Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22494) Dißnäëß válasza darvinya (#22493) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Digitális oszcilloszkópos bevizsgálás az egész előtt + szelephézag ellenőrzés, majd full gáz szett újraprogramozással (bármit is jelentsen ez), nem az alap injektorokkal, 300 lóig jó reduktorral (alap reduktor 220 LE-ig jó, injektorokból sem a 100-ezerre képes verziókat választom). Nem akarom tuningolni, csak nem szeretném kicentizni a dolgot.

Kaptam egy listát alap szettre + sávosan vagy 4-5 különböző szintű részkomponensekkel, kiválasztottam mindenből a combosabbat, ne vacakoljon nekem.

20-ezrenként illik majd szelephézag ellenőrzés a gáz miatt, de mivel 15-ezrenként úgyis náluk szervizeltetném olaj stb, ezekhez csapnám hozzá a szelephézag ellenőrzést is és akkor úgy jó lesz a dolog. Elméletileg. De szerintem jó műhely, most nem akarok itt reklámot nekik, de nem a szomszéd sufnija, hanem a Totalcar-on cikkeznek róluk. Én meg vakon bízok, mit is tehetnék ? :)

Szóval bízom a szakértelmükben, az ország legjobbjainak tűnnek és tőlem pont egy köpésre vannak, úgyhogy adott a dolog.

Az autó 2007-es.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.