Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80901) proci985 válasza Thrawn (#80891) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az az egyetlen unique fegyver ami eddig esett lvl70en, meg mindig nem igazan ertem a mukodesi elvet.

elvileg terjed, de vagy eleve annyi a damom (multishot build melle raktam be elitet olni segiteni), hogy minden hal, vagy nem oli meg a szornyet es nem terjed. talan a helltrapperrel egyutt mukodne, de passz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#80902) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Tudnátok valami jó WD Buildet ajánlani solo GR 55+ ra?
Meg van az összes szett beleértve az újat is, csak nem tudok így hírtelen mit kezdeni vele, eddig próbálgattam őket, de gr 40 felett megáll az élet mindegyiknél nálam. :(

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80903) solyomb válasza Pöttön (#80902) üzenetére


solyomb
tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/sanci-2368/hero/43830135 vagy http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/51273525

Mind a kettő 55 felett járt már soloba:)

(#80904) Thrawn válasza proci985 (#80901) üzenetére


Thrawn
félisten

Terjedni terjed csak nem sebez :D [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80905) granini


granini
őstag

Cadi, van egy linked az S4 monkrol amit ossze szeretnek rakni..? ;)
(DPS monkot emlitettel nem supportot..) csak olyan erdekel amivel egyedul is tudok menni, hogy tudjam farmolni a bounty dobozokat mire 20.45-kor megjossz :DDD

:R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#80906) DioRobber válasza granini (#80905) üzenetére


DioRobber
tag

pengék legyetek 1hét múlva mert akkor jövök és ha 2perc alatt nem leszek 70seasonba akkor pipa leszek :))

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#80907) stevve válasza Thrawn (#80904) üzenetére


stevve
nagyúr

Sosem fogom megérteni, miért nevezik balansznak azt, amikor csak a classok felét emelik fel egy patch-ben, aztán mivel azok átlépnek a kimaradtakon, utána azt tápolja a következő patch. Jó nagy hülyeség az egész... megint lehet várni hónapokat egy értelmes DH változásra, ami nme determinálja 2 build közötti választásra a felhasználókat. :(((

(#80908) solyomb


solyomb
tag

Valaki látott már Bandit Shrine-t a szezonban?
Letoltam pár T7 bountyt és semmi - gondolom ritfben nem jöhet, mert ott még normálba se láttam

(#80909) ZeroSoul válasza Ch0b (#80876) üzenetére


ZeroSoul
tag

Ezer éve.
Chob legalább egy screenshotot dobhattál volna mellé! Sebaj, megteszem én :) Mellesleg tartok tőle hogy jön a nerf erre a monkra, ha nem most a közeljövőben akkor a következő seasonben. GR 63 on sem igazán tudnak megkarcolni a mobok, vagy bárkit a csapatból, ha volt annyi tyúknessze, hogy ne oneshotolják. Kivéve ha lagg van. Apropó más is tapasztalta, hogy jó nagy mobpacknál (fél képernyő, de inkább háromnegyed) brutálisan elkezd laggolni a játék? Az első 63asunk ezen ment el.

@granini: Generator Uliana build hirtelen nem volt megnyitva de: Uliana

[ Szerkesztve ]

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#80910) tibee77 válasza ZeroSoul (#80909) üzenetére


tibee77
őstag

Az ugy gz, ällatok vagytok, mär bocs... :D Nekem most a szokäsosnäl több idöm volt a hetvegen (asszony vegig melozott :D ) es folyamatosan jätszottam.Szerintem olyan 16-20 orät beleöltem a hetvegen a jätekba es most vagyok 180 körüli paragon-on...
Amugy Chob is a szokäsos macis builddel ment?Nekem jobban bejön az acidos, mär csak egy fasza ancient ketkezes kene (mondjuk funer :D )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80911) Edge válasza solyomb (#80908) üzenetére


Edge
veterán

nem de ramalandit se pedig p200+ (s3-ban ilyenkor már 2 db volt)

zerosoul: gz és most már aludj is vmennyit :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80912) Huha81 válasza solyomb (#80908) üzenetére


Huha81
tag

T1 bountyban már elég sokat. Nekem akkor is adott, amikor elmentem a kockáért. Néztem is nagyon, hogy ezek meg honnét pottyantak ide :). Vault-ban is voltam már vagy 5-ben. A kavics és pénz gondjaim pikk-pakk megoldódtak. Tegnap egy srácot éppen felrántottunk, amikor nyílt egy vault. p3-ra már volt 50 millája :D

Rama esett 1db reggel olyan p160 környékén.

(#80913) granini válasza ZeroSoul (#80909) üzenetére


granini
őstag

Köszizéró, meglesem! :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#80914) ZeroSoul válasza Edge (#80911) üzenetére


ZeroSoul
tag

@tibee77 @Edge Volt ebben alvás bőven. :D A péntek teljesen kimaradt. Szombat este álltam neki. Szerencsém volt az elején egyrészt Proci hajlandó volt minket Blaze-zel húzni kicsit amikor 55 környékén voltunk ő meg 64 en, másrészt az Inna elég gyorsan meglett az elején, és crafttal is kb elsőre minden jó rollokkal jött le, még fejlődés közben esett egy rorg ment is a kockába. Onnan meg, hogy p50 re kész volt kb a support set nem volt megállás. Vasárnap délután p250 környékén hagytam abba, be is aludtam de hajnali 3 kor kipattant a szemem. Jött a második felvonás. Most nem is tudom 460 környékén hagytam abba, ideje kicsit itthoni dolgokkal is foglalkozni :D Ha fennt leszek és nem rángatnak éppen ideoda, akinek kell segítség szóljon, gr50 speeden már elfér egy negyedik akit csak boostolunk.

@granini: szivesen :)

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#80915) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Ujra jatszhatnekom lett a Diablo 3-al, de eladtam videokartyam.
Alaplapom asus sabertooth z77. Proci intel 3770k 4,7ghz.
Szerintetek vinni fogja?
Elore is koszi!

(#80916) CactuS válasza Edge (#80900) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Most nincs előttem, de elvileg a jobbos skillnek nagyobb a %-os sebzése, nem? Vagy igen, viszont lassabban tikkel, mint a püfölős? Illetve hülye kérdés, de gondolom a püfölős mellé még tolni kell az 1-es nagy földpüfölést is a DPS maximalizálása végett, ugye? :B

A másik furcsaság, hogy ugye lightning runával van összerakva a wizzem a CD miatt (a többinél a felirat szerint nem adja meg a CD-t), viszont amikor fent volt a tal rasha szet, akkor időnként másik meteort dobott. Azt láttam, hogy néha változik a desintegrate színe, de azt hittem csak látvány, viszont a Tal ugye olyan meteort dob, amilyen skillel sebzel. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80917) Edge válasza ZeroSoul (#80914) üzenetére


Edge
veterán

Igen közben néztem hogy supportként toltad végig :) respekt mert biztos nagy volt a kísértés hogy vmelyik új setbe menj inkább.

Cactus: ha nagy az AS akkor jobb a balgombos skill. Igen közbe 1-es gomb is.... kész röhely sajna de egy pukkogtató vmi lett az archonwizből(chantodo set is durrogtat)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80918) Valkűr


Valkűr
őstag

70-es szinten, asszem 10 paragon körül járok de még semmi drop nem volt ....Talán 3-4 leg esett, amik gyakorlatilag a már fentlévő sárga itemektől is gyengébbek.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#80919) Ch0b válasza tibee77 (#80910) üzenetére


Ch0b
tag

Acid build volt, de a felszerelésem nagyon nem teljes még. Ancient acidos fegyverem még nincs, csak a kockába raktam be. Amikor meg csináltuk közben esett egy ancient Scrimshaw, szóval most váltottam medvékre. De igazából mind a kettő jó. Viszont Thing off-handet még nem tudtam se csinálni, se találni, szóval most rühes macskás off-handem van.
Solo-ban meg nekem folyamat winged assassinokat ad, és elég gyér sűrűségű rifteket, egyszerűen kínszenvedés, éppen hogy csak meg bírtam most is csinálni az 56-os greatert...

ZeroSoul: Nem csináltam screenshotot, akkor pont nem azzal törődtem :)

[ Szerkesztve ]

(#80920) DjDanee87 válasza Valkűr (#80918) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elején lassú még a drop, mert nem tudsz magas nehézségen farmolni. Mi WD, barb, barb, monk felállásban megyünk és egyikünknek sem jött össze a tervezett 6os set paragon100 előtt.

(#80921) CactuS válasza Edge (#80917) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pedig a fix bal gomb az olyan nyugis lenne, kár, hogy mellette még az 1-est is kell püfölni folyamatosan. Amúgy igen, elég érdekes ez a pulzáló izé, főleg akkor, amikor nincsen egy mob sem a közelben. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80922) Pöttön válasza solyomb (#80903) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi szépen, kipróbálom mindketőt! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80923) Wayne


Wayne
aktív tag

Tudja valaki HF amuhoz kapcsolodo drop rateket? Infernal mashine-ok ill. a szervek. Sajna meg T10-en sem dobja 100% a mashinet. Szervekbol viszont 2-3t kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#80924) Rayner válasza Wayne (#80923) üzenetére


Rayner
őstag

(#80925) Wayne válasza Rayner (#80924) üzenetére


Wayne
aktív tag

Super, koszi szepen! ☺

(#80926) CactuS válasza Rayner (#80924) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi az utolsó oszlopban a 2x 10-20-30%? 1 db-ot 100%-osan, 2-őt pedig 10/20/30% eséllyel dob?

Partyban nekünk T9-en átlagban 4-ből 2 embernek esik, az a T7 100% nem tűnik jónak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80927) Rayner válasza CactuS (#80926) üzenetére


Rayner
őstag

egyet 100%-osan dob, a másodikra 10-20%...esély van

(#80928) TeeBee73 válasza CactuS (#80897) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nyomsz magadra egy bubit lefekvés előtt, és voilá. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80929) tibee77 válasza Ch0b (#80919) üzenetére


tibee77
őstag

Huu na fasza, hogy valaki rajtam kivül nyomatja a wd acidos buildet ezerrel.Rä tudnäl nezni a wdm-re, hogy mi az ami kene meg?Azt tudom, hogy kell egy focus, az alap, hogy megdobja a dps-t, meg az acidos fegyobol nekem is idäig csak a kockäban volt egy, ma esett egy majdnem maxos nem anci, szoval szerintem azt fogom majd hasznälni a mostani anci fegyom helyett, mert az a plusz 97%os acid bonus az eleg jo rajta, hiäba kevesebb a sebzese 300zal a mostanitol.A Thing annyira nagyon kell a cdr miatt?

Amugy most ebben a pillanatban nem jo cuccokat meg skilleket mutat az oldal, mert meg nem frissült.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80930) Rakamaz


Rakamaz
tag

Paragon 51 és még csak egy dex-es amu esett barbárként játszva. Gyűrű meg semmi level 70-en! :F
Az a szörnyű, hogy a cuccom még T1-re sem elég. Ez a smart loot? Ehh... Megyek inkább szunyálni.

[ Szerkesztve ]

(#80931) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok , kellene egy kis segitség...A Chapter IV-ben mit kell csinálni az utolso feladatnál és a CUBE-nál? Mind kész csak ez a kettő fogott ki rajtam..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#80932) CactuS válasza Edge (#80917) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglett a sapi. Hááát, nekem ez kicsit túl pörgős, archon nem marad meg ugye sokáig, verem a billentyűzetet, megállni nem lehet, mert elveszíted a stackeket. Meg igaz, hogy nagyon kevés a HPm, de a adatlapon olyan 40-50 milla thoughnessel úgy vernek néha agyon, hogy azt sem látom, hogy mi ölt meg. (pedig jött egy ~fasza amu CHD,CHD,Int + Dominance passzív skillel, így még az is ad védelmet.)

Holnap megnézek néhány solo kört, hogy milyen, meg ma csak 1-2 49-es riftet mentünk, főleg Übereztünk (na az még szopó, stackelni a chantodo-t, meg meleeben pofozni T10-en egy diablot vagy Magda-t).

Szerk: Armoryt nem frissíti rendesen, nem látszik az amu, meg rossz a Kanai item.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80933) Reinhardt válasza Edge (#80911) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem már esett 2 gift, de nincs mire elhasználni...

(#80934) Edge válasza CactuS (#80932) üzenetére


Edge
veterán

Gz, nekem meg a zodiac(thx mirman) és a set is teljes. :) Igen én is papírnak érzem, de sok minden kell még a túléléshez, pl fegyóra loh, cuccok ancik legyenek, pain helyett én lehet egy időre áttérek gizzardra.

Reinhardt: tegnap nekem is esett 2 db

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80935) ZeroSoul válasza Edge (#80934) üzenetére


ZeroSoul
tag

Egyelore nagyon ugy nez ki h senki nem fogja meguszni legalabb egy defenziv gem nelkul. Egy legalabb 25 os gizzard pedig eleg jo, mivel ha monk van a partyban (support) akkor alsohangon 500k lpsel fogsz futkosni. Az meg ugy egy kb egymilios shield. :)

ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

(#80936) SimS válasza Valkűr (#80931) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Cubed: szedj szét egy itemet a kockával. Ehhez kell egy legendary, amin van narancs felirat (valami extra képesség, a listát a kockában, a három slotra kattintva is meg tudod nézni) + minden act bounty-ból a crafting mat x1 + Death's Breath x5.

Up all night to get lucky: Minden slotba (ami a karakter lapon elérhető) hordj egy legandary / set itemet, ami 70-es (required level), egy időben. Nem tudom, ha csökkentett req. levellel működik-e, a felirat szerint nem kellene.

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#80937) CactuS válasza Edge (#80934) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Grat neked is. Hát a gem lehet megoldja a papírságot, de a többi problémát nem. Erősen szenvedek a blizz által favorizált ferraris pályákon, ahol 4-5 becsúszós mob rohangál a képernyőn. Ilyenkor gyakran leesik a stack, ami alapból nem is túl sok. Ha meg lootolni kell akkor az is időveszteség sima riftben. Szóval kicsit faramuci érzés ez a folyamatos rohanás. Te mivel procolod a Zodiac effektjét?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80938) Edge válasza CactuS (#80937) üzenetére


Edge
veterán

Blizzard snowbound: 10apba kerül és sok mobot ér.
Látom Quin69 buildjával mész, az sztem akkor lesz jó amikor már top vagy a közeli a gear. Jelenleg luxus sztem megállni és spammolni az arcane torrentet, a blizzardot mozgás közben is lehet(illetve csak a castolás erejéig áll meg picit).
Jó ha van hf amu ofc, egy illusionist passzívos hf amu lehet az ideális a teleport reset miatt, vagy olyan amin a 4 használt passzív közül van rajta vmelyik. Én egyelőre jobban örülnék egy immunos amunak, mara pl. mert az a 4 passzív amit archonwiz használ az pont elég neki, más nem igen kell.
Dehát ez van, wizard damredet itemből nem kap(megjegyzem az egyetlen kaszt), skillből kell megoldani.

buildem

slow time rúnával lehet jáccani mert az archon slow timeja is azt fogja használni, magasabb grekbe én a 25% damredest szoktam betenni(látod? skillből kell megoldani tádááámmmm (kapjákbe)).

(ja és sztem a legröhelyesebb kockába tehető passzív nyertese tuti a wizard: "This wand finds your death humorous." ... és igen ezt ki tudod választani passzívnak :Y :W :F )

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80939) TeeBee73 válasza Edge (#80938) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Slorak's passzívja HC-n vicces. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80940) Edge


Edge
veterán

Droidon updatelte magát a bnet uathentikátor és ebben már NINCS widget bazzee... komolyan :W

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80941) Huha81 válasza Edge (#80940) üzenetére


Huha81
tag

Szükség van még egyáltalán az autentikátorra? Elvileg nem tudnak eladni semmit, akkor meg minek lopnák el vagy törnék fel? Én legalább is már leszedtem az accomról.

(#80942) CactuS válasza Edge (#80938) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, Quin69-től néztem. Tegnap este én is betettem már kínomban a snowbound-ot, mert kisebb mobsűrűségnél (vagy olyan szinten, ahol 1 ticktől halnak a mobok) nem volt jó az arcane torrent. Most frissült az armorym. Volt Illusion-ös amum hellfireből, de nem volt ilyen jó statja, így azt kukáztam. Ez legalább a tűrhető kategória, bár érdekes módon kb 15x pörgettem 20% elem dmg-et + max CDRt mire kijött az első CHD. Dominance-nek meg örültem, amíg ilyen kevés a Thoughnesse, addig jól jön az a plusz bubi. Így viszont, hogy van lehet kicserélhetném a MW - Deflection-t Force Weaponra? Az illusionist volt nekem is a másik passzív, amin megakadt a szemem, más nagyon nem kellene ebbe a buildbe. Esetleg UW, bár magasabb szinten annyit úgyse lehet álldogálni.

Azt nem tudtam, hogy a bubi is átveszi a rúnát (mondjuk valahol logikus, ha a gyűrű proc-a is), így elgondolkodtató, hogy inkább azt teszem be a Deep Freeze helyett. Ekkora számoknál a 15% + dmg jobb választásnak tűnik, mint a 10% CHC.

Amúgy azt én sem értettem, hogy miért nem lehet nekünk is egy olyan itemet adni, ami ad dmg red.-et. Én bármikor becserélném az archon-os övet egy olyanra.

Huha81: Van mellette még pár játék az accountomon, nincs kedvem levelezni a Blizzel, hogy ki és hol vette el. Mondjuk eddig 1 játékban fordult elő, hogy próbálkoztak feltöréssel a tipikus scam-eken túl. Ott is kiderült, hogy véletlenül egyezett egy jelszópárosom a GW2 acc és egy régebbi GW1 aukciós oldalon. És abból az adatbázisból loptak a hekkerek. De azt is megfogta az authenticator.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80943) Edge válasza Huha81 (#80941) üzenetére


Edge
veterán

Trollok még léteznek, mint ahogy PK-k is HC-n.

TeeBee73: ja :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80944) Edge válasza CactuS (#80942) üzenetére


Edge
veterán

Ring miatt a frost nova a jobb de most míg ilyen gyík még a wizem maradok a bubinál(plusz amikor ki vagy esve archonból jó tömegkontroll is)... amúgy a frost novának miért nem a 33%-al több damot adó rúnáját használják azt nem értem.

Szerk:
De most kicsit olvasgattam a témában és bubi nem jó, megmondom miért, CD-je van és a zodiac 1 skillt választ ki és annak a CD-jét csökkenti, ha épp az a bubi akkor az archon lassan jön vissza, igaz ez a teleportra is. Ezért AW-t érdemes a kockába tenni a frost nova marad és akkor csak az archon marad aminek cd-je van így a zodiac baromi gyorsan teszi a dolgát ott ahol kell, mert teleportnak már nemlesz CD-je.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80945) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Most lettem 70 a WD-mel, tudna valaki linkelni egy oldalt ahol naprakesz buildeket, otleteket talalok, hogy hogyan is alljak neki a dolgonak? Koszonom

(#80946) shotika


shotika
őstag

Ma hajnali 3 körül volt vmi 30 megás update. Tudja valaki, h mi volt pontosan?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80947) Cadal válasza shotika (#80946) üzenetére


Cadal
őstag

(#80948) pruzsi válasza Peetey91 (#80945) üzenetére


pruzsi
őstag

http://www.diablofans.com/builds

(#80949) Gorneck válasza Cadal (#80947) üzenetére


Gorneck
titán

Mit írnak? (proxy)

Gorneck#1239

(#80950) Peetey91 válasza pruzsi (#80948) üzenetére


Peetey91
senior tag

:R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.