Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) muxi-muxi válasza zsuha (#2200) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Nagy veszteség nem ért, mert rühellem az erőcsúsztatáson alapuló motorsportokat (drift, rallye, rallycross). A zárójeles tartalmat nem is nagyon teljesítem a Horizon 3-ban.

Amiért viszont hajlandó leszek fizetni, az egy lehetséges Porsche-expanzió. Eddig igazából minden Forzába belekerültek, meg lennék lepve, ha most nem lépnék meg ugyanezt. Annál is inkább, mert végre lejár az EA licensz.

Szóval igazából az el az, ami nagyon böki a csőrömet.

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2202) IntelKiller7 válasza muxi-muxi (#2201) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sokan azt mondják, hogy a Porsche lesz a második csomag a mostani havas mellett ami jár Az Expansion Packhoz.
Én azt hittem csak a havas jön 12k-ért, annyiért tényleg drága lenne. De, mivel lesz majd még 1 content hozzá így már annyira nem vészes. Az ultimate egyébként megérte. Nekem pl csak 5000Ft-al volt drágább mint a sima verzió. :)

Egy Panamerát adnék már én is :U

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2203) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Gondjaim vannak az Online Adventre Sessionök elérésével, pedig kiváló internetkapcsolattal rendelkezek jelenlegi tartózkodási helyemen. Ez a probléma otthon nem jön elő az 50 megás nettel (emlékeim szerint, bár lehet ott is előjött már 1-2x), csak itt a koliban. Viszont itt a koliban 80-100 megás net jut egy szobára, kábelről játszok és jelenleg csak ketten használjuk, mégsem tudok csatlakozni.

Kizárt, hogy le legyen tiltva a játék a hálózatról, mert már 2 hete játszok vele itt is. Eddig is vele ilyen bajom ritkán (viszont ha ment, akkor tökéletes volt a kapcsolat), általában újraindítás, kábel ki-be húzás és ethernet adapter disable-enable megoldotta a problémát. Az auction house bejön, talál Online Adventure-t, viszont amikor csatlakoznék, akkor hálózati problémát jelez a játék. Más Online játékot (World of Tanks) 20-30 ms pinggel játszok gond nélkül, szóval ez a hiba is ki van zárva.

Szerintetek mit lehet vele kezdeni? Jelentkezett valakinél már hasonló, hogy elakadt a játék a Joining Online Adventure-nél?

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2204) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Megvettem az Expansion-t...
Egy a bajom, hogy nem tölti le a retek a Blizzard Mountaint.
Játékon belül rányomok a reptéren talàlható Blizzard Mointain ikonnàl az Install-ra, akkor kapok egy hibaüzenetet, hogy Marketplace error: Faild to download required marketplace data. Please try again later.

Mi a megoldás?

Köszi :)

--------

Elképesztő, hogy a Store-on belűl még külön le kell tölteni a havas kiegészítőt is... :D Ez oldja meg a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#2205) Németh Péter válasza Dzsuri89 (#2204) üzenetére

Megnyitod a windows store-t és kikeresed a Blizzard Mountain expansion-t és letöltöd.

(#2206) Bib válasza Patrick76496 (#2203) üzenetére


Bib
őstag

Xbox appban nézd meg a beállításoknál mit ír a hálózat állapotára.Késés nem érdekes mert távoli a szerver,de a Nat típusa meg a csomagvesztés számíthat.

(#2207) Bib válasza IntelKiller7 (#2202) üzenetére


Bib
őstag

Porsche lesz a második csomag? :Y
Eddig meg akartam venni a packot ,de én autóért nem akarok fizetni.

(#2208) .LnB válasza bulikavagyok (#2198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora a terület?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2209) bulikavagyok válasza .LnB (#2208) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kb negyede lehet az eredeti térképnek. ~6km a távolság a két legtávolabbi pontja közt.
Csináltam róla egy képet:

(#2210) .LnB válasza bulikavagyok (#2209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen! Tegnap úgy néztem meg a trailer-t, hogy reméltem nem fog tetszeni. De rácsesztem mert tetszik nagyon. :) Viszont szerencsére idén már nem fér bele a költségvetésembe :D Komolyan örülök, hogy nem tudom megvenni. Brutál sok pénz volt már az alap Deluxe is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2211) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Este sikerült kipróbálnom, pár versenyt letolni. Röviden: nagyon állat! A hangulat zseniális (verseny közben hallani a kolompok hangját, mint valami síversenyen), különböző a hó mélysége (az olvadt latyakostól egészen a tökig érőig), természetesen van jég is. Hóviharban meg az orrodig se látsz. Mindez keveredik a napszakok váltakozásával, engem magával ragadott. A versenyeket nem elég megnyerni, ha ki akarod hozni a maxot, különböző skilleket is teljesíteni kell (pl.: nyerd meg a versenyt, mellé csinálj 3 ulimate clean race skillt). Mindezt egy jórészt lefelé szerpentines úton hóviharban. Lehetne még sorolni. :)

(#2212) plejik


plejik
addikt

Nem bánnám ha az "idők" során több autóhoz is lennének különböző Body Kit-ek. :) Nagyon sokat dob rajt, meg van még 1-2 autó amihez vannak pöpec Rocket, meg LB WORKS kitek.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2213) IntelKiller7 válasza Bib (#2207) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem biztos, de sokan azt mondják. És valszeg valami terület is lesz hozzá. Motorsportnál is jött vele pálya.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2214) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Véget ért a Porsche és az Electronic Arts együttműködése"

Végre!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2215) plejik válasza .LnB (#2214) üzenetére


plejik
addikt

Porsche DLC ha lesz tuti megveszem, azt a Horizon 2 -höz is megvettem. És most van egy olyan sanda gyanúm, hogy kapunk mellé RWB body kitet.. :U

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2216) cyberkind válasza .LnB (#2214) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD :DDD

Ez mondjuk valóban jó, de így is egy vagyon lesz a Porsche ide, illetve ha nem is tért volna véget de szarozik az EA a Turn10 ,vagy M$ (vagy tököm tudja kinél van a Ferrari) mondja, hogy akkor búcsúzzatok a Ferrari-tól, szóval ezzel nem volt semmi gond szerintem. :))

Paranormal Cocktivity

(#2217) .LnB válasza cyberkind (#2216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ez az, hogy ha januárban, vagy utána jön a Porsche DLC akkor indokolatlan lenne magas árat kérni érte. Mert már nem kell a Forza fejlesztőinek plusz pénzt fizetni az EA-val, elég csak a Porsche-val megegyezni. Szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2218) cyberkind válasza .LnB (#2217) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a havas DLC után semmi ilyet nem várok, ha DLC-ről van szó és megérte a pénzt az a Dying Light Following volt, ennél is ezerszer nagyobb volt és még kocsik is voltak benne még ha nem is így. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#2219) .LnB válasza cyberkind (#2218) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen hülyeségekkel én nem játszok. ;] :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2220) Patrick76496 válasza Bib (#2206) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi a választ! Jelenleg így néz ki az Xbox app hálozatok füle a beállításokban. De még tegnap este babráltam a Teredo beállításokkal és sikerült működésre bírni. Lekopogom, azóta nem volt vele semmi baj. Még a következő online verseny útvonala is jóval gyorsabban bejön, bár ez már lehet a patchnek köszönhető.

(#2212) plejik: Néhány autónak tényleg jól áll, de én inkább a külön karosszériaelemeket szoktam felszerelni vagy érintetlenül hagyom az autót. Azokból is lehetne egy kis bővítés. Bár ember függő, hogy mikor nice és mikor rice. :D
- - - - - - - - - - - - - -
Ha lenne kedve valakinek Online versenyeket játszani együtt, akkor vegyen fel barátnak. :) Patrick76496 a gamer tagem. No Collision versenyeket szoktam menni, főként C és S1 osztály között. A többit sem ítélem el, de nekem az S2 egyszerűen nem jön be, D-s verseny meg alig van.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2221) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ugyan drága a dlc, de már az első pillanatban letettem a hajam a grafikától. Szerintem a különböző felületek más-más támadási szintje is átjön, szóval egyáltalán nem bántam meg a vételt. Hihetetlen hangulatos így karácsony előtt!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2222) sagem


sagem
addikt

Az biztos, hogy jól időzítettek ezzel a havas témával..ha nem lenne ilyen drága már bezsákoltam volna..na majd kicsit később:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2223) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Aki megvette a Blizzard Mountain-t, vagy az Expasion pass-t, a Treasure Map működik ott?

Nekem pc-s változatnál nem nagyon, box-on még nem néztem.

Véleményem szubjektív...

(#2224) Corpuscle válasza hackeeeee (#2223) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem ugyan nincs treasure map, de a trueachievements oldalon linkeltek xbox-ra térképet, ami mutatta a táblákat (tm-re hivatkozva), szóval működnie kell boxon.

[ Szerkesztve ]

(#2225) hackeeeee válasza Corpuscle (#2224) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Este majd megnézem, hogy ott mi a helyzet akkor, köszi!

PC-s változatnál tegnap még nem ment, az biztos. Bár érdekes volt, mert volt olyan, hogy kijelöltem egy útvonalat, és ha volt az útvonalon tábla, akkor azt mutatta.

Véleményem szubjektív...

(#2226) Keller16 válasza hackeeeee (#2225) üzenetére


Keller16
aktív tag

Én boxon tolom, meg is van a tm, de nem mutatja a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#2227) Corpuscle válasza Keller16 (#2226) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nézd meg amit linkeltem, a srác leírja, hogyan működik annak aki korábban vette meg a tm-et.

(#2228) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Írtam pár sort a Blizzard Mountain-ről a One topikba. A spoiler gomb hiánya miatt csak linkelni tudom ide. :B

(#2229) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy kis skill song.

:D

Paranormal Cocktivity

(#2230) Corpuscle válasza cyberkind (#2229) üzenetére


Corpuscle
őstag

Grat! Mennyi időbe telt?

(#2231) cyberkind válasza Corpuscle (#2230) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem volt fél óra de főként azért mert elkezdtem a skill song előtt sokkal amit nagy nehezen beadott 5-6 számnál ami volt vagy 10 perces és így húztam magam a szám végéig, meg persze drift boostos kocsival mindezt.

Paranormal Cocktivity

(#2232) .LnB válasza cyberkind (#2231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

miért csak a szám végéig? Ha vége a számnak akkor is megmarad a skill song bónusz. De amúgy grath!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2233) cyberkind válasza .LnB (#2232) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért mert elég volt ez a fél óra is, így is kb négyszeresen megdöntöttem az előző rekordomat de majd ha lesz kedvem szórakozni ezt is megdöntöm egy 20 millással. :DDD Köszi! :)

Jó lenne tudni mennyi az abszolút max rekord és rámennék arra. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2234) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Mi a titka a Landscaping pont gyűjtésnek?
Nem tudok rájönni, hogy mi az amit csinálni kell ahhoz, megadja a játék.

Skacok, megoldás? :DDD

(#2235) gali777 válasza Dzsuri89 (#2234) üzenetére


gali777
őstag

Zúzd le az összes szembejövő kerítést :D

(#2236) hackeeeee válasza Keller16 (#2226) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, gondolom hamarosan frissítik majd, köszi! :R

Véleményem szubjektív...

(#2237) Dzsuri89 válasza gali777 (#2235) üzenetére


Dzsuri89
őstag

És tényleg. :D

Köszi a segitséget! :R

Gyerekek, van egy pálya hogy 2 db drift trapet kell csinálni... ha éppségben megússza a TV-m, akkor nyugodt idegrendszerrel rendelkezem. :DDD

(#2238) IntelKiller7 válasza cyberkind (#2231) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Timelessen nyomtad? Ott van a 30 perces Skill Song :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2240) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Miért csinálja azt csomószor az aukciós ház, ha tétet szeretnék tenni/emelni egy kocsira, hogy kidob egy hibaüzenetet, hogy sikertelen volt és próbáljam újra? :W Direkt ráfrissítek 60x, hátha más is pont abban a pillanatban akar összeget emelni, de így is.. Természetesen a megfelelő összeg ilyenkor rajta van a "számlámon". Így is elég idegölő dolog a játékban a licitálás, hát még így, hogy ilyen bugokkal feature-ökkel van fűszerezve. :N

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2241) hackeeeee válasza bulikavagyok (#2239) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És tényleg, köszi! :)

Véleményem szubjektív...

(#2242) hackeeeee válasza hackeeeee (#2241) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnéztem, boxon sem működik a treasure map a blizzard mountain mapon. Plusz a szerverekkel is van gond.

Véleményem szubjektív...

(#2243) muxi-muxi válasza hackeeeee (#2242) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Jelenleg semmi online/multis tartalom nem érhető el nálam sem. Net van, se árverés,se Forzathon, se semmi.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2244) twi452 válasza muxi-muxi (#2243) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam megy az online freeroam, forzathon. Ami most tűnt fel h bekerültek a tokenek is mint mikrotranzakciós pénz..

Amúgy a havas cucc tényleg jó lett :) Felőlem az egész alap térképet behavazhatnák ezek után :D

(#2245) Daffchy


Daffchy
őstag

Nálam Online Freeroam megy, viszont nincsenek üzenetek sem aukció menüpont. :F

[ Szerkesztve ]

(#2246) hackeeeee válasza Daffchy (#2245) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Reggel óta nem megy. Vagyis, tegnap nem tudom, hogy jó volt-e.. Valami nagyon nem kerek.

Én gift-et próbáltam csak beváltani, de az sem ment.

Véleményem szubjektív...

(#2247) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Amikor rajtad kívül szinte mindenki utcai autót hoz cross-country versenyre :D

Kivételesen most collision módban mentem, eddig ezt nem nagyon próbáltam. De nem volt baj, mert ezzel a nagy döggel nem igazán bírtak kilökni. :P Ettől függetlenül még így sem értem hogy maradtak le ennyire, máskor mindig elvernek és legalább 5-6 ember van előttem az XP listán. Vagy ennyivel könnyebb lenne a collision mód a no collision-höz képest?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2248) #48967168


#48967168
törölt tag

Biztos klassz ez a Blizard kieg, de ennyire ne nyomassák már! Vagy egy hónapja nem volt berakva a lemez, ma meg akartam mutatni egy pár barátomnak a programot pezentációs jelleggel de az indításnál rögtön feljött hogy vedd szépen meg a kiegészítőt.

A gond csak az volt hogy a "B" gombra amivel át lehetett volna ugrani a dolgot nem reagált, csak kényelmesen bimm-bammozott, csakis a "purchase"-re ment tovább "A" gombbal. Onnan megint nem volt menekvés, úgyhogy kiléptem a fenébe az egész játékból.

Az a poén hogy az MS bukott ezzel egy XOne vásárlót, mert a barátomék konzolnézőben voltak nálunk, és ezután kipróbáltuk a PS4-et, amiről 3 óra múlva lehetett leszedni csak őket... :)

(#2249) KD6-3.7 válasza #48967168 (#2248) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Na, hát aki ez alapján választ az meg is érdemli.

(#2250) cyberkind


cyberkind
félisten

Csodálatos ez a játék még ha egy vagyon is megvenni a DLC-ket. :)

(#2238) IntelKiller7
Ha azon mennek a klasszikusok akkor ott, 30-asat még nem is hallottam. :D

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.