Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) vandor01 válasza Peaceliker (#47850) üzenetére


vandor01
őstag

KingKong gt 110-es van.... [link]
lehet oda nem fer fel a 28xx-es prop csak a 24xx-es.... :F
vadabb hangja van mint vmi versenygép foleg 3S el ugrik mint a bolha.... :DDD
persze a nagyobb fordulatnak ehhesebb szaj a jellemzője :W
valamint az egg130-as-on 84gramm mig gt 110 64gramm

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47852) varadigabor válasza #68079616 (#47849) üzenetére


varadigabor
senior tag

Walkerát is kell szerelni ha össze törőd. Banggoodon is vannak rtf gépek.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47853) Jackal2 válasza csakszabi (#47848) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ha sosem repültél még drónnal, én nem vennék első gépnek 200-as brushless versenygépet. Az orientációt mindenképpen meg kell tanulnod, ahhoz meg nem jó egy gép ami 30 métert tesz meg másodpercenként.

Ha sportos, de nem túl erőset szeretnél, és nem akarsz szénkefést - amit megértek, akkor vegyél egy MJX Bugs 3-at. Ha leveszed a lábakat tök sportos, ha meg kamerázni akarsz, akkor felrakod őket meg a kamera tartót.

Utána már érezni fogod, melyik jön be, vehetsz akár racert is.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#47854) varadigabor válasza Jackal2 (#47853) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mikor először repültem V-tail 210-el. Emlékszem hogy béna voltam és nagyon gyorsan felment 80 méter magasra. ( Osd szerint) Los-ban kezdtem el, nem láttam már hol van. Jó hogy a fejemen volt a szemüveg és nagy nehezen Fpv-ben szedtem le. Közben azt éreztem hogy új hobbit kell keresnem :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47855) Peaceliker válasza Jackal2 (#47853) üzenetére


Peaceliker
őstag

Fpv ben nem kell tudni az orientációt :D

"Oh my Goa'uld!"

(#47856) Jackal2 válasza Peaceliker (#47855) üzenetére


Jackal2
senior tag

De abban meg repülni kell tudni:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#47857) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

El is felejtettem...
Mikor reptettem a Lizardot oda jött hozzám egy srác, hogy ő is drónozik, majd szóba elegyedtünk. Jött egy haverja, aki hozott egy 220-as X szárnyú racert. Repkedett én meg ráakaszkodtam a VTX-re a Cyclopsal.
Aztán néhány perc után elsötétedett, majd villódzásba kezdett. Elsötétedett, majd mintha vételt vesztett volna, és így villódzott. Még meg is ijedtem, hogy bajba kerül a srác. Rákérdeztem, hogy neki is elment -e a vétele, de mondta, hogy neki nem. Akkor már gyanakodtam nálam lesz a hiba. Lehúztam az akkut, majd visszadugtam, de a villódzás maradt. Kicseréltem az akkut és jó volt. Balga voltam, mert nem is néztem meg a töltöttséget és mostanra meg már fel is töltöttem az akkut. Lehetséges, hogy lemerült és ezért volt?
Más esetben megy a kukába, mert, ha nálam megy így el repüléskor idegbajt kapok.
Amúgy Eachine szemüveget használt a srác. No, nekem nem igazán kellene, bár ő egész jól elmanőverezgetett vele FPV-ben. Akivel volt srác sem volt tőle lenyűgözve. Szerintem nem is a mozi utolsó sora, hanem az utcáról bekukucskálás az a méret :D
Tetszett a reptetése, mert tök nyugisan ment nagy sebességgel. Szóval ez a villódzás nagyon megijesztett.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47858) kriszbon válasza AMDaZERG_1 (#47857) üzenetére


kriszbon
őstag

Az előfordulhat hogy gyenge aksi miatt nem jó a vétel, jártam már úgy én is.
Azért majd ezt teszteld le hogy mekkora töltöttségnél jelentkezik ez a dolog, csak azért is hogy megnyugtasd magad.
Na ha így elveszik jel nincs kép, és azt sem tudod szemmel hol keresd pontosan a gépet mert az utolsó látott pillanathoz képest a jó ég tudja hol is lehet meg távol is van, akkor RTH és reménykedés hogy levegőben volt még akkor. :D

"Akivel volt srác sem volt tőle lenyűgözve. Szerintem nem is a mozi utolsó sora, hanem az utcáról bekukucskálás az a méret"

De örülök hogy nem vettem ilyesmi szemüveget drága pénzen, mert a guta ütne meg ilyen látott kép után.
Nekem még a VR D2 vagy a KDS Kylin képe is kicsi volt és nem láttam, mert szemüveg kell.
Mióta 2 fresnel lencse van benne azóta az első 3 sor valamelyikéből nézem a filmet szemüveg nélkül. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47859) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Runcam split WiFi megéri 15-ért? A WiFit tuti nem akarom használni, de így olcsóbb, mint a nem WiFis
Esetleg, ha valakinek van Pesten eladó (nem beforrasztós) 2.4G receiver antennája vennék legalább egyet.

Kriszbon
Ezért is nyugtat meg a GPS jelenléte. Aztán meg némelyek ki vannak akadva, hogy mi a fenének van benne.
Én sem bánom, pedig agyaltam az eachine megvásárlásán még az elején.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47860) kriszbon válasza AMDaZERG_1 (#47859) üzenetére


kriszbon
őstag

Talán arról [írt cikket] Jackal2 lehet olvastad is.
Neked kell eldönteni, hogy akarsz videót normálisabb minőségben a repüléseidről, vagy megelégszel a gyenge FPV felvételekkel, már ha van DVR felvevő rákötve szemüvegre.
Én a V-tail DVR felvevőjét barkácsoltam rá a Walkerára, az is hasonló súlyban van, egyébként kapható külön az is.
Sajnos én hiába cseréltem benne lencsét, akkor sem lett jó az FPV képe, így kénytelen voltam még egy külön FPV kamerát is rakni rá.
De mindegy, ennek a gépnek az a +15g már nem oszt nem szoroz. :D

Ha írsz pü-ben egy címet tudok neked küldeni ajándékba 2db [ilyen] antennát.
A 10-ből 2 igazán nem fog hiányozni. :D

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#47861) AMDaZERG_1 válasza kriszbon (#47860) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

De Jackal2 írását olvastam, és egy kérdést is feltettem ott, de még az várat magára.
Azért a kérdés, mivel néhány napon belül a Runcam Split v2 is boltokba kerül. Abban javították néhány induló verzió hibáját. A kérdés, hogy azokkal a hibákkal is érdemes megvenni, vagy jobban járok, ha megvárom a kettest. A súly nálam is másodrendű :D míg nem érezhetően veszíti a teljesítményét. Vagyis míg olyan emelkedéseket csinál, mint jelen állapotában nincs ok grammokkal szarakodni.
Persze nem ez a követendő, de én így érzem jól magam.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47862) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#47857) üzenetére


Peaceliker
őstag

Cyclops ilyen téren egy kretén, így jelzi, hogy merül az akku. Ahelyett hogy gyorsan villogna vagy vmi... Én zuhantam is emiatt. Amúgy lehet rajta fw t frissíteni és akkor kezel buzzert.

"Oh my Goa'uld!"

(#47863) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#47862) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Buzzernek láttam odabent kialakítást, de elég csak beforrasztani, valamint megokosítani?
Most is kérdezek, ahelyett, hogy utánanéznék :D
De egy kicsit ma próbálok lustizni. Elég volt az 3-4 óra szerelés, ami alatt a füvet távolítottam el a Lizardból.
Mikróbákra kellett szednem... Ki kell találnom oda valamit, mert így nem leszek vele kibékülve, de az ötlet már megvan. A megvalósítás meg egyszercsak :D
Most szép tiszta.

Ja és Runcam Split.
Várakozóban vagyok vele, mert most olvastam a DRH társalgóban, hogy nem teljesen ok az első széria.

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47864) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#47863) üzenetére


Peaceliker
őstag

a buzzer részt teljesen nem értem. gyárilag van benne, mit szeretnél vele hekkelni? :)

felszállást vmi placcról kell, leszállás előtt meg disarm és akkor bele huppan a fűbe, nem levágja magának :D

"Oh my Goa'uld!"

(#47865) vandor01


vandor01
őstag

mai dron

háááát??? :F :F :F fel nem ulnék rá!
mekkora mocik lehetnek? 22-es? azaz 222-es! :D :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47866) jercsi válasza mobbo (#47830) üzenetére


jercsi
tag

hmmm ezt benéztem

[ Szerkesztve ]

(#47867) jercsi válasza mobbo (#47830) üzenetére


jercsi
tag

Neeeeeeeeeee ezt nem hiszem el , hogy lehetne ezt orvosolni ? Miért van ez az ország ennyire bűnteve ? máshol 4km itt MO-n csak 500m...MIÉÉÉÉRT?

[ Szerkesztve ]

(#47868) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#47864) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Emlékezetem szerint a buzzer előkészített állapotban van csak benne. Cyclops V2 van szó

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47869) varadigabor válasza AMDaZERG_1 (#47868) üzenetére


varadigabor
senior tag

Cyclops v2 jelzi az aksi feszt:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#47870) csakszabi válasza Jackal2 (#47853) üzenetére


csakszabi
csendes tag

Ezzel az a bajom, hogy egyrészt nem szeretnék olyat venni amit nem tudok később átépíteni valamennyire.
Másrészt nem tetszik a rádió ami jár hozzá (wizzardhoz van egy flysky i6 amit tudnék mással is használni)
Harmadrészt meg nem szeretnék olyanra költeni amit nem nagyon használnék miután megtanultam vele repülni.
Csak nem olyan nehéz azzal a 200-as versenygéppel megtanulni.
Szimulátorban ps4 kontrollerrel elég jól ment, bár annak tudom, hogy köze sincs hozzá, de általában hamar beletanulok dolgokba amik érdekelnek.

Szó se róla, hogy nem adok a véleményedre, de nem szeretnék ilyen egyedi borításos egyedi rádiós valamit.

Biztosan nem én vagyok az első aki 200-as racerrel kezdi :DD

(#47871) AMDaZERG_1 válasza varadigabor (#47869) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Jelezni jelzi, de nem csipog, legalábbis ilyet nem tapasztaltam.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47872) mobbo válasza jercsi (#47867) üzenetére


mobbo
senior tag

phantom standardhoz van szoftveres megoldás, mavichez is, de az SE-hez sajnos (még) nincs, sokáig csak kínában árulták, ott nincs adóteljesítmény korlátozás rajta, európában még nagyon új, kevés embernek van, senki se fejlesztett még rá hack

egy windsurfer antennát próbálj ki, 20-30%ot hozzá tud tenni, léteznek mindenféle bumszli antenna mod-ok, de ezekért kár szétbuherálni a távot, a többségük szart se ér

ha kevés neked az 1km válts phantom 3 advancedre (vagy pro-ra), az tud hack nélkül is 4km+ általában

(#47873) molnigee


molnigee
aktív tag

Lizard tegnapi mókázás, hát én egyre jobban bírom ezt a gépet. Nézzétek végig mert nem végig olyan öregapás mint az első percben :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#47874) Peaceliker válasza Peaceliker (#47864) üzenetére


Peaceliker
őstag

jaaa, a kis gépre értettem :)

v1 en fw frissítés kellett majd beforrasztani, v2 nek nem néztem utána fw ben más-e

(#47870) csakszabi

egyáltalán nem nehéz. kis rate kell rá meg nagy expo eleinte és kezes az is...csak nyilván pár lépésről hátrébbról kell próbálkozni első körökben :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#47876) vandor01


vandor01
őstag

lizard 4S-el megkuldve? :F [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47877) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Elkészítettem a Lizard95 védőburkát, hogy ne kelljen fűnyírás után ismét mikrobákra szednem, mert eléggé uncsi szétszerelgetni.
Lehet, hogy ez még nem a végleges változat, mert elvileg megoldható, hogy oldalról is megkapja a burkolatot.
Ami a leginkább probléma a szétszerelésekor, hogy az FC és a VTX tüskékkel van összeforrasztva.
A képre kattintva elindul a videó, amiben körbeforgatva látható.
(L:/dl/upc/2017-10/15/429792_pnbz9j7vlpw1cqx5_img_20171015_152255.jpg)(/L)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#47878) vandor01 válasza AMDaZERG_1 (#47877) üzenetére


vandor01
őstag

akkor ebbol a szempotbol az egg 130 nem is rossz egy-egy funyiras utan szetszedni 5/10 csavar... 1 vagy 2 oldalt kell leszedni? fugg mennyire kell megnyitni a takaritashoz valamint forrasztas nincs utban :DDD de az elektromos fogkefe hatékony tars a muveletben.... 10 perc alatt megvagyok szet/osszecsavarozassal egyutt.... Az egg 100-as is hasonlo lehet? :F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47879) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Vettem egy sky viper hd950 drónt, persze nem ennyiért.
Jó sok kérdésem van, de most hirtelen csak párat írnék.
Ezekkel tényleg ilyen nehéz repülni, vagy csak én vagyok ilyen béna?
Az akksija nagyon gyenge lehet hozzá másikat venni ?
Kamerája szintén nagyon gyenge, megbírhat ez egy goprot? Érdemes ráfabrikálni ?
Illetve vannak ezek a motor védő műanyagok, elhagytam már 2öt :) Lehet ezeket pótolni ?
Vagy ez a drón gyenge és engedjem el, ne fordítsak rá sok időt ?:)
Köszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#47880) david335


david335
tag

Magnetometer-t bekell kapcsolni betaflight-ban a configuration menü ponton kívűl valahol?

(#47881) KaiotEch válasza atees (#47879) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezekkel tényleg ilyen nehéz repülni, vagy csak én vagyok ilyen béna?
Kezdésnek nehéz, aztán belejön az ember.

Az akksija nagyon gyenge lehet hozzá másikat venni?
Lehet, de 1 cellát, sokkal gyorsabb nem lesz, Nihui-t kellett volna vegyél(talán még valahol kapható), a kérdés az, hogy van ennek valami tokja ami fogadja az akkut(gondolom igen), vagy csak fel kell gumizni az aljára, mert akkor bármilyen méretű mehet. Keress 1 cellás(1S 3.7V) 800mAh-sat pl ez. Csatira figyelj, hogy milyen!

Kamerája szintén nagyon gyenge, megbírhat ez egy goprot? Érdemes ráfabrikálni?
Esélytelen, ez ilyen.

Illetve vannak ezek a motor védő műanyagok, elhagytam már 2öt :) Lehet ezeket pótolni ?
Kétlem, hogy ehhez a típushoz pont találsz olyat ami jó.

Vagy ez a drón gyenge és engedjem el, ne fordítsak rá sok időt ?:)
Tanuld meg vele az alapokat aztán feljebb léphetsz a brushless kategóriába. De előtte el kell döntened, hogy a racsing a Te világod vagy a kamerázás stabilizált.

[ Szerkesztve ]

(#47882) mobbo


mobbo
senior tag

na ez nagy siker lesz [link]

mavic bőrbe bújt bárány :D

(#47883) vegyszer válasza mobbo (#47882) üzenetére


vegyszer
addikt

HelloKittisbe nincs ilyen? Ez túl denevérember színű...

Egy kérdés: csak nekem gáz ez az ultragagyi koppincs kínai feeling?
Mert nekem ez kb olyan, mintha egy Ferrarit másolatot készítenének úgy, hogy a kocsi alján ki van vágva a padlólemez, olyan Flintstones módra. És még úgy is hirdetnék, hogy úgy gyorsul, mint az eredeti Názáreti (ha már a Maserati le van védve)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#47885) stefi81 válasza FingR86 (#47884) üzenetére


stefi81
tag

Fatshark-ba néztem bele ami 30fokos volt és úgy láttam a képet mintha egy kis tv-t néznék az udvaron.
Ezután a doboz monitor olyan volt mint egy full hd óriás tv a gyerekszobában. :D

(#47886) rokarudi válasza stefi81 (#47885) üzenetére


rokarudi
aktív tag

De akkor csak annyi az előnyük a nagy szemüvegekhez képest, hogy könnyebbek? Vagy mi az oka annak, hogy az fpv-s videók nagy részén inkább ezekkel a kis szemüvegekkel repülnek?

(#47887) Peaceliker válasza rokarudi (#47886) üzenetére


Peaceliker
őstag

Hype :D
Csinibb, kisebb. Drágább, tehát menőbb. :) de ezen kívül ami értelmes magyarázat volt mellette, az hogy kisebb kép, nem kell a szemed mozgatni hogy egészet belásd, nem fárasztó annyira. És ezek után direkt figyeltem hogy használom doboz szemcsim. És valóban nézelődök benne, szal dolgozik a szemem. Én mondjuk 6-10 akkuval megyek csak ki az akkor ugye 18-30p repülés, nekem eddig ez nem volt gond.

"Oh my Goa'uld!"

(#47888) twine


twine
addikt

Hozzáértő urak!

Segítséget kérnék ismét....
Az e010-hez rendeltem egy ilyen aksiszettet!

Olvastam a reviews-ban hogy írták, ennek a csatlakozója nem kompatibilis az e010-el!
Na ezen felindulásból addig túrtam a netet, míg rendeltem egy ilyen "fordítót" ami már megjött és kiderült, hogy kvára rossz méretűt rendeltem!
Reményeim szerint lassan itt az aksi szett is, és szét fog k*rni az ideg, ha nem tudom használni őket!
Segítsetek légyszi milyen csatlakozót rendeljek, hogy ne kelljen MacGyver-t megszégyenítő sufnituningba kezdenem ezzel a "két" (uj aksi+e010) cuccal...

Köszönettel....

Am. meg felizgattatok a kis Lizardokkal....asszonynak már mondtam, hogy karácsonyra szeretném ha ilyenen repülne a jézuska a fa alá... :DDD Pedig eddig nagyon nem tetszett, :( Valahogy jobban tetszenek a "lapos hosszúkás" testek,,,ez az emeletes kivitel, nagyon nem adta külsőre, de pont olyan területeken csapatnak vele a videókon, amik nekem tetszenek, és a mérete is bejövős...kicsi, pörgős...és egészen jókat olvasok róla...
Szóval lassanként alakul ez a "racer-ezés" :B :D

(#47889) vandor01 válasza twine (#47888) üzenetére


vandor01
őstag

nyugi jo lesz :D nem fog fajni :DDD :DDD

bar ki tudja az aksis kepekrol eldonteni a pontos meretet?
mivel kurvara nem irjak hogy 1.25 vagy 2.0 ?
ranezesre a dugo fazonja ugyanaz...
de ebben a designeben van par meret! ami ide illik abbol 2db:
JST 1.25 2pin
JST 2.0 2pin

lehet nalad az aksi 1.25 de a gepen 2.0 van!
nalam hasonlo szitu miatt van mindegyikbol jovohettol leszek poston tudok adni 1-1db-ot aztan majd osszeforrasztod a megfelelo atalakitot!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47890) LógaGéza válasza molnigee (#47771) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hogy mit kell rendbe rakni, azt meg le tudom írni, meg más is, mert sokaknak van így sok az infó is.

Én szívesen vennék egy szösszenetet arról, hogy mit kell rendberakni a X220-on :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#47891) twine válasza vandor01 (#47889) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Megoldom valahogy, de nagyon köszönöm a nagylelkűséged,respect :R
Igen 1.25-öst rendeltem, az a csatlakozó nagyon pici,,,kisebb, mint az e010 lapján lévő "power csati"...
Valszeg 2.0-ás lesz az...max az érkező töltő kábelekből egyet beáldozok, és ráforrasztom a deszkára... ;)
Ezek a szabványok léteznek? 1,25-2.0 ? A kettő között nincs semmi?
Ezzel nem vagyok tisztában....

(#47892) _X10Dead_ válasza vandor01 (#47875) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

FrequentFlyer repülte is, dicsérte is, de asz'ongya, hogy nincs OSD

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#47893) vandor01 válasza _X10Dead_ (#47892) üzenetére


vandor01
őstag

pedig pont az OSD miatt izgultam ra... de egyefene elrepkedunk azert vele :DDD
ahogynezem a vaz ugyanaz mint a lizard-e.. mas a kamerafelfogatas valamint
a "board" nem tolti ki teljesen a helyet a vazban mint a lizardnal...
a lizard 3 "szintes torony" mig a furybee csak 2 szintes
marad ott meg szuk 1cm-es res... de min: tobb mint fel cm-es

ha befer a 2szintes es lezuzom a vazat? lehet atrakom vmi KKEGG100/130ba

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47894) vandor01 válasza twine (#47891) üzenetére


vandor01
őstag

nem tudom milyen szabvanyok vannak de kinyai olyant tesz ra ami van occcoooeeee..

nem jo a gondolatmeneted mert kell 1db 2.0-as apuci! olyanod csak 1 db-od van!
a geppel erkezett aksin levo! a tolto kabeleken meg 1.25 anyucid lesz (5db)...
na ezt a kettot kell paroztatnod :D hogy csatlakozz a gepre az uj aksikkal
1.25 anyu (aksikhoz) -> 2.0 Apu (gephez...
a regi aksira a 2.0 helyett felteszed rendelt fordito apujat (1.25)
na is igy az osszes aksid 1.25-os (apu) lesz + 1db kabel forditod

vagyis szerintem vmi ilyesmi nem kerul extra idobe!.....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47895) syler123


syler123
veterán

Megjött már valakinek a Furibee q95? Mi a vélemény róla?

Amúgy a kuponos ár állandó, ha valakit érdekelne.

FURIBEE Q95 PNP
85.99 coupon:GBQ95

FURIBEE Q95 FRSKY
88.99 coupon:GBQ95F

[ Szerkesztve ]

(#47896) _X10Dead_ válasza vandor01 (#47893) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

A vicc az, hogy OSD-képesnek tűnik a dolog, de a kamera nincs rákötve...
Q95/FF

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#47897) vandor01 válasza _X10Dead_ (#47896) üzenetére


vandor01
őstag

ez a board van benne board Q95
ez irja hogy integralt OSD... ezek a minimalista AIO kamcsik kepesek kuldeni?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#47898) FingR86


FingR86
őstag

HGLRC BS28A BLHeli - S 28A ESC - BLACK
DShot Support / EFM8BB2 48MHz Compatible with 2 - 5S LiPo for FPV Racing Drones

most simán, kupon nélkül 4.99$ flash sale-ben
szóval tovább is pontozható még
egyszerre csak 3db-ot lehet rendelni ezen az áron.

pontozva a 3db 10.51$
gondolom aki rendel, az 2x3db-ot fog.

[ Szerkesztve ]

(#47899) syler123 válasza FingR86 (#47898) üzenetére


syler123
veterán

Agyalok rajta, elbírhatja az emax rs 2205-öt? :D

Apropó, emax rs 2205 25%-os kupon : MPRC

Ennyiért még lehet én is veszek, de ehhez akkor esc is kell. Meg egy új váz :D És akkor így kb mindent kukáztam a Falcon 180-ból :D

[ Szerkesztve ]

(#47900) varadigabor válasza syler123 (#47899) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hogy ne bírná, 20A 4in1 esc-vel hajtom.

De az mi hogy 3-at engend belőle rendelni.. mire rakjam tircoptere...

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.