Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79101) Edge válasza Gorneck (#79091) üzenetére


Edge
veterán

még nem kell messzemenő következéseket levonni wizard rankingson egy csomó no name gyíkarc van mindenféle fisi fosi cuccban és buildel, a nagyok még be se léptek.
Eleve ha a cube buffot nézem amit ad + a mobok gyengébbek akkor már csak én is messzebb fogok jutni mint gr55(az éles rekordom) és jelenleg a wiz rankings top2 az gr55.
Majd ha normálisan be lehet jutni akkor lehet látni mi lesz mert jelenleg a sok kcsög leecher borítja az egészet, faszé ingyenes a PTR...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79102) Sárpac válasza Edge (#79101) üzenetére


Sárpac
nagyúr

1óra játék utána 1 óráig nem léphet be az acc így kellett volna megcisnálni.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79103) szmegma


szmegma
aktív tag

Engem 5 ora utan engedett be, kezdesnek is kb annyit irt, de amikor beengedett nem voltam gepnel. Mikor ujra ideultem annyit lattam, hogy new tristram van a hatterben es egy ablakocska azzal az uzenettel, hogy inaktivitas miatt kidobott a szero. :))

TV: JZ1000

(#79104) Thrawn válasza szmegma (#79103) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam dettó ugyanez történt mire hazaértem :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79105) nagat0r válasza Gorneck (#79099) üzenetére


nagat0r
tag

Most délután nekem 4 óra várakozást írt master nehézségen, de cirka két és fél óra után nemrég beléptetett. Szóval most amíg bírni fogom, játszok. :)

(#79106) Edge válasza nagat0r (#79105) üzenetére


Edge
veterán

Hát amiket olvasok meg látok egyre kevesebb a kedvem belépni ptrre, iszonyat bugok vannak, egyedül a monk set lett jó az új és átdolgozott setekből, többi egy rakás fos. Kocka az nagyon jó de minden más újdonság vagy változtatás egyszerűen gáz mennyire fos. Van mit helyrehozniuk az biztos.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79107) Edge


Edge
veterán

Posted by Tyvalir
It's common for players to rush to test content at the start of a new PTR, resulting in queuing, which should diminish as the PTR progresses. In the meantime, we're absolutely passing your comments on to the development team.

As others have pointed out, it's likely that the buff to the Legendary drop rate is also affecting queue times. While we're maintaining it right now so that we can quickly identify issues players find between Legendary items and Kanai's Cube, we'll be deactivating it again later, which should further help alleviate queue times.

Felőlem nyugodtan szedjék ki cubeozni akarok elsősorban nem lootolni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79108) solyomb


solyomb
tag

Tegnapi gem up próbálkozás margójára

(#79109) szmegma válasza Edge (#79107) üzenetére


szmegma
aktív tag

Hol lehet ra szavazni, mert kicsit vicc azert, hogy 22 ora alatt egyszer tudtam jatszani.
Eppen megcsinaltam a kocka eventet es a full act 3 bountykat, majd kezdtem az act 5-ot es ki is baszott a jatek kozben. Meg jo, hogy leadtam act 3-at, altalaban ha tobb act-ot csinalok egyszerre szoktam leadni. :(((

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#79110) Gorneck válasza Edge (#79106) üzenetére


Gorneck
titán

Míg a monk pl röhögve tolja 70+, az új Crus cucc 60ig simán jól muzsikál, illetve a Barbik már most kb elsőre tolnak 55+t, addig a WD 2 setje 45-ből is nehezen jön ki... :D

Azé ez igen vicces...főleg, hogy a buffok nem skálázódnak, hanem csak simán hozzáadódnak...ami eléggé gáz...hisz bődület DMG kiesés...

Illetve ollan skillek kaptak szerepet amikkel ott kell állni az ellen arcába...

Macik jók...de lassú...mire odaér vele az ember már a többi kaszt lecsupaszította a terepet...500-600M-os kritek xart se érnek, ha buffoló skill 40 mobból 1-2-t üt... :D Igen arra nem gondoltak, hogy a bezárt mobok csak szélen sebződnek így baromi nehéz a buffo kihasználni.
Batet -> kevés sebzés, statikus a kari, az épp most kitalált új rendszerben az a kari amelyik megáll kb meghal...
Pókok -> lófax aoe. Viszont rettentő jó dizájn...nekem tetszene is...

Carn doki még brutálabb lett...kegyetlen amit tud...

Szal jó lenne ez (pár vidi alapján nekem nagyon tetszik mind2 set elképzelés), de kurva sok meló van még hátra rajta...hogy igazán passzoljon a mostani harcrendszerbe...

Gorneck#1239

(#79111) solyomb válasza Gorneck (#79110) üzenetére


solyomb
tag

45ig a jade set is elvitt, amíg nem herélték ki a spirit walkot... :D
Hol találtál videókat hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#79112) nagat0r válasza Edge (#79106) üzenetére


nagat0r
tag

Na, ezek után akkor még inkább örülök hogy ma végre engedte copyzni ptr-re a a karaktereket, amint bejutok - t8-ra írt 4,5 órát, t10-et meg sem próbálom, arra több mint 21 órát dobott be -, el is kezdem farmolni az új monk setet.
Pedig a vyr setben nagyon bíztam, de ha úgymond használhatatlan, akkor inkább a monkra koncentrálok.
Szerk.: Az a 4,5 óra azóta már töb mint 7, szóval lehet ma nem fogok ptr-ezni.

(#79108) solyomb: Grat. :C

[ Szerkesztve ]

(#79113) Edge válasza Gorneck (#79110) üzenetére


Edge
veterán

Nézegettem rankingsot és 4player top 10-be szerencsére wiz még ott van a mostani élesen használatos highgr party setuppal, úgyhogy egyelőre én nem izgulok, de ha összeraknak vmi új setet akkor ne legyen má bug meg gané, nem értem ezt a hozzáállást, viszont tippem az van hogy a blizznél a bétateszter gyerek mainja monk volt :DDD

solyomb: gz :)
ja? hogy én is ott vagyok a képen? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79114) Thrawn válasza solyomb (#79108) üzenetére


Thrawn
félisten

Na még 10 szint és beérjük az Empyriangaming-et :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79115) Gorneck válasza solyomb (#79111) üzenetére


Gorneck
titán

Battle.net WDs topik illetve van egy német streamer aki tegnap majd 7 óra után bejutott PTR-re...és próbálgatott 1-2 dolgot.

Nem nehéz észrevenni a hibákat gondokat az adott settel. Alkotni egy kört aminek a közepére kell még egy buff skill?

•(2) Set Bonus •Enemies hit by Wall of Death are afflicted by Necrosis becoming Slowed and taking 2500% weapon damage every second for 10 seconds
Alkotunk egy kört, de csak a ring sebez buffol. Ha nem ér hozzá senki, akkor nincs buff... :D Ez úgy volna oké, hogy aki körön belül reked...illetve ahogy olvason Bracer nélkül nem érdemes küzdeni vele...

•(4) Set Bonus •After applying Necrosis to an enemy, you take 50% reduced damage for 10 seconds
Nem látom, hogy aktív...nem lenne rossz illetve a fent írt dolog miatt ritkán aktív.

•(6) Set Bonus •Enemies afflicted by Necrosis take 800% increased damage from your primary skills, Acid Cloud, Firebats, Grasp of the Dead, Piranhas, Wall of Death, and Zombie Charger
Nem szorzatos, csak hozzáadódik...ez kevés...illetve mi a frászt kezdjünk megint ezzel...DOT alapú skilleket vettek bele...ami használható sebzésre igazán, nem elég kemény (acid, bat, maci), lassú. Én imádtam mindig is a macikat, könnyen manágelhetőek...főleg megfelelő setuppal...de mire odaérnek...megiszom a kvm... :D

(#79113) Edge: Még...de amint odaér mindneki félek elkopnak onnét a DPS karik...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#79116) Edge válasza Gorneck (#79115) üzenetére


Edge
veterán

végülis teljesen logikus hogy a dps karik nemtudnak leadni megfelelően dpst... agyrém

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79117) Gorneck válasza Edge (#79116) üzenetére


Gorneck
titán

Pl illen finomságok is kimaradtak, amik azé viccesek...

"Just did some testing with Spirit of Arachyr set. I can confirm that Grin Reaper does NOT work with this set, ((Side note Grin Reaper does work with Helltooth debuff)). 2p spider queen does not benefit from 6p buff or +skill damage/ss gem."

Ez ollan mintha a hydra nem kapna buffot semmiből csak procolná a setet.

Gorneck#1239

(#79119) Edge válasza Gorneck (#79117) üzenetére


Edge
veterán

remélem megy ezekről a bugreport... mire éles lesz tűnjön el a sok fasság, mondjuk 2.2 ptren is volt dögivel mire éles lett kb pont jó lett. most is ez lesz :fingerscrossed:

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79120) killerjohn


killerjohn
addikt

Be tudna valaki hívni egy PTR játékba? érhető okokból... érti...

a fentiekhez csak annyit: ez PTR, azért PTR mert teszt... érti...

(#79121) Edge


Edge
veterán

crusa zorallul néz ki az új setben+shield:

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79122) Rayner válasza Edge (#79121) üzenetére


Rayner
őstag

Cool, ezek szerint HC-ra simán beenged? :D
Amúgy tényleg nagyon el lett találva

(#79123) SQX_Barto válasza Edge (#79121) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem nez ki rosszul, de valahogy egy crusaderhez nem illenek szerintem ezek a koponyak...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#79124) JSaN válasza Edge (#79121) üzenetére


JSaN
addikt

Nice, nekem tetszik a doki Arachyr setje is nagyon, foleg a sok mozgo pengevel.
Meg ha en egyszer betudnak lepni ptr-re, :((( Nekem az ido naprol napra no, 1-7 ma meg mar 11 ora. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#79125) Mirman


Mirman
őstag

Legacy SOJ-on mennyi + discipline lehetett anno ? Ha 10 vagy több akkor DH-nál megszűnik a F+R páros és lehet Convention + SOJ + RORG triót használni mert vissza hozzák a disciplinet a Sojokra.

(#79126) Jazz


Jazz
veterán

Remek hogy minden vackot lehet gyűtjeni, eltenni, megőrizni....
Nagyon-nagyon remélem hogy az új patch mellé adnak új tárhelyeket, vagy ez a patch lesz a legnagyobb szivatás...

free your mind

(#79127) Bahama


Bahama
aktív tag

Szevasztok!

Esetleg arról van valami infó, hogy miből is hogyan esnek a cube craft anyagok?

Khanduran Rune
Caldeum Nightshade
Arreat War Tapestry
Corrupted Angel Flesh
Westmarch Holy Water

Azt gondolom hogy mindegyik 1-1 act, de én semmi infót nem találtam róla.
Csak most volt időm foglalkozni vele, szóval aki tudja az ne tartsa vissza. :D

Köszi

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#79128) Cadal válasza Bahama (#79127) üzenetére


Cadal
őstag

Bounty rewardos Horadric Cache-ből!! Itt egy video A srác itt beszél - beszél majd kinyit egy- két ládát és onnan esnek a cuccok!

[ Szerkesztve ]

(#79129) szmegma


szmegma
aktív tag

Most probaljatok belepni, engem T10re beengedett!

TV: JZ1000

(#79130) Jazz


Jazz
veterán

Az igen! Kínába ez így megy? "Buy extra stash tabs for Platinum."

Úgy látszik nem csak engem örjít meg a kicsi stash méret.
[link]

Pretty much everyone who plays Diablo 3 has been asking for more storage space since about June 2012, and the lack of stash space has only become more acute in recent months, with many more useful legendary and set items added to the game. Fans request more stash space in every conversation with the devs, and we always get refused with fairly weak arguments. Here’s what Josh Mosqueira said about it from a Q&A panel at Blizzcon 2014:

Q: This could be a controversial question. One problem people have in Diablo is character and stash space. Can we buy more inventory space or character space in Diablo 3?
Answer: Will we have a store to sell more stash space? Everyone wants that. Not specifically the store aspect, but we’re always discussing the issue of more space. And if we give you more you want more, and more and more and eventually all the internet is your items. We think about it and we want to address it, but nothing to say now.

That reply wasn’t exactly satisfying at the time, and it’s much less so now that Diablo 3 has launched in China, and there’s actual stash for cash in the game. It’s not just a metaphor; you can actually spend platinum (bought for money or found via playing) to add more storage space. No one cares about p2w. We wants s4c! And yet the devs refuse to sell it to us. Shut up and take our money.

The dreadful lack of storage space in RoS is only hammered home when you take a wider look. Quotes from the devs during the making of D3 don’t help. Here’s Jay Wilson in 2011, reminding us once again that things really do change during development:

The stash starts off small, but grows “ridiculously huge” over the course of the game, when gold is spent to enlarge it.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79131) Edge válasza szmegma (#79129) üzenetére


Edge
veterán

ejjjj pont most nincs kedvem de köszi :DDD
(melózom)

jazz: a kínai biorobotoknak jobban kell mint Neked ezt Blizz jobban tudja :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79132) nagat0r válasza szmegma (#79129) üzenetére


nagat0r
tag

T10-re nekem 21 óra várakozást ír, azt hiszem ezt inkább kihagyom.
Tegnap t8-ra írt 7,5 órát, ami nagyjából be is jött. Azt hiszem ma is azt csinálom hogy elindítom a játékot olyan nehézségen, hogy mire délután hazaérek, addigra kb. beléptessen.

(#79133) Jazz válasza Edge (#79131) üzenetére


Jazz
veterán

Az tuti.:)

Csak tényleg nem értem miért kínoz minket a blizz a stash limittel.:

Amikor volt AH, meg szabad kereskedelem, megértem: a piac pörgetése érdekében ne tárold a cuccot, hanem add el. Legyen forgalom...

De most?? Nincs AH, nincs kereskedelem. És venni se tudsz.
1.: megszűnt a ok, hogy kicsi legyen a stash
2.: mivel venni se tudsz, csak abból élsz amit te találsz, muszáj tárolnod
3.: Most jön még ez a cube dolog is, rakatszámra fogjuk eltenni a legeket, összetevőket. Jönnek új set-ek...

1-2-3-at összeadod, egyértelműen kell hogy következzen a limit eltörlése, vagy jócskán megnövelése. Rádadásul 6 cast van, és mindegyikből mennyi rakat build van. Arról nem is beszélve hogy mennyi egyedi build. Ha már egyszer megszenvedtél és kiütötted, hadd legyen meg a jogod hogy eltedd kopmromisszumok nélkül.

Pont az lenne a játék lényege hogy gyűjtögetsz, különböző variációkat összeraksz...vég nélkül lehetne sorolni.
És pont ezt akadályozzák meg, korlátozzák le.

free your mind

(#79134) Edge válasza Jazz (#79133) üzenetére


Edge
veterán

"3.: Most jön még ez a cube dolog is, rakatszámra fogjuk eltenni a legeket, összetevőket. Jönnek új set-ek..."

most igen, de patch után nem. Gondolj bele pont a cube lesz a megoldás a hely hiányra, a spec leg képesség miatt már nem kell eltenned/használnod az adott leget, beteheted a cube-ba a képességet.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79135) .OM. válasza Edge (#79134) üzenetére


.OM.
aktív tag

Így-így

Lehetne olyan, mint a GW2-ben.

Vannak alap ruhák és statok amit egy üres cuccra lehet forgatni.
Plusz vannak feloldható leg-ruhák (transmorg) és feloldható leg-képességek (cube) amiket utólag lehet hozzáadni.
Tehát csak egy ruha kell, és azt átalakítani ill tömni statokkal.

ex .Oldman.

(#79136) Jazz válasza Edge (#79134) üzenetére


Jazz
veterán

Nem nagyon volt időm még utána olvasni ennek a cube dolognak úgy mélyebben.
Tehát egyszer kiszívod a leg spec tulajdonságát, és onnantól kezdve az tárolódik a karidon, és akárhányszor bármelyik itembe beletöltheted?

Mondjuk ettől függetlenül az 1-2-es pont nem változik. Lesznek set-ek, variációk, jobb-nál jobb itemek (akár cube-olt), amiktől nyilván nem akar senki megválni.

free your mind

(#79137) nagat0r válasza Jazz (#79136) üzenetére


nagat0r
tag

Jelenleg úgy működik a cube, hogy amelyik leg-ről leszeded a spec tulajdonságot, az a tárgy megsemmisül, de a tulajdonságát onnantól bármikor kiválaszthatod.

(#79138) Jazz válasza nagat0r (#79137) üzenetére


Jazz
veterán

És miután kiválasztod a tulajdonságát, és ráteszed egy másik fegyverre, megsemmisül? Lehet halmozni a tulajdonságot? Pl. 5db furnance tulajdonsága, és azt 5 itemre rátehetem?
Vagy elég egyszer találni egy furnancet, és onnantól soha többet nem kell betörnöd.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#79139) Edge válasza Jazz (#79138) üzenetére


Edge
veterán

párszor már itt le lett írva, sőt patch notes is volt linkelve, a cube a legendek leg affixét passzív skillé alakítja ami az accountodra kerül, bármelyik kariddal kitudod majd választani, tehát nem az itemre teszed. és elég egyszer betörni a kockába a leget.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79140) Edge


Edge
veterán

pont aktuális:
Kanai's Cube in Action

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79141) .OM. válasza Edge (#79140) üzenetére


.OM.
aktív tag

Végre lesz értelme a materialoknak - ill. hiánycikk lesz lassan.

- lehet majd rare-ből leg-et gyártani
- lehet majd szet darabból random slot-ra konvertálni pl: Roland csizmából lesz Roland mellvért
- lvl req-t levenni bármiről - pl lvl1-től full jade szet
- GEM-eket transmutálni (diamondból ruby pl)

..plusz remélem lesz megint titkos recept, mint a Horadlic Cube-bal (nincs ilyen egyenlőre kihírdetve)

ex .Oldman.

(#79142) killerjohn


killerjohn
addikt

Valaki be tudna behívni egy PTR játékba? :U

(#79143) szmegma válasza killerjohn (#79142) üzenetére


szmegma
aktív tag

ha felveszel behivlak szmegma#2182

TV: JZ1000

(#79144) killerjohn válasza szmegma (#79143) üzenetére


killerjohn
addikt

kösz, de közben BEENGEDETT! (el se hiszem). Ha kidobna, akkor majd kereslek :R

(#79145) Mirman


Mirman
őstag

Normálon próbáljatok bejutni és ma már wizzel , dh-val és wd-vel is voltam bent . Kevesebb mint 5 perc alatt mindig bekerülök.

(#79146) Edge válasza Mirman (#79145) üzenetére


Edge
veterán

queu-ba is annyit írt vagy továbbra is órákat?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79147) Thrawn válasza Mirman (#79145) üzenetére


Thrawn
félisten

4h28m queue :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79148) szmegma


szmegma
aktív tag

6 ora PTR utan en is leirom szukszavuan a velemenyem:

►T10-re menni xp es gold kivetelevel felesleges, mert nem jobb se a lego drop, se a material drop.
►T7 szintje (4 db. / cache) a legoptimalisabb sztem, mivel vegig probaltam mindet. T6-on 3db. / cache
►25 HF amut gyartottam es lett egy 10/100 awerness passzivval es ugye mar alapbol soketes.
►A GR nyitasa nem tiszta szamomra. Az en karakteremmel 45-ot engedett nyitni. Gondoltam, hogy azert ennyi, mivel ez a jelenlegi solo rekordom. Viszont havernak, akinek nincs solo rekordja 37-et engedett nyitni. :F
►Termeszetesen szivfajdito fegyok estek, legdurvabb egy alapbol 3300 balefire caster...
►Vki emlitette multkor, hogy a SOJ disc rollal eshet. Konfirmalom, mert nekem esett egy osi 11 disc SOJ.
►A hely problema sztem is javul a kockaval. Mar most PTR-en a 15 full stashbol kettot kiuritettem. :C
►Nephalem rifteket ingyen, kulcs nelkul lehet nyitni. 100 keystone = 500K gold (800 millat kaptam ertuk).
►Bane of the Stricken gem nem esett GR-ben. :F
►Nephalem riftekben sarga progress gomboket dobnak az elitek, hasonloan a GR-ben levo lilakhoz.
►Lehet, hogy csak PTR-en van igy de a sarga es kek itemek nem esnek ugy.
►A kockazashoz a halal lehellete 4 recihez is kell (25-50 / porgetes) a 7-bol es nekem kb. csak 15K van, nagyon oda kell figyelni es felszedni mindet.

Kocka:
1, lego kepesseg kinyeres: 10/10
2, ertektelen lego forgatasa: 5/10 (otlet nagyon jo, de az uj alapanyagokbol sokat ker sztem egy porgetesre)
3, rare itembol lego krealasa: 8/10 (kicsit draga sztem, hogy erre pazaroljak)
4, set item porgetese azonos set masik darabjara: 10/10
5, item szintjenek eltorlese: 10/10
6, gem atalakitasa masikka: 9/10 (fingom sincs, hogy az osszetevoket hol lehet beszerezni)
7, 100 material atalakitasa 100 masikka: 10/10

Osszessegeben 8/10 a velemenyem a kockarol, ha nerfelnek mire elesbe kerul, akkor ez a szam csokken. :)

TV: JZ1000

(#79149) Mirman válasza Edge (#79146) üzenetére


Mirman
őstag

Nálam 5 óra 32 percet írt az előbb mégis bent voltam 5 perc mulva. :)

Meg van kavarodva az egész rendszer , összevissza ír mindent. Megcsináltam wizzel egy 55-ös GR-t , chat üzenetben 54-et írt , leaderboardson meg 56 van.

(#79150) Thrawn


Thrawn
félisten

Várakozáshoz: Stay awhile and listen :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.