Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) erik365 válasza Silent77 (#29200) üzenetére


erik365
aktív tag

Én használok ezt is azt is, nekem favoritok az Olight-ok, Foursevens, stb lámpák.
Hazudnék ha azt mondom, hogy a Led Lensereket, nem szeretem, de egy átlagos felhasználó számára vannak sokkal jobban használható lámpák, sokkal jobb áron mint egy túlárazott LL.

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#29202) marontoni63 válasza flymi (#29181) üzenetére


marontoni63
csendes tag

Én ezt ajánlom,nagyon rendben van.
http://www.lumintop.com/tool-aaa.html

(#29203) marontoni63 válasza WestBam (#29199) üzenetére


marontoni63
csendes tag

Igazából kell ezekbe a védett akku? Jelzik az alacsony töltöttséget.

(#29204) Silent77 válasza erik365 (#29201) üzenetére


Silent77
veterán

A Foursevens se ismerős. :B
Olight-ból ami tetszik, itthon ilyen 34 körül van.
Persze most nem jut eszembe a neve, de nem rég volt róla szó. Ha jól emlékszem youtubeon a Klarus g20-al nézték.

Meg is találtam Olight R50.
Egy ilyet majd...talán, mondjuk féláron. :)

marontoni63: Nem kell, jól írod. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29205) erik365 válasza Silent77 (#29204) üzenetére


erik365
aktív tag

De én amúgy a práom szerint beteg vagyok, mert még horgászok is. ;] ;]

1.4 T-jet M32

(#29206) Silent77 válasza erik365 (#29205) üzenetére


Silent77
veterán

Az nekem kimaradt, összesen azt hiszem 3x voltam horgászni havarokkal, de nem fogott meg. :)
13 évesen, 15 évesen, és 27 évesen. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29207) WestBam válasza erik365 (#29205) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Ha nem költenél eleget akkor ITT biztosan segítenek elszórni az összes pénzed :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29208) erik365 válasza WestBam (#29207) üzenetére


erik365
aktív tag

Köszönöm megoldom ;] ;] :DDD

1.4 T-jet M32

(#29209) Yahhher válasza -szabi- (#29174) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Elég sűrűn van akciózva, megéri várni.

Üdv B.

(#29210) szampress válasza WestBam (#29199) üzenetére


szampress
újonc

Köszönöm a választ Neked is.

(#29211) -szabi- válasza Yahhher (#29209) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Mióta rátaláltam erre a topikra a meglévő Vortex TC2 lámpám mellé vettem Convoy C8 és S2+ lámpákat, de már BLF A6 is szeretnék meg Boruit fejlámpát. :)

üdv

(#29212) Vertigo18 válasza -szabi- (#29211) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem van mind, amit felsoroltál, van, amelyikből több is...

Hidd el, most már elmondhatod magadról? FÜGGŐ vagy! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#29213) Ra3


Ra3
őstag

Még mindig a Klarus Mi7-en agyalok, szerintetek a króm színű verzió bevonata mennyire vezetheti az áramot?
Lockolhatóság miatt érdekelne, ugye mivel ez nem mechanikus kapcsolós, ezért valamennyi áramot mindig fogyaszt, és lehet hogy hetente 2-3x lenne bekapcsolva, a használaton kívüli időre jó lenne lockolni hogy ne szívja az akksit.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#29214) Benoe77 válasza Ra3 (#29213) üzenetére


Benoe77
őstag

Valaki már megmérte, és kiszámolta ezt:

185 µA a "szivárgó" fogyasztás Ez kb. 5 hónap alatt merít le egy 14500 as akksit.
Eneloop esetén ugyanez 168 µA. Kb. 20 hónap.

Persze csak akkor, ha nem hibás a lámpa.

Ennek ellenére én is mindig lockolom a feketét fizikailag is...

(#29215) Ra3 válasza Benoe77 (#29214) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, a topicot én is megtaláltam, csak nem vagyok benne biztos hogy a króm színűn is működik-e lockolás. Rákerestem, több helyen is írták hogy a chrome plating (ami valójában többnyire nikkel bevonat, némi krómmal) rosszabb vezető mint a réz, de azért átmegy rajta az áram.
Mondjuk ha nem lesz az enyém is hibás ilyen szempontból akkor annyira nem zavar az a 180 µA, meg lehet hogy leteszek a krómosról, a military zöld is tetszik.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#29216) verybigboy


verybigboy
senior tag

A Posta válasza a több mint 12 napos várakozásra (raktárukban állásról)

"Tisztelt XY Úr!

Köszönjük megkeresését.

Tájékoztatjuk, hogy az ügyfélszolgálatunkhoz érkezett e-maileket munkanapokon a beérkezés sorrendjében válaszoljuk meg. Elektronikus rendszerünkben található információ alapján az Ön által jelzett küldeményt december 6-án kézbesítettük.

A késedelmes értesítésért szíves elnézését kérjük.

Üdvözlettel:
XYZ
ügyfélszolgálati munkatárs
Magyar Posta Zrt."

Nos, ez van, a semmitmondás, a krémmel elkenése a dolgoknak ... és végülis megkaptam, nem ... akkor mit akarok???

Menjenek a búsba a nagy szuper cégükkel ...

(#29217) 5-ös kezelő válasza verybigboy (#29216) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Jó, ha hozzászoksz ezekhez a történetekhez. Ugyanis lassan az egész ország ettől a tulajdonosi körtől függ. Nem kell csodálkozni. Illetve azok csodálkoznak, akik az ő médiájukban hallgatják csupán a híreket. Talán két rádió áll még összesen, vidéken az sem fogható /100.3 és 92.9/. Bocs az offért, de sokan a homokba dugják a fejüket. Mi a (későn) Ébredő Magyarok nemzete vogymuk. - Kérem törölni, ha sért valakit.

[ Szerkesztve ]

(#29218) verybigboy válasza 5-ös kezelő (#29217) üzenetére


verybigboy
senior tag

Teljes mértékben osztom az általad írottakat ... nagyon-nagyon nem jó irányba haladnak a dolgok és a nép "butítása", a látottak, tapasztaltak központi "átértelmeztetése" ... ami sajnos nagyon nagy mértékben hasonlít az 50-55 évvel ezelőtti "agymosáshoz" ...

Elnézést a postért, itt ezt a témát be is fejezem, nem lesz több offtopic, ez nem ennek a témának a topikja, visszatérünk a lámpás témához!

(#29219) 5-ös kezelő válasza verybigboy (#29218) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Akkor a friss információ a kézbesítőmtől :
Számítson mindenki nagy késésekre /Budapesten biztosan/, mert jövő héttől elsőbbséget élvez a nyugdíjasoknak adott 10 rugós Böske utalvány kihordása. Rengeteg meló, és a Posta is munkaerő-hiánnyal küzd minden részlegén. Lehet, nekem is csak jövőre jön meg a novemberi rendelésem /Skilhunt 03 fejlámpa/. Úgy hogy én már nem rendelek idén, órát sem /másik szenvedélyem :) /.

[ Szerkesztve ]

(#29220) WestBam


WestBam
Topikgazda

Hű, már feljebb kellett tekernem, azt hittem nem jó topikban járok :DDD
Ezt a jellegű offolást kérem befejezni, a politizálást a szabályzat tiltja, annak ellenére, hogy értem, megértem és egyet is értek a leírottakkal. Vannak specifikus oldalak, fb csoportok ahol ezekről lehet elmélkedni, a változáshoz viszont mi kellünk nem elég a gondolat. - off vége

Megjött a sunwayman G25C, érdekes egy jószág, megérte megvennem. Az azonnali strobi elérés tökéletesen meg lett oldva a dupla kapcsolóval, nem is értem hogy nem látni ezt a modellt a rendvédelem soraiban. Tipikusan erre a célra van készítve, ahogy tesztelgetem egyre biztosabb is vagyok ebben.

A nitenumen NE01 tesztjével is elkészültem, viszont már nem itt, hanem a saját blogomon teszem közzé a tesztjeim, így egy kupacban lesz minden egy helyen, könnyebb lesz midnenkinek így megtalálni/átlátni a hülyeségeim, linket nem teszek be mert a végén kikapok, akit érdekel az megtalálja a szükséges infót úgy is :K

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29221) BullZeye


BullZeye
veterán

Convoy S3 nem jegyzi meg, hogy kikapcsolásnál milyen fényerővel állt le a lámpa?
Vagy ezt is be kell kapcsolni valahol? Átraktam Group2-re ahol csak low-med-high van, viszont ha lowon kikapcsolom bekapcsolásnál mediumon indul.

Fasttechen ezt írják:
Mode Memory Yes

(#29222) G@ben válasza BullZeye (#29221) üzenetére


G@ben
addikt

Elég ideig megy a középső fokozaton? Pár másodpercig mennie kell azon és ha utána kapcsolod ki, elvileg ugyanazon kell indulnia.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29223) BullZeye válasza G@ben (#29222) üzenetére


BullZeye
veterán

Aha, ez lesz a baj, BLF-6nál nem kell várni, ha ki-bekapcsolgatom is marad ott ahol van, azt hittem ez márkásabb és jobb, nagyon nem néztem utána, kari aji lesz :)

(#29224) balazs1956 válasza WestBam (#29220) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nem ér!

Szerintem a teszteket itt tedd közzé, mindenkit érdekel!!
Ha mégsem így döntesz, légy szíves legalább pm-ben elküldeni a blogod elérhetőségét.

(#29225) WestBam válasza balazs1956 (#29224) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Az itt-is ott is közzéteszemmel az a baj, hogy amit ide építek fel cikket az ott nem néz ki jól, amit ott az meg itt mutat bután. Ugyan itt biztosan magasabb az olvasottsága egy-egy cikkemnek ha kimegy a főoldalra kiemeltként, utána közel sem biztos, hogy a többit is megleli egy olyan felhasználó aki még soha nem járt a PH lapcsaládon. Márpedig az ismertségi körömben sokan azt sem tudják, hogy létezik, mivel teljesen más az érdeklődési körük.
Sokat törtem ezen a fejem én is, hogy lenne jó és hogy lenne mindenki számára a legjobb de végül a saját felület mellett döntöttem. Még mielőtt megköveznétek nem találtok egy reflinket sem az oldalon, nem azért váltottam mert itt tiltott, azért, mert így tudom a megfelelő színvonalat és átláthatóságot biztosítani. Priviben elküldöm de azért elég látható helyen van a blog elérhetősége szerintem.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29226) Vertigo18 válasza WestBam (#29220) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én is eltévedtem, legalábbis azt hittem elsőre, amikor olvastam a fentieket... :)

Azt leírnád, hogy miért érzed a Sunwaymant rendvédelmi célokra tökéletesnek? Mik az okai, hogy erre jutottál?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#29227) BullZeye válasza BullZeye (#29223) üzenetére


BullZeye
veterán

Convoy S3

Még 1 kérdés, a gombja picit nyikorog olyan gumisan, ezzel lehet valamit kezdeni? Nem szeretném feszegetni, szét lehet szedni ezt, hogy picit bezsírozzam vagy olajozzam?

(#29228) WestBam válasza BullZeye (#29227) üzenetére


WestBam
Topikgazda

A zárókupak belseje felől egy csipesszel vagy zeger fogóval tudod lelazítani a gyűrűt ami tartja, de ha jól emlékszem fordított menetes, erre figyelj! Azt kitekerve tudod lebontani a kapcsolót. Én olajat nem tennék oda, max minimális szilikonzsírt, de tényleg csak egy kicsivel ijeszd meg.

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29229) WestBam válasza Vertigo18 (#29226) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Jaj, majd elfelejtettem válaszolni.
Acél bezel, tehát nem csak dísz, szerencsére nem "lotus head", így nem akad a ruházatba.
Kompakt méret
azonnali stroboszkóp elérés (usa-ban használják is, mondjuk fegyverlámpán gyakoribb a használata)
csak 3 egyértelmű mód
Csupa olyan amiről egyből az ugrik be, hogy ez ilyen célra tökéletes. Nincs olyan mérete mint egy maglite 4D-nek, így nem egy éjjeliőr általános felhasználására gondolok a rendvédelem alatt, tisztán a "hadi" használhatósága merült fel bennem, hiszen egyébként mi értelme lenne?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29230) BullZeye válasza WestBam (#29228) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, szétkaptam, de nem lett jobb, asszem ez ilyen és kész, nem a gumi nyikorog, hanem a műanyag gomb, ha nem tökéletes 90°nyomja az ember.

(#29231) Gargouille válasza WestBam (#29225) üzenetére


Gargouille
őstag

A blogod az ahol jelenleg 4 cikk van? Vagy van más is? Mert minden írásod szívesen olvasnám...

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29232) Gargouille válasza 5-ös kezelő (#29219) üzenetére


Gargouille
őstag

Még október 27.-én rendeltem 2db S2+ -t a Convoy boltjából közvetlenül, de eddig még csak ott tart, hogy feladták a kiinduló országban. Ezek szerint nem reménykedem karácsony előtti érkezésben. :-(

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29233) 5-ös kezelő válasza Gargouille (#29232) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Amazonról is beragadt csomagom, 1-e óta az országban van. 5-ére ígérték a németek, de nem tudhatták a hazai állapotokat. Azért még reménykedem.

(#29234) Gargouille válasza 5-ös kezelő (#29233) üzenetére


Gargouille
őstag

A saját postásunkat ismerve (és ezt extrapolálva a postára mint intézményre) én azon is csodálkozom, hogy van egyáltalán olyan csomag ami célbaér.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29235) Wendelke


Wendelke
senior tag

Nekem ez egy VÁM-os csomag itthoni útja volt. Qrvára le vannak terhelve, sajnos :(

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#29236) Gargouille válasza Wendelke (#29235) üzenetére


Gargouille
őstag

Biztos én vagyok a tulok, de engem ez egyáltalán nem vígasztal. Tisztára mint a BKV, ami minden évben alaposan felkészül a téli üzemre, egyedül a hideg és a hó az amire nem számítanak...

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29237) balazs1956 válasza Gargouille (#29236) üzenetére


balazs1956
senior tag

A Postát lehet szidni, a postásokat ne!
Ma beszéltem a helyi kézbesítővel, aki tegnap este fél hétkor csöngetett be, és még volt 20 címe.
Reggel fél hétkor kezd, semmi összefüggés nincs a fizetése, és hogy mikor fejezi be a körletét.
Ma jött megint egy kis csomag, és amikor kimentem a ládához, kiderült, hogy a nyugdíjas anyukája segít be neki a levelek szétosztásába. Aki nem postás, sima nyugdíjas.
Erre jön még az Erzsi utalvány, aminek nyilván elsőbbsége lesz.
Nem is tudom hogy oldják meg a biztonság kérdését,talán egy rendőr fog velük menni?
Amikor arról volt szó, hogy az állami apparátus viszi ki, akkor elhangzott, hogy kettesével mennek a biztonság miatt.

Bocsánat, azt hittem a másik topikban vagyok, de látom itt mindenki a postával(is) foglalkozik:))

[ Szerkesztve ]

(#29238) -szabi- válasza Gargouille (#29236) üzenetére


-szabi-
őstag

Csak link nehogy bántson valakit. :)

(#29239) verybigboy válasza balazs1956 (#29237) üzenetére


verybigboy
senior tag

Ha ez így van akkor azt be kell ismerni hogy szarul mennek a dolgok, és nem mismásolni meg minden fasza ... a fenét fasza és a fenét van ez így jól. 2-3 nap helyett 5 nap ... OK, belefér, de 2-3 nap helyett 12-15 nap, na ezt ne mondjuk már azt hogy elfogadható! Vazze az űrben is járnak emberek, ez már 21. század, nem lóháton jönnek a levelek ...

:D ... tényleg lassan postás topik lesz ez :D

(#29240) WestBam válasza Gargouille (#29231) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Tudomásom szerint 10 cikk van az oldalamon. Szerintem keversz valakivel. Az én blogom itt találod meg ↓↓↓

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29241) 5-ös kezelő válasza Gargouille (#29236) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Sok zseb- és szerelőlámpát adtam el BKV-soknak, így biztos információ-forrásaim vannak. ;] Q*va nehéz úgy működtetni egy céget, h kevesebb pénzt kap a tulajdonostól, mint amennyibe neki kerül a működtetés. /És nem azért, mert ellopják./ A tulajdonosnak /Főváros/ meg azért nincs, mert a befolyt adókat elvonja a kormány. A fővárosiak 3 napi adójából kész lenne a 3-as metró felújítása. Kórházak, iskolák, szemétszállítás stb. ugyanez. Közpénzekből lettek milliárdosok a szotyiköpködők, a közüzemek pedig lerohadnak. Már megint rossz topikban vagyok, de van benne lámpa is. :K
A mi /3. ker./ postásaink előtt le a kalappal - minden küldeményem megjött. Kis lámpa, nagy lámpa, akku stb.

Kellene vennem 18350-es akkut, de egy darabért lusta vagyok rendelni. A piacos nem sokáig bírja az S2-ben.

(#29242) Gargouille válasza balazs1956 (#29237) üzenetére


Gargouille
őstag

Nem kérdőjelezem meg, hogy vannak lelkiismeretes és szorgalmas postások is, de nekem kifejezetten negatívak a tapasztalataim velük kapcsolatban, mind a postahivatalokban mind a kézbesítőkről. Mindez nem zavarna ha valamiféle önkéntes karitatív vállalás lenne részükről a küldemények kézbesítése, de ez egy szolgáltatás amiért fizetek (valóban nem is keveset) így joggal várhatom el, hogy amiért elkérték a pénzt azt teljesítsék is. A postást sem érdekli, hogy hogyan oldom meg, hogy ki tudjam fizetni a szolgáltatást, így engem sem hat meg a magyarázkodás. De azt hiszem ez nagyon off, inkább lámpázzunk. :-)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29243) Vertigo18 válasza Gargouille (#29242) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért arra kiváncsi lennék, hogy te mennyit fizetsz a magyarországi kézbesítésért, ha Kínából veszel egy csomagot. Nem kötöszködésképp, de a kínai kormány, pont a kereskedelem fellendítése érdekében bizonyos mennyiség felett és bizonyos méret,- súlyhatárok alatt ingyen viszi a küldeményeket, emiatt is lehet nekünk egy csomó küldemény ingyenes feladással. Tehát ha nem fizetünk a postai feladásért, akkor a Magyar Posta se lát belőle szerintem sokat.

Bennfentes információim szerint pedig az Erzsébet utalvány kézbesítésének ideje alatt elsődlegesen a külföldi küldemények kézbesítése lesz felfüggesztve, késleltetve. És ez nem cikkekből jött infó.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#29244) Wendelke válasza Gargouille (#29242) üzenetére


Wendelke
senior tag

OFF

Sajnos a Magyar Királyi Posta is állami vállalat, így drága és sz@r, de az ott dolgozók (nem vezetők) kevés pénzért, sokat szívnak. Így sajnos érthető, hogy nem mindig a legnagyobb lelkesedéssel dolgoznak.

ON

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#29245) csucsotke válasza Wendelke (#29244) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nem tudom mennyire állami vállalat, de a postai dolgozók biztos hogy nem állami alkalmazottak. Régesrégen az volt, ami sok félreértésre ad okot. A klasszikus vadkapitalista embernyírás éhbérért, óriási fluktuáció, leginkább azon csodálkozok, hogy nem egy hatalmas rúgással a csukott ablakon át küldik be a csomagjainkat.
A vezetőség csak a biztosítások kötését tartja szem előtt, főleg abban érdekeltek, a postai szolgáltatás a menedzsmentnek inkább csak nyűg, épphogycsak nem büntetik meg azokat a dolgozókat akik ezzel is foglalkoznak:)

[ Szerkesztve ]

(#29246) Gargouille válasza Vertigo18 (#29243) üzenetére


Gargouille
őstag

A külföldi csomagokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom, ez volt életem első rendelése külföldről. Viszont néhány évvel ezelőtt elég nehéz anyagi helyzetbe kerültem és vaterán eladtam lényegében mindenem amire nem volt feltétlenül szükségem. Ez másfél évig ment kb, napi szinten adtam fel csomagot belföldre. Természetesen fizettem is érte. Ha egy szóval kellene összefoglalnom akkor azt mondanám botrány ami a postán zajlott(lik). De tényleg ne offoljunk tovább.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#29247) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

A GearBest akciózza a Convoy S2+ típust! Mondjuk a név mögé írt számsor(ok) nekem nem sokat mondanak...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#29248) 5-ös kezelő válasza AcCEsS (#29247) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ennyit megér, ha nem kell a 2,8 A. Van ilyenem, de meg nem mondom, milyen színű fénnyel - pont jó. Normál fehér, 4C-nél kicsit hidegebb. 4C-vel rendelt lámpám kettő van, egyik sárga, másik pont jó.
Még egy 4x7135-öst bezsákolok egyszer, ha jó áron belefutok, utána le tudok állni talán. ;] 4db S2+ elég.

(#29249) WestBam válasza 5-ös kezelő (#29248) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Én egyet eladtam, így csak egy s2+ van itthon. Meg egy s3 a másik helyett :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29250) Breki válasza AcCEsS (#29247) üzenetére


Breki
veterán

Most kicsit rám hoztad a frászt. :-)

Pont tegnap rendeltem meg, azt hittem azt akciózzák

De ez az az akció amit korábban linkeltem itt, és nem csak ez a lámpa van benne.

És én azt kérdezném, hogy emelté melyiket ajánlanátok még kezdő lámpának?

Bangood-on még ilyeneket is látok a korábban írtakon kívül.

Convoy S2+ 7135x3 Two Group Modes EDC LED Flashlight 1x18650 Grey

[link]

Convoy S2+ Blue XM-L2 7135*8 3/5 Modes EDC LED Flashlight

[link]

NEW Convoy C8 AK47 7135*8 3/5 Modes Integrated Head LED Flashlight

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.