Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) }{3@Đ$}{0ot válasza bulikavagyok (#2739) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

ohh my god de ronda......... :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2752) Over567 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2751) üzenetére


Over567
aktív tag

Indiai! :D Ahhoz képest teljesen oké. :K

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2753) Over567


Over567
aktív tag

Ha beírjátok a Xbox vagy Windows Store-on ezt : "Forza Horizon 3 GTA Spano" rámentek és beszerzés. Egy ingyen GTA Spano üti a markotokat. :C

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2754) Bib válasza Over567 (#2753) üzenetére


Bib
őstag

Köszi :)

(#2755) IntelKiller7 válasza Over567 (#2752) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nagyon sufnis. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2756) tomas51 válasza IntelKiller7 (#2755) üzenetére


tomas51
senior tag

Van egy Barn Finde is!
Csak még nem dobta fel, mondjuk a blizzardot még nem néztem.

(#2757) plejik válasza Over567 (#2752) üzenetére


plejik
addikt

Olyan mint valami kis nyomi, összenyomott SUV.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2758) Over567


Over567
aktív tag

AMC Pacer van elvileg belerakva de azt egy csávó redditen áprilisi forzathonra jelezte előre az lesz elv ilyen AMC témájú. Majd kiderül.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2759) Over567 válasza plejik (#2757) üzenetére


Over567
aktív tag

Nekem valami Smart jut eszembe róla de jóvan az. :DDD

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2760) Over567


Over567
aktív tag

Ez a Spano nem rossz kis járgány azért. Elég dögös már a Rivals-ban is tetszett bár az a verzió még mindig szebb szerintem. Az a hátsó szárny meg szerintem nagyobb mint az étkező asztalunk :D

Ez meg tényleg Smart :D Előröl jól néz ki de hátúlról :O

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2761) btf


btf
aktív tag

Ide is bemásolom hátha:

Sziasztok

Vettem egy Forza 6 kódot, ami elvileg tartalmazza az Anniversary packet.

Amikor a játékban rámegyek egy olyan autóra ami ebben a pack-ben van, "Marketplace error, you can't purchase this exclusive content" hibaüzenetet kapok. (a free résznél sem látom)

Nálatok volt ilyen?

Lehet hogy ez egy "normál" verzió nem pedig a 10 years car pack-es?

A többi DLC-t amit megvettem látja a játék, csak ezt nem.

Indításkor a játék "10 Years" logoval kezd.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2762) tomas51 válasza btf (#2761) üzenetére


tomas51
senior tag

Miután én beaktiváltam ezt, utána telepítettem ha jól emlékszek a marketböl.
És kb 5nap egy 7 után kaptam meg az autókat.
Ahol autókat tudsz venni, ott lesznek majd free szekcióban mindjárt az első helyen.
A türelem autókat terem. :D :R

(#2763) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Fails :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2764) IntelKiller7 válasza Over567 (#2760) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pedig ez még igen kultúrált.. a vasalódeszkás rízsfanokra jobban ki tudok akadni :D :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2765) Over567 válasza IntelKiller7 (#2764) üzenetére


Over567
aktív tag

Amikor air bekapcsol az active aero fékezésnél az brutális. :DD

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2766) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Miért volt szükség egy 3. új generációs Camarora, amikor S550 Mustangból még csak egy van a játékban? :| Én szeretnék egy sima GT-t meg egy 2005-öset.
Plusz ha már Ausztrália, akkor egy 180SX Type X-nek (Kouki) is illene megjelennie a játékban. :) Inkább mint a ricer like Rocket Bunny, ami a az S14A Kouki-n annyira ronda, mint a bűn. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2767) Csapoati válasza Patrick76496 (#2766) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sőt, még vagy 500 másik autó is benne lehetne a játékban. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2768) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Racing Games Wins :Y

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2769) Over567 válasza }{3@Đ$}{0ot (#2768) üzenetére


Over567
aktív tag

:DDD

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2770) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Na a hétvégén megvettem a vip cuccot. Főleg az F12 TDF miatt. Picit rossz érzés, hogy a korábbi 200+ wheelspin nem VIP volt, de ez van. Biztos csak én nem olvasok utána, de nagyon bonyolultnak tűnik ez a sok fizetős tartalom. Kiegészítő, expansion pass, vip csomag, DLC kocsik.... az is vagy 10 perc volt mire megtaláltam játékban az új kocsikat hogy tudom "letölteni".

(#2771) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Fails & Funny Moments :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#2772) tomas51 válasza DjDanee87 (#2770) üzenetére


tomas51
senior tag

Egy kicsit lehúzósak a dolgok igen. :D
A VIP-el ne foglalkozz, nekem már 23millám van és nem tudom mire költeni.

(#2773) cyberkind válasza tomas51 (#2772) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem már nagyon kicsi lett a játék, annyira, hogy az általam rettenetesen lehordott The Crew-t akarom újra elővenni, és ez baj. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#2774) Over567 válasza cyberkind (#2773) üzenetére


Over567
aktív tag

Neh....inkább akasztanám fel magam. :/

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2775) cyberkind válasza Over567 (#2774) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig lehet, hogy ez lesz, nekem a Horizon 3-as map már bőven kicsi, illetve hiába nagyobb a 2-nél, ha az sokkal változatosabb volt, nagyon remélem, hogy a 4-be lemásolják Hawaii-t mint a TDU 1-ben, mert illene már de nagyon ha ezt 10 éve megtudták csinálni.

Paranormal Cocktivity

(#2776) Over567 válasza cyberkind (#2775) üzenetére


Over567
aktív tag

Mondjuk a Crew-ban nem sok mást tudnék mondani hogy jobb mint a H3 csak a map. Esetleg. Én jól el vagyok. Kíváncsi vagyok mi lesz a kövi Expansion de félek a Porsche lesz az és nem egy újabb map.

Mondjuk még a BM sincs meg mert valami akcióra várok :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2777) cyberkind válasza Over567 (#2776) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is eksönre várok, és egyébként ha tudom, hogy mi jön az Expansion-be még akkor simán megveszem, de így, hogy semmit se mondtak kihagytam, pedig még olcsóbb is volt. :D

Paranormal Cocktivity

(#2778) Over567 válasza cyberkind (#2777) üzenetére


Over567
aktív tag

Tuti a Porsche pakk lesz benne de ne legyen igazam. Azt sajnálom hogy nem csinálták meg úgy hogy átmehessünk manuálisan vezetve a helyekre. Az lett volna a király :) De még így is szerintem ebben az elmúlt 10 évben ilyen jó autós játékkal még nem játszottam.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2779) Csapoati válasza Over567 (#2778) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt sajnálom hogy nem csinálták meg úgy hogy átmehessünk manuálisan vezetve a helyekre

Ezt csak én nem értem? Bárhová mehetsz manuálisan vezetve. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2780) Over567 válasza Csapoati (#2779) üzenetére


Over567
aktív tag

Blizzard Mountainra értem :D meg ha map DLC még lesz arra is.

[ Szerkesztve ]

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2781) DjDanee87 válasza Over567 (#2780) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen, egy Crew szintű mapon kellene Forza mennyiségű és minőségű autó és az volna a tökéletes játék. Hátha majd a Horizon4ben lesz közel akkora... én azért addig is elleszek a 3al, bőven elég a tartalom benne számomra, persze nem is játszok vele minden nap.

(#2782) Over567 válasza DjDanee87 (#2781) üzenetére


Over567
aktív tag

Szerintem sohasem lesz akkora. A crew mapjának nagy része generálva lett a főbb helyek motívumok elhelyezése odafigyeléssel történt de a többi apróság legtöbb részben generált. Persze ez egy ekkora mappal érthető teljesen. A Horizon 3-ban lévő map inkább precízebben beállított környezetet mutat be mint a crew de ez a méretének róvására történt. Az biztos hogy itt sűrűbben futsz érdekességekbe mint ott. :) Egész okés a map de szerintem is lehetne nagyobb épp ezért tartom kihagyott ziccernek ezt a DLC map összekötős dolgot mert az brutál jó lett volna.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2783) cyberkind válasza Over567 (#2782) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért ne lenne, a TDU 1-nek ezt már lassan 11 éve sikerült meglépnie, a 2. részben pedig 2 nagy sziget volt, és repcsivel lehetett utazgatni, szóval egy M$-tól szerintem ez idővel alap lenne. :))

Paranormal Cocktivity

(#2784) tomas51 válasza Over567 (#2782) üzenetére


tomas51
senior tag

Hát igen, ha tájakon keresztül lehetne eljutni a DLC-be akkor több game nem is kéne..
A Porschékat simán bele rakhatták volna a havi car packokba azt kész.
Nincs bajom a Porsékkal, de remélem lesz hozzá valami map is, mondjuk a Horizon 2-é. :D

(#2785) Over567 válasza cyberkind (#2783) üzenetére


Over567
aktív tag

Persze de arra akartam kilyukadni hogy precízebb a map ám ez a nagyságának kárára megy. Na most ők ezt az utat választották a többiek meg amazt. Persze hogy itt sűrűbben látod ugyan azokat a spotokat de ott meg lehet hogy ismerős lesz több hely a mapról mert ismét megjelennek a dolgok :D

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2786) Over567 válasza tomas51 (#2784) üzenetére


Over567
aktív tag

Valami 16? féle Porsche jön. Én csak tippelek egyébként egyáltalán nem biztos hogy ez lesz az expansion pass 2. darabja. Én is jobban örülnék hogy egy újabb map kiterjesztés lenne mert valóban ráfér a játékra a terep de ettől függetlenül félek a dologtól hogy így lesz.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#2787) Csapoati válasza cyberkind (#2783) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a TDU szigetei közel sem szabadon bejárhatóak ám, ezt se feledjük. Pl. az első rész bazi nagynak tűnik, de az offroad utak hiánya miatt mégsem olyan hatalmas. A 2. részt viszont imádom, a térkép ott nagyon eltalált.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2788) cyberkind válasza Csapoati (#2787) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az 1-ben abszolút nem hiányzott az offroad hiánya, a 2-ben meg a szegényes fizika miatt inkább volt nevetséges mint élvezetes, pedig mennyire vártuk azt a játékot.

Paranormal Cocktivity

(#2789) tomas51 válasza Over567 (#2786) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem tudom mi lesz, de gondolom porse...

(#2790) plejik válasza tomas51 (#2789) üzenetére


plejik
addikt

ÉS mi a gond a Porsche-kal? :U Én várom, mert a Ferrarisoknak ott van egy rakás , de azért emellett nemárt a Porsche sem.. Főleg, hogy az egyik legnagyobb múltú sportkocsi gyártó... :U Sokszor bombáznak az ilyen "no-name" kocsikkal amiről szerintem senki nem is hallott életében sem, azoknál ez csak jobb nem?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2791) tomas51 válasza plejik (#2790) üzenetére


tomas51
senior tag

Persze jobb, csak nehogy az legyen a komoly déelcé, hogy beleteszik a porsékat azt kész.
Semmi bajom amúgy a Porschékkal.

(#2792) Csapoati válasza tomas51 (#2791) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig sajnos valószínű, hogy az lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2793) plejik válasza Csapoati (#2792) üzenetére


plejik
addikt

Valószínű, csak legyen pöpecek, sőt, talán lesz a 911 -hez RWB tuning pack. Na az elég menő lenne. :)

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2794) cyberkind válasza plejik (#2790) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt köszönd az EA-nak, ők vették meg anno a Posche Need for Shit-tel a jogokat kb 15 vagy még több évre ha minden igaz, így is kész csoda volt, hogy már 2 jelenkori Forza-ba bekerültek ezek a járgányok, a Ferrari meg ha minden igaz a Turn 10-nél van, nemhiába ez a sok Ferrari.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2795) Csapoati válasza cyberkind (#2794) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kizárólagos a Turn 10 Ferrari-licensze, mert a pCars 2-ben is lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2796) plejik válasza cyberkind (#2794) üzenetére


plejik
addikt

Tudom, és örülök is , hogy elkerült tőlük. Nem is érdemelték már meg az utóbbi 10 évbe... :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2797) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ne felejtsétek el megcsinálni az ingyen Horizon Edition autóért ma az egynapos Forzathon eventet!

Easy Money: Complete 5 Races to receive 150,000 Credits.
Blank Check: Complete a Playground Game to receive 50,000 Credits.
Insurance Fraud: Perform 20 Trading Paint Skills to receive 100,000 Credits.
Paying The Bills: Complete ALL ‘Mind On My Money’ Challenges to win the Ford F-150 Raptor Horizon Edition.

(#2798) #48967168


#48967168
törölt tag

Nektek is volt reward-eső?

Épp most vágtak hozzám 79 millió (!) creditet... :)

FH3-ben 37 milla, FM5-ben 31 milla, meg némi apró a többi részhez. Mi ez a jószívűség? (mondjuk nem mintha hiányzott volna, mindenütt térdig gázolok a creditekben, de akkor is...)

(#2799) bulikavagyok válasza #48967168 (#2798) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A játékon belül is megkaptad, vagy csak a Forza Hub jelezte? Mert én már jártam úgy egyszer, h a Hub ilyen óriási összegekkel jutalmazott, de a játékot elindítva nem kaptam meg csak a szokásos krediteket. :)

[ Szerkesztve ]

(#2800) #48967168 válasza bulikavagyok (#2799) üzenetére


#48967168
törölt tag

Még nem néztem, ez csak a HUB-ról származó infó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.