Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Olyan zseblámpát keresek amely (micro) USB-ről tölthető és van rajta USB out is. (Powerbank funkció). Nem kell egy fotonágyú de azért az XM-L T6 fényerejét tudja. Árban nem szeretnék 10e forint fölé menni csak indokolt esetben. (18650 előny, de nem feltétel.)

Annyira nincsenek nagy igényeim hogy ezzel az olcsó kínai lámpával is nagyon szerettük egymást, de csak ellopták a szemetek. : (

ps.: Vas esetleg olyan modul/gyűrű amit a záró kupak elé csavarozva lehet USB töltési lehetőséggel felvértezni? Vagy olyan erős kompromisszumot követel hogy inkább maradjak az akksi ki+Xstar MC1 kombinációnál? :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#28352) Silent77 válasza verybigboy (#28350) üzenetére


Silent77
veterán

Három tolómérővel mértem, egyiken se volt annyi.
Mind a négyet megmértem, 26,80mm volt a legtöbb.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28353) csucsotke válasza ZozzV6 (#28340) üzenetére


csucsotke
aktív tag

És olyan hogy még hoszabb cső az L6-hoz? Létezhet, vagy lesz valamikor? Olyan méretes lámpát szeretnék, ami önvédelemre is jó. Úgy spekuláltam minimum 250 mm, max 350. De az iskolás emlékeim alapján a 30cm vonalzóméret az ideális:) Az L6 meg alig van 25, viszont három akkuval már megfelelő lenne. Mindig is szerettem volna ilyen méretes lámpát, mint a bronxi zsaruknak a szesztilalom idejében.

(#28354) ZozzV6 válasza csucsotke (#28353) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Egy L2 hosszabbító csővel meg lehet toldani de az L6 driver nincs felkészítve 3 akkura és tönkre menne.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#28355) csucsotke válasza ZozzV6 (#28354) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Akkor nem is fognak 3 akkuhely hosszúságút kiadni, esetleg ha új drivert fejlesztenek bele. Végülis az L2 toldóval, és egy akku-helyettesítő adapterrel meg lehet oldani. Az is nagy dolog hogy végre egy ilyen igazi elemlámpa-forma elemlámpát kihoztak, mint ez az L6. Már régóta nézelődök, de csak Trustfirek voltak ilyen 3 vagy több ledes refi kialakítással.

(#28356) hege01


hege01
tag

Sziasztok,

Olvastam az összefoglalót, általános célra szeretnék egy zseblámpát, ezt néztem ki viszont kétségeim vannak a színhőmérséglettel, mert ez csak 4300-4500 K-s, elegendő ez normál használatra? (a csuklópánt miatt vonzóbb ez a kivitel, bár lehet, hogy nem is szükséges)
A másik kérdés az akku : e-cigiből már ismert 18650-es, van is néhány, de lámpába mely paraméterek fontosak? Gondolom itt inkább a kapacitás fontos nem az áramtűrés?

Köszi a válaszokat
Üdv.

(#28357) Wendelke válasza ZozzV6 (#28341) üzenetére


Wendelke
senior tag

Az SMO refivel az L6 , milyen távolságot fog tudni? Kíváncsi lennék rá :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#28358) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Egy pár véleményt kérnék ezzel a lámpával kapcsolatban,

[link]

18.99

Appban 19 dolcsitól van 2 dolcsis kupon, nem hiszem el. :U

(#28359) WestBam válasza hege01 (#28356) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Szia!

Természetesen elég általános használatra, mivel csak a fénye esz sárgásabb árnyalatú, a lámpa az pont ugyan az amiket mi is használunk ;)


Gézengúz

Olvasd el a visszajelzéseket is. 18$-ból ez sem fogja megváltani a világot, tud kb. 1000 lument és volt akinek a kapcsolóval volt gondja. Ebből a pénzből lehet már válogatni a convoyok közül is, azokkal kevésbé lehet mellé lőni. Szerintem.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#28360) Gézengúz válasza WestBam (#28359) üzenetére


Gézengúz
addikt

3 T6-os csak ennyire lenne elég? Vagy nem T6-sak vannak benne?

(#28361) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

LEDes munkalámpát keresek (valami ehhez hasonlót), opcionálisan akkumulátoros kivitelben. Esetleg van valakinek tapasztalata ilyen témában? Mennyire érdemes ilyen ledes munkalámpákkal foglalkozni, mennyire veszik fel a versenyt a fénycsöves munkalámpákkal fényerő terén? Ahogy látom, -számomra furcsa mód- mintha kintről rendelve is azonos árban lennének ezek, mintha itthonról szerezné be az ember. Természetesen, ha van jobb ajánlat, akkor játszik a küldődről rendelés is.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#28362) Plebi


Plebi
senior tag

Nemrég vettem egy ilyen Lidl-s lámpát. 5000 ért vesztegetik, az akció már lejárt, de a héten még volt a megmaradt akciós termékeknél. Eddig elég meggyőző, szép nagy területet is be tud világítani, 3 mód állítható be. Duracell elemekkel adják.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#28363) Tékozló válasza Plebi (#28362) üzenetére


Tékozló
tag

Ilyet [link]meg a kistestvérét [link]is megvettem. A kicsi 2500 ft, a nagy 5000 volt a Lidlben. A kicsi valóban kb. 5-öd annyi fényt ad, de a távolsága annak is jó. Alapból nagy a bevilágított terület (a nagyé még nagyobb), ekkor 80m-re visz el, zoomolva meg akár 120 m és 150 m közé visz el.
A nagy kb. 100 métert tud, zoomolva meg 150 és 200 méter közé visz el. Mivel nem eléggé fókuszált (talán ez nem is volt cél), ezért 100-150 méteren túl szétterül a fénye és elgyengül, addig egészen fényes. 100 méterig egész jó fényerőt tud egészen nagy tölcsér alakú egyenletes világítással. Otthoni felhasználásra mindkét lámpa jónak tűnik, talán a nagyobbnak a kapcsolója még minőségibb is, viszont C-s 1,5V-os elemekkel működik, igaz ceruza akkuhoz lehet átalakítót kapni. Egyébként önvédelmi lámpának sem lehet rossz, mert a nagy már kissé nehéz, robosztus is, míg a kicsi zsebben elfér és könnyű.

[ Szerkesztve ]

(#28364) WestBam


WestBam
Topikgazda

Felettem szóló aldis lámpások. Egyszer egy S2+-t vagy C8-ast nézzetek meg, igaz kell akku is hozzá de szerintem leesne az állatok ;]
Költségben a convoy-ok 4e alatt maradnak, ha van akkutok (akár bontott laptop akkuból) és vesztek egy 1000Ft-os littokala lii-100 töltőt akkor már van egy jó kis kezdő készletetek ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#28365) Silent77 válasza WestBam (#28364) üzenetére


Silent77
veterán

+1
:)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28366) Vertigo18 válasza WestBam (#28364) üzenetére


Vertigo18
addikt

És akkor még tényleg csak a kezdő készletről beszéltél... ;]

Utána kapja csak el az embert a gépszíj igazán! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28367) Tékozló


Tékozló
tag

Szerintem meg jól jár aki megveszi ezeket a Lidl-s lámpákat, és nem akar rendelgetni, mert átlag embernek mindkettő bőven megfelelő 3 év garanciával. Pont azért vettem meg a lámpákat, hogy ajánlható-e ismerősöknek; ennyi pénzért mit tudnak. Ha gagyik visszaviszem őket, ha ajánlhatóak megtartom mutatóba, ill,. olcsóbban továbbadom, cserébe kipróbáltam. Az 1-2 ezer ft-os hazai kereskedelemben kapható lámpákkal össze sem hasonlíthatóak, teljesen más kategóriába sorolhatóak.
Ha valaki rendelgetni akar és minél kevesebb pénzből minél több fényerőt szeretne, akkor az egy más kategória. Bár szerintem ott sincs akkora előrelépés már, mint a fent említett gagyi 1-2 ezer ft-os 10-20 méterig vivő gyatra lámpákhoz képest 100 lumen alatti fényerővel. Ezt ebből a nézőpontból is meg lehet közelíteni.

[ Szerkesztve ]

(#28368) ZozzV6 válasza Gézengúz (#28360) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Elég lenne az 3000 lumenre is de akkor fél perc alatt nagyon forró lenne. Így viszont nem melegszik és marad üzemidő és nem kockáztatják azt hogy valakinek kigyullad a táskája ha benne bekapcsol.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#28369) modellmaker


modellmaker
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék pár elemlámpát + akksit + töltőt rendelni. Olvasgatva a topikot, az összefoglalót, meg a logoutos írásokat ki is ötlöttem, hogy mik lesznek a befutók.

Egy valamire nem jöttem még rá. Hogy akksikat honnan tudok rendelni. A hivatalos convoy-os aliexpress oldalról nem jön EU-ba. A topicban láttam, hogy március körül megállt az élet ezzel kapcsolatban, mert halálos veszélyt jelentenek a Li-Ion akksik. Illetve, hogy a gearbest-ről rendelt termékek voltak, amik meg is érkeztek.

Azt szeretném kérdezni, hogy ez azóta nem változott? Ha rendelek akksit a gearbest-ről, akkor azt meg is kapom?

mm

(#28370) nbg válasza modellmaker (#28369) üzenetére


nbg
senior tag

Szia,

reszemrol, az elmult egy honapban ketszer rendeltem akksikat GB-rol, megerkeztek rendben - igaz Nemetbe, de ha ide ideer, Magyarorszagra is oda fog.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#28371) Gézengúz válasza ZozzV6 (#28368) üzenetére


Gézengúz
addikt

Köszi! :R

(#28372) verybigboy válasza Gézengúz (#28371) üzenetére


verybigboy
senior tag

Tán múlt héten kaptam (Mo.) akkukat GB-ről. Még azt sem mondhatom hogy végtelen ideig jöttek volna. Rendelhetsz nyugodtan.

(#28373) Ra3 válasza Tékozló (#28367) üzenetére


Ra3
őstag

Nekünk van a családban egy rakat kicsi-nagy Lidl-ös lámpa, hát fényerőben és minőségben jópár szinttel biztos hogy az emlegetett Convoy-ok alatt van, árban meg kb. egy szinten, ezért próbáltak a kollégák meggyőzni hogy érdemes egy rendes XM-L2-es, vagy XPL-es lámpát kipróbálni, le fog esni az állad.

Mi már láttunk aldi-lidl lámpát, te meg még nem láttál S2+-C8-at, ezért hidd el hogy igazunk van :D

Nekem pl. a színárnyalat is sokat számít, fájdalom nézni hogy egyik-másik itthon is kapható lámpa mennyire durván kék.,
Lild lámpával volt olyan tapasztalat hogy otthon fiókban tartva, semmi extra körülmény, elkezdett leválni a foncsor a műanyag reflektorról, ez egy full alu reflektoros lámpával (mint a fent emlegetett Convoyok) soha nem fog bekövetkezni.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#28374) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Átfutottam gyorsan a topikot és megvan mi kell nekem: Convoy S2+
Tudnátok ajánlani hozzá alli-ról megbízható töltőt és aksit? Esetleg a lámpáról is jöhet egy megbízható allis forrás :B (lehet régi beidegződés, de nem kell ezektől az "olcsó kínai" töltőktől és aksiktól félnem, hogy felrobban, elfüstöl, leég, stb?)
köszi :R

(#28375) ZozzV6 válasza _stick_ (#28374) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Akkut és töltőt inkább gearbest vagy banggoodról.
Panasonic ncr18650b tökéletes egy S2+-hoz. Védelem nélküli lapos tetejű mehet bele nyugodtan. Töltő bármilyen xtar, nitecore, vagy esetleg Liitokala márkájú

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#28376) _stick_ válasza ZozzV6 (#28375) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi, azért kértem Allie-ról, mert ajándékba kapnám és akitől kapnám, Ő allie-ról szokott (tud) rendelni.

(#28377) Kozy10 válasza _stick_ (#28374) üzenetére


Kozy10
tag

Convoy lámpák hivatalos forgalmazója(és gyártó):[link]
találsz itt szürke, kék,piros és zöld színben.

Itt egy bemutató az S2+ ról WestBam fórumtárstól, el tudod dönteni, melyik lesz jó neked: [link]

Liitokala Lii 200 töltő(szintén a gyártótól): [link] 11.11 SALE US $5.02

Ugyanebből a shopból 2 db NCR18650B [link] 11.11 SALE US $9.60

Nov.11-én érdemes megrendelni aznap lesz akciós mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#28378) _stick_ válasza Kozy10 (#28377) üzenetére


_stick_
őstag

Kösz-kösz! :R

(#28379) Kozy10 válasza _stick_ (#28378) üzenetére


Kozy10
tag

szívesen, a töltőnél rosszul írtam, ez a Lii 100-as nem 200, az két akkut tudna egyszerre tölteni
itt egy teszt a töltőről: [link]
most nézem ezt powerbanknak is lehet használni :DD

(#28380) modellmaker válasza nbg (#28370) üzenetére


modellmaker
csendes tag

Köszönöm! Akkor ez is megoldódott. :)

#28372 - Köszi, így még jobban megnyugodtam. Pont van egy kézbesítéses problémás rendelésem, ezért is kérdeztem rá, nincs hangulatom még egyhez.

(#28381) verybigboy válasza ZozzV6 (#28346) üzenetére


verybigboy
senior tag

Sikerült Neked is méretet venned a Liitokalas 26650 akkukról ... mekkorák?

(#28382) Kolty válasza Tékozló (#28367) üzenetére


Kolty
aktív tag

Szerintem meg jól jár aki megveszi ezeket a Lidl-s lámpákat.
Szerintem is. Én Aldis 3baby elemeset használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A gondom csupán annyi, hogy kissé nagy, nehéz. illetve, hogy három elem (esetemben akku) kell bele. No meg, hogy a ldlis töltőnek kell egy bő éjszaka mire feltölt négy db. babyt. Egyébként működik a lámpa egy db. 18650.essel is, csak kissé hamar merül (persze ez lehet a gyenge minőségü akkumtól van.
Meg merjem vajon próbálni hosszabbítani és négy db. baby akkuval használni?

(#28383) Vagany


Vagany
őstag

Szomszéd topikban láttan (ebay-es kütyük) és jó ajánlatnak tűnik:
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#28384) verybigboy válasza Vagany (#28383) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ez honnan jön? ... vám, ÁFA kérdés miatt!

(#28385) jozsi252 válasza verybigboy (#28384) üzenetére


jozsi252
veterán

$ 11.99 szóval mindegy honnan jön, nem jön rá semmi sem.

Amúgy

"Address:

SUITES A-B 20/F NEICH TOWER 128 GLOUCESTER RD WANCHAI HK

BUMPERR LTD"

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#28386) zoli03 válasza verybigboy (#28384) üzenetére


zoli03
őstag

Erre hogy lenne vám? Még ÁFA-t se kell fizetni rá.

Szerk.: közben megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#28387) verybigboy válasza zoli03 (#28386) üzenetére


verybigboy
senior tag

Úgy jöhetne, ha a szállítási költség (azt nem látom mennyi) mondjuk 20 USD ... vagy több.

Rákerestem a cégre, hát 4-ből 3-an soha többet tőlük, így részemről passzolva a dolog.

(#28388) headhunter


headhunter
addikt

Ez a legjobb ár/érték kategóriás töltő?

[link]

"Álom"... [link]

[ Szerkesztve ]

(#28389) Vertigo18 válasza Kolty (#28382) üzenetére


Vertigo18
addikt

Feletted már írták, hogy nem azzal van gond, hogy jól járnak-e! Biztosan jól járnak! Gondolj bele, a vak éjszakában a régi, lila, lapos elemmel működő vasutas lámpát használók is örülnek. Hiszen fény az éjszakában. Azok a Lidl-s lámpák igenis jók. Nagyon jók! Egészen addig, amíg ki nem próbálsz egy LÁMPÁT! És amint a kezedbe veszed az S2-t, vagy egy C8-at, akkor mondod azt, mint amit a vasutas lámpa után mondasz, ha a kezedbe kapod a Lidl-st... "Aztaaaa! Hát de én eddig azt hittem, hogy..."

Hidd el. Ide sokan járnak "hobbi-lámpászok", de vannak igazi veteránok is, akik azért értenek is hozzá. Nekem annyi a lényeg, hogy fényt adjon, és ebből a szempontból munkám során kijártam az iskolát... vasutas-lámpától kezdve mindenféle "Police" lámpán keresztül a Mag-Lite-ot is érintve SK68-as "majdnem végállomással" kötöttem ki ebben a topikban. 20 év meggyőződést söpörtek le bennem egyetlen összefoglalóval! Megvettem az S2-t, aztán a C8-at és azt mondtam, pokolba az össze, általam eddig fénytengernek titulált lámpával, mert EZEK a LÁMPÁK!

Annyi, hogy azóta nem álltam meg, vettem másmilyet is, de a mai napig MINDENKI (profi, hobbi felhasználó, stb.) ezt a két lámpát ajánlja, hidd el, nem véletlenül...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28390) Kolty válasza Vertigo18 (#28389) üzenetére


Kolty
aktív tag

Nekem police lámpám nem volt. Viszont
10éve, h vettem az első lámpámat VALAMI HASONLÓT
24h.t kellett tölteni és 15percet világított.
Aztán vettem egy másik EZT
Melléje meg jópár ILYENT mert mindig egy leejtéstől darabokra tört.
Most van a lidl.s meg egy itt a fórumon is favorizált T alaku ezüst kínából rendelt fejlámpa.
A maga idejében mindegyiknek örültem.
Per pillanat több mindenre is lenne szükségem, úgyhogy nem fogok kiadni 10+ezer forintot lámpára.
Pedig volt nálam egy éjszakára egy olight x3 talán 40.000.ftos. Nem voltam tőle elájulva.
A lidl.s egy univerzális lámpa ráadásul fókuszálható. Amúgy a munkámhoz kell (még így se)
Faluhelyen áramszünet esetére meg tikok alul a tojást elszedni még mindig nagy többség használja az általad is említett laposelemes lámpát.

(#28391) Ra3 válasza headhunter (#28388) üzenetére


Ra3
őstag

A VC4 elhozhato 19.99-ért VC4cash4 kuponnal, szerintem annyiért elég jó vétel, visz mindent, hosszú akksikat, nimh-et is. Én még nem csalódtam a márkában, előtte viszont többen is.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#28392) verybigboy


verybigboy
senior tag

Keeppower 26650-5200mah - 9.81USD/db. GearBest-nél [link]

Ez nem rossz ár érte!

[ Szerkesztve ]

(#28393) WZP


WZP
aktív tag

Sziasztok!

Puszta kíváncsiságból vettem nemrég a Conradból egy de.power DP-021AA lámpát, és leesett az állam, hogy a 2 góliátos LED-es vartáshoz képest mennyivel többet tud, pedig aztán az se rossz a régi kis pislákolók után amikkel felnőttem... :)

A lényeg: elkapott a gépszíj. Szeretnék egy erősebb lámpát, ami használható kéne hogy legyen arra, hogy mondjuk egy szobában ha nincsen áram, és dolgozni kell valamit, akkor egy szép nagy területet megvilágítson, és ha lehet nem is túl gyengén... emellett nem baj, ha a szabadban is, mondjuk egy kert szerűségben, szépen megvilágítja az előttem lévő területet.

Ahogy nézegettem a tesztjeiteket, és a topicot, arra jutottam, hogy egy S2+ kéne nekem valószínűleg...

Jól gondolom ? :) Sajnos 2AA-snál komolyabb akkum nincsen, de fentebb volt linkelve egy Liitokala töltő +panasonic NCR18650B 18650 3400mAh kombó, így ha nincsen jobb beszerzési hely, illetve más javaslat, akkor ezekkel kezdeném el a kezdőcsomagomat :) a lámpához hirtelen nem láttam linket, de lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet, azt még juttatnátok ? Köszi!

Inter Arma Enim Silent Leges

(#28394) WestBam válasza WZP (#28393) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Gearbest, banggood és aliexpress a beszerzési forrás általában. GB a legolcsóbb, BG a leg megbízhetóbb és alin pedig a gyártótól tudod beszerezni a lámpát. Akkut az első kettő forgalmaz, GB a legolcsóbb ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#28395) marontoni63 válasza WZP (#28393) üzenetére


marontoni63
csendes tag

...ez egy nagyon progresszív választás,Te meghallottad az idők szavát. A lidlisek meg maradjanak meg áldott tudatlanságban.

[ Szerkesztve ]

(#28396) csiga8


csiga8
senior tag

Tisztelettel érdeklődnék a gyakortább rendelőktől, hogy nagyjából mennyi idő alatt érkeznek a Gearbestről rendelt holmik? November 20-án rendeltem.

(#28397) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Lett pár darab 18650 cellám bontott laptop akkumulátorból, szeretném őket hasznosítani valahogy...

Tudok ajánlani valami egyszerű fejlámpát ami 18650 akksival megy, és ha van rá mód nagy a vetéítési tartománya (szóval így nem egy pontba tolja a szúrófényt hanem jól szétszórja, ami munkához (villanyszerelés) optimális) ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#28398) Silent77 válasza csiga8 (#28396) üzenetére


Silent77
veterán

Ez attól függ milyen postával jön.
Holland posta elég gyors 2 hét kb.
Cseh posta lassú, akár 1 hónap vagy több, esetleg meg se jön. :D
Lassan ünnepek, már érezhetően lassult a szállítás. Vámon is állhat akár 1-2 hétig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#28399) zoli03 válasza (jan) (#28397) üzenetére


zoli03
őstag

(#28400) WestBam válasza csiga8 (#28396) üzenetére


WestBam
Topikgazda

November 20-án rendeltem.

Két dolgot kérdeznék?
Tavaly novemberben, mert akkor már vissza kellene kérni a pénzed.
Idén novemberben? Mert akkor időutzazó vagy ;]

Viccet félre: ahogy írták változó, nekem a legutóbbi pakk (nem is volt kicsi) nagyon hamar megjött, nem volt két hét. Hacsak nem cseh postával jön a cuccod, mert akkor tényleg bármennyi lehet :W

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.