Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) Kris87 válasza Baku (#48844) üzenetére


Kris87
aktív tag

Nekem csak szutyok telóim vannak ezek szerint, de működik gond nélkül xiaomin és onepluson is. :)

(#48852) syler123 válasza Kris87 (#48851) üzenetére


syler123
veterán

Bírom az ilyen szakértőket, mint ez a Baku... Biztos sok telefont fogott a kezében, hogy megmondja mi a szutyok. Tegnap behoztak hozzám Samsung Galaxy J3-at, amit 2 napja vettek és 1 éjszaka lemerül meredek merülési görbével az persze prémium minőség / nem szutyok. Semmi app nem volt még telepítve, csak a gyári vackok.
Minden márkában van hulladék, nem 20k-ért kell elvárni a prémium minőséget...

(#48853) Geller72 válasza Baku (#48848) üzenetére


Geller72
veterán

Azért nem veszek bakker, mert az ánusz 10"-os és furán mutatna az orromon, beletömködve a VR BOX-ba. :DD :P . ézegetem az újabb fajtát, ami kapcsolható és droid/iOS-re is jó. Persze az nem 16 euró, hanem 36. :D. Szal van egy zsír új, eladó cuccom droidra, ha valakinek van "nemszar" droidos telója. :D.

(#48854) Geller72 válasza syler123 (#48852) üzenetére


Geller72
veterán

Ez a Thor E 5025mAh-ás akkuval nálam egy hetet elmegy, Berlinből egy akkuval töltés nélkül folyamat bekapcsolt GPS-el 10 óra után hazaérve 37%-on volt. ;] Ennyi pénzért egy vicc volt, tudja az E-inket, etc. Megmarad. Hogy samut nem veszek, az qrva élet. Öcsém végignyomta az egész S vonalat, 3 hónapja vett egy szifont. Mikor visszakérdezek, azt mondja mindig. -Én ökör, miért vártam idáig. :D. Folyamat szervizbe hordta a szarjait, pedig nagyon vigyáz rá. Én a Sonymat szerettem, ha nem teszem tönkre, még mindig menne. És most menne ez a szar is vele. :DD

(#48855) Baku válasza Kris87 (#48851) üzenetére


Baku
aktív tag

Azt nem mondtam, hogy egyetlen "szutykon" sem működik, de sokkal esélyesebb, hogy nem fog, mint a fentebb említett típusoknál ....

(#48856) AMDaZERG_1 válasza Baku (#48844) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Szerk:
Törölve a megjegyzés. Nem akartam már reszelni a fingot :D Azért ezt még visszaírom: Miért szutyok a telefon, ha nem tud olyan funkciót, ami nem hétköznapi használatra van? Egy átlagos csaj/fiú szerinted ilyen dolgokat akar használni?
Más:
EU raktárból rendeltem egy Runcam kamerát és fizettem is néhány száz forintot, de nem kaptam követőkódot... :(

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48857) Baku válasza syler123 (#48852) üzenetére


Baku
aktív tag

Annak "jogán" bátorkodtam hozzászólni, mivel ezt az utat már én is bejártam, és hátha tudok segíteni azzal, ha leírom a tapasztalatomat. A szubjektív véleményemmel pedig természetesen lehet nem egyetérteni, ha meg nem tetszik, lehet továbbgörgetni ....

Igen, rengeteg telefont fogtam már a kezemben, a sajátjaimat is, meg a környezetemben sokmindenkiét ....
Én elsősorban az S sorozatról, és annak is a korábbi S3-4-5, illetve Note 3-4 modelljeire gondoltam.
A J, meg A , hasonló butítottakat el kell felejteni, és sajnos Samuék is elkurvultak az utóbbi években ...

(#48858) Geller72 válasza AMDaZERG_1 (#48856) üzenetére


Geller72
veterán

Mobil appról nézd, a weboldalon ha nem látsz hozzá trackingot, attól még appon simán van. :D.

(#48859) Geller72 válasza Baku (#48857) üzenetére


Geller72
veterán

Semmi gond, nekem segítettél is, megerősítettél a hitemben, hogy itt a tella nem lesz kompatibilis ezzel az eszközzel. És most nagyon diplomatikusan fogalmaztam. ;] :DD

(#48860) kriszbon válasza Geller72 (#48859) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem ez az a kütyü ami háklis arra hogy milyen proci van a telefonban? :F
Most mellőzzük hogy melyik telefont tekinti valaki sz@rnak, szutyoknak.
Baku is hasonlót írt, csak nem fejtette ki hogy a procira kényes ez a őőő.. eszköz. :D [link]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48861) Peaceliker válasza syler123 (#48852) üzenetére


Peaceliker
őstag

Így van, ahogy mondod. Kevés pénzért szar adnak, ez ilyen, meglepődni nem kell. Előző doogee telóm állítólag otg s volt, csak mégsem, egy fct nem tudott megetetni, hogy pid eljek :) mostani Xiaomi note 4 meg még usb s mikroszkópot is vígan hajtja,pedig az ledekkel is meg vna tűzdelve rendesen :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#48862) Geller72 válasza kriszbon (#48860) üzenetére


Geller72
veterán

Bizony. Szerintem a Mediatekes procis telókat nem szereti mert pl. ez is az. :D.

(#48863) rokarudi válasza kriszbon (#48860) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Nahát, nekem Huawei P9 telefonnal, USB-C átalakítóval minden probléma nélkül megy :)

(#48864) AMDaZERG_1 válasza Geller72 (#48858) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Köszönöm! Így tényleg látható.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48865) david335 válasza gonger (#48846) üzenetére


david335
tag

Nálam sincs tracking number pedig postázták... Fura ez a GB..DPD-től csak személyesen lehet átvenni a csomagot?

(#48866) Jackal2 válasza Baku (#48844) üzenetére


Jackal2
senior tag

A Xiaomin nekem minden ment eddig es fele annyiba kerul mintbaz Lg es a Samsung

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48867) Jackal2 válasza vandor01 (#48849) üzenetére


Jackal2
senior tag

Mintha magamat latnam csak nekem mar van amirol lefoszlott az antenna:)

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48868) Jackal2 válasza Geller72 (#48862) üzenetére


Jackal2
senior tag

Egyebkent errol irtam egy tesztet eachine rotg01 neven. Mtkval nem megy snapdragonnal igen...ennyi

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48869) Vgyuri2 válasza zoli03 (#48822) üzenetére


Vgyuri2
csendes tag

Hát ez nem a Grál lovagok egyesülete.

https://www.scamadviser.com/check-website/uavflagcenter.club

Ha nem 90% engedményt kinálnak, hanem 50et, nem kezdek el gyanakodni.

Mondjuk a bankkártyám biztonsági kódját akkor sem adtam volna meg. De vigyázzatok, a Hollandiába bejegyzett site DJI hivatalos oldalnak titulálja magát, marha nagy DJI logóval.

[ Szerkesztve ]

(#48870) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#48864) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ma meg már a postás át is adta a Runcam Micro Swift 2 kamerát :D

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48871) _X10Dead_ válasza Baku (#48844) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ez egy kicsit túl sommás lett. Nem márka, inkább lustaság kérdése.

- A fejlesztők max. Apple/Qualcom/ Exynos procikon tesztelnek, itt meg nincs gond, mert a gyári kernelbe rendesen implementálva van az UVC.
MTK / Huawei esetén meg nem feltétlen. Ha a gyártó akar ilyet, akkor neki kell megoldania, hogy benne legyen ÉS működjön is (A Xiaomi MTK-val is meg tudta)

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48872) _X10Dead_


_X10Dead_
aktív tag

Hogy ON is legyek, buherátorok figyelem!
A HK-n van PA-09-es és PAD-11-es fogó akciósan, a holland raktárból is!
Link

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48873) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Összehasonlítottam a RuncamSwift 2 micro és a Wizard X220s gyári kameráját.
Megdöbbentő a különbség... A Runcam a Leader 120-ba fog menni, de látom az X220s is megkívánja a jobb kamerát, de persze azzal még várok tavaszig, mert most felesleges pénzkidobás lenne az esetleges fejlesztések, jelenleg új kamerák olcsóbbak lesznek (remélem).
Alaphelyzetben is sokkal színhelyesebb a RC kamera, és még a menüjébe bele se mentem, és a megnövekedett látószög is meggyőzőnek tűnik.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48874) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#48873) üzenetére


varadigabor
senior tag

Jól telepakoltad az OSD-t:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48875) AMDaZERG_1 válasza varadigabor (#48874) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Á! Dehogy! Itt még nincs is minden rajta, ami "kell" :D
A sebesség, koordináták, GPS antennák száma még nincsenek ott! :D
Persze van, ami lekerül róla, mint pl alsó akku diagram, vagy mi az, kikerül a "disarmed"
Amúgy meg amíg FPV-ben használtam sem zavartak a karakterek, ikonok, sőt, nem is igazán figyeltem az adatokat :D
Ja, és megrendeléstől 7 nap alatt került hozzám a kamera, amit leellenőriztem és eredeti (RunCam szerint)

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48876) gonger válasza vandor01 (#48849) üzenetére


gonger
senior tag

De legalább megkaptad amiért fizettél....

11.12-i rendelés még "processing'' státuszban figyel. nyitottam rá egy ticketet, hogy ugyan már mi a pálya, amire ez a válasz érkezett:
Remaining items (Not available currently):
Product Name Estimated Dispatch Time Suggested Options*
FrSky XM Plus 2.4GHz 16CH SBUS Receiver 7-15 business days Wait or Exchange
Leader - 120 120mm FPV Racing Drone - PNP 30-Nov-17 Wait or Exchange

Nyilván már nem emlékszem, hogy mit írt a terméknél, az biztos, hogy 11.12-ét jelezte az utolsó akciós napnak és feltűnt volna, ha készlethiányt ír és a mostani rendelésnél is a leírásban nov 24-27-et ír a várható postára.

(#48877) vandor01 válasza gonger (#48876) üzenetére


vandor01
őstag

nekem is van meg 2 EU expresses csomim (NOV5 es NOV10-es rendeles) ami nem mozdul de hiaba ugralok ugyse fog elindulni pedig ok hamarabb tul lennenek mar rajta :D :D szerintem majd kari utan jonnek :O :O

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#48878) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48873) üzenetére


Peaceliker
őstag

Lencse sokat számít. De már lassan nem drágább egy jobb kamera mint egy értelmes lencse :)

"Oh my Goa'uld!"

(#48879) varadigabor válasza Peaceliker (#48878) üzenetére


varadigabor
senior tag

Runcam micro sparrow-t már 20 dolcsi ért dobálják :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48880) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezt csak úgy itt hagyom. :Y

(#48881) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Liftoff-ban hogy tudom felvenni a repülést, esetleg külső nézetben visszanézni? Rákerestem, de csak a kérdéseket találtam, választ még sehol.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48882) vandor01 válasza varadigabor (#48879) üzenetére


vandor01
őstag

link?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#48883) varadigabor válasza vandor01 (#48882) üzenetére


varadigabor
senior tag

Most nem találom,de már kétszer is láttam 20 dollár körül, majd linkelem ha megtalálom.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48884) david335 válasza gonger (#48876) üzenetére


david335
tag

Én is akkor így jártam, utolsó percben vettem meg. Köszi:) akkor várunk rá kicsit:)

(#48885) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel [CCD Camera] aránylag olcsón, az még egy ideig megveheti.
Videókat megnézve nem tűnik rossznak, és azért jóval olcsóbb mint a többi neves kamera, ami nem is biztos hogy jobb annyival mint amennyivel drágább.
Persze eredetileg ez sem ennyire olcsó. :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48886) Baku válasza kriszbon (#48885) üzenetére


Baku
aktív tag

Már nincs belőle .... :(

Viszont az Alin van dögivel átlag 1.20-1,50 € - val többért .... :D

[ Szerkesztve ]

(#48887) hibavissza


hibavissza
veterán

Üdv! 11 éves gyermeknek keresek szobai, játék drónt. Az sem gond, ha azért kint is lehet vele repkedni és nem viszi el az első kis szellő. Egyelőre ezt néztem: [link]
Van valami tuti tipp erre a felhasználásra?

(#48888) vandor01 válasza hibavissza (#48887) üzenetére


vandor01
őstag

az se rossz.... de ezek sem az olcsoak közül :D
ez bentre [link]
ez kintre [link] [link]
ez egy cikk. [link]

ne felejts el extra propellereket es aksikat rendelni hozza!...

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#48889) hibavissza válasza vandor01 (#48888) üzenetére


hibavissza
veterán

Kösziköszi :R

(#48890) kriszbon válasza Baku (#48886) üzenetére


kriszbon
őstag

Már miért ne lenne, nálam ugyan úgy él az akció még 1nap 12 órán át. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48891) Baku válasza kriszbon (#48890) üzenetére


Baku
aktív tag

Az akció él, csak a kamera fogyott el.... :D

[ Szerkesztve ]

(#48892) Geller72 válasza Baku (#48891) üzenetére


Geller72
veterán

Ha hagynak rendelni, akkor pár napon belül lesz készleten nyugodtan le lehet csapni. Ha hosszú ideig nem lesz készleten, úgy sem tudod megvenni, mert nem lesz aktív az opció.

(#48893) Peaceliker válasza Baku (#48891) üzenetére


Peaceliker
őstag

Attól van hogy meg lehet venni ;) meg app van hogy rosszul jelzi készletet ilyenkor.

Nekem amúgy van, lassan ki kéne próbálni :D

"Oh my Goa'uld!"

(#48894) Geller72


Geller72
veterán

Amúgy nem értem... 23 euróért árulom a Foxeert, bontatlanul és az meg sok(?). Ez meg 15-ért (akcióban) nem az (?) Ki a fene érti ezt..?

(#48895) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Csupába (z84) sp f3 6dof + v-tail 210 gps (compass nélküli) modulja jó lehet inavhoz?
Rth jó lenne ha menne, és minimális ráfordítással. Bn-880 és jobb fc öcsi drónjára kellene. Így a kecske is, me a káposzta is.... :)
Azt nem tudom, hogy fc-n lévő gyorsulásmérő és giroszkóp gps-el milyen repmódokat enged, illetve mihez kell a barométer vagy a compass?

(#48896) varadigabor


varadigabor
senior tag

Ez lehet jobb mint a Leader 120.Vélemény? Nincs hozzá aksi. Nem tudom minek nézzem ezeketXD

Akciós FPV modellen a BF FC. Unifiy meg itt.

OFF: Kivágták a nyárfát (társait is )ami elém ugrott még a nyáron,üzenem minden fának aki bántja a quadom így fog járni!:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48897) kriszbon válasza Baku (#48891) üzenetére


kriszbon
őstag

Ez most készült kép. :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48898) varadigabor válasza kriszbon (#48897) üzenetére


varadigabor
senior tag

Inkább ezt akkor, 1,5 hét alatt innen itt van.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48899) kriszbon válasza varadigabor (#48898) üzenetére


kriszbon
őstag

Nálam leszerepelt a Foxeer annyi pénzért mint amit kértek érte, meg amúgy is ha "innen" kéred akkor több mint 40 nem is USD hanem €40.90 .

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48900) varadigabor válasza kriszbon (#48899) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ne az EU-t nézd. 25 dollár volt az előbb Kínai raktárból,de már el is fogyott. Innen minden olyan gyorsan megérkezik, pedig kínai raktárból kértem.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.