenetére


Daffchy
őstag

Azzal lehet szívni... :)

Általában a kis "farmoknál" valamelyik 5 méteres útszakasz az, azokat járd végig ami esetleg kérdéses.
A rendes aszfaltos utakat azért lehet látni térképen melyik van meg, de a kis földutak szívatósak tudnak lenni. :)

(#2130) Patrick76496 válasza LordAxwell (#2092) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mármint akkor pl A-s versenyekbe is simán bekerülhet 805-ös pontszámú S1-es autó is pl? Ez érdekes, mert ma aláztam a 891-es Teslámmal S1/900-as szuperautókat, és ugye itt több, mint 5 volt a különbség.
Nekem még nincs konkrét kedvencem, de irányíthatóságra eddig a Tesla, a Q50ER, a 94-es Celica és az AWD LS swappelt NC Miata jön be a legjobban (tudom, a pokol tüzén fogok az égni az utolsó miatt :DDD ). Bocs a késői válaszért.
- - - - - - - - - - - - - - -
1-2 noob kérdés:
- Hogy legyen teljesen kikapcsolni a voice chatet? Már mindenhol néztem a menüben, az neten is rákerestem, de nem találtam a csúszkák között. Kicsit idegesítő, amikor elkezd beszélni egy random kis 10 éves vagy akárki, akit én most nem szeretnék hallani.
- Ti mi alapján tuningoljátok az autóitokat? Én jelenleg a Forzatune 6 nevű Android alkalmazást használom, ezzel viszonylag jól irányítható autók szoktak születni. A guminyomást magamtól lövöm be, mert mindig ugyan azt dobja ki az app és a sebességáttételre is érdemes rászánni az időt.

Viszont akármit csináltam a legtöbb hátsó kerekes autót nehezen lehetett kezelni. Próbáltam YT guide videók alapján konfigurálni, de így sem az igaziak. Egyszer hallottam is hogy beszélték Online Adventure sessionben a külföldiek, hogy a játékban az összkerekes autók dominálnak, az RWD-sek jelentősen elmaradnak. Ezt most így nem akarom kijelenteni, de legtöbbször ez volt a tapasztalat. Kivéve akkor nem, ha nem volt túl erős az autó (max 2-300kW), de akkor meg nem volt elég gyors. Jelen tapasztalatom szerint az ideális autó összkerékhajtású 60-75% közötti elosztással. De a 90%-os Celicám is nagyon jól kezelhető. Első kerekes autókkal még nem mentem, gondolom itt is olyanok, mint John Herbert kutyája a Family Guyból. :D Mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2131) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Logitech G Car Pack

Ebbe megint van keményen egy autó amire azt mondom, hogy meghajtanám a játékban...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2132) gali777 válasza .LnB (#2131) üzenetére


gali777
őstag

Ez most tényleg elég gyenge.

(#2133) Daffchy válasza .LnB (#2131) üzenetére


Daffchy
őstag

Én sem ájultam el tőle... :(((

Egyébként mikor jelenik meg?

(#2134) cyberkind válasza .LnB (#2131) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát ez hópénisz így a havas DLC előtt.

Paranormal Cocktivity

(#2135) tomas51 válasza cyberkind (#2134) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem az AMG Merci tetszik, de ennyi.
Azt lehet megveszem.

(#2136) gali777 válasza tomas51 (#2135) üzenetére


gali777
őstag

Nekem a 92-es supra tetszik, de nem értem, hogy miért nincs benne a trailerben vagy most az nem is a car pack része, csak bedobták úgy? :D

(#2137) Csapoati válasza .LnB (#2131) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Bentley, meg a háromkerekű Morgan nektek semmi? :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2138) .LnB válasza Csapoati (#2137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiskoromban kinőttem a tricikliből, Bentley meg csak az Angol focistákat érdekli. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2139) Csapoati válasza .LnB (#2138) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, hát aki rizskályhák előtt melegedik, annak magas az európai autós kultúra. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2140) .LnB válasza Csapoati (#2139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szívemcsücske: [link] :R Oda vagyok érte! :)
A másik meg: [link]

Hol vannak ehhez képest mondjuk a bömösök?! Sírnak a fasorban. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2141) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Brutális az új Merci :D Dobtam is egy videót róla. :) (Yt most dolgozza fel)
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2142) twi452 válasza IntelKiller7 (#2141) üzenetére


twi452
senior tag

A promó videóban sokkal jobb a hangja... kár érte :(

(#2143) zsuha


zsuha
aktív tag

Sziasztok, black fridaykor sikerült megvenni a horizon 3at windowsra 12k huf-ert. Most végre volt időm win10et is telepiteni, es azt kell mondjam, nagyon jó a game.
i7 2600, 8gb ram, r9 270x 2gb a configom, és mediumon details-en, full hd-ban 30fps simán megvan. cool :)
Azt hittem sokkal szarabbul fog futni :)

[ Szerkesztve ]

(#2144) Over567


Over567
aktív tag

Tényleg elég wtf a pakk bár a GTO azért ikonikus. Többi se rossz de van jobb alternatíva mindegyik helyett legalábbis én szemszögemből. :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2145) Outblast


Outblast
tag

Amíg meg nem jelenik a DLC (amíg ugye akciósan meg lehet venni) addig semmi értelmes infót nem kapunk róla hogy mit is veszünk?
8700 ft akciósan akkor már legalább lehetne valami pontos leírás hogy mit is tartalmaz és az hogyan lesz megoldva ....
Gondolom megjelenés után az Ultimateseknek is 12k lesz..

(#2146) Corpuscle válasza Outblast (#2145) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Ultimate Edition owners receive a $10 discount on the Forza Horizon 3 Expansion Pass if purchased before the end of 2016." Az idei év végéig van "kedvezmény" az Ultimate-tel rendelkezőknek. Sok gameplay tényleg nincs az egészről.

Achievement lista elérhető, abból kicsit tudsz következtetni, mire számíthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#2147) tgabe25


tgabe25
tag

Nemrég volt egy nagy patch amivel sokkal jobb lett a teljesítménye a játéknak :DD Surfers Paradise-ban droppolt de mostmár hibátlan lett, illetve szebbnek is tűnik a játék nekem, vagy csak beképzelem? :DDD

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#2148) Bib válasza tgabe25 (#2147) üzenetére


Bib
őstag

Nemrég ? :Y
Nekem a napokban nem volt semmi :F

(#2149) Over567 válasza Bib (#2148) üzenetére


Over567
aktív tag

DLC-re gondolt szerintem Kedden amit beraktak. Volt egyáltalán PatchNotes? :F

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2150) tgabe25 válasza Bib (#2148) üzenetére


tgabe25
tag

egy ideje nem játszottam :D egy 2,67 gb-s patchet szedett le ma kb 1 vagy 1,5 hete játszottam utoljára kkor nem kért patchet :) azt hittem a napokban volt patch :)

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.