Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) FingR86


FingR86
őstag

bele kukkantottam a távba és az RX setup fül alatt nekem csak ilyenek vannak.
vmi gagyi firm van rajta?

(#47602) virbo válasza Jackal2 (#47595) üzenetére


virbo
csendes tag

A váza valószínűleg ugyanaz, a csavarkiosztás valószínűleg látszani fog.

Twine: köszi neked is. :)

(#47603) ezoltan válasza FingR86 (#47601) üzenetére


ezoltan
tag

Az enyémen 1.1 verzió van, '15 márciusi dátummal. 😄
Az említett menüpont alatt kilenc opció van ezeket is beleértve.

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#47604) FingR86 válasza ezoltan (#47603) üzenetére


FingR86
őstag

az enyém vmi custom lófasz... :((( :D

(#47605) popi1987 válasza varadigabor (#47591) üzenetére


popi1987
csendes tag

nekem is áfázzák a JJPRO175-öt... pedig a Wizard meg átjött... :(((

(#47606) Peaceliker válasza popi1987 (#47605) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah hogy az 175... Már agyaltam mi az a 180as gép xD
Szinte mindent fognak ami svéd postás ahogy látom. :(

"Oh my Goa'uld!"

(#47607) FingR86 válasza Peaceliker (#47600) üzenetére


FingR86
őstag

na pont meg is érkezett amit már annyira vártam. :DD

(#47608) stefi81 válasza popi1987 (#47605) üzenetére


stefi81
tag

ilyet vettél? Majd mesélj, mert nekem is 4"-os volt a furbee 180, de nem jött be. Igaz nekem a 2300kv mocikkal meg 30A szabikkal, amit tegnap keltettem életre mert rossz fw ment rá. Most meg nagyon állat hogy átraktam a 5"-os vázba és rámentek a kk5051 csavarok. Tényleg csak ajánlani tudom őket, mert sokkal jobb mint a kk5040-es. Dal 5045c-t is próbáltam de ott nem volt ennyire érezhető a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#47609) FingR86


FingR86
őstag

Hubsan X4 H502S 720P 5.8G FPV Drone
kupon: GBhotRC10
ár: 171.99$ --> 119.99$

(#47610) stefi81


stefi81
tag

Megjött a dvr, de elég szar a képe. (pont egy hét volt a BG-ről) Baj az ha a szemcsivel megy egy tápról? A felvételen függőleges vonalak úsznak amit élőben nem látok. Lehet a közös táp?

(#47611) david335


david335
tag

Wizard x220S-ben található fs-a8s vevő, hogyan van bekötve a fc-be? (Soros vagy ppm)?

(#47612) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#47580) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

A Devo7-es nagyjából a kőkorszak óta velünk van és mechanikai szempontból a mai napig nincs nála jobb a kategóriájában. A kis CP-ken kívül minden Walkera modellnek ez volt a belépő távja, és volt olyan idő, amikor a Walkera volt az egyetlen gyártó aki a pórnép számára is megfizethető cuccot kinált - ezért találkozni vele sűrűn. A Devo10 ennek a nagytesója, kétszer annyiért. Nyilván csak az adott érte pénzt, akinek megérte, vagy az, aki azt kapott a kamerás drónjával (QR-X, Tali) A Deviation a a 2.0.0-ás kiadástól, 2012 novembere óta támogatja (A 6-os után a második modell volt a listán).
A Devo7E a Devo6 kistesója, a Walkera park-flyereihez járt alapból. De nem ezért van sok belőle, hanem azért, mert elég gyorsan kiderült, hogy unlock-kolható és hardveresen is, szoftveresen is okosítható. A 4.0.0-és deviation már korlátozottan támogatja (2013 december vége). A 60 dollár körüli árával szintén csak a fele a Devo10-nek, így akinek csak a deviation miatt kellett, annak többnyire elég volt ez is (A miniknél nincs jelentősége a két potinak és a plusz két kapcsoló sem életbe vágó).
Mivel még a modellező korszakban született, a feature-listája nem olyan csilli-villi, mint a mai, main-stream cuccoknak, azt meg, hogy milyen a fogása, milyenek a gimbaljai, csak akkor tudod meg, ha kipróbáltad. De nem teszed, mert az FlSky olcsóbb, a Tara meg beszél...
És itt kanyarodnék vissza az X7-hez: Értem én, hogy dizájn, meg feleannyiért csak ne legyen már X9D, de akár a Devo-hoz, akár az AT9-es Radiolinkhez mérem, az jön ki, hogy kényelmetlen és "nincs benne anyag".
Félre ne értsd, szerintem is a legjobb választás a 100 dollár körüli ársávban, csak nem értem, miért pont az ergonómián spóroltak...

Csatornák:
Simán repkedek a minikkel 6 csatornával is úgy hogy van kill-switch-em, buzzerem, legalább 3 repmódom , és 2-3 fokozatú pitch/roll-om, mert van sok kapcsolóm, azoknak az outputjait meg úgy mixelem, ahogy akarom (deviation rulez).
A Qr-X-en csak 2 tengelyes a gimbal, így oda is elég 7 csatorna, 6 repmóddal.
Persze nem kapcsolgatok LED-eket, kamerákat, nem dobálok ejtőernyősöket és eszembe sem jut repülés közben a gép viselkedését piszkálni, örülök, ha azt csinálja, amit nagyjából megszoktam... Te TÉNYLEG kapcsolgatod is ezeket a cuccokat, vagy csak "ezt is tudná, ha akarnám" alapon vannak fenn?

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#47613) Peaceliker válasza stefi81 (#47608) üzenetére


Peaceliker
őstag

p175 ön 2600kv redbottom van, az 2 ágú 4045bn el 850et húz 4s en, egy racerstar moci kb ennyit tud 5 colon. Persze szerintem 4 colnak az lenne a lényege, hogy könnyű legyen, de p175 nem igazán az :DDD viszont húz annyit mint egy olcsóbb 5 colos gép, súlyban 320g körül van akku nélkül, szarul tuti nem megy. :)

(#47591) varadigabor

aszittem már nálad van p175 :( 4 colosan meghajtod vagy bontod majd? :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#47614) varadigabor válasza Peaceliker (#47613) üzenetére


varadigabor
senior tag

Marad úgy ahogy van ameddig szét nem esik a váz:D

am nem tudom miért írtam 180-at:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47615) szukjozsef


szukjozsef
csendes tag

Szeretnék venni egy phantom 3 standardot és egy galaxy s7 edgevel szeretnèm irányitani lehetséges vgy nézzek más drón után mert nincs kedvem más telefont vásárolni csak emiatt?

(#47616) Jackal2 válasza virbo (#47602) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez segít?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#47617) Jackal2 válasza _X10Dead_ (#47612) üzenetére


Jackal2
senior tag

A QX7 tokozása tényleg nem egy nagy szám, szerintem is kicsit igénytelen, de engem ez nem zavar, lévén simán lerakom a földre a dzsuvába, meg ráhányom a cuccokat, szóval engem nem érdekel, nem várom el, hogy mart alumíniumból legyen, meg szuper minőségi puha rücsis anyagokból. Persze lehet ha egyszer a kezembe fognék egy 500 dolláros Futaba-t vagy egy Horust, azt mondanám, huh ez kell.

Én használom azokat, amiket mondtam:
- arm értelemszerű
- buzzer is
- a black boxot azért kell kitenni, mert iszonyat sokat irkál a kártyára on állapotban, szóval azt inkább csak kikapcsolom és ha kell, akkor be
- a fail safe nekem biztonságot ad, ha leesik a drón, átklattyintom és így hozom vissza, persze ez inkább csak alűr, simán szét is húzhatnám, akkor sem tudna véletlenül beindulni, viszont fail safeben akkor is csipog, ha pl, a buzzer kapcsolód valamiért nem működik

Mást nem használok, LED-eket, gimbalt ilyesmit, de biztos van, akinek kell ilyesmi.

Bevallom, anno majdnem vettem egy DEVO 10-et a 4 in 1 modul miatt, de aztán úgy voltam vele, hogy már nem nagyon veszek olyan RTF gépet, ami miatt kellene, hanem inkább belerakok egy Taranis vevőt. Nyilván ez egy ilyen new age dolog, és régebben mindenki Devot meg Futabát vett volna, de szerintem nekünk quadkoptereket reptetőknek már nincs rá szükség, de ha helit, merevszárnyút, meg mindenféle egyebet reptetnék különböző protokollokkal, akkor érdekelne a DEVO 10.

De feladtam, szerintem már szükségtelen.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#47618) FingR86


FingR86
őstag

kérnék egy kis segítséget.
szét szedtem a qx90-et. az addig tiszta sor hogy leforrasztom az fc-ről a 3 vezetéket amin keresztül csatlakozik rá az a dsm2 receiver (sárga piros fekete vezeték).

a helyére beforrasztok egyet amit a flysky receiverhez mellékeltek. és így már rá tudom csatlakoztatni a flysky-t.

na de a kérdésem az, hogy ha a távban nem lehet állítani semmit, és a grasshopperben meg alapból ezek a beállítások vannak, akkor a kis masinahoz hozzá tudom majd párosítani?

(#47619) grimm2015


grimm2015
senior tag

https://www.gearbest.com/rc-quadcopter-parts/pp_238185.html

Egy ilyen mennyire lenne alkalmas arra, hogy x21 rakjak bele, elférne-e egyáltalán? Mármint gondolom közel azonos méretű lehet a kettő.(csak doboz méretet találtam)
Nekem ez elég praktikus lenne, mivel többnyire biciklivel megyek reptetni, ennél nem kell leszerelni a lábakat, és DJI Mavic propokat meg összelehet hajtani a drón felé, tehát elvileg az is elférne leszerelés nélkül.

Battlenet: Grimm#22690

(#47620) Peaceliker válasza FingR86 (#47618) üzenetére


Peaceliker
őstag

Biztos ugyan oda kell? Mert általában spektrum nak külön hely van még 3.3v nem 5.
De amúgy configurator ban azt kell állítani amire kötöd. Az a vevő asszem tud ibus t és ppm et is.. Sőt pwm et is :D amúgy nem vt jó választás az a vevő ilyen pici gépre. Nagyon meg fogja érezni azt a +5g ot

"Oh my Goa'uld!"

(#47621) FingR86 válasza Peaceliker (#47620) üzenetére


FingR86
őstag

mire elküldtem a kérdést, addigra kb meg is tudtam csinálni.
rádugtam az ibus-ra, cf-ben kiválasztottam az ibus-t, save és mér ment is.

ezt a vevőt nem is erre vettem, hanem a kylin-ra, aztán menet közben megvetem ezt a kis mocskot és ki akartam csak próbálni, hogy milyen is egy ilyen masinával repülni.
súlyban pont nullán vagyok, mert 5g a kamera meg 5g a vevő is. Kamerát levettem, mert szemcsim még most sincs. Csak los-ban röpködök, de hát ennél a kis csudaságnál már 20 méterről is nehéz eltalálni melyik az eleje. :D de megmondom őszintén, h nekem ez élményben sokkal többet ad mint a nagy brushless masina.

most már csak egy szemcsit kellene venni végre, talán majd BF. :U

(#47622) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Ide is [beteszem] hátha van olyan aki jártas kamera lencse ügyben. :R

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47623) stefi81 válasza kriszbon (#47622) üzenetére


stefi81
tag

Feltehetőleg az egyik kamerában az IR/UV szűrő a lencse végén van/vagy rágőzölve mint egy bevonat a másikon meg fixen a szenzor előtt. Csak fizikai kár tudnál benne tenni ha a fókuszpont teljesen máshova esne az egyik kameránál a másik obival és annyira be kellene tekerni hogy beleérjen a szenzorba, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége, mert hasonló kaliber a két szenzor. Ez inkább 40éves fényképező obi vs mai fényképezőnél szokott probléma lenni.
Itt egy yi kamerára raktam különböző obi/lencsét adapterrel.

(#47624) varadigabor válasza stefi81 (#47623) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nagyon komoly a kis kamera azzal a nagy optikával :D :C

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47625) virbo válasza Jackal2 (#47616) üzenetére


virbo
csendes tag

Persze, csak kéne tudni a panel csavarjainak távolságát. :D
Ha jól látom az USB-nél más a méret.

(#47626) Peaceliker válasza stefi81 (#47623) üzenetére


Peaceliker
őstag

na ilyesmi - hova lett gőzölve a szűrő- dolgot felvetettem én is korábban, akkor lehet jó irányba tapogatóztam :)

"Oh my Goa'uld!"

(#47627) david335


david335
tag

Omnibus-t Betaflight-ról áttudom rakni simán Cleanflight-ra?

(#47628) Allien válasza kriszbon (#47622) üzenetére


Allien
veterán

Link egy példa.
Itt látható, hogy az optika alsó lencséjén van egy lilás bevonat. Na, az hiányzik a Te lencsédről. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#47629) kriszbon válasza stefi81 (#47623) üzenetére


kriszbon
őstag

Rendben köszönöm szépen a megnyugtató választ. :R

Megvallom a Foxeer kamerába nem is néztem annyira bele hogy milyen a szenzor, meg a DVR felvevősbe sem nagyon.
A lencse hátulja meg így néz ki, baloldali a Foxeer és nem igen látok réteget rajta bárhogy forgatom.
Viszont szemből olyan lilásnak néz ki(hipermangán oldat szerű), csak nem igen tudtam úgy lefényképezni rendesen.

Egyébként másik oldalon [mutattam] a feltöltött videót, csak én nehezen tudom eldönteni hogy nyertem vagy sem a lencse kicserélésével.

(#47628) Allien: Neked is köszönöm, igen hasonló réteg van azokon a lencséken is amiket én vettem cserélgetni. :R

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47630) KaiotEch válasza david335 (#47627) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Át egy full erase-zel, bár értelmét nem látom.

(#47631) kriszbon válasza kriszbon (#47629) üzenetére


kriszbon
őstag

Aztán a fene sem tudja hogy nincs-e véletlenül ebben/ezen is valami valahol, mert ha sokat forgatom ilyen is tud lenni a színe hátulról. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47632) david335 válasza KaiotEch (#47630) üzenetére


david335
tag

Csak próbálgatom a szárnyaim, Kopter Géza leírta a blogjában, hogy nem szereti az Omnibus a Full Erase-t, de köszönöm.

Ez melyik csatorja a J7? Ide van beforrasztva a Wizardban az S-bus csatlakozású FS-A8S.

[link]

(#47633) stefi81 válasza kriszbon (#47631) üzenetére


stefi81
tag

Az csak tükrözősé gátló bevonat.

Az első képen a jobb oldalin látszi hogy a lencse végén van egy ki üveg darab rakva és az maga az ir szűrő.
Ha belenézel a Foxeer kamerába akkor ott a szenzor előtt lesz valószínűleg.
De ez az első videó kép is bizonyítja hogy a ir szűrő nélküli lencsével készült kamera látja a uv és ir fény azér olyanok a színek.

(#47634) pivot válasza FingR86 (#47621) üzenetére


pivot
csendes tag

Nekem lehet hogy lesz egy eladó Eachine VR007 Pro-m...még meggondolom, jelezz privátban ha érdekel

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#47635) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
talán túl gyorsan akarok minden infót felszívni, minden cikket, blogot elolvasni és most elvesztettem a fonalat.
FPV-zni szeretnék, egyelőre úton van Kicsi kínaiaktól egy Eachine e011 + TX03-as kamera. Rendeltem pár tartalék alkatrészt is és ha bejön, későbbre egy kinti (talán brushless) gépet is beszereznék pl. egy ilyen racert...

A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e már az e011-hez is venni jobb távot? Irányíthatóság, érzékenység gondolom sokat tud javulni!???
i6X-et fizetnék meg, de nem igazodok el, hogy milyen vevővel
(i-BUS?) érdemes választanom úgy, hogy a későbbi gépeimhez is tudjam párosítani?

[ Szerkesztve ]

(#47636) varadigabor válasza gonger (#47635) üzenetére


varadigabor
senior tag

Eachine Racer 250 ne vegyél, vannak sokkal jobbak is mint az a hulladék. Lecsapnék valami nagy akcióra, mostanában volt egy pár jó vétel ahol töredék áron adtak gépet.

Kétlem hogy az Eachine e011-be lehetne rakni másik vevőt.
Flysky elvileg jó kezdésnek, de olyan gép kell amiben lehet cserélni vevőt.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47637) kriszbon válasza gonger (#47635) üzenetére


kriszbon
őstag

Szia!

Ha már annyiért akarsz gépet ami könnyen törik, akkor inkább a [Wizard] vagy valami más mint ahogy előttem írják.
Nekem is tetszett annó az a gép, csak lebeszéltek róla, így vettem dupla annyiért gépet amiről szintén lebeszéltek volna, de még is megvettem. :D
Jelenleg [így] néz ki meg [így] és [így] is nézett ki régebben.

A kicsihez nem tudom miért akarsz másik távot, ha kicsit később távval együtt akarsz gépet venni? :F
Egyébként én X6B Receiverrel választanám.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47638) pivot válasza Peaceliker (#47342) üzenetére


pivot
csendes tag

Ne haragudj nem láttam eddig a válaszodat...köszi a tippeket. Képet nem érdemes küldenem, mert leszakítottam pár dolgot a kamera mellől az ügyeskedéssel, az mér tutira nem fog látni. Van egyébként egy Eachine TX02-em, lehet azt teszem rá akkor, csak azt hittem tudtok olyan forrást, ahonnan egy ilyen 22pines csodát rendelhetnék olcsón... de akkor marad a tx02. Csak az a kérdés, hogy a távon látom-e majd a képét, vagy csak a szemüvegben. Jó lenne, ha a távon is befoghatnám. Holnap ki is próbálom.

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#47639) pivot válasza Peaceliker (#47351) üzenetére


pivot
csendes tag

Mégegyszer köszi. Úgy látszik, nem csak a kamera vakult meg, hanem én is...😃

''A program az a software, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.''

(#47640) gonger válasza kriszbon (#47637) üzenetére


gonger
senior tag

Oké, köszönöm a tippet,a wizard 200-as vagy az újabb is szóba jöhet. A jobb távot azért gondoltam elsősorban, hogy jobb legyen a hatótáv, egy mélygarázsban ill egy nagy zárt udvarban cirkálnék.
A nagyobb gépet nem távval gondoltam venni, ha már lenne egy használható.
Youtubeon vannak videók az e011 párosításáról, ebből gondolom, hogy működnek együtt.

(#47641) varadigabor válasza gonger (#47640) üzenetére


varadigabor
senior tag

Elmegy szerintem alaptávval is vagy 50 métert vagy többet.

Ki kell fogni az akciókat. Vettem JJPRO 175-öt olcsón, Kylin 250et stb. Hát ha lesz még akció.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47642) kriszbon


kriszbon
őstag

Azt hiszem beteszem ide is mert ezt a topicot többen nézik, hogy szerintetek melyik lencse is maradjon a Foxeer kamerában.
Találtam egy olyan felvételt az eredeti lencsével ahol napsütés van az elejétől kezdve, így talán könnyebb összehasonlítani.
Az eredeti lencsének ránézésre talán nagyobb a látószöge, viszont a valós távolsághoz képest jobban távolít is, nem annyira reális a látott távolság.
Elég érdekes mert a másik lencséket is 170°-s ként vettem. :F :R

[eredeti lencse] [cserélt lencse]

Eachine e011: Értem, szerintem azok a Receiverek nagyok lennének arra a gépre.
Ahogy Gábor is írja azért 50m elég sok, jó nagy udvar kell ahhoz már.
Mert ha beállsz középre akkor körben 50m lesz ugye.
Na meg írja az akciós gépeket is hogy figyeld.

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47643) kriszbon válasza kriszbon (#47642) üzenetére


kriszbon
őstag

Basszus rosszkor illesztettem be, és nem figyeltem. :B :D
Eachine e011: = (#47640) gonger:

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47644) kriszbon


kriszbon
őstag

Az ilyen [SUNNYSKY] motorok jóknak számítanak, vagy csak olyan Racerstar kategória? :F
Van kicsi akció rájuk(kicsi postadíj is van), ha valakit érdekel.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47645) Peaceliker válasza pivot (#47638) üzenetére


Peaceliker
őstag

semmi baj, remélem hasznos a tipp :)
ilyen egyedi csodákkal nem nagyon szoktunk foglalkozni, ezért nem gondolom, hogy tudnának hozzá beszerzési forrást :) általában ezek nem csak inkompatibilisek a standard megoldásokkal, hanem drágák is és legalább sűrűn tönkre is szoktak menni ;]

(#47644) kriszbon

nem tudom sunnysky most milyen szintre szedte össze magát, "anno" jó minőség volt amit árultak

"Oh my Goa'uld!"

(#47646) FingR86 válasza gonger (#47635) üzenetére


FingR86
őstag

nem hirdetni akarok, de nálam akad egy original érintetlen KDS Kylin esetleg

(#47647) KaiotEch válasza FingR86 (#47646) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem is van :D

(#47648) stefi81 válasza kriszbon (#47637) üzenetére


stefi81
tag

Wizzard x220-at nem ajánlom!
1x repültem vele és tegnap felraktam a hirdetésbe és elvileg el is kelt.
Kell rá antenna, vtx, kamera és egy váz. Szóval veszel motorokat szabikat meg fc-t annyi pénzért mit amennyibe árulják. Kicseréltem benne a kamerát és még 3x szedtem szét a vázat hogy hozzáférjek az osd.hez beállítani. a vevőcsere szintén szívás. Amilyen nagy az a váz annyira nem férsz hozzá.
Jah és abba az árba már nem fér bele egy 5dolcsis osd, mikor már a játék drónok is osd-ek.
Szerintem az a gép is elavult mint a kds és 50dolcsit ér, de ez csak az én véleményem.

(#47649) FingR86 válasza KaiotEch (#47647) üzenetére


FingR86
őstag

szerintem az országban akinek van, annak megkockáztatom hogy 90%-a fórum tag :D

(#47650) twine válasza virbo (#47625) üzenetére


twine
addikt

parancsolj

Ez így jó? Vagy mérjek még valamit? Bocs de mióta ígértem, hogy megmérem , azóta nem találtam itthon egy nyomorult centit,,, ezt is ami a képen szerepel, a gyerek játékai közül turtam ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.