Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79051) Gyick válasza Gorneck (#79050) üzenetére


Gyick
őstag

Eddig a wd miatt lehetett 60-65 körüli partykat menni,neki volt a legerősebb cc-je.Most hiába lesznek új buildek,setek stb így nem biztos hogy nagyobb gr-t lehet majd menni partyban.szal akinek most sikerült felhuzni a gemeit 65 környékére az nem biztos hogy igy tovább tudja húzni

[ Szerkesztve ]

(#79052) Edge válasza Gorneck (#79050) üzenetére


Edge
veterán

vmi kell ami megfogja a mobokat, nem CC hanem akadály, persze a mobok tudnak wallerek lenni de nekünk meg nincs ilyen skillünk... vagy mégis? a zombie wall az nem tud olyat?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79053) Gorneck válasza Gyick (#79051) üzenetére


Gorneck
titán

Elvileg szednek le a sebzésből...bár azt nemtom, hogy egy dobálgatós pakknál, hogy fog kinézni mikor 47-en, ha nem Juliába vok az arcane kb 1hitel még ha fél centire vok tőle akkor is... :D Vagy ha mázlim van 1 dobásom van az égből érkező áldás esetén...
Csonti legyen az bármellik OPLegolas módjára bármikor szét szed...1 lővéssel 2-3 fős partyban 50+on...

Szal kíváncsi vok mi lesz...bár az jobban érdekel, hogy legyen mit vinnem GR-re, mert a nyugis full DPS buildek kora lejárt...

(#79052) Edge: Magas a CD rajta...persze bracer segít majd ezen, de egy frozen, jail, dobálós elittel mit csinálsz? Szal vannak kérdéseim gazdagon mit fognak kitalálni a ráérős emberek. De ebben a legszomorúbb, hogy a sok bűdös gyökér miatt rendes solo buildek is mennek a kukába...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79054) Gyick válasza Gorneck (#79053) üzenetére


Gyick
őstag

Lehet most a monk lesz a best tank,ha perma cc-zni nem is de legalább összetudja könnyen szedni a mobokat meg magán tartani,a crus se olyan rossz ebben mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#79055) Gorneck válasza Gyick (#79054) üzenetére


Gorneck
titán

Ha arra gondolsz ami korábban volt, azt én tuti kihagyom...1-2 óra után görcsölt tőle az ujjam... :D

Gorneck#1239

(#79056) ReFleXx válasza Sárpac (#79046) üzenetére


ReFleXx
addikt

HAt en nemtom te hova jarsz budira engem siman beengedett :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#79057) SQX_Barto válasza Edge (#79047) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Koszi szepen a videot!
Legfokepp erre voltam kivancsi, na most lehet otletelni mit hova erdemes rakni, meg meg farmolni egy rakas leget...
A Furnace akkor vegulis minden karinak jo kiveve a DH-t ugye?
Az gondolom elegge slager lesz mindenhol :)
Na meg a RoRG is.
Erdemes lenne csinalni egy listat, hogy miket erdemes berakni.
Nyilvan mindent nem, mert van ami semmire sem jo es kar ra a materialt vesztegetni...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#79058) ReFleXx válasza SQX_Barto (#79057) üzenetére


ReFleXx
addikt

Elobb utobb mindent le fox extractolni, csak az a kerdes milyen sorrendben lenne erdemes.
Ez ugye kari tipusoknkent valtozo.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#79059) Thrawn válasza Gorneck (#79053) üzenetére


Thrawn
félisten

A jailer nem vészes most, a frozen továbbra is szívás, a reflect meg brutál lett.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79060) Edge válasza Gorneck (#79050) üzenetére


Edge
veterán

"Portos Wiz kinyírva"
szerencsére a solo gr eredményem rangedel van meg és abból a buildból van nagyobb gyakorlatom :) mondjuk nem is terveztem ezen változtatni, a teleport meg továbbra is jó lesz: bounty/t6-10/speed gr.
Sz'al ez engem nem vág földhöz, míg kb már mindenki más 50 fölé már az aw buildel ment, rankingson 55-ön rajtam kívül még 1-2 ember volt ranged setuppal azt annyi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79061) Gyick


Gyick
őstag

Keményebb lesz ez a cube mint amire számitottam.Amit ki szed az ember leg tulajdonság az karakterenként lesz vagy ez ilyen össznépi?

(#79062) Thrawn


Thrawn
félisten

Na ennyit a PTR-ről, képtelenség bejutni :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79063) Edge válasza Gyick (#79061) üzenetére


Edge
veterán

account wide

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79064) Gyick válasza Edge (#79063) üzenetére


Gyick
őstag

thanks god

(#79065) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, amíg van rá lehetőség, addig a 2db 57-es és 1 db 58-as gemem fel kéne húznom 60-ra, legyen már kerek szám! :D
Ha pedig többet megyünk, akkor van még mit upgradelni. ;)

2 karival tudok jönni, épp, amelyik kell: DPS Crusader és CC-s Tiki WD. Előbbivel Solo GR50 szépen lement, utóbbival a GR61-et tartottam.
Crussal szívesebben jönnék, most ő a Main karim, neki kéne a cucc.

Sanci, Edge, Bejla! Napokban egyik este összehozzuk?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79066) Gorneck válasza Thrawn (#79062) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem este jobb lesz...

Gorneck#1239

(#79067) Gyick válasza Gorneck (#79066) üzenetére


Gyick
őstag

szerintem rosszabb lesz,akkor többen játszanak :)

(#79068) dobolan válasza prokxy (#79065) üzenetére


dobolan
senior tag

"amíg van rá lehetőség"

Ezt nem vágom. Patch után hh nem lesz rá lehetőség? Vagy nem erre értetted? :F

(#79069) Mirman


Mirman
őstag

Belebotlottam egy PTR-es Twitch-be , Natsuma Z a gyerek neve solo 69-et lehozta monkal. :Y A conduit pylon valami elbaszottul OP kb egyhitel mindent , elitek kb 2-3 villám , RG-nek 1 villám kb 20% élet volt. Ez tuti nem fog live-ra menni így.

(#79070) DioRobber


DioRobber
tag

Na majd a blessed hammeres pala....sosehasznált skill újra a pályán....;)

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#79071) Thrawn válasza Gorneck (#79066) üzenetére


Thrawn
félisten

Áh, este még többen lesznek akik rápróbálnak, a sok leechert is bevonzza a 2000%-os legendary buff :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79072) Sárpac válasza Gorneck (#79053) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Alapvetően ott van elcseszve az egész, hogy míg dpsben fel tudod húzni a karit gr50-60 közé addig a toughod gyakorlatilag nem vátozik semmit, ergo nagyobb gren ha nem tudod megfoni az ellent meg fogsz halni mert minden egyhitel. A megoldás az lehetne, hogy pl. gr 5 levelenként a páncélzatot is fejleszteni lehetne mondjuk +10%-al, pl. gr50-en így lenne +100%, tehát 100 allres helyett lenne 200 700 armor helyett meg lenne 1400 egy egy itemen. Mondjuk mit tom én ékszerészhez beviszed és adsz hozzá 200 kéket 300 sárgát meg 10 soult így kapnál +10% armor allres vita %life uppot egy egy itemre.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79073) Gorneck válasza Thrawn (#79071) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem azé be fogok/fogunk jutni...

Gorneck#1239

(#79074) Edge válasza dobolan (#79068) üzenetére


Edge
veterán

Patch után már csak az időre kivitt gr-ben lehet gemet uppolni. sztem erre gondolt.

prokxy: este ha betudok jutni ptr.re ptrezni fogok, ha nem akkor mehet vmi gr ofc.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79075) prokxy válasza dobolan (#79068) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy értettem, hogy most ha nem lesz meg a GR62 - mint múltkor kb. 20 mp-cel csúsztunk ki -, akkor nem lehet gemet upgradelni patch után, ha jól olvastam a notes-t. Most még simán felhúzod a gemet, ha bukod a kört akkor is.

Edge: ma nem ok, egyrészt mert elvileg én is PTR, másrészt pedig Kollégámmal megyünk lowGR-eket, ha nem jutok be, de holnaptól este mehet! :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79076) Thrawn válasza Sárpac (#79072) üzenetére


Thrawn
félisten

Gyengébbek lettek a mobok, kisebbet sebeznek és az életük is kevesebb. A Jailert nerfelték, sokkal ritkán tolják az elitek és kevésbé fáj (-50%), a Reflect sebzését ugyan buffolták, de egyszerre csak egy eliten lehet rajta a pakkból. Kb ugyanazt érték el vele amit te szeretnél, csak fordítva ültetek a lovon :) (éke a szójátékért)

Gorneck23: Próbálkozok: lement a számláló 4:59-ról 4:30-ra, hogy aztán ismét 4:59 legyen pár perc múlva :DDD Ez inkább Closed Test Realm :U
Az viszont tuti, hogy ha egyvalaki eljut odáig, hogy el tudjon indítani egy játékot, oda már sima belépnie a maradék 3 embernek.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79077) dobolan válasza Edge (#79074) üzenetére


dobolan
senior tag

Ja értem. Bár gondolom "lemaradni" nem lehet majd semmiről, mert gondolom 2.3-ban könnyebb lesz fentebb jutni a cube és egyéb gyengítések miatt is, még ha a CC-t korlátozzák is. Ha nem így lesz, azon gyorsan fognak változtatni szerintem, mert egyébként kb. értelmetlen lenne a patch...

(#79078) Joezyka válasza Thrawn (#79076) üzenetére


Joezyka
senior tag

múltkor is ez volt. bejutottam, aztán hívtam a népet a partyba.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#79079) Gorneck válasza Thrawn (#79076) üzenetére


Gorneck
titán

És a ranged dzsuva? Thuder? Mortar?

Gorneck#1239

(#79080) Thrawn válasza Gorneck (#79079) üzenetére


Thrawn
félisten

Azokhoz nem nyúltak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79081) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Tegnap tesztelük még kicsit az XP-t GR45-n. Ugyan annyi XP-t kapott mindenki 1 körben, függetlenül attól hogy mennyi % XP bonusz volt a gearjen.
Azt még egyelőre nem tudni, hogy a bonusz XP % -ot kivették-e / nerfelték-e vagy shared XP van a partyban.
Esetleg ha lenne ember akit ez erdekel es csatlakozna az szoljon.
Futnank 1 kor GR40et a rendes szerveren. Mindenki lemérné mennyi XP kapott a grift zárása után. Majd egy 40es kör PTR-en és ott is lemérnénk. PTR +300% xp buff van, azzal kell kompenzálni. (ergo / 4 ).

Cube , amit kiextraltolsz, az utana account wide, tehat barmelyik karakteren valaszthato mint passziv (persze csak ha annak a karinak engedélyezett az a leg power, pl a furnace pl DHnal nem lesz asszem), nem kell 5 karinak 5 furnacet bealdozni. Illetve karakterenkent kulon leg power passziv valaszthato.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#79082) Sárpac válasza Thrawn (#79080) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Levehetnék a +30% sérülést a ranged karikról, mivel az összes elit faszság ranged, így értelmét nem látom a +30% sebzés bekapásának. Egyébként ptr rankon látszik is, hogy a rangedek szenvednek monk meg barbár 5-10szinttel feljebb van már.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79083) Edge válasza Sárpac (#79082) üzenetére


Edge
veterán

ezért van a ptr, majd jól megnézik a rankingsot blizzék is és...

nem csinálnak semmit :DDD ja de nerf nerf nerf

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79084) prokxy válasza Sárpac (#79082) üzenetére


prokxy
veterán

Crusokkal mi a helyzet? Engem kb most csak az érdekel. :B
Shield Bash-es elsősorban...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#79085) szmegma


szmegma
aktív tag

Akkor igy atolvasva a ptr hsz-t ket dologra vagyok kivancsi:
1, ha nem uppolhatok kulcsot a sikeres GR vegen, hogyan fogok nagyobb riftre bejutni? Vagy most ugy van, hogy a trial kulccsal (ami az ingyenes NR bosstol esik) 1-100-ig nyithatok GR-t?
2, miert csak 4.5 orat ir a PTR a beleptetesnel? :DD

TV: JZ1000

(#79086) Mirman válasza szmegma (#79085) üzenetére


Mirman
őstag

Amit sikerült lehoznod GR-t + 1 szint elérhető a választott listából. Érzékeli hogy eddig mekkorát teljesítettél ( patch előtt is ) és azok már elérhetőek mind.

Viszont ez felvet egy kérdést bennem hogy seasonnál ugyebár mindeki 1-ről indul és mire eljut valaki 50-es GR-ig az minimum 50 rift ha mindet elsőre lehozta ? :F

(#79087) Thrawn válasza szmegma (#79085) üzenetére


Thrawn
félisten

Greater Rift tiers are now selected via a dropdown menu
The maximum rift tier that can be selected is:
- The Greater Rift tier equivalent to the highest difficulty setting Nephalem Rift you have completed
- One tier higher than the highest Greater Rift tier you have successfully completed

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79088) Rayner válasza Mirman (#79086) üzenetére


Rayner
őstag

Valszeg ugyanugy lesz mint most hogy ha gyorsan lehozol egy lvl1 GR-t akkor nem lvl2-t ad hanem pl lvl 15 lesz a következő legnagyobb

(#79089) szmegma


szmegma
aktív tag

Koszi sracok, igy mar jobban nez ki.
A 2.3-ban nullazva lesz az eddig elert max GR szint? Ugy ertem, hogy ha mar voltam mondjuk 50-es riften, akkor most ha berakok egy trialt, valaszthato lesz az 50-es rift, vagy elobb mennem kell majd ujbol egy 49-est sikeresen, hogy mehessek 50-re?
Mar nem trial esik a NR bossoktol, hanem annak megfelelo szintu GR kulcs. Zsir!

TV: JZ1000

(#79090) shotika


shotika
őstag

WD-nél most mindenki a HT-ra gyúr, de sztem a másik set is érdekes lesz:

"Spirit of Arachyr
New Set
(2) Set Bonus
Summon a permanent Spider Queen who leaves behind webs that deal 1500% weapon damage per second over 5 seconds and slows enemies. The Spider Queen is commanded to move to where you cast your Corpse Spiders.
(4) Set Bonus
Hex gains the effect of the Toad of Hugeness rune. While Toad of Hugeness is active, you take 40% reduced damage. After Toad of Hugeness finishes his meal, you will heal for 10% of your maximum Life per second for 10 seconds.
(6) Set Bonus
The damage of your creature skills is increased by 500%. Creature skills are Corpse Spiders, Firebats, Hex, Piranhas, and Plague of Toads."

És ezzel a fegyoval:

"The Spider Queen's Grasp
Now rolls with +45-60% Corpse Spider damage"

De ez is érdekes:

"Coils of the First Spider
While channeling Firebats, gain 60000-80000 Life per Hit" + "Skill Rune - Cloud of Bats
Damage radius increased from 8 to 12 yards", erre rávágni még az Andariel Visage/Pox Faulds/Death Watch, gyűrűnek RORG, fegyonak még nem tudom, ott elég sok a lehetőség.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#79091) Gorneck


Gorneck
titán

Ha jól látom akko Monk powwa van és ha ez így marad, akkor a 2 classos lesz a játék... :D Klafa... :D Aszhem ebből a katyvaszból nem lesz egyszerű balanszt csinálni... :D

Gorneck#1239

(#79092) Rayner válasza Gorneck (#79091) üzenetére


Rayner
őstag

jaja rendesen belekavartak a lecsóba, de hát a PTR ezért van :)

Hammerdinnek örülök, viszont sajnos WD-t nem látom hogy pozitívan érintené a patch ...eddig...pedig s4-et azzal szeretném

új terület és mobok viszont nagyon jól sikerültek, hangulatos :R

[ Szerkesztve ]

(#79093) Diarmand


Diarmand
senior tag

Megtudja valaki mondani, hogy miért nem tudok a DH-mmal GR46 fölé menni? Ahogy néztem ugyanazok a cuccaim mint az 50 felettieknek, mégsem sikerül.

[link]

(#79094) Gorneck válasza Rayner (#79092) üzenetére


Gorneck
titán

7 óra várakozással nemtom egyesek hogy a frászba léptek be... :D

Miután kinyírták az eddigi buildeket vmivel ki kell engesztelni a tömeget... :( Nekem nagyon nem tetszik sajna...szal pala parkeszre kerül...mondjuk a sors iróniája, hogy ami végre igazán tetszett build azzal fegyó hijján még egy centit se tudtam menni.

Igazából mind1, hogy a WD/DH/Wiz változások millenek, mert nem lesznek benne a magas GR csapatokba... :D Ha nem lesz változás...

Gorneck#1239

(#79095) Rayner válasza Gorneck (#79094) üzenetére


Rayner
őstag

Reggel 6kor léptem be és 10óra előtt engedett be, úgy hogy 2 órát írt várakozásnak :F

(#79096) Gyick válasza Diarmand (#79093) üzenetére


Gyick
őstag

[link] én ezzel szenvedek 50-52 között probálok vmit elérni,multkor 20mp kellett volna az 52-höz.De nagyon ritkán solozok csak fel.asz.rift függő,az is kell hogy ne legyen sok köcsög mob meg legyen normális mobsűrűség meg legyen tánc :D De ez ritkán jössze így együtt

[ Szerkesztve ]

(#79097) Gorneck válasza Rayner (#79095) üzenetére


Gorneck
titán

Faxxa, most néztem egyik srác aszonta 8 órát várt mire beengedte... :D Lol...

Gorneck#1239

(#79098) nagat0r


nagat0r
tag

Úgy néz ki nem akarja a játék hogy ptr-t toljak. Nem engedi copyzni az accountomat. Se a season, se a non season karaktereket nem tudom átvinni. Kénytelen voltam felhúzni egy karaktert, de eléggé bosszantó hogy míg aki bejut, az játszhat a fullos karakterekkel, akár t10-et is ki tudja próbálni egyből, én meg még csak most farmolgatom ki a set itemeket. De nem érdekel, csak azért is ki akarom próbálni a cube-ot, a blizzard meg tehet egy szívességet... :D

(#79099) Gorneck válasza nagat0r (#79098) üzenetére


Gorneck
titán

No para a többség hokizik a menübe... :D Majd 1 hét múlva...új próba...

Gorneck#1239

(#79100) Joezyka válasza Gorneck (#79099) üzenetére


Joezyka
senior tag

én azt hittem hogy majd milyen okos leszek és átverem a blizt, de a !#&@? ját :D
hazajöttm, beléptek, megkeresm ahol a legkisebb a várakozási idő, 3 óra mondom pöpec, addig elmegyek edzésre, hazaérek és minden szép és jó. úgy hagytam a gépem és hazaérve már 4,5 óránál járt a sor :C

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.