Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) hackeeeee válasza Patrick76496 (#2499) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Autós játékoknál nem túl sokba.

Ugye az érzékenység valamennyire állítható, ha a stock érzékenység zavaró.

Amúgy Én fokozom, a Divison és Gears féle játékokat (tps?) is főként már csak controller-rel játszom, sokkal jobban kézre esik. :)

Véleményem szubjektív...

(#2502) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Xbox Live Gold előfizetéssel a car pass kedvezményes. A pc-s táborral ez jó nagy kiszúrás.

[ Szerkesztve ]

(#2503) hackeeeee válasza Corpuscle (#2502) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én lehet megveszem majd, megnézem, hogy megkapják-e a pc-sek is, ha megveszik.

Amikor megvettem a pakkot, amiben a blizzard mountain volt, ott sem szerepelt a pc-s kiírás, és jött pc-re is.

És szerintem azért jár, mert ha az ultimate változatot vetted (azt hiszem) akkor is jár a car pass, és akkor használható pc-n is.

Vagy mert azért kiszúrás, mert golddal akciós?

Mondjuk a 200 Ft-os 1 havi gold már lejárt ha jól emlékszem. Bár ha jól keresgél az ember, akkor lehet venni 1 hó goldot jó áron, és még bőven marad akkor is, ha ez a fontos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2504) Corpuscle válasza hackeeeee (#2503) üzenetére


Corpuscle
őstag

Lehet, nem jól tudom, de pc-re is MS Store-ból kellett megvenni a Blizzard DLC-t. Ha az működött, gondolom ezzel sincs probléma. Én kihagyom, nemsokára úgyis csak Porsche-val megyek. :)
Igen, Ultimate-hez járt car pass.

(#2505) hackeeeee válasza Corpuscle (#2504) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében ugyan az a 2 store.

Igen, Én is store appból vettem a pakkot, mert nem volt olcsóbb SG-ből, viszont automatikusan letöltötte az Xbox is.

Szerintem ez itt sincs másképp. Néztem, SG-ben golddal ~6k-ból megvan.

Véleményem szubjektív...

(#2506) tomas51


tomas51
senior tag

Két napos Gold 1.08-euro [link]
Este megnézem, hogy jó-e a Car Passhoz!

[ Szerkesztve ]

(#2507) bulikavagyok válasza tomas51 (#2506) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem jó, kidobott pénz! Minimum egy hónapos Gold kell a kedvezményes vásárláshoz. Volt már akinek 14 napossal is működött, de az is nagyon ritka -és valószínűleg csak rendszerhiba volt.

[ Szerkesztve ]

(#2508) Corpuscle válasza tomas51 (#2506) üzenetére


Corpuscle
őstag

Trial Gold nem biztos, hogy teljes értékű (értsd: multizhatsz, de a kedvezményekre nem jogosít). Kérdezz utána az xbox topikban.

(#2507) bulikavagyok: Valami rémlett. :B

[ Szerkesztve ]

(#2509) tomas51 válasza Corpuscle (#2508) üzenetére


tomas51
senior tag

MŰKÖDIK!!! :C
Kollégámtól kaptam egy be nem regisztrált kódot amit még régen kapott egy 360as játékhoz 48-órás Triált.
Beaktiváltam, és az Áruházba már jó is!!

(#2510) Corpuscle válasza tomas51 (#2509) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az szuper! 😀

(#2511) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

98,6%-on áll a Forza Horizon 3-am, viszont a statisztikában láttam, hogy a "Danger Sign" számlálónál csak 3 db van az x darabból.
Hogyan lehetséges ez, mikor az összes ilyen ugrabugra 3 csillagosra ki van játszva?

(#2512) hackeeeee válasza tomas51 (#2509) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah akkor hajrá. :)

Szerintem Én is bezsákolom, ennyit megérnek nekem a plusz autók. :)

Véleményem szubjektív...

(#2513) tomas51 válasza hackeeeee (#2512) üzenetére


tomas51
senior tag

Már csapattam is a zöld mercivel... :D
A GT autókat nem találom, az csak előrendelőknek volt elérhető?
Az is valami car pack, de a játékba nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2514) zsuha


zsuha
aktív tag

Hát nem tudom. Szerintem nem éri meg a car pass így se, legalábbis nekem nem. Most szedtem össze 30m creditet, megvettem az összes 200k fölötti kocsit amit akartam, 2/3 áron az aukciós házban :D

(#2515) bulikavagyok válasza tomas51 (#2513) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Erre gondolsz? Ez a Deluxe és az Ultimate Edition-hoz járt, nincs benne a Car Pass-ban.

zsuha: +1. Szerintem sem ér 6 ezret a Car Pass -látva az eddig megjelent DLC-ket.. Én ugyan Ultimate-et vettem anno, de már megbántam. :B

[ Szerkesztve ]

(#2516) hackeeeee válasza tomas51 (#2513) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én i8-cal. :D

Van egy DLC cars menüpont, ott megtalálsz mindent. A VIP car pack nem elérhető.

Véleményem szubjektív...

(#2517) tomas51 válasza bulikavagyok (#2515) üzenetére


tomas51
senior tag

Igen erre, nem tudtam.
3500.-ft ez is... :(

(#2518) Dzsuri89 válasza Dzsuri89 (#2511) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Előző HSZ-re nem tud senki semmit mondani?

-------

Megvettem én is a Car Passt tegnap, viszont fura, mert Xboxon a Gold ajánlatok alatt nem látszott ez, csak a Horizon 2-höz való van. Windows-on keresztül zsebeltem be. Ti látjátok Xbox alatt is?

(#2519) Corpuscle válasza Dzsuri89 (#2518) üzenetére


Corpuscle
őstag

Találkoztam olyannal, hogy napokkal később adta be az acsit (Relic Hunter). Ha most lettél vele kész, várj egy kicsit, hátha feloldódik. Esetleg support.

(#2520) bulikavagyok válasza tomas51 (#2517) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyébként tegnapig én is azt hittem, h ez is a Car Pass része. Vicc...

(#2521) hackeeeee válasza bulikavagyok (#2520) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Külön mutatja is ha jól emlékszem.

Én most cska azért zsákoltam be a car pass-t, mert ennyit végülis megérnek az autók.

4x autót adott, vagyis ~200Ft 1 autó.. Viszont tény, h eléggé ráment mindenki erre a dlc-s témra, ami elég gáz. :(

Véleményem szubjektív...

(#2522) plejik válasza hackeeeee (#2521) üzenetére


plejik
addikt

Ezzel a Car passal majd a Porsche pakkot esetleg, meg az összes többit megkapom? Kivéve amit valami csomaghoz adtak.. gondolom..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2523) hackeeeee válasza plejik (#2522) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A porsche-t biztosan nem. :N Az csak az Expansion pass része, vagy majd külön lesz megvásárolható.

Nem tudom, hogy hány pakk lesz még, ami elvileg bele tartozik.

Véleményem szubjektív...

(#2524) bulikavagyok válasza hackeeeee (#2521) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én sem sokallom a 200 forintot autóként, inkább az a bajom, h a 90%-a annyira sem érdekel, h "beleüljek" és menjek vele egy kört. Az eddig megjelent 24 autóból max hatot próbáltam. Sajnos már azt a lehetőséget is buktuk, h megvehessük egyesével ami érdekel. Nem ismerek még egy ilyen játékot ami ennyire rámenne a pénzlehúzásra. Az a szerencséjük, h imádom ezt a játékot, mert különben mélységesen fel lennék háborodva! ;]

6 hó a Car Pass, tehát összesen 36 autó. Az összes többi autó külön-külön fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#2525) hackeeeee válasza bulikavagyok (#2524) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehe, hát jah. :D

Egy része engem sem érdekel. de pl. a Morgan-nal biztosan fogok menni egy kört a hóban, már csak kíváncsiságból. :D

Véleményem szubjektív...

(#2526) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Wheelspin-nél is van egy enyhe "pay to win". Standard edition-nel szinte mindig alsó tartományból pörget valami pár ezres vagy pár tízezres kreditet, de ha előfizetsz VIP membership-re 7000 Ft-ért, akkor megjön a szerencséd rögtön és jönnek az 50000 credit feletti forgatások amit még ugye meg is dupláz...

[ Szerkesztve ]

...

(#2527) Erdei88 válasza Firestormhun (#2526) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem a Deluxe Edition van meg és nálam is elég nagy a szórás

(#2528) bulikavagyok válasza Firestormhun (#2526) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt cáfolom! :D Nekem rengetegszer van 2000-es pörgetésem VIP-val is.. Mondjuk már nem izgat, mert így is 10M felett van a likvid tőkém. ;]

(#2529) Csapoati válasza Firestormhun (#2526) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt hol olvastad? Én VIP vagyok és sokkal több a kis összegű forgatás, mint a nagy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2530) Zoltn válasza Firestormhun (#2526) üzenetére


Zoltn
senior tag

Valóban nagyon lutri a Wheelspin! Legalább annyiszor pörgettem ki a kicsiket, mint a nagyokat.
Kocsikat nem sokat nyertem még...

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2531) cyberkind válasza Firestormhun (#2526) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó neked, nekem (VIP-ként) fele-fele az arány de inkább a kisebbek jönnek, nemhiába szoktam farmolni a pénzt a Goliath futammal.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2532) Firestormhun válasza Csapoati (#2529) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Konzolvilág Ricsi csatornáján láttam egy-két streamet és nála mindig nagy lóvékat forgat a játék... Lehet aztán nem pont a VIP membership-hez, hanem valami máshoz van kötve. :F

...

(#2533) ForRedGlory válasza bulikavagyok (#2515) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Car Pass-os kocsikat meg lehet venni aukción? :D Akkor felnézek...

(#2534) tomas51


tomas51
senior tag

Én rengeteg autót nyertem, de szart se érnek creditbe sajnos.
Nálam is lutri vagy így vagy úgy...

(#2535) Csapoati válasza ForRedGlory (#2533) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lehet, akkor nem sok értelme lenne a Car Passnak...

Firestormhun: Az lehet, hogy ott épp neki nagyok jöttek. Nekem is napja válogatja, de tényleg nem jellemző a nagyobb összegű pörgetés, hiába VIP az ember. Autóból se jön több.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2536) cyberkind válasza Csapoati (#2535) üzenetére


cyberkind
félisten

Így sincs sajnos, na de sebaj, a 4-nél eszembe se jut Ultimate-et venni. :D

Paranormal Cocktivity

(#2537) Csapoati válasza cyberkind (#2536) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De mire számítottatok? Az elején is le volt írva, hogy 6 db kocsi pakk lesz benne. Az autók közt vannak elég érdekesek is szerintem, amik más játékban soha nem is voltak. A 2 nagyobb dlc-hez meg ugye 4000 Ft kedvezmény jár az Ultimate tulajoknak. Aki ki akarja maxolni a játékot, annak megérte szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2538) cyberkind válasza Csapoati (#2537) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem a mennyiség szar hanem a "minősége" ennek, igaz jó pár kocsi tetszik ezekből de kb az i8-on kívül mást nem is használtam hosszabb ideig, illetve nekem az Ultimate főként a 4 nap miatt kellett mert már nem bírtam ki Forza normális autósjáték nélkül, szerencsére már van PC-n így a 4-ből csak a simát veszem meg Fekete Pénteken 10k-ért.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2539) zsuha válasza cyberkind (#2538) üzenetére


zsuha
aktív tag

De várjál, hogy fogsz kibírni ~2 hónapot majd, ha 4 napot se tudtál? :DDD Jó tudom, van már pcn egy autós játék, de mégis.. :D

(#2540) cyberkind válasza zsuha (#2539) üzenetére


cyberkind
félisten

Úgy, hogy itt a 3 PC-n (ami ugyebár nem volt és a boxomat anno úgy adtam el, hogy bőven nem játszottam annyit a 2-vel, hogy elég legyen) amivel bőven eltudok lenni addig, hogy úgy mondjam hiánypótló alkotás. ;)

Paranormal Cocktivity

(#2541) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Szia

Szerk: hopp ez privát akart volna lenni, de ha valaki tud rá válaszolni csak nyugodtan :B

Tudnál kicsit segíteni kontrollerrel kapcsolatban? Írtad, hogy BT logo legyen a dobozon, de nem netről rendelve dobozt nem látom előre. Ez pl jó volna PChez is? https://m.ipon.hu/termek/microsoft_xbox_one_s_wireless_controller_feher/1474902

Illetve ilyen adaptert találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2542) cyberkind válasza DjDanee87 (#2541) üzenetére


cyberkind
félisten

Az újfajta Xbone kontrollerhez amit linkeltél is már nem kell a M$ féle adapter, hanem elég egy sima bluetooth adapter ha a gépedben nincs bluetooth, csak párosítani kell és kész, nekem a Gears of Wars 4-es piros kontroller van.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2543) zsuha válasza DjDanee87 (#2541) üzenetére


zsuha
aktív tag

Igen a kontroller tökéletes lesz. A lenyeg hogy van már benne bluetooth mint irjak is, igy a masodiknak linkelt adapter helyett eleg ha veszel egy sokkal olcsobb bluetooth adaptert ha nincs a gepedben bt.

[ Szerkesztve ]

(#2544) hackeeeee válasza cyberkind (#2542) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak vsz. 4.0-s adapter kell.

Véleményem szubjektív...

(#2545) cyberkind válasza hackeeeee (#2544) üzenetére


cyberkind
félisten

Az lehet, az én külön vett adapterem 4-es, úgyhogy nem tudom. :D

Paranormal Cocktivity

(#2546) hackeeeee válasza cyberkind (#2545) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké, csak azért szoktam ezt odabiggyeszteni mindig, mert sok helyen van még olcsón 2.0-s adapter is. :)

Véleményem szubjektív...

(#2547) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#2500) sagem, (#2501) hackeeeee: Értem, köszi a válaszokat! :) Egyszer lehet veszek egy XB kontrollert (egy 10-es nem sok érte ahhoz képest amilyen minőségű), mert a legtöbb játék a gépemen jelenleg autós (és mivel az autók fontos részét képezik az életemnek, ezért ez később sem fog változni :D ). Bár most inkább a játékot bővítem, ha kijön valami érdekesség, meg az FM7-re leszek kíváncsi. :) Ha tehetném a játék teljesítményét növelném, de mivel laptop ezért azon már nem sokat tudok segíteni.

FPS-t sosem játszanék kontrollerrel még offline sem biztos, online még így is béna vagyok. :D Sőt utánanéztem, valaki konzol mellé is vesz konvertert, hogy ráköthesse az egerét és a billentyűzetét, ez azért elég nagy előny lehet multiplayereknél.

(#2502) Corpuscle: Én örülök, hogy végre van Forza PC-re, szerintem az volt óriási kitolás, hogy egészen eddig a játék Xbox "exkluzív" volt. :((( Mit meg nem adnék, hogy játszhassak a FH1-gyel és a FH2-vel PC-n... Azok gondolom még sokkal jobban is futnának mint a sorozat legújabb része (no meg a Horizon 1 soundtrackje nagyon ott van szerintem).

(#2514) zsuha: Én is ezt csinálom a saját kedvenceimmel, lassan már olyanokat is megveszek, amik kevésbé érdekelnek. Még 5 kocsi maradt, plusz az a néhány Horizon Edition kocsi, amiből néhány még ki sem jött. Jó dolog ez a gyűjtögetés. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2548) zsuha válasza Patrick76496 (#2547) üzenetére


zsuha
aktív tag

Már csak 5 kocsi hiányzik? :D wow
Nekem azért hiányoznak még az 1 milla fölötti '50-es, '60-as évek járgányai + veneno+ f1 gt + ferrari 288 + enzo ferrari + lykan (ez ugye meglesz jövő héten), ez jó 70 milla lenne. Ezt már nem fogom összeszedni, kinek van kedve ennyi goliath-ozni :D

[ Szerkesztve ]

(#2549) keIdor válasza Patrick76496 (#2547) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem jobbak a helyszínek is, főleg a FH2-ben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2550) Zoltn


Zoltn
senior tag

Van lehetőség valami magyarításhoz a játékban? Nem nagyon találtam semmit. Egy cimborám nem nagyon boldogul az angollal.

"Music is your only friend. Until the end!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.