Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48008) twine válasza vandor01 (#47894) üzenetére


twine
addikt

Nahh,,,tegnap végre megjött a csomag aksi az e010-hez...
Úgy tűnik a kicikínaiak is olvashatják a topicot, mert már eleve úgy jött a csomag, hogy az 5 aksiból egy kuka, tehát a szettből egy töltő kábelre nem is volt szükségem, amit ketté is vágtam...blankolás, majd forrasztás a gyári csatlakozó forrpontjaira a nyák túlsó oldalán...így megmaradt a gyári csati is a gépen, meg lett rajta egy ilyen is...választhatok, épp "úri" kedvem hogy hozza ,milyen méretű, és csatlakozású aksival szeretnék pörögni :D

Érezhető a gyári aksihoz képest az a kis plusz "tartalék"(150vs200mah) ami van ezekben...stopperrel mértem, mindegyikkel 7 perc fölött tudtam repülni....(nincs még rajta cam)
Amit viszont elk*rtam,hogy 30C-s csomagot vettem, nem 45C-set...pont ugyanúgy érzem ahogy fárad az aksi terhelésnél, mint a gyári aksinál...valszeg a 45C jobban bírná ezeket a terheléseket...
Minden esetre jó volt "egyszerre" ennyit repülni beiktatva egy egy aksicserét...igy nagyobb a Funfactor...és a kis 4,5éves pöcsösöm nek is nagyobb élmény lesz délután, amikor majd mondja,,,"apa kergetsz a kisdrónnal" !?
igy nem 5 perc lesz, a kergetőzés, hanem 30 ;] :D

-míg le nem üti, vagy rúgja...hihetetlen mit kibír ez a kis jószág....mármint az e010 :DDD annyit kapott már kardal, lábbal, sokszor üti le a srác, hiába ugatom, hogy ne bántsa :D és még mindig repül...-

Rájöttem, hogy imádok éjszaka pörögni az e010-el a kertben....jópofa ahogy egy piros, vagy kék (orientációtól függően) "pixelt" (kis led)irányít az ember... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.