Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80051) GICA666


GICA666
tag

Sziasztok. Írtam,hogy a játékot most kezdtem el. Feltelepítettem az eredeti cd-t,és pár pályát végigvittem.Nem tudom,hogy ez csak előzetes játék volt?Utána be kelet írnom a kódot amit hozzá kaptam.A játék utána elölről ment,de a karakterem,meg a cuccom megmaradt.Akkor már tovább enged játszani? Bocsi de nem tudom kitől megkérdezni.

(#80052) Vistaboy válasza GICA666 (#80051) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem te elsőként az ingyenes trialt indítottad el, ami a Skeleton Kingig tart, utána csak a kóddal aktiválva enged menni. Innentől már elmehetsz az alapjáték végéig, de ha teljes élményt akarsz, meg kell venned a Reaper of Souls című kiegészítőt is. Azzal tovább bővítheted a játékot.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#80053) GICA666


GICA666
tag

Szia.Köszi,hogy válaszoltál.Az alapjáték is ugyanolyan hosszú mint a diabló 2-ben? Sok páya lesz benne?és a kieg. hol tudnám megvenni? :) Segítenél? :)

(#80054) Taragas válasza GICA666 (#80053) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát sajnos maga a story mód nem olyan hosszú. Ha mindent végig jársz, akkor is csak pár óra, és a kiegészítő sem dob sokat rajta. Viszont a kieggel megnyílik az Adventure mód, ami a játék szavatosságát nagyban megnöveli. Kb ha mindent akarsz, akko never endingé válik a játék.... :))

UI: Páran itt közületek sosem alszanak? Az hogy én álmatlanságból felkelek 4 órakor, és azt látom, hogy 11 óra után van már jó pár komment a topicban, kicsit meglepett... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#80055) Cadal válasza Vistaboy (#80050) üzenetére


Cadal
őstag

Eldobni nem engedi, felhasználni nem tudom, csak foglalja a helyet.

Kreálsz egy karaktert, odaadod neki az összetevőket majd kitörlöd a karaktert. :)
Amúgy a Blizz adhatna még egy kis helyet a ládába, nem csak a ferde szeműeknek.

(#80056) GICA666


GICA666
tag

Ok,és kössz. Hol tudnám megvásárolni? Azért a diabló 2 elég hosszú volt. Ha kb ez is olyan,akkor nem lesz ez rossz. :)

(#80057) Sárpac válasza GICA666 (#80056) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kb. fele olyan hosszú, viszont nem unalmas nincsenek benne felesleges körök.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80058) Pedro78 válasza Thrawn (#80045) üzenetére


Pedro78
senior tag

En is ezt mondtam ranezesre is meg videok alapjan is, sot nekem van ~2000 oram lolban, ami teljesen mas es megsem. Szal probat meger, meg ha csak egy d3-as cucc miatt is csinalod, raadasul eleinte gyorsan lepsz szintet, szal hamar letudhato.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#80059) Janusz001


Janusz001
őstag

Érdemes valami matit betárazni? Mostanában csak a kulcsokat farmolom, ezekből ugye automatice a megfelelő machine lesz.
Nem 70 -es legend cucc újra rollolva a cube ban marad ugyanaz a szintű cucc vagy a szintje is hozzáigazodik az én szintemhez?

(#80060) Joezyka válasza Thrawn (#80045) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez MOBA és (egyesek szerint) annak is a butított műfaja a HoS.
Ha van egy haverod akivel tudsz játszani, akkor pikk-pakk megvan a lvl 10 (én kb 1 hétig játszottam vele haverral, napi 2-3 kört és lvl 11 vagyok).

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80061) Sárpac válasza Janusz001 (#80059) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Death's breath meg soul amit nagyon érdemes. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80062) dargelot válasza Vistaboy (#80050) üzenetére


dargelot
senior tag

1 goldért sem tudok eladni őket vagy csak simán kidobni a földre?

MOD
(#80059) Janusz001
Én egyenlőre mindent gyűjtők, mert azt mondják nagyon fogyassza a kocka az alapanyagot. A kulcs farmolás most azért éri meg, mert még lehet split-ben tolni.

[ Szerkesztve ]

(#80063) Edge válasza Vistaboy (#80050) üzenetére


Edge
veterán

Mi lenne? az ha le akarsz menni pónikhoz még kelleni fog.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80064) oxox válasza Cadal (#80055) üzenetére


oxox
addikt

HC-n az igazi k.baszas ez a lada...ugye az embernek nem art egy tartalek set, patch miatt nem art az egyeb setekbol +fegyverekbol tartani egyet, gemeknek is kell plussz hely...amugy sem vagyok rendmanias, es szeretem a kaoszt, de ket napja 15percig kellett keresgelnem egy wd sisakot, hogy most melyik karakternel parkoltatom...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80065) Edge válasza Janusz001 (#80059) üzenetére


Edge
veterán

ha van lvl70 alatti mati azt is érdemes megtartani pl brimstone ilyesmi, ugyanis 2.3-as patchel felkonvertálódik lvl70 matira így brimstoneból pl forgotten soul lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80066) Thrawn válasza Joezyka (#80060) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy hét??? Ha ennyi szabadidőm lenne akkor Diablóznék :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80067) Edge válasza Edge (#80065) üzenetére


Edge
veterán

Még vmi, ha vmit kraftolni kell most tegyétek meg, mert 2.3-ban már bounty material is kell hozzá.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80068) Joezyka válasza Thrawn (#80066) üzenetére


Joezyka
senior tag

számolj azzal, hogy 20-30 perc max 1 kör és én naponta pára kört mentem csak. a haver a lényeg amúgy az 50% xp bónusz miatt.

az is igaz, hogy azt a napi 1-1,5 órát nyugodtan elverheted diablora is ha már gamelsz :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80069) _ocsisajt válasza Edge (#80067) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ezen en is gondolkoztam, de szerintem splitbe hamar kiutod a matikat meg hc-n is :)

meg ugye aki szezonozik, annak kb mindegy, mert a mostani szezonos cuccok NS-be mennek at

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#80070) dargelot válasza Edge (#80065) üzenetére


dargelot
senior tag

Na ha ezt tudtam volna annó. Több száz brimstone-om volt, meg ezresével voltak matik még a régi rendszerből amiket eladtam az árusnak kb 5000 goldért. Ilyenkor sopánkodok, hogy pl Helltooth sett kb minden darabját dobta már anciban, de nem kelletek, mentek a kukába, most meg örülök hogy esik egy sima, hogy majd eltegyem őket 2.3ra. Így is minden bs-t 2handedre fordítok, hogy legyen Furnance-m, mert sikeresen lekraftoltam eddig mindet.

(#80071) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Wizardnak melyik szettet érdemes megszerezni?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80072) dante3 válasza Pöttön (#80071) üzenetére


dante3
addikt

Tal Rasha a legjobb most sztem, ill. még a delsere set is klafa :)

Pl. Build:

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#80073) Mirman válasza Pöttön (#80071) üzenetére


Mirman
őstag

A dante3 által javasolt delrasha buildet próbáld meg mindenképp. Úgyis mindjárt itt a patch , utána a járható út wizardnak a delrasha lesz és nem kell új játékstílust kitanulnod . :K

(#80074) Huha81 válasza dargelot (#80070) üzenetére


Huha81
tag

Nekem anno volt vagy 100.000 db könyvem, amiből lett 100.000 demonic essence. Azzal ellennék egy darabig most :D

(#80075) Edge válasza dargelot (#80070) üzenetére


Edge
veterán

nekem van 1000db/ típus egyik muleomon szerencsére nem dobtam ki.

huha81: abból most 100k death breath lenne :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80076) vhunor válasza Edge (#80075) üzenetére


vhunor
őstag

Jól értem, hogy valamihez kelleni fognak non level 70 alapanyagok? Ez valami vicc, ugye?

(#80077) Thrawn válasza vhunor (#80076) üzenetére


Thrawn
félisten

Félreérted, egyáltalán nem lesznek lvl70 alatti alapanyagok, egyféle lesz mindenből (fehér, kék, sárga, leg). A régieket "felkonvertálják" szóval ha maradt még pár db régről az most jól jöhet.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80078) Ultimatecc


Ultimatecc
tag

Jó lenne, ha menne a trial, de még mindig kevés a 70+os kulcs magasabb gr-ekhez, de legalább ez meglett ma.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80079) rumkola


rumkola
veterán

Sziasztok!
Légyszi ne nevessetek ki, nagyon noob vagyok. 1 hete vettem meg a játékot.

Az létezik hogy Demon Hunternél mindig 100% a crit hit chance? Telepakoltam magam ilyen +crit chance dolgokkal, és utána láttam, hogy ha lecserélgetem őket akkor is 100% marad. Ezek után nyilvánvaló volt hol a +crit damage-re kell mennem.

[ Szerkesztve ]

(#80080) TeeBee73 válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


TeeBee73
addikt

Huh. GZ! :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#80081) bumpedli válasza rumkola (#80079) üzenetére


bumpedli
újonc

Szia!
Azért 100% a crit chance-od mert be van téve a Sharpshooter passzív skill - ez másodpercenként 4%-kal növeli a crit esélyt amíg nem crit-elsz, és mivel a városban álldogálva nem critelsz így szépen feltornázza 100%-ra, és ott is marad.

(#80082) rumkola válasza bumpedli (#80081) üzenetére


rumkola
veterán

Úúúúristen tényleg. Na erre sosem jöttem volna rá. :)
Köszi!! :R :R :R

(#80083) Mirman válasza rumkola (#80082) üzenetére


Mirman
őstag

A chc és chd-nél igyekezz az 1:10 arányt követni. Tehát mondjunk 30% crit chance mellé 300% crit damage az ideális. (es szerezd be a kieget mert ott van a játék fő tartalmának 80%-a minimum a riftek miatt. :)

(#80084) rumkola válasza Mirman (#80083) üzenetére


rumkola
veterán

Köszi a tippet!
Kieggel együtt vettem, igazából 7 napig nonstop játszottam :). 70-es hunter és wizzard megvan, huntival 3 napja torment1-en rifteltem csapatban, valami 80-as paragon szint van meg.
Olvasgatom itt a topikot, de kb. 50 szóból 1-et értek. :))

[ Szerkesztve ]

(#80085) Mirman válasza rumkola (#80084) üzenetére


Mirman
őstag

Csatlakozz szerintem a hunPH klánhoz, midnig can tagfelvetel viszonylag sokan vagyunk. Itt tuti tudsz csatlakozni par dh-hoz T6 riftekre és meg tudjátok osztani a lootot ergo nekedis meglesznek a normalis settek (naty, unhallowed). Igy hamar meglesz egy T6 kepes kari utana meg mar joval konyebben megy a fejlődés egyedül is.

(#80086) Edge válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80087) _ocsisajt válasza rumkola (#80084) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(troll mode on)

ha majd megunod, hogy hallhatatlan vagy, akkor probald ki a Hardcore uzemmodot :B

(off)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#80088) diegho


diegho
nagyúr

Aki volt PTR-en mit tud mondani most a wiz-ről? Delrasha érdekelne, van anci devastator és anci sun keeper is, gondolom kell mellé az új (s3-as) bracer, focus+restraint, crown of primus meg a két szett és készen is vagyunk. Jól gondolom? Mennyire életképes ez a build? A Barbárt teszteltem, a hota nekem nagyon nem jön be, a seismic-hez nincs meg a fegyverem live-on (kidobtam az összeset korábban) a WW meg tökéletes lesz gyors speedfarmokhoz, de kell valami high gr-re partyba és úgy gondoltam vagy a wiz, vagy a cruz lesz az.

(#80089) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok a monkot mennyire nerfelték msot ptr en ?

El. Psy. Congroo.

(#80090) solyomb válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


solyomb
tag

Grat!

(#80091) Sárpac válasza adamkaa777 (#80089) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Eléggé, bevágták a hátsó sorba, mivel annyi eszük van mint egy madárnak, a monk egy bug miatt volt erős előtte nerfelték most meg rájöttek, hogy valójában hol volt a hiba. :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80092) LélekVándor válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


LélekVándor
tag

Ha végre képes lennél gyártani egy 74 est, tolhatnánk komolyabb riftet is, mingyá letelik season, és még nincs komolyabb eredmény :-). Na jó, gz a 71 hez is^^

(#80093) Huha81 válasza Edge (#80075) üzenetére


Huha81
tag

Hú az milyen király lenne. Kb már csak azokért hajolgatok le a legek mellett :)

(#80094) tibee77 válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


tibee77
őstag

Az ugy szep dolog! :D En meg meg be akartam irni, hogy tegnap majdnem meglett egy 66os csak hät szar mapunk volt (crusaval nem tudtam egyik szobäbol a mäsikba räncigälni a rohadt mobokat) igy egy perccel kifutottunk az idöböl...Inkäbb nem irom be, csöndbe maradok es probälok feljebb jutni. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80095) Ultimatecc válasza tibee77 (#80094) üzenetére


Ultimatecc
tag

:D Ez a rift is komoly volt. Boggit rift de ajtók nélkül (arreat crater).Most 2playerből 68-9 lenne az igazi ha meglenne.. de a riftek.... hát nagyon gáz a mobtype és maptype leosztás, pedig üthető lenne könnyedén.

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

(#80096) Norbee87 válasza Ultimatecc (#80078) üzenetére


Norbee87
tag

Gratulálok szép teljesítmény :C :C :C

(#80097) Edge válasza diegho (#80088) üzenetére


Edge
veterán

Delrashahoz a bis fegyó az anci aw, bár ha nincs az is jó amit írtál, bracinak az ancient parthan defenders kell s3braci szart se ér a cc nerf miatt, nsbe kb ez az egyeteln életképes wiz build fog maradni a delrasha, a bubi miatt mert kell a cc amit ad ugyanis a lassítás az nem változott(knockback se nagyon ez pl dhnak jó hír).
Delrashaval vki 68at is lehozta ptren szal van benne potenciál. Én 58at lehoztam vele különösebb erölködés nélkül a saját cuccaimmmal, nem ptr dropból.
Seasonbe még ott lesz a vyr, bár nerfelték nemrég...
Delrasháról még annyit hogy a kockától lett erős build, szal itt nem kell nerftől tartani.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80098) Mirman válasza Edge (#80097) üzenetére


Mirman
őstag

Te Edge erről az általad használt buildrol valami videót linkelhetnel amin magas gr-t megy mert én valamit nagyon szarul csinálok vele az tuti. Esek kelek vele ossze vissza. A Black hole+Sun keeper buildel meg 58 lejött.

(#80099) 42861 válasza Edge (#80097) üzenetére


42861
senior tag

És a sima talrasha build teljesen halott dolog lesz 2.3-ban?

(#80100) Ultimatecc válasza Edge (#80097) üzenetére


Ultimatecc
tag

Edge hadd kérdezzem meg mennyire vágod most ptr-t? S4-ben melyik wiz build lesz a legjobb? Vyr? és vajon a wiz életképes lesz-e groupplay-ben mint 3p 4p high gr-en így hogy a fire ep-t nerfelték?

Ultimatecc#2128 twitch.tv/ultimateccz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.