Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29016) X-metal


X-metal
csendes tag

Az első hozzászólásom után itt is lenne a második.

A tanácsaitok, illetve némi informálodás után megrendeltem az S2+, illetve a C8 lámpákat is.

Most viszont az akku kérdéssel (is) vagyok bajban...

Igyekeztem visszamenőleg olvasgatni a topicot, de mivel pont nulla tapasztalatom van a témában, igy ismételten inkább rátok hagyatkoznék...

Szóval, szükségem lenne pár 18650-es akksira. Olyanokra, amik gyorsan töltődnek. Hálózatról, powerbankról, napelemről egyaránt. Persze, elvárás az is, hogy sokáig használhatóak legyenek. Kell egy hálózati töltő is. Olyan ami karban is tartja az akksikat. Nem lenne hátrány, ha USB-n keresztül is üzemelne, akár Pb-ról, akár napelemről.
Aztán felmerült a kérdés, hogy érdemes-e ezeket az akkukat egy adapterrel PB-ként használni?
És a legutolsó kérdés az lenne, hogy milyen napelemet lenne érdemes mindehhez megvenni?
Egy barátomnak van egy Goal Zero-ja, saját töltővel és goal zero akksikkal, de nagyjából 30.000 Ft-ba kerül egy ilyen szett. Szóval, erre kellene egy olcsóbb alternativa.
Plusz ötlet valami gyors kábelre...

Előre is köszi a segitséget!

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.