Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79651) oxox válasza Muton (#79650) üzenetére


oxox
addikt

Tolhatjuk majd, esténként szoktam lenni (para 716)..vasárnap már leszek remélhetőleg...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79652) Gorneck válasza Jazz (#79648) üzenetére


Gorneck
titán

1 pecs még lesz...kérdés mikor akarják kitolni és mennyit akarják tesztelni (elvileg további WD buff várható)...és mindenkép aug második felére tippelném...

Gorneck#1239

(#79653) Ultimatecc válasza solyomb (#79645) üzenetére


Ultimatecc
tag

Én a gr60-at tolom most natán de hát túl nagy a fishing itt már...Leavelhetem lea gameket az elején ha meg jön valami elfogadható valami mindig beleköp a levemsbe.

Thrawn: Btw én 49-50es gemekkel kezdtem el megtnaulni a ntaát 8 sose toltam vele azelőtt) és simán hoztam őket.Streamen láttam hogy tolni kell magad előtt a mobokat és tényleg ennyiről szól az egész. ott még a refi pack is 2-3 hit, nem úgy mint gr 60-on ahol vagy skipelni tudod vagy leave. Am gg természetesen. ^^

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#79654) prokxy


prokxy
veterán

Hali!

50 után gondoltam rápróbálok az 51-re, mert esett egy jobb fegyó! :)

Van még benne kraft! :P

Thrawn! Majd egyik este értekezzünk már pls Nati DH-val kapcsolatban, mert nem igazán értem, h miért lesz jó neki a Thunderfury-t bekockázni! :U CoE gyűrű ok és a Hexing Pants of Mr. Yan nadrág, de a fegyót nem vágom...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79655) Edge


Edge
veterán

PTR-en wipe-olták a leaderboardot, volt egy exploit amivel úgy lehetet gr-t nyitni akármilyen magas szinten hogy a mobok hpja kb annyi volt mint gr lvl25ön...
Nos hotfixelték, mostantól lesznek értékelhető eredmények LB-n.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79656) Mirman válasza Edge (#79655) üzenetére


Mirman
őstag

Már kérdezni is akartam hogy mik ezek az XP gearben lévő wiz GR 100 eredmények amikor én a 60at sem érem el delrashavál. :DD

(#79657) Mirman


Mirman
őstag

Ez most PTR-en feature vagy bug hogy 80és 85% közt lejön a guardian és ő is beleszámít a progressbe lényegében ?

(#79658) Thrawn válasza Ultimatecc (#79653) üzenetére


Thrawn
félisten

Tologatni kell ja, de ha nagy terek vannak vagy jönnek az ugrálós lacunik/winged assassinok rádrusholós corrupted angel-ök meg sok a lövöldözős mob akkor baj van még elit nélkül is. Mondjuk igen jó geart sikerült összeszedned, szerintem több RoV-t tudsz kitolni mint én.

prokxy:
A Thunderfury proccolja a Cull the Weak-et (+20%dmg) ;)
Hexinggel nincs túl jó tapasztalatom eddig, Leoric van bekockázva. Vagy túl magas a latency PTR szervereken hozzá vagy elfelejtettem hogyan kell stuttersteppelni :(

szerk: most olvasom, hogy jól belenyúltak a köpiWD-be:

We've made a design change to Carnevil with the goal of reducing lag caused by the build without changing the overall power level. To clarify, the lag is primarily caused by the high number of Poison Darts being fired (20+ piercing projectiles) at a high attack speed (2+ times per second) with the build. The change is as follows:

Carnevil
Instead of "Every one of your up to 23 Fetishes shoot a Poison Dart every time you do", Carnevil is now "The 5 Fetishes closest to you will shoot a powerful Poison Dart when you do."

"Powerful" in this case means those 5 Poison Darts deal 3.8x the damage that a single Fetish Poison Dart used to do. In other words, those 5 Fetishes will deal 19 previous Poison Darts' worth of damage, with the expectation that the remaining 4 piercing Poison Darts' worth of damage will be made up for by the other ~18 Fetishes who are now using basic attacks.

Our internal testing showed performance improvements while maintaining the general feel and playstyle, and we hope you all will feel the same when you see the changes next PTR patch.
- John Yang

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79659) Muton válasza oxox (#79651) üzenetére


Muton
addikt

oké, király :) küldök majd requestet

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#79660) Edge válasza Thrawn (#79658) üzenetére


Edge
veterán

érdekes... viszont akkor a carnevilt újra kell lootolni?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79661) tibee77 válasza Thrawn (#79658) üzenetére


tibee77
őstag

Gorneck ki fog ugrani a gatyäjäbol. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#79662) Thrawn válasza Edge (#79660) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó kérdés, ha bejutok PTR-re megnézem a WD-m.
szerk: megnéztem, úgy tűnik újra ki kell lootolni.

tibee77: Neki bizonyíték kell, nem ígéret ha ki akarják ugrasztani belőle :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79663) Gorneck válasza Thrawn (#79662) üzenetére


Gorneck
titán

Annyuk pccsss....át...

Gorneck#1239

(#79664) Tibe


Tibe
aktív tag

(#79665) Edge válasza Thrawn (#79662) üzenetére


Edge
veterán

de ez még nem éles a ptr-en, még ne nézd. Remélhetőleg cserélik a leg affixet visszamenőleg, csak azért kérdeztem mert legeknél mindig újra kell lootolni ha változik, de vajon itt jófejek lesznek?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79666) vhunor válasza Edge (#79665) üzenetére


vhunor
őstag

Hát az epic facepalm lenne, ha a saját elbaszásuk miatti változtatás miatt újra kell lootolni. Oh wai..

(#79667) solyomb válasza Thrawn (#79658) üzenetére


solyomb
tag

Segits már kicsit: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/49858123
F&R kettős így jó vagy kéne rá a Cooldown?

(#79668) Ultimatecc válasza Thrawn (#79658) üzenetére


Ultimatecc
tag

Hát az offhand fegyómon kívül egész jó gearem van igaz. Elég cdr-em van hogy a 3-1 buildről átálljak a 2-1re ez azért sok + dmg. Persze nem mondom, hogy ezek a retek mobok könnyűek csak hogy könnyen halnak + és te jobban túléled a 30% dmg reduval meg a gyakori smoke screennel.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#79669) Gorneck válasza Edge (#79665) üzenetére


Gorneck
titán

Jó lenne, mert ez eddig nerf... :D :DDD

Gorneck#1239

(#79670) Taragas


Taragas
aktív tag

Jó lesz ha kezdenek valamit a köpis WDvel, mert gonolkoztam, rajt, hogy s4ben csinálok egy WD-t is, és pont a köpis tetszik a Fetishek miatt (D2 nosztalgia :DD ), csak olvasom itt, hogy milyen problémái vannak, azt elment teljesen tőle a kedvem, de ha kijívátják, biztos belevágok majd. :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#79671) davidsz


davidsz
őstag

A win 10 nem szereti a diablót. Nem indul.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#79672) vhunor válasza davidsz (#79671) üzenetére


vhunor
őstag

Dehonnem. Ráadásul hozzá se nyúltam, fél évtizede használatban levő, szanaszét abuzált W7-et frissítettem 10-re, és gond nélkül indult.

(#79673) davidsz válasza vhunor (#79672) üzenetére


davidsz
őstag

Nálam nem nyert sajnos.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#79674) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Reseteltik a ptr szerokat lássuk a változást! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79675) Rayner


Rayner
őstag

Hali,

szerintetek Gamescom-on lesz D3X2 bejelentés? :)

Mennek róla a találgatások :)

Szerintem a Council of Glades ezt takarja, és Imperius-ra tippelek a történtben, mert asszem ő vele harcolt Tyrael mielőtt lejött a földre. lehet hülyeség amit írok, de asszem a "tanács"-ból már csak ő maradt aki szembefordult a jókkal és a kieg címe még találó is lehet :F

(#79676) Tibe


Tibe
aktív tag

Na végre esett normális kukri :D

(#79677) Thrawn válasza solyomb (#79667) üzenetére


Thrawn
félisten

A játékba lépve nézd meg a karilapodat és ez alapján meg tudod nézni kell e még cdr vagy sem. Tippre szerintem kellene még, de lehet elég a Gogok is. A videó alatt van pár hasznos infó meg link is. A 2.14 AS az már tutira megvan, sőt szerintem áldozhatsz is be belőle cdr-re.

Ultimatecc: az a kis plusz armor amit a Taeguk ad nem véd meg semmitől, papírabb vagyok papíron (hehe) mint te :) A 2:1-et eddig csak PTR-en tudtam kipróbálni, éles szerveren nem akarom már nagyon pörgetgetni egy-két cuccomat...

Más: PTR-en megint bugos volt a Leoric, remélem helyrerakják végre :((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79678) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Lehet csak nekem új, de van egy új Shrine a játékban: Bandit Shrine, ha felveszed, idéz egy csapat mindenféle goblint, mint korábban mikor nagy csapatban voltak.

(#79679) Edge válasza Gorneck (#79669) üzenetére


Edge
veterán

mondjuk nincs dod wdm de így első blikkre sztem nem mindegy hogy 23 db fétish lövése piercingel vagy csak 5 db-é.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79680) Janusz001 válasza Edge (#79679) üzenetére


Janusz001
őstag

Hát nagyon nem mindegy, én szerettem, amikor a fétisek összevissza vannak és a teljes képernyőt letarolták és bármennyire is hihetetlen én még ezzel a lag jelenséggel sem találkoztam.

(#79681) vhunor válasza Edge (#79679) üzenetére


vhunor
őstag

Egyáltalán nem mindegy, 23 manó jóval nagyobb területet fed le mindenen átmenő lövedékekkel, mint 5.

(#79682) Mirman válasza Rayner (#79675) üzenetére


Mirman
őstag

Sajnos ez a dolog elbukott nem lesz itt kieg GC-n. :(

Originally Posted by Blizzard (Twitter)
@theangzt @cm_nevalistis @tyvalir D3 won't have a presence at gamescom, and none of us are going. WoW is gonna rock, though!

(#79683) Ultimatecc válasza Thrawn (#79677) üzenetére


Ultimatecc
tag

"After casting Rain of Vengeance, deal 400% increased damage and take 30% reduced damage for 5 seconds." Erre mondtam a dmg redut, de a taeguk is sok armort ad ha fel van húzva.Nekem lvl72-es azért itt egész szépen adná már az armor bonust, de nem taegukot használok nata solora szóval nekem marad a dmg redu a setből.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#79684) Rayner válasza Mirman (#79682) üzenetére


Rayner
őstag

Igen vettem... :W

(#79685) Gorneck válasza Edge (#79679) üzenetére


Gorneck
titán

Masszíve AOE kiesés...de majd a teszt eldönti...elvileg ismét jön pár WD buff a kövi pecsben. Szal lesz mit próbálgatni...

De ahogy olvasom nem csak a DoD WD lagol...a petes a wiz és barb is...

Gorneck#1239

(#79686) Klemice válasza Rayner (#79684) üzenetére


Klemice
senior tag

de most annyi lesz a blizzard a gamescomon, hogy új wow kieg??

(#79687) Thrawn válasza Ultimatecc (#79683) üzenetére


Thrawn
félisten

Nade ez a setbónusz nálad is megvan. Vagy mi van? :F
A Taegukkal egy baj van, macerás fenntartani. Publicon is utálom ha nekem kell felszedni a népeket a földről, mert rossz nézni mikor a 85-ös stack leesik rólam és aztán kezdhetem feltornázni újra...

PTR:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79688) sith7 válasza Thrawn (#79687) üzenetére


sith7
nagyúr

Aaaaz szép ! :Y :C

(#79689) _ocsisajt válasza Thrawn (#79687) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"Publicon is utálom ha nekem kell felszedni a népeket a földről"

syntax error :F

amugy gz! ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79690) Thrawn válasza _ocsisajt (#79689) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó hát elhiszem, hogy HC-n nem kell felszedni senkit már ha elfeküdt ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79691) Norbee87


Norbee87
tag

PTR-en mi ez , hogy 83%-nál lejön a boss???
Ez valami bug?

(#79692) Thrawn válasza Norbee87 (#79691) üzenetére


Thrawn
félisten

Bug, igaz csak kozmetikai.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79693) Sárpac válasza Thrawn (#79692) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Annyira mégsem, mivel így torzul a gr ranglista is. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79694) Thrawn válasza Sárpac (#79693) üzenetére


Thrawn
félisten

Olvasd el a kéket. Ugyanannyi mobot kell lecsapni a bossig mint eddig, csak a progress csík van elbaszarintva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79695) _ocsisajt válasza Thrawn (#79690) üzenetére


_ocsisajt
őstag

mondjuk ott azert sokkal ovatosabb vagy, nem mesz elore eszetlenul, mert van vesztenivalo boven (anci cuccok, magas gemek), hiaba huznak fel 10 perc alatt a power klantarsak... bar ahogy nezem a ranglistakat, mar ott is vannak olyan erdemenyek, hogy mar nekem is ufo/nolifer szintnek tunik... gr59 solo HC? MARGIT, nooormalis??? :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79696) evola


evola
senior tag

Sziasztok!

Pár napja kezdtem el a játékot, még soha nem játszottam vele eddig.
Normál fokozaton végig is játszottam, azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet a tárgyakba foglalatokat rakatni drágaköveknek.
Nem találom a megoldást sehogy sem, sok helyen utána olvastam már...
A kovács és az drágaköves 10-es szinten van már..nem tudom őket tovább fejleszteni, mert valami speckó ampulla kellene 1-1 db, de olyanom nincs még :-(

Illetve még egy kérdésem lenne:

Találtam egy tárgyat aminek a neve: Loric's Shinbone

Ez mire jó? Eladni se lehet, és felhasználni se tudtam még eddig..

Ezt írja a tárgy alatt angolul amit nem értek:

This charrel piece of Leoric was clearly once connected to his ankle and knee.
Sell Value: Cannot Be Sold

Előre is köszönöm, ha valaki tud érdemben segíteni.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#79697) Ultimatecc


Ultimatecc
tag

^^

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#79698) Ultrazord válasza Ultimatecc (#79697) üzenetére


Ultrazord
tag

Ez a max?

(#79699) Ultimatecc válasza Ultrazord (#79698) üzenetére


Ultimatecc
tag

áh :D

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#79700) Mirman válasza Ultrazord (#79698) üzenetére


Mirman
őstag

Nincs max szint , PTR-en ( nyilvánosan tesztelik a következő patchet) aki a DH ranglistát vezeti pl paragon 10000 mert kihasználtak egy bugot.

Am grat a Para 1000-hez Ultimatecc :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.