Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) LilProphet90 válasza #48967168 (#2800) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Gondoltam beruházok az FH3-ra, adtam előtte egy próbát a demónak, de valamiért bombáz az üzenettel, hogy még low-hoz sem elég a gépem (i5-4670, R9 280X, 8Gb RAM), és tényleg elég gyatrán fut, 30 FPS körül közepes beállításokkal (60 FPS limit van beállítva neki), ráadásul SSD-ről. Az Apex viszont fix 60-al ment high-on, van valakinek ötlete, miért lehet?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#2802) Bib válasza LilProphet90 (#2801) üzenetére


Bib
őstag

Azért lehet mert a géped a minimum követelményt teljesíti. Szereti a játék a jó procit,mely egy maggal is gyors tud lenni,kell legalább 12Gb ram meg , 4gb vram . High beállításokhoz 970 -1060, high -ultra 1070 ,1080 stb FHD-hez

(#2803) sagem válasza LilProphet90 (#2801) üzenetére


sagem
addikt

valszeg a vga-d fogja meg a leginkább, nekem is ilyen kártyám volt és nem ment túl jól, de az Apex-al nálam sem volt baj ugyanezzel a kártyával. VGA csere után sokkal jobban megy.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2804) LilProphet90 válasza sagem (#2803) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha ez a kártya fogja meg, akkor vajon R7 250 X-szel (minimum köv.) hogy futhat? :) Mire lebutítottam a dolgokat, elviselhetőbben futott, de azért nem kielégítően, azért köszi a válaszokat.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#2805) 8zabi válasza LilProphet90 (#2801) üzenetére


8zabi
őstag

kevés a memória is, nálam 10 giga RAM-ot eszik mikor indítás után betölt a "garázs", utána még felmegy 12-re amikor a nyílt világban hajtom a vasat

(#2806) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Fails :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2807) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
A Forza Horizon 3 nálam PC-n első betöltéskor majdnem 5 percig tölt. Nem amikor optimalizál, hanem amikor már sokadjára indítom a játékot.
Ez normális? XO-n meddig tölt? Nem hiszem ,hogy eddig kellene töltenie. SSD-n van a játék, bele se merek gondolni sima HDD-n meddig töltene.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2808) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Sziasztok,

mióta VGA-t cseréltem random kidob a játék az asztalra. Eddig a tuningra gyanakodtam, de a kártya teljesen alapon van. Mindegy, hogy a menüben vagyok vagy a pályán ugyanúgy a vége asztal. A Driver a 378.78

Köszi :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2809) Csapoati válasza mcwolf79 (#2807) üzenetére


Csapoati
nagyúr

XO-n is ilyen nagyjából.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2810) tomas51 válasza mcwolf79 (#2807) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem van mindkettőm, PC-n hamarabb betölt jóval mint a One-on (az SSD miatt nyilván).
Szerintem mindennel együtt PC-n max 2-perc a "garázs", de lehet sokat mondtam.
One-on azért tovább tart, de nincs 5-perc tuti.
De ha nagy rá az igény lemérem mind kettőnél.

(#2811) Bib válasza mcwolf79 (#2807) üzenetére


Bib
őstag

Á 5 perc ssd-ről az rengeteg lenne :)
Nálam is kb 2 perc alatt, sőt kevesebb. Este megmérem.

(#2812) btf válasza mcwolf79 (#2807) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam:

PC (250GB SSD) 2:20 (ikonra kattintástól "garázsig")

XONE S 1TB: (HDD) 2:04 (ebben már benne van, hogy szinkronizált is mivel legutóbb pc-n játszottam)

Bale_E: Nálam is kilép PC-n (GTX970) mióta megvettem a játékot. (random, tehát valamikor 3 órát is játszottam egyhuzamban, valamikor meg az első verseny után)

Szerintem nem driver probléma, én már többször is cseréltem november óta. (Jól látom, hogy ezt nálad GTX 1080-al csinálja? Milyen kártyád volt előtte amivel nem? )

Tudom hogy nem vigasztal, de XOne-on nem lép ki. :C (Ott mondjuk szép is lenne)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2813) m0h0senator válasza btf (#2812) üzenetére


m0h0senator
őstag

290X. Tokeletesen ment vele

An odyssey through the realm of consciousness.

(#2814) DjDanee87 válasza m0h0senator (#2813) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is random kilép Gtx 1080al. Most a hétvégén pl megcsináltam minden driftzónát 3 csillagra (ami az én bénázásommal nem kevés idő volt), majd mikor mentem volna át Blizzard mountainra kilépett. De van mikor 10 percet nem megyek és kilép verseny közben.

(#2815) Over567


Over567
aktív tag

Engem mióta felhúztam a lapozó fájl méretét azóta nem dobott ki egyszer sem. 😝

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2816) rocket válasza Over567 (#2815) üzenetére


rocket
nagyúr

Pontosan ezt kell csinalni, hiaba van 16GB+ ram, ha a program rosszul hasznalja a memoria eroforrasokat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2817) Bib válasza Over567 (#2815) üzenetére


Bib
őstag

Nálam meg ki van kapcsolva a lapozófile és úgy sincs semmi baja,soha nem lép ki 24 Gb rammal. Minden húzva is van pedig.

(#2818) Over567 válasza rocket (#2816) üzenetére


Over567
aktív tag

Igen valami van por került a gépezetükbe. :)

#2817 Bib : Lehet hogy ezzel van kapcsolatba. Vagy nem elég vagy ha nincs az is jó :DDD. Azt tudom hogy nekem is kifagyogatott. Egyszer volt kék halál játék közben. Vissza kerestem és hát az volt a baja hogy elfogyott a lapozófájl :Y Feljebb húztam és azóta ok.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2819) Bib válasza Bib (#2811) üzenetére


Bib
őstag

Na megmértem, 58sec alatt tölt be a garázsba.

(#2820) 8zabi válasza mcwolf79 (#2807) üzenetére


8zabi
őstag

látom neked is RX480 van, az újabb Crimson 17.3.2 illetve a 17.3.3 driverek okoznak ilyet, többen panaszkodtak Guru3D-n, illetve én is tapasztaltam

az utolsó normálisan működő verzió a 17.3.1

(#2821) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nálatok működik a mostani Forzathon? Beléptem a játékba, de szürke a menüben a forzathon valamiért.

(#2822) tomas51


tomas51
senior tag

Igen jó, már meg is csináltam egy részét. PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#2823) DjDanee87 válasza tomas51 (#2822) üzenetére


DjDanee87
addikt

Közben itt is magához tért, nemtudom mi volt indítás után a probléma.

Meg is csináltam a kocsit érő 15 barrel rollt is egy Nissannal, sőt 17et, hogy biztos legyen, de sajna nem kaptam meg valamiért. A többivel nem volt gond.

(#2824) Bib válasza DjDanee87 (#2823) üzenetére


Bib
őstag

Nálam működött, én megkaptam. Nem sokat ér de egész jól néz ki.

(#2825) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ez a leggusztustalanabb Forzathon challenge ami autót ér... Vért izzadva megcsináltam csütörtökön a 15 barrel rollt, és mint kiderült van egy csomó Nissan amivel nem érvényes a challenge valamiért, és nem is adta be nekem. Most próbálom másik autóval ami nincs a bugos kocsik listáján, hátha így jó lesz. De ez a barrel roll kínszenvedés nekem. Több videót megnéztem róla, próbálgattam már azok alapján több helyszínt is, de nem megy könnyen, most járok 7nél kb 1 óra alatt.

A driftelést utálom, és nem is tudok jól driftelni, de mégis ezerszer könnyebb volt megcsinálni a drift zónákat, mint 15 barrel rollt...

(#2826) Over567 válasza DjDanee87 (#2825) üzenetére


Over567
aktív tag

Akkor ezt most neked küldöm. :) Én 240Z-vel csináltam az is befér és meg is adta.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2827) DjDanee87 válasza Over567 (#2826) üzenetére


DjDanee87
addikt

Köszi, de ezt a linked lekéstem. Nem jöttem már fórumra vissza tegnap, és végigszenvedtem a farönkökkel a 15 ugrást egy 370Z-vel. Szerencsére beadta és nem maradtam le a kocsiról.

(#2828) LordAxwell válasza Over567 (#2826) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát ez mekkora szemétség :D Én nem szenvedtem vele, 2 sikerült kb20 perc alatt... annyit nem ért a kocsi :D

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#2829) Over567 válasza DjDanee87 (#2827) üzenetére


Over567
aktív tag

Sajnálom. :( De a lényeg hogy meg van :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2830) Over567 válasza LordAxwell (#2828) üzenetére


Over567
aktív tag

Nyugi én is be voltam tojva amikor megláttam hogy ez lesz a forzathonban. :Y Egyszer volt hogy hármat vagy kettőt? kellett csinálni annak is majd behaltam mire összejött.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2831) IntelKiller7 válasza Over567 (#2826) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Te jó isten. :)) Én az építkezésen csináltam meg. 5 perc volt kb :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2832) btf


btf
aktív tag

Kapott 50%-ot a Horizon 3 Blizzard Mountain és a VIP, mindkettő 3,4k. (900ft-os 14 napos Gold is játszik)

A BM már jön is lefele, a VIP nálam max majd 75%-os akciókor. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2833) Bib


Bib
őstag

A legújabb nvidia driverrel hétvégén nekem is kilépett 2x a játék, úgyhogy ment vissza az előző.

(#2834) 8zabi válasza btf (#2832) üzenetére


8zabi
őstag

ha valaki megdobna egy kétnapos kóddal meg is venném rögtön a Blizzard Mountain-t :B

(#2835) 8zabi válasza 8zabi (#2834) üzenetére


8zabi
őstag

kicsit olvasgattam, több helyen azt írják, még a két hetessel sincs kedvezményes ár
meg tudja ezt valaki erősíteni? esetleg olyan lehetséges, hogy valaki megveszi nekem? nem ismerem a Live dolgokat, PC-n játszom

(#2836) tomas51 válasza 8zabi (#2835) üzenetére


tomas51
senior tag

Nekem annó a montainal 2napossal is engedte az akciót, így vettem meg.
Ha érdekel max 400ft ért tudok 2 naposat adni.
Keress privátba.
http://hardverapro.hu/tag/tomas51

[ Szerkesztve ]

(#2837) Over567


Over567
aktív tag

Gondolom ezt PC-n nem megkerülhető dolog igaz? :(

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2838) 8zabi válasza tomas51 (#2836) üzenetére


8zabi
őstag

jó lenne még egy megerősítés, aztán belevágunk

(#2839) tomas51 válasza Over567 (#2837) üzenetére


tomas51
senior tag

Dehogynem nekem is PCn ment a dolog.
Mind1 hol lépsz be a profil ugyanaz.
Az Xbox account az microsoft account is, minden egyben.

[ Szerkesztve ]

(#2840) 8zabi válasza 8zabi (#2838) üzenetére


8zabi
őstag

kaptam egy 2 napos Gold Trial kódot egy kedves ismeretlentől emailben :R

jelentem, ezzel is működik a féláras vásárlás, 3 445 forint ezen a héten

irány a hegy :)

(#2841) cyberkind


cyberkind
félisten

A Forzathlon-nál a Lambo-s event-nél mit jelent a 3 Playground Games, vagy milyen versenyek ezek?

Paranormal Cocktivity

(#2842) DjDanee87 válasza cyberkind (#2841) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azok a capture the flag szerű verseny, meg az infected. Úgy tudsz olyat játszani hogy online adventure -> custom advendture -> Games only.

(#2843) cyberkind válasza DjDanee87 (#2842) üzenetére


cyberkind
félisten

Jajj de jó, akkor soha se nyerek mert nem mehetek azzal amivel akarok, pedig jó lett volna az Elemento, köszi!

Event-nek milyen versenyt vesz a játék?

És most se megy nálam a multi, így meg aztán főleg bukom. :W

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2844) DjDanee87 válasza cyberkind (#2843) üzenetére


DjDanee87
addikt

Eventnek számít szerintem minden, még a driftzone is szerintem.

Nyerni nem kell multiban, csak játszani 3at: "Complete 3 Playground Games in the Ford Fiesta XR2 to earn the Lamborghini Sesto Elemento."

Persze ha nincs multi akkor nehéz :P Azért nincs meg XBox és nincs goldod? Elvileg privát sessionben egy barát ellen lejátszott playground game is jó, bár gondolom akkor az sem megy neked.

(#2845) tomas51 válasza DjDanee87 (#2844) üzenetére


tomas51
senior tag

Csak teljesíteni kell, nem kell megnyerni! :)

(#2846) cyberkind válasza DjDanee87 (#2844) üzenetére


cyberkind
félisten

Minek kéne Xbox ha van PC-m, ide nem kell Gold ha minden igaz, vagyis régen nem kellett.

Paranormal Cocktivity

(#2847) DjDanee87 válasza cyberkind (#2846) üzenetére


DjDanee87
addikt

PCn nem kell gold, mivel nincs is. Azért hittem hogy boxon tolod, mert "És most se megy nálam a multi, így meg aztán főleg bukom." Ezt írtad.

Hogyhogy nem megy PCn a multi? De ha most épp valamiért nem jó, úgyis megoldják. A forzathon csak holnap indul úgyis és lesz rá 4 napod. Nem fogsz tudni lenyomni 3 playground játékot 4 nap alatt, aminek darabja 5 perc?

(#2845) tomas51 tudom, én is azt írtam.

[ Szerkesztve ]

(#2848) cyberkind válasza DjDanee87 (#2847) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy megint, hogy nemrégiben szintén egy Forzathlonos kocsi miatt akartam volna menni fel és ugyanaz a hiba van, illetve nálam 2 napot ír a Forzathlon most.

Paranormal Cocktivity

(#2849) Over567 válasza cyberkind (#2848) üzenetére


Over567
aktív tag

Majd ha hazaértem küldök egy command linet nekem azzal mindig megjavul a multi resz. Xbox appba kapcsolatnál teredo hogy áll?

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2850) cyberkind válasza Over567 (#2849) üzenetére


cyberkind
félisten

Sehogy mert nem tudom megnézni konzol nélkül, vagyis kéri a konzol IP címét.

Köszi előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.