Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) Pöttön


Pöttön
őstag

Ez a SHUKRANI'S TRIUMPH mennyire jó cucc?
A legendás képessége mit is csinál pontosan, sajnos ennyire nem vágom az angolt. :B
Kadala dobott egyet a dokimnak. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#79202) czpitti válasza Pöttön (#79201) üzenetére


czpitti
senior tag

Amig nem kerul 30 yardnál kozelebb enemy addig folyamatos osonásban maradsz

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#79203) Dadan01


Dadan01
senior tag

T8 game, érintetlen bounty-k.
Dadan#2111
asap

(#79204) tibee77


tibee77
őstag

Palmos support monknäl a cdr-en kivül mi a fontos?En probältam egy olyan buildet összehozni ami fagyaszt is, amellett hogy összeränt es nem mondom, hogy rossz, mert jo dps karikkal a 44-es gr-t lehozzuk 54-re de a fagyasztäs resze valahogy nem lett az igazi.(ezt föleg bossnäl erzem)Tudna valaki segiteni, hogy mit csinäljak meg mäshogy? monki

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#79205) Gorneck válasza Thrawn (#79194) üzenetére


Gorneck
titán

Én is azon tűnödtem, hogy mennyi regen és resi kéne, hogy a refi sebzését túléljem...sztem tengernyi...így f&r kombóval még rosszabb lett...az meg, hogy csak 1 eliten van refi az meg egy vicc...még úgyis, hogy a WDvel lehet 1 targetet is lőni...csak ugye érdekes mód akit lővök az kezd el refizni...kb mindig. :D Ha elég gyors vagyok akkor a bicskások már nem gyilkolnak le (tr passzívval meg főleg)...

Egy igen jól összeszedett írás a WD PTRes helyzetéről: [link]. Egyre jobban kezdek kíváncsi lenni, hogy zajlik 1-1 cucc kitalálása bevezetése...érdekes, hogy a többi kasztnak képesek kb elsőre megfelelőt alkotni...WDnél rohadtul nem megy...a srác amit leírt azzal kbre egyet is értek...nekem is ezek voltak a gondjaim...mondjuk ehhez játszani se kell.

Gorneck#1239

(#79206) Jazz válasza Gorneck (#79205) üzenetére


Jazz
veterán

Esoteric+Molten, és nem probléma a refi többet.

free your mind

(#79207) proci985 válasza Thrawn (#79189) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

45 az meg hatareset instahitre, olyan 48-50tol viszont Natalya setben par esetben egyszerubb skipelni a reflectet.

igazabol azt is teszteltem, hogy a 996dex/98chd/9chc vs 718dex/100chd/9chc mara kozul helyzettol fuggoen nem biztos a mara a jobb. igazabol a reflect nekem meg mindig addig tunik stabilnak, amig kb 4-5 RoVbol ki tudom oket utni. ennel kevesebbnel kb mindegy, hogy reflectes vagy sem, mert ugyis smoke screen alol lovok. plusz pl t6on nem igazan jelent veszelyt mar a reflect, annyi vedelem van a karin (plusz ugyis kb addig el az elitpakk/riftboss, amig CDn van a RoV, T6on mindent 1hitelek).

mondjuk ami igazan idegesito az meg mindig a lacuni huntress. kb olyan, mintha minden feher ellenfel amint meglatna thunderstormot castolna ami 1hitel.

----

Gorneck23: a DH elegge verzatilis. akik forumon aktivan solo GR50+ korul vannak vele, azok jellemzoen meg 1.00-1.03 korul indultak. ahol inferno A3mon pontosan ugyanaz volt, mint most olyan GR45-50tol, hogy minden 1hitel.

en is jobban szerettem az 1.10es tank DHm a 900k EHPvel (es eleg dammal lesolozni mp10en az ubereket), de ez jelenleg kivitelezhetetlen. jelenleg 1.03 A3hoz hasonloan DHbol glasscannon buildek eletkepesek csak GR45 folott, de reflexbol eleg sokat lehet potolni.

mondjuk a smoke screen / vault nerfjevel ra lehetne kenyszeriteni a DHt a vedekezesre, de azzal kinyirnak a kasztot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#79208) Edge válasza Jazz (#79200) üzenetére


Edge
veterán

Úgy lehetne hogy vagy bubisapi vagy iceclimber, de amugy mindegy hogy a kockába teszem a nilfurt+rorg vagy icec+mara, egyelőre egy bibi van nincs egy tetves icecem se :D úgyhogy bubisapis verzió lesz, forcewepon helyére teszem be a bubit. Ez által 3 cc lesz: allbubi,blackhol,blizzard

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79209) Thrawn válasza proci985 (#79207) üzenetére


Thrawn
félisten

Én vagy HF amut (dex+chc+chd+socket) hordok, vagy egy sima fire%+chc+chd+socket verziót. A refis elitet GR-ben el tudom intézni ha kivárom azt a pár másodpercet amíg eltűnik róluk, de PTR-en ez már nem lesz opció. A skippeléssel általában megszívom, mert általában nem marad elég hely magam mögött, hogy legyen egy kis játszóterem. Ezt a "smokescreen alól lövök" részt nem teljesen értem. Az SS hamarabb lejár, mint a Stampede, CD-n is van kb 1 mp-ig és annyi bőven elég hogy elfeküdjek.
A lacunit én is utálom, egyszerűen szörnyű. Nem csak a mobot, a bracert is, mert bár hullott egy szakajtóval már, épkézláb darabot egyet se találtam. Persze PTR-en esett használható... :(((

Leaderboardon egyelőre Nat DH-k vannak elöl (GR62) de lehet lesz más opció is azért. Akinek van több ideje (és szerencséje) PTR-en már kísérletezgetett. Ez a bolás build egész tetszetős, de nem tudom DPS-sel mennyire lehet kitömni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79210) Edge


Edge
veterán

Am. Ptr grekben most megint a mobsűrűség a gond, ha ritkásan vannak bukó a gr és csomó mob még annyit se ad progresscsíkhoz mint élesben.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79211) Edge válasza Jazz (#79206) üzenetére


Edge
veterán

Sztem f+r mellett annyit ér mint pisztolygolyó ellen az integetés...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79212) Gorneck válasza Jazz (#79206) üzenetére


Gorneck
titán

Hehehe...1mrd is hitelek...semmit nem fog fel belőle...a tankWDmnek is fáj a refi... :D

Gorneck#1239

(#79213) Jazz válasza Gorneck (#79212) üzenetére


Jazz
veterán

Hát akkor felejtős a DH-nál. Úgy látszik csak a wizz-nél működik.:)
Pöttyet tápabb ilyen szempontból: Int(ez adott ugye)+Primsatic Armor(shield)+Blur(passzív)+All rune bubi(-25% less dmg taken)+Molten. Ezek együtt elegek a refikhez. Enélkül, ha csak áll a bubiba a mob, a bubi sebzése nulla sec alatt kinyírna.

free your mind

(#79214) Mirman válasza Jazz (#79213) üzenetére


Mirman
őstag

A bubi nem is sebez reflectel. csak megjelenik a reflect a karin de 1 hp se megy le tőle ugyanúgy mint a hydránál pl.

(#79215) Jazz válasza Mirman (#79214) üzenetére


Jazz
veterán

Rosszul tudod. Te szerintem egy normál Delseres szettről beszélsz, aminek a dmg-ét észre sem veszed refiben.
DelRasha-nál brutális, ahogy a mob besétál reflectel a hátán a bubiba, vagy csak bekapcsol a bubi alatt a reflect. Mint a géppuskaropogás (ahogy a bubi adja le a dmg-eket az egyidejűleg akár több reflectes elite-re), és látványosan szalad lefelé a hp, (úgy hogy semmi nem ér hozzám, semmit nem támadok, csak futok elfele+Q, de még ez is kevés). Aztán ha időben leesik a refi a mobról, túléltem, mehetek vissza fight-olni. Mind ezt a lent leírt kombóval. Enélkül insta...bekapcsol a reflectjük a bubi alatt és kész meghaltál. Még azt lehet csinálni hogy keresel egy kupac trash mobot, rájuk dobod a bubit, így a life on hit "tenger" kompenzálja valamelyest.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79216) Mirman válasza Jazz (#79215) üzenetére


Mirman
őstag

Sose haltam delrasha wizzel reflecttől csak ha a glacial spikeot belelőttem vagy kapott egy blackholet. Se most PTR-en se liveon. Kizárólag Delrasha wizzel játszom. Ezért furcsa nekem de persze nem mondom hogy kizárt amit írsz de nálam az élet meg se mozdul.

[ Szerkesztve ]

(#79217) Jazz válasza Mirman (#79216) üzenetére


Jazz
veterán

Nem tudom te mekkora bubi dmg-el mész. Olvadnak a mobok Solo GR50-en a bubi alatt: Cold Bubi20%bracer+Ancient Azure 20%+Primus+ColdBlooded passzív 10%+ElementalExposure 20%....de majd egyszer felveszem videóra mert baromi jól néz ki. Beindul a "géppuska ropogás" effect-reflect, aztán jáj futás van...:D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79218) Mirman válasza Jazz (#79217) üzenetére


Mirman
őstag

Liveon 51 , PTR-en eddig 57 a max amit mentem tehát nem hinném hogy a dmg hiánya lenne a gond . :D Ezen nem fogunk összeveszni , géppuska effect nálam is megvan , hang is van , karin is megjelenik a reflect jel de nálam a hp meg se moccan .

(#79219) Jazz válasza Mirman (#79218) üzenetére


Jazz
veterán

Passz. Normal gr50-en szalad lefelé. Más lehet az Ehp, loh, build, with/without esoteric...etc, vagy csak mert season...
Solo51? Mert ha party, és megtámogat a monk pl. akkor lehet azért nem érzed.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79220) Gorneck válasza Jazz (#79213) üzenetére


Gorneck
titán

Ez WD... ;)

Gorneck#1239

(#79221) Mirman válasza Jazz (#79219) üzenetére


Mirman
őstag

Természetesen Solo. Itt van karakterlap is.

De fejezzük be itt , szennyezzük a topikot. Ha folytatni szeretnéd készséggel válaszolok privátra. :)

(#79222) Edge


Edge
veterán

Így néz ki az archonset a két új darabbal(sisak+vállas):

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79223) Muton


Muton
addikt

hi!

hát ez a ptr... nekem csak hc-n sikerült eddig bejutni, ilyen vasárnap hajnal 5-ös indulással, egyébként 5-9 óra a queue... szánalmas
viszont a barbár város az nagyon tetszik, valahogy emlékeztet a d2 nem ennyire mesés, zordabb világára. nagyon tetszik :C

a kockába hogy lehet a nem cow levelre menni? mert olvastam hogy a teheneket spawnoló 2h mace-t kell belerakni egy akármi mással, de nekem nem nyit portált

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#79224) Wayne válasza Thrawn (#79209) üzenetére


Wayne
aktív tag

Remélem jó lesz az a build, van hozzá egy jól sikerült darabom :)

(#79225) Jazz válasza Mirman (#79221) üzenetére


Jazz
veterán

Ez egy Firebird build, ugye tudod.;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79226) Jazz válasza Gorneck (#79220) üzenetére


Jazz
veterán

Akkor nincs sok választásod. Nyomkodod a spirit walk-ot.;)

free your mind

(#79227) Mirman válasza Jazz (#79225) üzenetére


Mirman
őstag

Édes Istenem az a nyomorult battlenet akkor frissít amikor nem kéne. -.- Tegnap nosztalgiaztam vele egyet es most frissítette le ugytunik. Amikor linkeltem meg a delrasha látszott. :)

(#79228) Thrawn válasza Muton (#79223) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak a bocis fegyvert rakd a kockába, semmi mást.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79229) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Egy kerdes :F ?

A Kanai's cube,az csak az elso puzzle ring tanulasnal nyit Vaultot??

(#79230) Jazz válasza Mirman (#79227) üzenetére


Jazz
veterán

:D Ez már csak ilyen. No problemo.;)

free your mind

(#79231) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

tegnap nekem is sikerült bejutnom PTR-re és nézelődtem kicsit. Megfogalmazódott bennem egy kérdés. A 2db-os szetteket (f+r és társait) mennyire egyszerű lesz a kockával max közeli állapotba hozni. Ez vajon jó így? Ha az ember összekapart valami értelmesebbet és örült neki, mint az a bizonyos... Most pár pörgetéssel jobbat kap és csak némi fs és ds kell hozzá Azokból meg kb annyi van már, mint a szemét.

(#79232) Dadan01 válasza Huha81 (#79231) üzenetére


Dadan01
senior tag

Már volt kék poszt, hogy a két darabos szetek nem lesznek ilyen olcsón kockázhatóak, vagy egyáltalán nem lesznek azok. A jelenlegi állapot biztosan nem lesz live szerveres.

(#79233) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

SHC PTR bohockodas...

GOD DAMN IT... miert 65??? Nem is figyeltem Kadal ad 65-os fegyot 70-en?

:(((

edit: najo ez akkor korrekt betortem es odaadta extractban... viszont igy kergethetek megint kukriert mert ugy szerettem volna, hogy power kukri kezben es furnace-t torok be :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79234) Joezyka


Joezyka
senior tag

tegnap én is bejutottam végre ptr-re picit, bár masteren csak, és a leg drop buff kamu! :D 20 perc alatt 0!!! azaz NULLA leg esett. a kockához bountyból is el lehet menni, vagy csak campainban? Csak mert amivel bejutottam kari, azzal nincs megcsinálva és nem volt kedvem az elejétől végigrohanni csak ezért, adventure módban meg nem találtam meg pontosan a helyet :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#79235) Horbal válasza Joezyka (#79234) üzenetére


Horbal
őstag

Bountyból is oda lehet menni.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#79236) Edge válasza Joezyka (#79234) üzenetére


Edge
veterán

csak adventure módban lehet a kockát elérni act3-ban van egy új wp onnan. (de miér nem gugliztad ki ha már bejutottál ptrre?) :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79237) Valkűr válasza Joezyka (#79234) üzenetére


Valkűr
őstag

ÁÁ engem a sirba kerget....Elinditottam, éppen 1000x majd végre lett egy ahol 5 percet kellett várni...Ott hagytam mire visszajöttem 6 óra lett belőle.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#79238) Horbal válasza Valkűr (#79237) üzenetére


Horbal
őstag

A 6 óra sem 6 óra nekem volt 9 is aztán 20 perc múlva bent voltam. Semmi köze a kiírtnak a valósághoz. Volt 3 óra is és 6 múlva sem voltam bent.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#79239) Joezyka válasza Edge (#79236) üzenetére


Joezyka
senior tag

a területet megtaláltam, le is gyepáltam mindent, meg volt 2 bounty egymás mellet az új területen azokat is megcsináltam, de a kockához nem találtam az utat.

majd ma rákeresek aztán este megnézem, hogy hol is van pontosan.

Ezt a 0 leg 20 perc alatt, buffal még mindig nem értem :F

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#79240) Edge


Edge
veterán

Én meg ki PTR-eztem magam, kipróbáltam mindent amit akartam és vegyesek az érzéseim.
- Archon set nem győzött meg, egyszerűen magának a skillnek vannak olyan limitáltságai amitől nem kényelmes használni mondhatni nehézkes. Archon formban amíg nem oldják meg hogy lehessen más gombokra rakni az archon képességeket addig kényelmetlen. Meg ugye 20 sec az egész, archonon kívüli tevékenység szintén nem túl hatékony. Archon ROS előtt volt jó utoljára. és ezen semmilyen set nem segít amíg maga a skill szar. A dps amit tol az brutál, sheet dps felkúszott 20M fölé detailsen, de tök jó egy mob sincs a közelbe és amikor kéne akkor meg megint lehet felstackelni vagy épp cd-n van...
Meg hol van már mobilitásban egy aw-s tal wizardhoz képest? sehol.
- kocka, egyszerűen zseniális dolog, tényleg. Egy ilyen dolgot betenni egy patchbe le a kalappal.
- bounty-k nagyon jók lettek, a bónusz cache is jó + a bounty bossok mellett egy láda is van teli cuccal, vagyis dupla dropp.
- ugyebár kocka alapanyag a bounty cacheből jön, magas torment szinten ez akár 5-6 db is lehet 1 cacheből, namost ami fontos kockázni való leg sztem mindenkinek meglesz pár full bounty körből t10-en.
- gr-ek, nem tetszenek a változások hiába haladok jól gr-be egyszerűen egy csomó mob szinte semmit nem ad a progresshez. eliteknél szintén van ilyen. Olyan is volt hogy hiába volt tömeg és daráltam őket egyszerűen csak vánszorgott a progress. JA RG-t meg 57-en 45 sec alatt lenyomom pylonok nélkül, elitek szintén, a map és a fehér mob típusok a problem és megint csak azon múlik milyen a leosztás megint szerencse kell.... de legalább ehhez már nem kell kulcsot farmolni végre.
- reflect dam az új verzió nagyon szar, AOE sebzéssel szopi most, de az átdolgozott unstable anomally egész jól megvéd tőle.

Serpentes wizardot teszteltem sokat és nagyon durva dps növekedést lehet elérni kockával, mind amellett hogy akár védelemre is rá lehet menni, pl. sologrhez befér a unity, mara, crown of primus, de partiba is és funér marad. 3 erős CC skillt lehet vinni: blackhole+strongarm, blizzard frozen solid(freeze), slow time összes rúnával. Solo grt elsőre lehoztam 56ot, úgy hogy a hydra most bugos nem proccolja F+R-t, szóval nem rossz és rengeteg variálási lehetőség van, de solo grezést abbahagytam PTR-en mert csak felqrja az agyam annyira rossz a progress kezelés most, hába ölöm le elitepakkokat 57-en 20 sec alatt rg-t meg 45sec alatt, ha a szaros fehér mobok ritkasága és típusa miatt bukom.
Party gr meg átalakul, dps karik mostantól visznek magukkal CC skilleket is máshogy nem megy, nem lehet már full dps setuppal menni mert tank kb nem létezik.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79241) DioRobber válasza Edge (#79240) üzenetére


DioRobber
tag

több kérdésem nincsen :)))) úgy látom a patch után feljövök egyszer kétszer és ctrl F edge lesz beparaméterezve ph-n, és akkor majd építgetem a wizardot :)) :P

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#79242) Huha81 válasza Dadan01 (#79232) üzenetére


Huha81
tag

Köszi az infót. Valahogy éreztem, hogy ez így nem lesz az igazi :)

(#79243) tibee77 válasza Edge (#79240) üzenetére


tibee77
őstag

Ez akkor mär biztos, hogy összes supp karinak annyi a stun nyirbäläsa miatt?A wd fear-je is stunnak szämit?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#79244) Edge válasza tibee77 (#79243) üzenetére


Edge
veterán

fear? az mi? :D ptr.en tikiwd 2-3 secig tudja fearben tartani a mobokat crusa a vakítással kicsit tovább jó ha 5 secig, komolyan sokkal többet ér a wizard a CC skilljeivel vagy a dh a knockbackes multival, nemtudom mi most az aktuális tank build, már ha van egyáltalán, de cudar(vagy inkább más) idők jönnek. Bár 3 dps kariként könnyen lezúztuk 57-et ezt most élesbe nem biztos hogy meg lehetne csinálni tank nélkül(dodwd+natydh+SS talwiz).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79245) nagybá


nagybá
senior tag

Ti tudtátok, hogy alap Diablo-val végiglehet tolni PTR-ben a RoS-t? :D

(#79246) pruzsi


pruzsi
őstag

:)) ,hali valaki betud hívni ptr-re,1 óras nézelődésre?
pruzsi2879

(#79247) Rayner válasza nagybá (#79245) üzenetére


Rayner
őstag

Ezt kb mindenki tudja :)

(#79248) nagybá válasza Rayner (#79247) üzenetére


nagybá
senior tag

:(

(#79249) Muton válasza Thrawn (#79228) üzenetére


Muton
addikt

ty, ki is próbálom rögtön :R aki szeretne jönni akkor hajrá, prt t6 HC

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#79250) Muton válasza Muton (#79249) üzenetére


Muton
addikt

ez mekkora már: a health globe-ok a "not the cow level"-en nagy szív alakú sonka izék :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.