Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80351) AtHoS válasza Mirman (#80350) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Annyira, hogy szezonon kívül sem lehet értelmesen menni 2.3-ban tal wizzel?
Mert ugye kikerülne non season-be és ott előre láthatólag keveset fogok gamelni, így biztos nem akarok majd "rekordokat" döntögetni.

Olvastam, hogy a delrasha használhatóbb lesz, éppen ezért "szórakozom" most tal wizzel. Patch után pedig irány S4 aztán majd lesz valami alapon lébecolok :DDD

read-only mode on the forum

(#80352) Edge válasza AtHoS (#80351) üzenetére


Edge
veterán

Nyílván vmilyen szintig el lehet lenni vele, de nincs pariban a delrashaval. 2.3ban a cc nerf miatt jóval hamarabb kifullad a sima tal... bármelyik build, míg delrashaban ott a potenciál nagyon is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80353) pruzsi válasza Mirman (#80350) üzenetére


pruzsi
őstag

Tényleg hogy-hogy nerfelik? vagy?

(#80354) Edge válasza pruzsi (#80353) üzenetére


Edge
veterán

A wizard alapvetően a crowd control(CC) mestere, sok build és skillje erre épül és ezért tud működni, de 2.3 ban a többi kaszt 2.2es tank buildjeinek következtében az ellenfelek(mobok) CC ellenállását megváltoztatták, persze ahelyett hogy a szóban forgó itemeket változtatták volna meg(pl. Tiki helm) mindenkivel kiszúrtak.
Pl. hydra leteszed és mi van 2.3 ban? Nem tudod a hydráknál tartani a mobokat kiszaladnak a sebzésből, hiába freezelsz blizzardal, blackholoeozol, twisterezel ranslorral(s3as item mire használnám tönkre is teszik, ja nem bocs 2 napig még patch előtt nsbe élvezhető lesz...) egyszerűen nem elég ideig áll meg a mob vagy torpan meg. Ez természetesen magas grben egyre szembetünőbb, mert egyre nő a mobok CC ellenállása, vagyis alacsonyabb grekbe még jó lesz deoda szintén gyorsabb a mobilisabb delrasha. Ha meg primus helmet használsz slow timeal akkor már inkább delrasha mert akkor a bubi még sebez is... (De ahogy a blizzben lehet bízni majd 2.4ben a slowot is hazavágják és akkor már télleg nemsok minden maradna...)
Úgynézki most hogy partiban is a delrasha lesz a nyerő.
Tehát nem az itemet nerfelték hanem egy rakás itemet nerfeltek közvetve azzal hogy a CC-t nerfelték és ennek egyik áldozata a hydra is és így maga a serpent is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80355) Pöttön válasza Yummy (#80342) üzenetére


Pöttön
őstag

Szia!
Én PS4-en tolom.
Elsősorba próbálj meg összeszedni rá valami szettet, és úgy nagy eséllyel megy majd a T6.
Nekem 2 monkom van, alapvetően én inkább a Raiment of a Thousand Storms settet használó buildet javaslom, mert könnyebb összeszedni, az Inna + Monkey King's Garb settes buildhez több cucc kell ami nagyon ritkán esik, (Fegyver, cipő, sisak) bár az előbbihez is jól jön pluszba egy Flying Dragon ami ugyszintén ritkaságnak számít. Ha ezeket összeszeded bloodshard-ból akkor menni fog a T6 simán. Utánna meg lehet nyomni a gr-eket 1000-el. ;)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80356) #64747520


#64747520
törölt tag

Sziasztok!

Lassan már egy éve, hogy lekattantam a Diablózásról. A season indulásakor jártam csak fel egy keveset játszogatni, mert egyedül nem olyan fun, pedig szeretem a gamét. És most jön az S4, szívesen tolnám aktívan újra és ehhez keresek társaságot, hogy együtt indulhassunk tiszta lappal. 29 éves vagyok, szórakozásom a kockulás, TS van és nem félek használni. Softcore-on tolom, és jó esélyt látok rá, hogy barbival kezdem ezt a seasont is, mivel lusta vagyok nyomkodni a gombokat és imádom a turmixolást. Szóval...

"I think this is the beginning of a beautiful friendship."

(#80357) pruzsi válasza Edge (#80354) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszi az infót,oh de kár pedig a wiz a kedvencem,ez így jaj.Akkor most dobhatok össze egy delrasha buildot,ajánlanál egyet? A köpi wd ugye marad,láttam a hellouth maci gyilkos wd sem lesz rossz.

(#80358) CactuS válasza Edge (#80354) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerinted a Vyr gyengébb lesz a delrashanál S4ben?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80359) Edge válasza pruzsi (#80357) üzenetére


Edge
veterán

Persze,
itemek:
5p tal: amu,öv,chest,oh, gatya(vagy kesztyű)
3p del: vállas, cipő, kesztyű(vagy gatya)
fegyó:anci AW... vagy gesture, sun keeper, devastator
sisak: primus
ringek: focus+restraint
gemek: trapped, zei, gizzard

kocka: funér/grand vizier+nilfur+rorg

build pl.
de a skillekkel lehet szépen variálni, főleg passzív sorral, az audacity is lehet befér majd mert már 30% dpst ad 15 yardon és az nem rossz... vagy glasscannon helyett astral presence... stb.

CactuS: S4-ben vyr, de kb pariban lesz, a fazula nerf miatt nem szárnyal már annyira a vyr, de S4-ben én azzal mennék.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80360) pruzsi válasza Edge (#80359) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszi,anci gesture nemrég pottyant :)

(#80361) dobolan válasza pruzsi (#80360) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem jobb egy mace, mert a dot sebzés nagyobb lesz a bubi alatt. A delsere miatt úgysem lesz gond a cd.

(#80362) diegho válasza Edge (#80359) üzenetére


diegho
nagyúr

Ehhez milyen bracit javasolsz? Én strongarmot tettem ofc lightning-al egy próba erejéig, 50-en nagyon laza volt 500ms ping és full non anci, valamint fos roll gear ellenére is. Ez egy anci AW-el, vagy akár nem ancival is elég brutál jó lehet.

(#80363) Edge válasza diegho (#80362) üzenetére


Edge
veterán

Jaj az kimaradt, ancient parthans defenders braci kell és lightning skilldam így a bubi lesz a light skill spender.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80364) diegho válasza Edge (#80363) üzenetére


diegho
nagyúr

A legjobb az AW fegyó ehhez ugye? Az működhet, hogy Sun keeper van kézben és AW kockában?

(#80365) Edge válasza diegho (#80364) üzenetére


Edge
veterán

Jaja.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80366) diegho


diegho
nagyúr

Jó lesz ez a delrasha, bár AW nélkül nehéz, mert az oké, hogy odateleportálok calamity-vel, de onnan el is kell menni, teszten nem is szórakozok vele tovább, mert ez a megnyomom a meteor shower-t nem történik semmi, megnyomom megint, nem történik semmi, megnyomom megint, eltűnik az összes arcane power és fél percig meteor shower hullik nem túl jó dolog folyamatosan.

(#80367) TeeBee73 válasza diegho (#80366) üzenetére


TeeBee73
addikt

A PTR hibája. Éles szerón reméljük, nem ilyen lesz.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80368) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Quin's 2.3 Shenlong Monk

Szerintem egy ilyen monkot,nem tul nehez osszetenni,GR69+:) na :K akkor meg is van,a T10 farmkarim :) Mar csak egy vallas kell hozza,ez gyorsan ment :C

A Shenlong's modositas a regiekre is vonatkozni fog?

Gorni,te mint monkologus,mit szolsz hozza? :)

[ Szerkesztve ]

(#80369) Gorneck válasza MegalodonS (#80368) üzenetére


Gorneck
titán

Nem fogok Monkozni.... :D WDzek majd gőzerővel... :D Már készítem is az Emos Énem... :D De végre...jó lesz a WD.

De visszafelé is oké lesz a Sheng...szal nem kell újra lapátolni semmit.

Gorneck#1239

(#80370) Edge válasza MegalodonS (#80368) üzenetére


Edge
veterán

És ez tök norm dolog hogy gr62őn áll minden szarban hp alig röccen meg, resource szintén? Nem értem a blizzt néha komolyan...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80371) MegalodonS válasza Gorneck (#80369) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miiiii :Y WD ??? Tudom :K ,hogy te alapbol WD,de sokat monkoztal elotte,azert kerdeztem toled,gondolom neked se okoz nagy gondot osszedobni egy ilyen monkot? :)
THX :) megnyugtattal,hogy nem kell ujra farmolni ;)

(#80370) Edge

Azt en is figyeltem,hogy ennyire durva lett,en ilyet nem nagyon lattam,hogy igy siman benn all mindenben!! Lehet a blizz ezzel kaprotolja a monkokat,amiert nerfeltek a seven-sided-strike, okozta hibat?!

(#80372) Ultimatecc


Ultimatecc
tag

éééééés ez is meglett végre!!! :D

[ Szerkesztve ]

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80373) davidsito válasza Ultimatecc (#80372) üzenetére


davidsito
tag

grat
:R

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#80374) Gorneck válasza MegalodonS (#80371) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól rémlik fegyót leszámítva megvan hozzá mindenem...de a dash Monk nálam nem jött át, ahogy ez se nagyon...ha fogok Monkozni, akkor SSS-es Monkom lesz, de oda inkább S4 kéne, ami nálam egyelőre kizárt...

Edge: Macis WD 200M+ tyúknesszel rohangál... :D Nem sok semmi fáj neki...

Gorneck#1239

(#80375) solyomb válasza Gorneck (#80374) üzenetére


solyomb
tag

Helltooth wdnek csak az uj acid raines fegyo dukal vagy mas is szoba johet?

(#80376) solyomb válasza Ultimatecc (#80372) üzenetére


solyomb
tag

Grat, en tagnap mar annak orultem hogy egy random grpal meglett a 66:)

(#80377) Ultimatecc válasza solyomb (#80376) üzenetére


Ultimatecc
tag

Random grouppal nem rossz az tekintve hogy majdnem akárkivel összekerülhetsz aki nem túl jó. Különben menne a 74-5 is de ahhoz kellene tudni akkora kulcsokat csinálni trialból.. 69-73 trialok mennek de ez már cska 2p és 3p-re jó. Amúgy sincs már sok hátra a seasonből szóval elég lesz a meglévő rengeteg 2p kulcsot elhasználni annak reményében hátha jön valami értelmes rift...Ma is toltuk haverral és kb 30-35 kulcsból lett végre 1 unburried rift, persze rossz map, több impaler mint unburried és rengeteg elit szóval leave lett abból is.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80378) Gorneck válasza solyomb (#80375) üzenetére


Gorneck
titán

A jóöreg Macis build és a hozzávaló spear...a Brekusz+új passzív miatt eleve kb kizárt, hogy 2kezes motyós WD magason szárnyaljon (sokkal törékenyebb lesz, persze ettől még lehet dominálni fog)...persze ez még majd alakul...lehet teambe jobbab lesz...bár jelenleg ez a szitu:

- Carnevil teambe lagoltat
- HT Maci solo+teambe lagoltat
- HT Acid solo+teambe laglaglagoltat

Szal a WDk többsége ha ez lesz élesbe, akkor Emóóóó sztájlba egyedül fogja tolni... :D

Gorneck#1239

(#80379) solyomb válasza Gorneck (#80378) üzenetére


solyomb
tag

Kell egy olyan party hogy köpi wd maci wd és acid wd és még akárki bárki:D

(#80380) diegho válasza solyomb (#80379) üzenetére


diegho
nagyúr

Már van köpi maci baci wd is?

(#80381) JSaN válasza solyomb (#80379) üzenetére


JSaN
addikt

Nem hulyeseg :DD
Kopi wd, maci wd, uj helltooth wd, es supportnak johet a regi tiki wd, csorog a nyalam. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#80382) diegho


diegho
nagyúr

Ma 3x T6 és kb 20x GR40-43 és 0 Tal 0 Del szett. Ez elég vicces így.

(#80383) pruzsi


pruzsi
őstag

Ki mit indít s4-ben melyik lesz a legizgalmasabb szerintetek?
A kain kocka működéséről van magyar leírás? :DD

(#80384) T. M. válasza pruzsi (#80383) üzenetére


T. M.
aktív tag

Én crusadert :)
Gondolom mindenki azt a karit, amelyik érdekli.

(#80385) MrTwister


MrTwister
őstag

Szia!
Szeretnék én is bekerülni a HunPH klánba ha lehetséges lenne, mert az előző PH-s klán tényleg teljesen kihalt ahogy Vistaboy kollega is tapasztalta. Mindig becsületesen játszottam az előző klánban is a fórumtársakkal, nem volt rám panasz. :K Tudna valaki segíteni ebben? Köszönöm szépen! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#80386) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Tegnap lenyomtunk egy pár GR-t a klántársakkal. Tényleg sokkal jobb így, klánon belül, pedig szimplán úgy kezdődött, hogy egyik kollégát segítettem picit húzni. A végére többen is becsatlakoztak és sikerült odáig jutni, hogy belekóstoltunk pár GR-be. De az utolsó nagyon megszívatott, sikerült olyan ellenfeleket kifogni, melyeknek már a puszta nézése is halálos volt:

Ha nem haltunk meg egymás után vagy tucatszor, akkor egyszer sem. Valódi kollektív fekvés volt. :DDD Azért lenyomtuk a végén a köcsögöt, bár az idő addigra rég letelt már, így pár haszontalan legen kívül nem volt érdemleges zsákmány. De a hangulat fenomenális volt. Köszi, srácok. :R

MOD: Érdekes amúgy, hogy sokan panaszkodnak lagra, ha WD van a partiban, nálam ez nem mutatkozott meg JSaN esetében. Lehet, hogy szerencse volt, de egy pillanatra sem állt le az akció. :N

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#80387) Edge válasza Vistaboy (#80386) üzenetére


Edge
veterán

A wd lag ennél magasabb grekben jelentkezik, jellemzően 58+ és dartsos wdvel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80388) Vistaboy válasza Edge (#80387) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor én megnyugodtam, mert odáig nem fogok eljutni. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#80389) diegho


diegho
nagyúr

Nincs valakinek kedve kicsit gearelni a wizemet? Ma is mentem 6 riftet, egyetlen tal darab esett. Borzasztó mennyire fos a dropom.

(#80390) davidsito válasza diegho (#80389) üzenetére


davidsito
tag

ne rinyálj annyit :D
nincs semmi baj a lottal
tessék kitartóan tekerni a rifteket

ma délután aktív vagyok úgyhogy nyomhatjuk :)

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#80391) diegho válasza davidsito (#80390) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap 20 rift, ebből 17 40+ GR és egyetlen Tal esett, ugyanaz, ami ma, egy non anci source.

(#80392) AnginaP válasza pruzsi (#80383) üzenetére


AnginaP
aktív tag

VyrRasha wizz, Edge leírása nyomán. :DDD

Indítok egy Skyrim szervert.

(#80393) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok, már nagyon várom a 2.3, de pár kérdés felötlött bennem.
A régi helltooth set, megkapja az új bonusz-t, vagy legacy lesz és lehet újra kifarmolni a cuccokat? A Carnevil képessége megváltozik csak 5 fetish-re vagy marad a régi, s szintén a régi átveszi az új bonuszt, vagy legacy lesz? A helltooth 6os set bonusza a adott skillek dmg-ét +900% növeli vagy *9 növeli?
Ezenkívül amíg nem lesz lándzsám a macis buildhez a firebat-et gondoltam használni, szerintetek a bane of trapped-nek mekkora esélye van akár a macis build-hez akár a firebat-eshet, mert nem látom a sok cc skill-t csak a piranhas-kat amiknek nem lesznek lent folyamatosan, a 10yardos aurája meg kicsi lesz szerintem. Lehet, hogy egy Bane of powerful hatásosabb lesz?

(#80394) MegalodonS válasza Gorneck (#80374) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az nekem sem a kedvencem,de mivel primary skill a main,akkor nem mind1,milyen a secondary??Szerinted,mi lenne meg optimalis secondary??En csak mint amator monkos kerdezem,mert ugy tunik ez igy ahogy van,es ahogy mondja ez nagyon gyors farmolos karakter lehet,T10 szintre.

Gondolom nem veletlenul nem fogsz menni S4-re,nincs szabad hely a ladadban miiii?? :))

(#80395) Edge válasza AnginaP (#80392) üzenetére


Edge
veterán

Vyrasha wizz már nem működőképes, mióta a fazula övre került az archon stack és nem a 4es set bónusz adja sajna igy nem profitál semmit a tal set a vyrből...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80396) Tibe válasza Edge (#80395) üzenetére


Tibe
aktív tag

Dani akkor most milyen fegyó lesz jó a Wiznek a Serpent helyett patch után? Vagy egyáltalán merre geareljem?

(#80397) AtHoS válasza Tibe (#80396) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Picit kellett volna csak visszaolvasni ;) : [link]

read-only mode on the forum

(#80398) AnginaP válasza Edge (#80395) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Ohh.. akkor tudsz ajánlani mást helyette? :)

Ja látom sima vyr. :)

[ Szerkesztve ]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#80399) Tibe válasza AtHoS (#80397) üzenetére


Tibe
aktív tag

:R

(#80400) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
Ezeket a buildokat nézet ki ns-be amit összerakok 2.3-ra:
01
02
03

és s4-re:
01

mit gondoltok van jobb, a seismic barb-nál jobb a hota-s?

Support wd és crus-nak mit tennétek majd a kockába?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.