Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48351) Peaceliker válasza Kris87 (#48350) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tipikus power of zop xD

"Oh my Goa'uld!"

(#48352) Jackal2


Jackal2
senior tag

No, megjött a Furibee Dinosaur Q95 végre. Egyelőre eléggé vegyesek az érzelmeim a géppel kapcsolatban, van sok jó, meg néhány blőd bénaság is. Mivel a Betaflightja rendesen össze van ba**va, csináljak BF videót? Mert már sokszor szóba jött, lehet érdemes lenne...

Mondom a rosszat, így száraz tesztként azt asztalról:
- műanyag leszálló láb, ez garantáltan kuka
- szerintem ez a karbon kamera védő keret sem az örökkévalóságnak készült
- a kamera nem állítható szögű, pedig azt hittem hogy de, és jézusom, hogy van ez belerakva?
- az antennák elhelyezkedése eléggé érdekes...ebből még lehet gond
- gyárilag ez annyira ARF, hogy teljesen át kellett állítanom mindent
- se leírás, se akku?

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48353) Peaceliker válasza Jackal2 (#48352) üzenetére


Peaceliker
őstag

A leszálló talpra gondoltam hogy semmire való. De hogy kamera döntést nem sikerült lemásolni, ami az egyik legjobb fícsőr lizarard ban, az blama :) amúgy a. Batman fülek külön anyag vagy egyben van a vázzal? Csak ha törik cserélhető-e, azért kérdem. Illetve van hozzá egyáltalán váz alkatrész. Lizard hoz ahogy néztem kapni mindnt külön.

"Oh my Goa'uld!"

(#48354) molnigee válasza Peaceliker (#48353) üzenetére


molnigee
aktív tag

Lizardon nekem már tört a kamera védő fül, de ott cserélhető.
És igen ok hogy olcsóbb ez mit a lizard95, de ugye nincs aksi, meg a leírás se árt egy kezdőnek a bindeleshez :)
Annyi jobb ebbe hogy szélesebb a test, és belefér hackelj nélkül a runcam Micro.

--> http://dronearena.hu/ <--

(#48355) Jackal2 válasza Peaceliker (#48353) üzenetére


Jackal2
senior tag

Különálló, két csavar fogja, tehát cserélhető. Alkatrészt még nem néztem, szakértésben még nem tartok ott:D
Meg még a Lizzivel sem hasonlítottam össze, szóval...először kenek neki párat, aztán meglátjuk:D

De az tuti, hogy ez így dobozból kivéve sehova nem repül ezekkel a beállításokkal:D

P.S.: hmm várjunk, lehet mégis állítható a kameraszög, csak ez a felső fül takarja az alsóban a vájatot, na majd este szétkapom:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48356) Jackal2 válasza molnigee (#48354) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen,igen, ez mind bennem is felmerült. De hamarosan teszt, csak ne fújjon a szél és szakadjon az eső:D Jön még egy másik mikro is, de egyelőre legyen meglepi, melyik lesz az.

A végére csak megtaláljuk a tökéleteset:D

UI: nem ad valaki kölcsön egy Lizardot tesztre?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48357) Peaceliker válasza molnigee (#48354) üzenetére


Peaceliker
őstag

Már ez sem olcsóbb, csak elején volt vicc áron. Amúgy igen, lizard ba sok féle kamera nem fér be, ebbe talán több fajta is, bár ez nem biztos hogy nagyon fontos dolog.
Én amúgy végül a denevér fület nem raktam fel, mert lineáris antenna van fent.

"Oh my Goa'uld!"

(#48358) varadigabor


varadigabor
senior tag

Írok pár oldalt ahol elég jó Rc cuccokat lehet venni,és a szállítás és aranyáron van.

http://myrcmart.com/ Sok saját "márkás termék" Pagoda antenna, FC-k VTX-ek LC-filter, Motorjaikat is sokan szeretik. Pár termékre van ingyenes posta, azokat kínai postával küldik, de azt vettem észre hogy a fizetőst azt DHL postai szolgáltatásával, ami gyorsabb mint a sima posta, Magyarországon ugyan úgy a postás hozza ki. Néha vannak jó akciók. Elég nehéz eligazodni az oldalon.

http://www.iflight-rc.com/ Nekik is sok saját márkájuk van, komplett gépek, motorjaik és a vázaik elvileg jó minőségűek. Vevő antennát vettem innen mást még nem nagyon :D Ingyen postáznak. Akciók néha vannak de nem nagy szám.

https://www.fpvmodel.com/ Innen eredeti FC-t érdemes venni, van sok saját termékük is. Elég gyorsan megjött amit rendeltem innen. Van eu raktár is. Akció néha van.

http://shop.runcam.com/ Runcam saját boltja, mikro inenn rendeltem gyors volt, tracking nélkül kértem de így is azzal küldték :D Akció nem nagyon van.

http://pirofliprc.com Saját vázaik vannak , HQ prop, Racekraft propok, aksik és sok más... Szállítás az drága 13 dollár körül. Innen még nem rendeltem.

http://www.armattanquads.com Örök garanciás vázak, motorok, pár értelmes FC .Majd CL Racing F4S fogok innen venni. Mást nem nagyon találtam. szállítás asszem 5 dollár és azt elvileg gyors.

https://silver-drone.com Jó minőségű motorjaik vannak, szállítás 20 dollár kb.

https://www.rotorama.com/ SAját vázzuk és a saját motor ami említésre méltó, de árulnak sok mást is. Cseh cég ha jól tudom, gls-el küldik amit kell.Biztos gyorsan itt van 10 euro talán a szállítás.

http://demonrc.eu Lengyel cég, nem olcsó de van saját vázuk ,saját FC. Át festett Brotherhobby motoruk. 10 dollár körül van a szállítás.

http://www.rjxhobby.com/ Elég sok mindent árulnak, saját termékek 90%-ban szállítás 10 dollár. Elég jó cuccok, elég drágán. Banggood és Myrcmart is szokta árulni a termékeiket. Triple feed patch antennájuk sokkal olcsóbb Myrcmarton.

Banggood, Hobbykinget , Gearbestet nem írom mert mindenki ismeri. Más nem jutott eszembe:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48359) virbo válasza Jackal2 (#48352) üzenetére


virbo
csendes tag

Nekem Awesome Q95 van. (Banggood: [link])

Ránézésre ugyan ezek a propvédők és talpak. Na ezek fasza strapabíró cuccok, legalábbis az enyémek. Törtem már a vázat, számtalanszor hajtogatom a propokat, de a talpaknak és a propvédőknek semmi bajuk... :D

Majd nézd meg közelről a forrasztásokat pl az esc-n és szörnyülködj. :DDD

Egyébként fel tudom ajánlani tesztre, de már javítottam a vázat a törés után. Frysky vevős.

(#48360) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#48352) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

A BF-en nem rontottak el semmit a kicsi kínai kezek. Nálam legalábbis egyáltalán nem volt beállítva semmi, így elrontani sem tudták... :DDD

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48361) Jackal2 válasza _X10Dead_ (#48360) üzenetére


Jackal2
senior tag

Jah hát így is lehet fogalmazni:DDD

Amikor megláttam, hogy PPM-ben van a vevő, elkezdtem túrni az Frsky manualt, hogy ez olyat is tud? De aztán láttam, hogy az UART portok is ki vannak kapcsolva és oneshotban van az ESC, na ekkor már gyanús volt, hogy ennek nem így kéne lennie:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48362) rokarudi válasza Jackal2 (#48361) üzenetére


rokarudi
aktív tag

A YT-on már van pár kipróbált BF beállítás, sőt elvileg a hiányzó OSD menüt is hozzá lehet barkácsolni a kamerához. Csak nem akarok addig hozzányúlni, amíg ki nem derül, hogy a GB ad-e cserébe valamit, hogy hiányzik az OSD menü. :D Eddig fotót és videót is kértek róla, kíváncsi vagyok, lesz-e belőle valami.

(#48363) _X10Dead_ válasza molnigee (#48354) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ne legyünk igazságtalanok, azért nagyon nem egy akku meg egy leírás a diffi a két gép között.
Szerintem megvárták, míg kiderülnek a Lizard hibái, gyk MINDEN-t upgradeltek ahhoz képest a motorokon kívül. vagy még inkább fogták az Awsome Q95-öt és belerakták egy lizard szerű vázba.

Én még a fos kamerát is és az OSD bekötés hiányát is képes vagyok úgy értékelni, hogy elő van készítve a gép a swift beépítésére... :-)
Amin külön meglepődtem, hogy rendesen összerakva, beállítva NEM kezd el egyre jobban sodródni, hanem szépen lebeg...

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48364) AMDaZERG_1 válasza cd334 (#48346) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Köszi a segítséged!
Azt hiszem TX03-at veszek, mert ahogy elnézem az FPV videókat az F36-al aléggé hervadt az irányíthatósága a plusz teher miatt. Igen, ez nehezebb is, de úgy gondolom, hogy nem biztos a hosszútávú FPV -zés F36-al...
Némileg növelhető a kamera hatótávja, így más terveim vannak, ha összecsinálja magát alatt a Furibee.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48365) cd334 válasza AMDaZERG_1 (#48364) üzenetére


cd334
tag

Csak a motorokat kell kicsrélni kicsit erősebbekre és megy az ;)

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#48366) AMDaZERG_1 válasza cd334 (#48365) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Igen, gondolkodtam rajta, de aztán eljutottam oda, hogy nem is ezt kellett volna megvenni, mert már azzal kell kezdeni, hogy ezt-azt cserélek :D Ok, ez a hobbi többnyire erről szól... :)
A Lizard túl sok lakásba, ez meg így kevés. Na, de majd a motorcserén még elgondolkodom. Meg aztán gondolom akkukból is jobb lenne valami 200mAh feletti és akkor eljutok oda, amivel kezdem, hogy erősebb motorok kellenek, és soha nem érek a végére.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48367) cd334


cd334
tag

Jól látod. :)

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#48368) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48366) üzenetére


Peaceliker
őstag

Rateprofilet lehet váltani gombbal, nekem is így ment babyhawk lakásba. Levettem ratet olyan 400deg/sec re és simán jó volt bentre :-)

"Oh my Goa'uld!"

(#48369) molnigee


molnigee
aktív tag

Miért mi a baj a lizarddal? Tipikus icsin, prop meg cam csere és jó is :)
Amúgy engem nem zavar a cam se... Mer roh@dt élvezetes tolni neki :)
Micro Swift amúgy belerakhato kis ugyeskedessel, de igenyesek vázat cserélnek alatta :)
Illetve nézzétek már a runcam nanot?

--> http://dronearena.hu/ <--

(#48370) varadigabor válasza molnigee (#48369) üzenetére


varadigabor
senior tag

Melyik kis váz amibe belemegy a swift? lehet építeni kellene:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48371) david335 válasza Peaceliker (#48368) üzenetére


david335
tag

Azt hol? A távon?:)

(#48372) Peaceliker válasza david335 (#48371) üzenetére


Peaceliker
őstag

Betaflight ban. Persze akár távon is lehet lejjebb venni végkitérést.

"Oh my Goa'uld!"

(#48373) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Próbált már valaki Taranis X7-est hall gimballal? Érdemes beruházni rá, vagy csak túl van dicsérve?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48374) david335 válasza Peaceliker (#48372) üzenetére


david335
tag

Köszi:) Betaban merre pontosan?:)

(#48375) Jackal2 válasza _X10Dead_ (#48363) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nah, és mik az eltérések? Mert érdekelne, ha van mindkettőről tapasztalatod:D

Ez lesz a proba PID

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48376) Peaceliker válasza david335 (#48374) üzenetére


Peaceliker
őstag

Pid oldal /rc rate. Ha több profilt akarsz (ott lehet váltani köztük) kapcsolódó akkor adjustment fül és ott rcrate asszem

"Oh my Goa'uld!"

(#48377) molnigee válasza varadigabor (#48370) üzenetére


molnigee
aktív tag

Mutatom mi jó a lizard helyett váz, és belefér a micro swift, szerintem én is cserélni fogom valamelyikre, sorba rakom tetszés szerint :D
Armattan BR2 - LOVE
FlexRC Ascent V2 - Ez is teccő

Vannak még ilyenek, de ezek nem tetszenek annyira:
BXB-97ys
GepRc x110
Cyclops 100

Lizartd face csoprotban nagyon sokan az első kettőre cserélik, szóval az tuti jó :)

--> http://dronearena.hu/ <--

(#48378) Peaceliker válasza molnigee (#48377) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem utolsó jön be :D
De amúgy lizi váza nekem bejön. És kamera ami került bele is tetszik, nem érzem hogy nagyon tré lenne nagy gépeim hez képest (gb ről ls2).

"Oh my Goa'uld!"

(#48379) AMDaZERG_1 válasza Peaceliker (#48378) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én is elégedett vagyok a vázával. A kamerája meg... na azzal annyira nem, de ekkora méretektől minőséget nem is igazán lehet elvárni (gondolom).

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#48380) Peaceliker válasza AMDaZERG_1 (#48379) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem amik voltak ilyen aio k elég jók vtak. Volt ami jobb volt olcsó nagyobb kameránál :D
De nemtom gyárilag mi van benne, én gépemben csak váz lizard :D aztán van benne babyhawk, pikoblx meg gb s kamera ami nagyon bejön :)

"Oh my Goa'uld!"

(#48381) varadigabor válasza Peaceliker (#48378) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem a második tetszik , tök cuki.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48382) Baku válasza AMDaZERG_1 (#48366) üzenetére


Baku
aktív tag

Ezért mondom én mindig, hogy E011 erősebb motorokkal, izmosabb akkuval, azt kell megvenni....
De soha senki nem hallgat rám .... Hát akkor kucigoljatok! ;] :C :DDD

(#48383) Baku


Baku
aktív tag

Sikerült meggyógyítani a Sony PS3 controllerem szalagkábelét, így újra tudok szimulátorozni ....
Baromiklassz 3D - ben nyomni VR szemüveggel. Jó sokat kínlódtam, mire végre 100%- osra összejött a teljes project, de megérte, mert nagyon élvezetes most már így csapatni .... :DD

A szemüveget is át kellett dolgozni, a Sony controllerben is throttle-t kellett cserélni, a telefont is rootolni kellett, de most már egyenesben vagyok .... :)

(#48384) _X10Dead_ válasza Jackal2 (#48375) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Echinem nincs, egyből a FuriBee-re mentem.

Lizard vs Gizard
ESC: 10A <> 20A
OSD: van, be van kötve <> van, nincs bekötve
Receiver: built-in 8CH <> stand-alone 16CH diversity (FrSky XM+)
Buzzer: built-in <> stand-alone (nálam mondjuk szar)
Kamera: 600TVL <> 700 TVL (mindkettő szar, a de a FuriBee konkrétan egy vicc)
Transmitter: 25,100mW <> 25,100,200 mW
Prop: 5ágú 2035 fos <> 4 ágú 2035 gemfan-nak látszó
LED : 4x multicolor <> 2x multicolor
Plug: XT30 <> JST (A FuriBee-n a kábel is vékony. 2S-re OK, 3S-re szo-szo. szóval jobb cserélni drótostul)
Frame: A Q95 kb 2mm szélesebb és magasabb is (könnyebb szerelni és nem vernek bele a propok). A korai Lizardok 2.5mm-es lappal jöttek, az újabbak már asszem olyan vékonyak, mint a Q95-nél (Nem tudom milyen tolómétert használ a kínai, de az utóbbinál a hirdetett 3mm-nek alig a fele van meg)
Extra stuff: Aksi + leírás <> leszállótalpak, prop-védők

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#48385) Peaceliker válasza varadigabor (#48381) üzenetére


Peaceliker
őstag

divatos váz manapság, meg asszem 2.5 colos is ami szintén felkapott most, de nekem az olyan túl szellősnek néz ki, mintha nem lenne egyben :D

(#48384) _X10Dead_

nem nagyon tudok olyan motorról ami 10a fölött enne 2colos proppal...és már a 1106-07ekre gondolok :)
persze ha valaki át akarja rakni nagyobb vázba cuccokat, hasznos lehet, bár kétlem, hogy akkor se lenne elég a 10A. ahogy nézem a 6-7000kv 1106ok, 3colos 3-4s el esznek 14A t padon, ami levegőben tuti kevesebb. Bár nemtom milyen fetek vannak rajta, de nem egy 15A es vackon ugyan az van, mint a 28A es szabikon :)

"Oh my Goa'uld!"

(#48386) Jackal2 válasza Baku (#48382) üzenetére


Jackal2
senior tag

Én ezekkel vigyáznék. Nekem a Furibee F36 S az küszöbugró volt, pedig a Furibee F36-ot imádtam. Szóval 6 gramm az hat gramm:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48387) Jackal2 válasza _X10Dead_ (#48384) üzenetére


Jackal2
senior tag

Nagy király vagy, beírlak forrásnak a cikkbe:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48389) Jackal2


Jackal2
senior tag

Még néhány kép a nagy tesztnap előtt:

Leader 120 mm:

Bfight 210 mm (gyárilag elég beteg volt, de megműtöttem):

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48390) stefi81 válasza _X10Dead_ (#48363) üzenetére


stefi81
tag

Én kb. 10x reültem a q95-el és nagyon tetszik. Legutóbb a nagy szélben az jó móka volt... :D
Itt jól repülnek vele.
Az osd-t be lehet kötni.

A kamera állítható, csak előtt be kell hotglue-val ragasztani a lencse tartót. Borus időben szar a képe, de napsütésben kiváló csak fura a 170fok körüli látószög.
Párszor falnak lett csapva, de semmi baja, csak a légcsavarokat kell állandóan visszahajlítani.
A motorok a képek alapján mások mint a lizzy-ben, remélhetőleg ez nem fog megdögleni.
Szerintem a 200mw-t vtx állítás nagyon jó. Meg ami különösen tetszik hogy normális vevő van benne alaból. XM+ amivel 760m-t mentem már, szóval a hatótávval nem lesz gond.

(#48391) Baku válasza Jackal2 (#48386) üzenetére


Baku
aktív tag

Az E011 LAZÁN repül +10 grammal a tetején.
Elvégre arra tervezték, hogy egy Darthwader-t cipeljen a hátán ..... :DD
Darthwader kuka, helyére kamera oszt jóvan..... :)

(#48392) Jackal2 válasza Baku (#48391) üzenetére


Jackal2
senior tag

Van belole Mikulas edition, azt lattad?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#48393) Chal


Chal
addikt

DJI drón vásárlásán agyalok (Mavic), de van pár nyitott kérdés a "hol vegyem?" kapcsán. Hajlok arra, illetve belefér a keretbe, hogy itthon vásároljam meg, hivatalos, megbízható viszonteladótól, ugyanis fontosnak tartom a garanciát.

Ahogy ki tudtam hámozni a DJI guarantee/warranty policy-ből, és egyéb külföldi fórumokból, a garancia DJI termékeknél régiófüggő, azaz ahhoz kereskedőhöz kell vinnem a drónt ahol vásároltam. Mondjuk hogy ez oké, talán ezért is lenne jobb egy magyar bolt, mert nem szívesen küldözgetnék vissza pl. a GearBestnek kínába egy 400 ezres eszközt. Viszont a hazai szervizképviseletről nem olvasni túl sok jót (Myac....cam). Állítólag ha találnak a vázon egy karcolást, már azzal jönnek, hogy nincs gari, csak javítás, ami persze heroin árban van. Így viszont nem biztos hogy van értelme a dolognak, nem vagyok a saját pénztárcám ellensége. Egyébként ha pl. a 220voltban vásárolnám, akkor is a Myac....cam lenne a lánc végén ha garis ügyintézésre kerülne a sor?

Van ezzel az egésszel valakinek első vagy akár másodkézből származó tapasztalata? Nem feltétlen Mavicel kapcsolatban, hanem úgy általában DJI termékek garanciális ügyintézése kapcsán.

Előre is köszönöm!

(#48394) capafog23 válasza Chal (#48393) üzenetére


capafog23
őstag

gearbestről kb 220 csak a sima mavic kuponnal eu express vám mentes szállítással
itthon 350-380

Igen ott kell gariztatni amelyik régióba tartozik a drón, szóval ha kínait veszel akkor kínába kell.
Én is tervezek venni, de én olyan felfogással vagyok hogy jobban megéri 220-ért megvenni, és ha 1 éven belül (amíg tart a garancia) nem lesz baja akkor spóroltam kb 150 ezret.
Még akkor is spóroltam ha 1 éven belül lesz valami kisebb baja és itthon megjavíttatom 50 ezerért mondjuk.

Itthoni garanciánál nem megy át mindenképpen a myactioncam kezén.
Ahol veszed oda beviszed, elküldik az eu-s dji-nak és onnantól neten tudod követni hogy áll a javítás.

(#48395) Allien


Allien
veterán

Kis helpet kérnék. Próbálom a Jumper T8SG-t össze hozni a Bugs3-l. Csak ugye, a bugs indítása egy külön gomb nyomása a távján. Gondolom, arm/disarm lenne. Ezt próbálnám beállítani a jumperen, de valahogy nem indul a masina, pedig látszólag blindelve vannak.
'The MJXq protocol supports 12 channels and only supports auto-binding.
The first four channels are Aileron, Elevator, Throttle and Rudder.
Channel 5 controls LEDs, or arm if H26WH format is selected.
Channel 6 controls Flip mode.
Channel 7 controls the still camera
Channel 8 controls the video camera.
Channel 9 controls headless mode.
Channel 10 controls RTH mode
Channel 11 controls autoflip (X600 & X800 formats) or camera pan
Channel 12 controls camera tilt'
Az 5-s csatornára próbáltam beállítani kapcsolót (sw A 0-1-2), de valszeg itt elszúrok valamit, és nem olyan beállítást alkalmazok, ami kellene. :B Esetleg valaki meg tudná mondani, hogy mire is kellene állítani?

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#48396) Chal válasza capafog23 (#48394) üzenetére


Chal
addikt

Na igen, teljesen jó a koncepciód. Én is így csinálnám, de a 220v által biztosított egyik fizetési mód (btc) fontos a számomra. Meg tudnám máshogy is oldani a váltást, de annyi macerával jár, és annyira kényelmes lenne leszaladni ide a Béke térhez (5 perc), és levenni a polcról, hogy úgy vagyok vele hogy egye fene. Pláne ha a fentieken kívül még hazai garit is kapok cserébe. Persze ez egy elég egyedi szempont.

[ Szerkesztve ]

(#48397) varadigabor


varadigabor
senior tag

Egyetlen értékelhető pillanat a délutáni gyakorlásból...:D JJPRO P175 volt, elégé rángatja az akció kamera, pidek se jól vannak belőve... nagyokat vissza ránt....inkább le is vettem a kamerát, előtte már jól össze földeztem..:D

MARTIAN III-al elég jól ment ahhoz képest hogy életemben először kapuztam:D Gyakorolni kell a Hungaroringi bajnokságra :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#48398) kriszbon válasza varadigabor (#48397) üzenetére


kriszbon
őstag

Az igen, alig tudtam kivárni hogy vége legyen már. :C :DDD

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#48399) mobbo válasza Chal (#48393) üzenetére


mobbo
senior tag

nemtom mennyi rutinod van drónozásban, de ha nulláról kezded akkor szinte biztos hogy törni fogod a drónt, mavicnél egy rendes zuhanás minimum 130e ft (gimbal, kam, egy vagy két láb), ha eu-ban veszed tudsz kötni care refresh, 2x új mavicre cserélik kérdés nélkül, mindegy mennyire törted össze (vagy ázott el)

myactionről nem tudom mit hallottál, nekem volt velük dolgom és nagyon korrektek voltak (NAGYON) és értenek is hozzá, de a duplitec is hivatalos szervíz és ők is jók, amit kerülni érdemes az az fpvshop

(#48400) varadigabor válasza kriszbon (#48398) üzenetére


varadigabor
senior tag

4x próbáltam értékelhetőt csinálni hogy fent van a kamera.. de vége mindnek az lett hogy bele mentem vele a földbe vagy gazba vagy valamibe :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.