Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48451) kriszbon válasza AMDaZERG_1 (#48449) üzenetére


kriszbon
őstag

Átrakod Horizon-ba és már jobban is dönti a gépet, csak azzal óvatosan mert hamar csinál váratlanul flippet egy hirtelen mozdulatra, vagy nagyobb betöntésnél ami hirtelen történik.
Vége felé: [link]
Itt meg ilyen magasságból nem tudom mennyi idő alatt tudtam volna lehozni Angle módban. [link] :D
A Modes ablakban megadod hogy melyik kapcsolóra mit csináljon.
De gondolom Acro módban is hasonlóan reagálhat hirtelen mozdulatra.
Csaptam úgy már oda rendesen Acroban, mert hirtelen nem jutott el a tudatomig hogy visszakapcsoljam akár Horizon, vagy Angle módba, és a gép helyreteszi az elcseszett manővert(azóta Horizon van csak). :D

Amúgy Angle módban elég leimádkozni a magasból, vagy hazahozni ha kicsit nagyobb a légáramlat.
Érdekes a régebbi verzióknál nem volt ennyire gáz az Angle, sokkal jobban lehetett repülni abban a módban is. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48452) varadigabor válasza kriszbon (#48451) üzenetére


varadigabor
senior tag

PID-eknél lehet állítani milyen gyorsan pörögjön. Super rate vagy nem tudom mi a neve, van videó. 667 fokra szoktam beállítani, úgy elég jól lehet forgatni :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48453) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48449) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kamera platform fw kkel arra hajtanak hogy minél finomabban lassabban mozogjon a gép... Nem csoda ha nem mérges xD
Persze inav nem az a tipikus cucc, amennyire tudom.
Amúgy acro t gyakorold sztem, horizon veszélyes lehet meg sztem fpv ben már értelmetlen is, nehezebb irányítani angle t is, mert ellened dolgozik... Horizon is csak az egy ponttól elengedi magát, lehet trükkös. Először menőnek gondoltam aztán rájöttem hogy bohocsag... Sztem szigorúan ;-) acro nagy szabadságom ad, ha rate kevesebb az elején akkor nagyon jól kezelhető.

"Oh my Goa'uld!"

(#48454) AMDaZERG_1 válasza kriszbon (#48451) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Az a gond, hogy horizon -ba volt téve felszálláskor, de nem a BF-ben megszokott előredőlése volt, hanem csinált egy csodálatos bukfencet. gondoltam nem lehetek ennyire béna, nyomtam még egy startot, de megismételtem tökéletes azonossággal :D Annyira tökéletesen azonosra sikerült, hogy azt hittem a videó visszatekert, de nem :D
Szóval átváltottam STAB módba és úgy araszolgattam vele 35km/h végsebességgel :D
De nem volt annyira gond, csak mikor menteni kellett volna, de mákom volt, mert a fán már kevés levél volt és szerencsére két vaskos ág között emeltem rá egy tempósabbat :D
Majd megnézem hol kell állítani és mit. Már az is öröm, hogy nem vibrál. (elég fura, hogy alaphelyzetben az iNAV ennyire sz-pat...)

varadigabor
Oké is lenne, ha tudnék angolul, vagy a fordítóra merném bízni magam. Már bele sem kezdek, mert idegesítő, hogy véleményem szerint teljesen másról beszél, mint a fordítás, mert szerintem nem kecskékről beszélnek ilyen okosító videóban.
Az ACRO meglesz, de már nincs elég idő elsajátítani e magasabb szintű reptetést és már annak is örülök, ha a mai naphoz hasonlóan jó idő van. Tehát inkább reptetés, mint szerelés :D Kihasználom ezt a pár ajándéknapot. Hozzáteszem, amikor elsőnek levegőbe emeltem ACRO-ban volt (ha jól emlékszem, de minden irányba tudtam pörgetni). Csináltam olyan pörgéseket a levegőben, hogy ihaj, pedig nem is akartam :D Azt gondoltam a racer az ilyen :D
Volt előre, oldalra bukfenc ~1 méterre a föld felett :D Viszont szeretném, hogy akaratomból pörögjön és ne meglepetésszerűen, de ahhoz gyakorolni kell majd télen a szimulátorral is.

Peaceliker
Jövőre kizárólag ACRO

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48455) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#48428) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Kiegészítés a Q95-höz
FF egy órája rakott fel egy videót túlsúlyos 4S akkuval meg 5 ágú propokkal.
Annak ellenére, hogy kábé mindent elkövetett, hogy kinyírja, a Gizard simán vette az akadályt.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48456) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48454) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha 400-500deg/sec a rate és van egy 30% os expo sokkal könnyebb vezetni acro ban, csak ezt nem szokták elhinni :)

"Oh my Goa'uld!"

(#48457) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#48454) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én se mindent értek. Azóta tanultam sokat mióta elkezdtem quadozni:D Terézatya meg Jackal blogjából tanultam meg az alapokat, de sok minden csak videókból és angol oldalakról lehet megtanulni.

Más: Betaflight okozhatja azt hogy spracing f3 fc-nél BF 3.2-t ha felrakom akkor lefagy az egész ha rá megyek a reciever fülre? 3.1.6 működik frankón de én dynamic notch filtert akarok :(

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48458) Peaceliker válasza varadigabor (#48457) üzenetére


Peaceliker
őstag

Van vmi uart1 en? Nekem akkor akadozott amikor uar1 en vt smartport is. Bár le nem fagyott

"Oh my Goa'uld!"

(#48459) kriszbon válasza AMDaZERG_1 (#48454) üzenetére


kriszbon
őstag

Felszállni én Stab módban szoktam, és feltolt szemüveggel.
Mikor jó pár méter magasan vagyok, akkor lehúzom a szemüveget és átváltom Horizonra, de van hogy már előtte átkapcsolom.
Leszállás is hasonló módon történik nálam, hogy feltolom a szemüveget, régebben átkapcsoltam Stab módba, de akkor elég volt leimádkozni, mert pár % gázingadozásnál is csak a magasba akart menni.
Utóbbi időben Horizonba hozom le nagyon óvatosan bánva a karokkal.
Volt pár alkalom hogy szemüvegben hoztam be/le a gépet, de annyira csalóka a kamerakép távolság, hogy vagy messzire sikerült, vagy már durván hallatszott a hangja, én meg magamat nem láttam, így inkább jelenleg a másik verziót részesítem előnyben..
A gázkarral meg óvatosan ezeknél a módoknál(Acro+Horizon) mert sokkal érzékenyebb mint Stab módban, elég ha "rágondolsz" a karra és már dől is valamelyik irányba.

Múlt év vége felé nem tanultam meg Acrozni, de az idén sem igen, mert csak most ősz felé kezdtem el kicsit többet használni a gépet(abba is akartam már hagyni amúgy) de aztán nem erőltettem azt a módot az idén sem.
Ez van, én csak repkedek. :B

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48460) AMDaZERG_1 válasza kriszbon (#48459) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Lehet az volt a gond, hogy míg a földön volt már a fejemen volt. Fogalmam sem volt, hogy mi is történik :D
Majd csak ráérzek...

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48461) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#48460) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem nehéz pedig úgy se felszállni. Adod neki lassan a gázt, fel emelkedsz ,megdöntöd és mész is előre.
Leszállni nehezebb mindig felborul szegény :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48462) varadigabor válasza varadigabor (#48461) üzenetére


varadigabor
senior tag

Csináltam hogy ne szálljunk le videót. Mentségemre szóljon hogy akció kamerával elég fura és nehéz repülni.:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48463) AMDaZERG_1 válasza varadigabor (#48462) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem túl elegáns leszállás :D Ezért akarok én is valami Runcam Split félét belerakni, így felszabadítom sok plusz súlytól. (magamat meg pénztől)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48464) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Valószínűleg kinyírtam a Dinogy MEGA Graphene 2.0 1550 75C 4S akkum...
Az egyik cellára 0v a többi meg 3 volt környékén...
A töltőm nem is tölti, mert leáll töltés közben hibával (Vista Power EV-650)
Nem örülnék, ha így maradna, de gyanítom nincs más lehetőség, mint kukázni. Nem ment túl sokat :D
A közelben fúrták a talajt, így nem is hallottam, hogy sír az alacsony töltés miatt. Ez lett a "munkám" gyümölcse

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48465) FingR86 válasza AMDaZERG_1 (#48464) üzenetére


FingR86
őstag

3 cellásítsd, úgy meg jó lehet vmire 😀

(#48466) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48464) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha kiméred melyik cella hibás, balance csatit bontva csak azt nikkel módban tudod tölteni 3v ig. Onnan viszi töltő. Hozzá teszem ez veszélyes is lehet, csak felügyelet mellett csináld, mert kigyulladhat.

Szerk : hacsak nem csak szakadás van. Ki kéne mérni cellankent meg fő kabelen is

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#48467) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#48466) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Az is jó, ha a balance csatiról leszedem a testet és a hibás akkut, azt meg Liitokala Lii-500 töltővel indítom meg NiMh vagy NiCd?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48468) varadigabor


varadigabor
senior tag

Hát még se bírja a 4s-t az ocday esc... :D Alig bírtam elfújni és kitépni az aksit :D
Prop nélkül failsafet teszteltem akkor még minden oké volt. Kint megakartam lebegtettni de 2mp belül kigyuladt 2 esc..... FC is kuka. Pdb meg motorok azok nem.

Rá rakom V-tail 210-röl, lightning 20a esc-ket.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48469) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48467) üzenetére


Peaceliker
őstag

Arra ügyelj, hogy balance csatin egymás mellett lesz a + - mindig!

Szerk : mindegy melyik mód

varadigabor

Hát így már nem vt olcsó :(

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#48470) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#48469) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ezt hogy érted?
"Arra ügyelj, hogy balance csatin egymás mellett lesz a + - mindig!"

Fekete test
Piros fesz
Piros fesz
Piros fesz (rossz) (Ni módban töltendő)
Piros fesz

Viszont, míg egyben van így küldjem meg:
Fekete test (már nem játszik, miután sorban vannak kötve)
Piros fesz
Piros fesz TEST
Piros fesz (rossz) (Ni módban töltendő)

Piros fesz

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48471) varadigabor válasza Peaceliker (#48469) üzenetére


varadigabor
senior tag

FC-t sajnálom igazából.. megreklamálom azért.
Rcgrupson pedig azt írták hogy jó másik firmwarerrel.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48472) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48470) üzenetére


Peaceliker
őstag

Úgy értem hogy feka +3. Kábel pl az már 2s. Második cella az kettes és 3as kábel között lesz pl. Aztán lehet ezt írtad csak nem értem xD
Szal kettes cella - kábele az egyes + kábele.

"Oh my Goa'uld!"

(#48473) kriszbon válasza varadigabor (#48471) üzenetére


kriszbon
őstag

Azért azt ne igen írd meg hogy te más FW-t raktál rá hogy menjen 4S aksival.
Egyébként nem olyasmi figyelmeztetés van pirossal hogy 4S esetén cserélj 30A-os ESC-t? :F

Az hogy valakinek esetleg bejött mert az övé éppenséggel olyan alkatrészekből van összerakva ami bírta, nem azt jelenti hogy mindet azzal szerelték.
Ezeknél a cuccoknál nem lehet arra adni hogy a típus és címke azonos, mert lehet teljesen más alkatrészekből rakták össze, épp abból ami volt raktáron.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48474) Peaceliker válasza varadigabor (#48471) üzenetére


Peaceliker
őstag

Lehet tényleg 12a es nem csak fw vt az...
Amúgy tuti jó fw ment rá? Sokan jártak úgy hogy jó féle szabi is oda lett rossz fw vel. Amúgy 3s t írj nekik meg hogy stock :D de sokra ne számíts, gb írja hogy modell cuccra nincs gari, mert ők tesztelik küldés előtt (lol) és tuti te cseszted el. :) bár végül 10% ot kiharcoltam belőlük gb pont formájában...

"Oh my Goa'uld!"

(#48475) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Úgy néz ki alakul valami. Nagyon nehezen kezdte meg. Most Ni-ben van, de lassan átrakom LiPo-ra.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48476) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#48475) üzenetére


vandor01
őstag

nekem mint olvastatok volt 2db 2S (350mah) aksim ami zerora merult.....
Ni toltessel kezdtem kb 10perc mikor mar 3V magassagaban jart akkor atraktam lipora!

Azota is mukodnek azok az aksik... full-ig fel lehet tolteni
DE erzesre 90% a teljesitménye... azaz hamarabb lemerul.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#48477) Jackal2


Jackal2
senior tag

Tud valaki olyan mini VTX-et, ami:
- kapcsolható adóteljesítményű
- cserélhető antennás
- nem szór össze-vissza

Runcam Microhoz akarom használni.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48478) varadigabor válasza kriszbon (#48473) üzenetére


varadigabor
senior tag

(#48474) Peaceliker
Nem mondom neki, hát ha adnak pár dollárt vissza:D
Címkéjén rajta volt a 2-4s, mindegy így bukó. Váz, motor , pdb,propok legalább meg vannak:D
Rcgrupson írták hogy az afro 20a fw-el jó lesz :D

(#48477) Jackal2 Eaachnie vtx03 elvileg ami jó, azt sokan dicsérik. De azt nem tudom mennyire szór.

Ez se néz ki rossznak.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48479) szacsee válasza Jackal2 (#48477) üzenetére


szacsee
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#48480) david335


david335
tag

Mi a véleményetek erről?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#48481) vandor01 válasza Jackal2 (#48477) üzenetére


vandor01
őstag

a GB ezt nyomja a runcam-hoz.... talán?
faszanyosan osszecsavarozhato es allithato.... hogy szor-e? ez GB-es! :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#48482) Jackal2 válasza szacsee (#48479) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez mikrora?:D Hogy?:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48483) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#48475) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem jött be. Végöl semmit nem töltött bele abba a cellába. Valószínűleg a munkahelyen, ahol van mindenféle biztonsági felszerelés 3S -re alakítom. Amúgy az ISDT töltő túlmerültet visszahoznak, legalábbis TerézAtya (aki manapság sajnos túl elfoglalt) írt ilyet. Gondolkodom a Q6 plus vásárlásán.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48484) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48483) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hihetetlen lassan fogja kibalancszolni, azért mondtam hogy azt a cellát 1s ként kéne tölteni bontott csatin. Isdt amúgy tölti, igen.

"Oh my Goa'uld!"

(#48485) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#48484) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Azt csináltam, ahogy a képen látható. Ezt a két szálat rákötöttem a töltő kimenetére és Ni módban töltést kezdtem, aminek hatására semmi nem történt a cellában. Elvileg nincs szakadás az akkuban.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48486) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48485) üzenetére


Peaceliker
őstag

Az jó. Akkor ugyan ezzel sztem 1s ként töltsd fel, gyorsabbak lesz

"Oh my Goa'uld!"

(#48487) kriszbon válasza AMDaZERG_1 (#48485) üzenetére


kriszbon
őstag

Én bátor és merész voltam legutóbb mikor túlmerítettem(igaz nem 0-ra csak 2V körülre) átraktam másikra töltéshez de csak rövid időre.
Néztem mikor felugrott annak a cellának a feszültsége 3V fölé kikapcsoltam, és feltöltöttem rendes módban(ez csak pár s idő volt).
Szoktam vele repkedni, nem igen veszek észre rajta sok mindent, talán annyit hogy annál az aksinál 13 akárhány V közelébe túlmerítve a hirtelen beesés gyorsabban megy végbe. :D

Nincs olyan 4S töltőd ami nem okos?
Mert azzal meg lehetne próbálkozni. :F

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48488) Jackal2


Jackal2
senior tag

No meg kell magam követnem, és megvédenem a Furibee Dinousaurt: nem olyan rossz ez a kamera, a vételi gond pedig nem a gépen volt, hanem az én szemüvegemen:D

Csináltam DVR-t mindjárt feltöltöm és akkor láthatjátok.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48489) Jackal2


Jackal2
senior tag

No egy kis segytség kellene: Easycap-pel felvettem a repülést, és le is játssza az Android, csak amikor átmásolom, onnantól kezdve minden corrupted fájlnak látja. Nem codec, VLC, SMplayer sem viszi.

Valaki találkozott már ezzel?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48490) kriszbon


kriszbon
őstag

Sziasztok!

Na srácok azt hiszem közel befejezettnek minősítem a Martian II vázas újabb elmeszüleményemet.
Még az antennákra rászabom a műanyag csövet, meg kicserélem a kamera lencsét Gopro lencsére, és egyelőre késznek nyilvánítom. :D
Csak a gyári elemeket használtam, de túl sokat nem lehet kezdeni ezzel a formával. Nem csináltam meg a tankosítást mert valami brutál a 3mm-es alsó lap, még a 2mm-es felső elmenne.
Így is dögnehéz pedig "szinte" semmi cicoma nincs rajta. :D

Kár hogy most este vakuval ramatyak a képek, a valóságban szerintem jobban mutat.
Ilyenre sikeredett.

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48491) varadigabor


varadigabor
senior tag

Na felraktam az új kamera tartót a Martianra. Próbáltam nagyon smooth lenni. Néha azért nehezen emelt ki. Sokat számít ez plusz.. 70gramm.. Lett volna egy olyan is amikor nagyon küldtem neki. Szegény aksi szerintem sírva fakadt, de én is mikor észre vettem hogy nem indult el a felvétel... Tépőzár kitakarja a kijelzőt..

Videó 1 videó 2

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48492) Peaceliker válasza varadigabor (#48491) üzenetére


Peaceliker
őstag

Szép, sima repülés :)
Milyen kamera szög van neked?

"Oh my Goa'uld!"

(#48493) Jackal2


Jackal2
senior tag

Peacekiller: Nah szerintem ez a nem jó kamera kép. De lehet neked is ilyen, nem tudom.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48494) varadigabor válasza Peaceliker (#48492) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát olyan 40-45 fok. De az akció kamerának szerintem kissebb. Ahhoz kellett volna igazítani. Mikor kapuztam akkor vissza vettem mert nem akartam telibe verni a kaput :D mondjuk így is sikerült :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48495) Peaceliker válasza Jackal2 (#48493) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ez valóban nem a legjobb. Amit mondtam gearbest es kamera nem csinálj ilyet. Kitakarja a napot egy fekete koronggal és úgy nem vakit el.
Amúgy ez angle?

varadigabor

Akkor nem értem, azt hittem kevesebb. Ugyanis ha én 45 fokkal nyomom egy fél roll t akkor a földet nézem :D

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#48496) ezoltan válasza Jackal2 (#48493) üzenetére


ezoltan
tag

Jó az új logó,szép repülés!

Kis észrevétel,csak számomra tűnik kismértékben felgyorsultnak a videó?

QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

(#48497) varadigabor válasza Peaceliker (#48495) üzenetére


varadigabor
senior tag

Kb így szokott lenni. Akció kamerának kissebb a szöge, szerintem azért olyan. Legközelebb egyformára rakom mert nem úgy jön ki a felvett videóban mint ahogy én láttom fpvben.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48498) Peaceliker válasza ezoltan (#48496) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nem csak neked :D

"Oh my Goa'uld!"

(#48499) Jackal2 válasza ezoltan (#48496) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nem, RDS Gábor is jelezte, valami zizi van a konvertálással. Amikor felvettem FPV viewerrel, akkor teljesen jó, ha pedig lemásolom, akkor corrupted lesz a fájl, és sem kodek, sem lejátszó, sem semmi nem segít rajta. Ezért jobb híján screen capture-rel újra felvettem, ahol valami elcsúszhatott, de ennyire tuti nem megy ez a gép.

Lehet holnap újraveszem pocket FPV-vel, mert gyanús, hogy valami nem klappol...Az is lehet hogy az Adobe Premiere Pro sablonnal van valami, amibe belehúztam.

Peaceliker: hogy lenne Angle?:D Akkor nem lehetne flippelni sem...de elég gáz, ha Angle-nek látod, mert akkor azt jelenti, hogy nagyon fosul repülök.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48500) varadigabor válasza Jackal2 (#48499) üzenetére


varadigabor
senior tag

Azért tűnnik anglenek mert mindig vízszintesre vissza húzod.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.