Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80551) pruzsi


pruzsi
őstag

Nati DH-nak mit ajánlotok a kockába? Amúgy mintha t10 riften se esne semmi jobban mint t6-on,jól tapasztalom?

(#80552) pruzsi


pruzsi
őstag

(#80553) CactuS válasza Edge (#80546) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ez így elég gyengének hangzik. :( Még a végén irányt váltok, mielőtt ismét belekezdek a wizzardba. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80554) Edge válasza CactuS (#80553) üzenetére


Edge
veterán

Még várok hátha vki felfedez vmi jobb buildet nemtom, de az az érzésem aki ugyanilyen cuccokal ment mint én és lehozta gr60-at az a paraszint különbség miatt volt mert vagy 300 para pontal több van neki, vagy nemtom már mire gondoljak... kicsit frusztráló.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80555) sith7


sith7
nagyúr

Azt mondjátok meg nekem, hogy a patch megjelenésének napján a streamerek hogyan futkoznak már most az új full set cuccokban ?

(#80556) Edge válasza Edge (#80554) üzenetére


Edge
veterán

vagy csak a grekkel nem volt szerencsem mer az is igaz pittivel beszéltük is milyen trágya riftek vannak ma...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80557) T. M. válasza sith7 (#80555) üzenetére


T. M.
aktív tag

Már régóta nem teszem inkább fel ezt a kérdést. Csinálják az ingyen reklámot a játéknak.
Emlékszem, amikor kijött a RoS, a dh-nak a Cindercoat volt a tuti. A belemet kifarmoltam érte, meg már a Mara set volt a nyerő, akkor eset egy.
Persze a streamereknek már megjelenés másnapján volt a ládában kettő :U

(#80558) -FreaK- válasza Rayner (#80550) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ha ez így van akkor egyértelműen grand vizier furnace helyett :)

(#80552) pruzsi: az a cow pálya azt hiszem.

Más: nektek is laggol a játék mint az állat? épp most vágott ki connection timeout miatt.

(#80559) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok valaki magyaräzza mär el nekem ezt a gr dolgot.En kb egy oräja kezdtem neki ennek az uj patch dolognak es igy hullafäradtan nem fog az agyam.Nyomattunk egy haverral 40es gr-t csak ugy kiväncsisägbol, lemegy a gr, key upgrade sehol.(nekem mär ez is uj) Nezem, hogy a max gr amit ugye menni tudok az 51, ok azt lenyomom (meg nem probältam) es utäna mivan?Ott mär tudok szintet lepni?Vagy ez most hogy a tökbe van?Egyenlöre leragadtam a mati farmoläsnäl es egyenlöre annyi van meg hogy eppenhogy be tudok rakni pär cuccot a cube-ba. :D Ez a nap szarul sikerült, mondjuk ugy.Kezd elmenni az uj patchtöl a kedvem. xD Most mär biztos hogy szezonozni fogok, nincs mese, es ha edge azt mondja, hogy wizz gagyesz lett akkor räadäsul meg wd-t fogok csak inditani.

Freak:Most havert kb. 5ször dobta ki egymäs utän 10 perc alatt.Valami nem koser...

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80560) Mirman válasza tibee77 (#80559) üzenetére


Mirman
őstag

Azert a Season wiz az más világ lesz. Ott a Vyr set is 100% hogy 60+ lesz es nagyon élvezetes a jatekstilus. A grek ugy vannak most hogy a legnagyobb teljesített Solo eredmény + 1 szint ami elérhető. Ha teljesítessz megegyet akkor ez értelemszerűen változik. Abban hogy soloneredmeny nem vagyok biztos , PTR elejen meg igy volt. :)

(#80561) diegho válasza -FreaK- (#80558) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem is kiszór code3007-el.

(#80562) Gyuri27 válasza diegho (#80561) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pár percel a bounti vége előtt kukázott. Az volt vagy 4 órája.
Úgy látszik azóta se kerek valami a blizznél.
Mondjuk csodálkoznék ha egyszer egy kieg vagy nagyobb patch kijönne simán.

Amd - Radeon - Ryzen

(#80563) Rakamaz válasza diegho (#80561) üzenetére


Rakamaz
tag

Szintén code 3007 :(

(#80564) adrian360 válasza tibee77 (#80559) üzenetére


adrian360
őstag

gem upgrade akkor van ha időben tudod teljesíteni a riftet.
szintet úgy lépsz hogy mindig eggyel nagyobbat tudsz indítani, mint amit már teljesítettél. tehát ha lement időben az 51, akkor következőre már indíthatsz egy 52-est, és mikor az lemegy akkor az 53-ast.

(#80565) Norbee87


Norbee87
tag

Sziasztok külföldön tartózkodom egy ideig , azt szeretnem kerdezni , hogy mobilnettel jatszhato-e a jatek es mennyi netet hasznal jo lenne ha tudna valaki pontos valaszt adni .
Koszi elore is

(#80566) oxox


oxox
addikt

meg 3007-es hiba el, csakhogy bekapcsoljam-e otthon a gepet?

ill. kerdes barbinal ha royalt kiutottem akkor convention melle mit eri meg berakni? jobb hijan sojt raktam

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80567) Edge válasza tibee77 (#80559) üzenetére


Edge
veterán

Na azért nem olyan rossz ám :) lehet kicsit szigorú voltam mert többet vártam azt hittem első nap már 60+ leszek sologrben, ezért sorry mindenkitől :)
de partiban meglepően fasza a delrasha build, amúgy soloban is, csak a többi kaszt elhúzott, mai mérlegem:

tehát nem olyan rossz ez, és még van benne kraft. (player3-at 3 dps kariként mentük, gorni dod wdje + thrawn naty dhja volt még a partiban, de most hogy belegondolok mindegyik party eredmény csak dps karikkal volt :D )
wizzhez vannak egyéb buildek is LB-n pl. van aki ranslorozik meg gestureozik, volt aki hydrazik(pedig nem proccolja f+r-t), de 60 és afelett jellemzően delrasha variánsok vannak.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80568) Imilenni


Imilenni
addikt

Valaki nemtudja miért dob le a játék azzal hogy a Kliens lecsatlakozott a szerverről? :( :O

Press "F" to pay respects.

(#80569) Gyuri27 válasza Imilenni (#80568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokunknál van. Szép szám az a 3007. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#80570) prokxy


prokxy
veterán

Lightning HotA build:

Van még benne tartalék bőven! :)

Ma kipróbálom a Fire-t, meglátjuk, h az mire lesz elég.

A patch nagyon visszahozta a játékkedvem!
Most jöhet még egy szép Hellfire amulett és egy ZDPS support Barb összerakása!

Nem mellesleg le a kalappal a Blizzard előtt, h bőven 3 év után is így foglalkozik a játékkal! :C :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80571) Cadal válasza _ocsisajt (#80535) üzenetére


Cadal
őstag

Persze hogy van értelme! Ráveszed pl: oxox-ot és Adm-et meg Deckwood-ot season 4-re és már meg is van a party! :))
Minden esetre ha nem gond, odaírlak. :)

(#80572) dobolan válasza -FreaK- (#80558) üzenetére


dobolan
senior tag

Én is átraktam vizierre a kockát, mert szerintem is többet ér jelenleg, mint a furnace.

(#80573) sith7 válasza prokxy (#80570) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudsz egy linket adni ehhez a build - hez ? :R

(#80574) .OM.


.OM.
aktív tag

Sikerült összehoznom egy Inna6+SW4 buildet dupla mystic ally cipővel, torch+cinder+rorg és F+R hatással, palm-terjesztős karvédővel.
Sajnos csak 800k DPS, mert szinte mindenen gyenge a roll, de így is beteg a kitolt sebzés.

Talenttel 90%-kal olcsóbb fire harangok zúdulnak hármasával plusz robbantással, extra sebzéssel, 4 mantra dupla hatásával. FUN :C

más:
Tegnap valaki behívott, és már csak le kellett venni a cube-ot az oltárról.
Új játékot kreáltam, hogy megnézzem a questet, de a trónterem és az oltár is üres volt. Se quest, se scriptelt jelenet - a cube lebeg, de rajta az erőtér; a trónteremben ott a csóka, te inaktív.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#80575) Cadal


Cadal
őstag

Pár névvel elindult a PH!-s S4-es játékostárs kereső!

PH!-s Season4-es játékosok elérhetősége a téma összefoglaló elején: (ha szeretnél fel/lekerülni a listáról dobj egy üzenetet.
T. M. - weasel#2900
prokxy - Pr0kxY#2203
bajtokarpi - bossi#2666
Ellia - eszem#2717
HC S4:
_ocsisajt - Hellrider#2918

Hajrá! :)

[ Szerkesztve ]

(#80576) Madn!ght válasza prokxy (#80570) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jó látni a lelkesedéseteket! :C Én tegnap beléptem kicsit szétnézni, végigmentem az új területen a kínai kockáért. :) Igaz a megjelenés óta játszom a játékkal, de valahogy nekem elfogyott a lendületem. Lehet sezlonyoznom kellene, hogy ismét megjöjjön a kedv. :B

Cadal: az összefoglalóban a peccs leírásánál szándékosan maradt ki a magyar link? (vagy még nincs is?)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#80577) prokxy válasza sith7 (#80573) üzenetére


prokxy
veterán

Linket nem tudok melóból küldeni, de megnézed a karimat (SonOfArreat) és annyi különbség van, hogy most Smash rúna van betéve a HotA-hoz, valamint más az amu, valamint a bracer Fire-re van tekerve!

Cadal! Köszönjük!

#80576) Madn!ght: 33 éves létemre tegnap olyan voltam mint egy kisgyerek, úgy vártam a patch-et, mint egy ajándékot Karikor kb. 5 évesen! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80578) Cadal válasza Madn!ght (#80576) üzenetére


Cadal
őstag

Én még nem találtam magyar nyelvű fordítást. :( Ha lesz, beteszem!

(#80579) Norbee87 válasza Norbee87 (#80565) üzenetére


Norbee87
tag

Valaki erre a kerdesemre?

(#80580) Joezyka válasza -FreaK- (#80558) üzenetére


Joezyka
senior tag

a kockába csak a cuccok leg afixe (vagy hogy hívják) kapod meg nem? mert akkor tök felesleges a gran vizier, mert az csak a meteorod költségét csökkenti, és azt meg úgy a is a sett dobálja ergo neked nem kerül semmibe.
javítsatok ki ha tévedek

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80581) emmm válasza Joezyka (#80580) üzenetére


emmm
senior tag

Egyetértek; de talán egy arcane meteornál durva lehet, hiszen ott az AP %-os sebzésbónuszt ad, kvázi így a dupláját! :)

(#80582) Mirman válasza Joezyka (#80580) üzenetére


Mirman
őstag

Tévedsz mert az új buildekben benne van a meteor shower , egy eleg nagy resze a leadott dmgnek . :)

(#80583) sith7 válasza prokxy (#80577) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi, otthon tudok csak ránézni, melóból nem engedi :(

és annyi különbség van, hogy most Smash rúna van betéve a HotA-hoz
mert egyébként melyik szokott lenni ?

[ Szerkesztve ]

(#80584) bajtokarpi válasza Cadal (#80575) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm szépen :R !

battletag: bossi#2666

(#80585) Joezyka válasza Mirman (#80582) üzenetére


Joezyka
senior tag

én új buildeket nem néztem még, én az általam bevált egyszerűt használom :D
de majd meglesem mi a menő.

egy kérdés: ha berakok vmit a kockába (pl furnance) akkor azt ki is lehet onnan venni, vagy elveszik ha cserélem?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80586) dobolan válasza Joezyka (#80580) üzenetére


dobolan
senior tag

Meteor skill miatt érdemes. Persze, ha nem teszed a buildbe, akkor nem jó a vizier sem.

Amit a kockába tettél, annak annyi, végleg.

[ Szerkesztve ]

(#80587) prokxy válasza sith7 (#80583) üzenetére


prokxy
veterán

Lightning-os, stun-olós.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80588) Cadal válasza Joezyka (#80585) üzenetére


Cadal
őstag

Amikor beteszed transmute-ra akkor elveszik, de ekkor megjelenik a listán és onnan bármikor újra kiválaszthatod/beteheted.

(#80589) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nézegetem a Kanai dobozkát diablowikin és két érdekes "receptre" lettem figyelmes:

Portal: Not the Cow Level

An undocumented recipe, this one opens a portal to the Not the Cow Level, a bonus area first introduced for Diablo 3's third anniversary. Only one per game.

1 Bovine Bardiche (legendary polearm)

Portal: The Vault

An undocumented recipe, this one opens a golden portal to Greed's Domain, a bonus area where fabulous golden riches await. Slaying Greed is the only way to obtain a first Boon of the Hoarder legendary gem each new season. (Once one has been found, additional Boon of the Hoarder gems may drop from Rift Guardians, same as other Legendary Gems.
Only one portal to The Vault may be opened each game, so if one is found randomly from a Goblin, this recipe can not be used in that game. (Presumably using this recipe means no random Goblin will open one out in the world, either, though this is difficult to verify.)

1 Puzzle Ring (legendary ring)

Ezek szerint véget ért a goblinvadászat? Elég egy Puzzle ring és nyithatunk portált? Detto a cow levellel...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80590) diegho válasza KubanitoS (#80589) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen.

(#80591) kökény válasza prokxy (#80587) üzenetére


kökény
aktív tag

Prokxy Hotas buildhez kockába miket raksz?Sajna a karilapodon nem látszik...

(#80592) sith7 válasza prokxy (#80587) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#80593) kökény válasza kökény (#80591) üzenetére


kökény
aktív tag

Ahogy nézem a "nagyokat" lehet megvan a válsz:
Furnace, First Men Braci és Unity?

(#80594) Madn!ght válasza prokxy (#80577) üzenetére


Madn!ght
addikt

Akkor egyidősek vagyunk. :) Pedig már kezdtem azt hinni, hogy ez az érdektelenség az öregedés jele. :D
De inkább az, hogy már 3 év után kevésbé tud lekötni.

Tényleg, van itt még olyanok, akik a megjelenéstől tolják? :DD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#80595) Cadal


Cadal
őstag

Egy érdekes kis összefoglaló a Torment nehézségekről (2.3):

Patch 2.3: Torment Difficulty Undocumented Buffs

(#80596) LélekVándor válasza Madn!ght (#80594) üzenetére


LélekVándor
tag

+

(#80597) Argos válasza Madn!ght (#80594) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

2012 május 15.-én ott toporogtam a belépésre várakozók sorában. :K Igaz, akkor még 'csak' 28 évesen.. :P
És hosszabb kihagyás után, tegnap pár órára azért csak felnéztem :)
De, annyira már engem se vonzott be, mint az elején és onnantól jó sokáig.

...elmúlik...

(#80598) prokxy válasza kökény (#80593) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is így van, de ha az új bracer jobb, mint a Strongarm, akkor fordítva megy, tehát Strongarm megy a kockába! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80599) adamkaa777 válasza Argos (#80597) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Emlékszek én is ott toporogtam error 37 meg miegymás :D Mondjuk én sokkal jobban élveztem az akkori nehézségi szintet mint most.

El. Psy. Congroo.

(#80600) kökény válasza prokxy (#80598) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszi, így már világos FC-t mikor használod, ha nagy már a tömeg és utat kell törni? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.