Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79451) _ocsisajt válasza oxox (#79450) üzenetére


_ocsisajt
őstag

persze, mert megunom es torlom... most azt jatszom perpill... utobbi 1 heten kezdtem es toroltem vagy 5-6 karit is (jameg egyszer meghaltam, mert elkezdtem csetelni es nem figyeltem oda :DDD)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79452) Rayner válasza oxox (#79450) üzenetére


Rayner
őstag

igen, de akinek mar mindene most anci meg fullos annak marad a legendary bontás meg a mati/gem átalakítás... CUBE-ot 100%-ig sztem leginkább egy szezonos tudja kihasználni, hogy minél gyorsabban GR50+ legyen a nulláról. NS-ben meg arra kell hogy GR-57-ről uppold magad GR62-re (ehhez persze több erőforrás kell)

(#79453) oxox válasza Rayner (#79452) üzenetére


oxox
addikt

HC-n azert nem ilyen egyszeru...igaz minden kasztot jatszok (es majd mindnel van gr40+ -os karakterem, de egyik sem highend...igy lvl715 kornyeken....mikor mar-mar ott lennek, akkor vagy "torlom" a karaktert (jo szoveg :B :B :B ) vagy a rendszer, vagy a netszolgaltato dont ugy, hogy torlom....

nekem a cube pont jo lesz, hogy kicsit megint ne csak a koroket rojam...kicsit egyhangu...kene egy krider (mar egy nem acinak is orulnek, vagy egy sweepes buzogany...nem ancinak is orulnek....kukrit kaptam egy jo szart, ugyhogy az miatt nem sirok (vegre esett egy !!!) ....a masodik varazslom (aki gyakorlatilag elso a tal miatt) ket hetente "torlom"....nem fekszik a stilus, bar tetszik....hazudtam a monkot mostanaban hanyagolom...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79454) _ocsisajt válasza oxox (#79453) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ezt a lejarato idezojeles dumat kurva gyorsan fejezd be legyszives, IGEN B+ TORLOM, nem meghalok vele, ha meghalnek vele, akkor azt irom, nem idezojelezek... kerdeztek klanban is, hogy hova tunogetnek a karik, meghaltam, mert este meg latott, de reggel mar nem? es ott is baszki el kell magyarazni, hogy ha meghalnek vele, akkor latnad a lootok kozott... de mindegy... a lenyeg, hogy legyszike... koszike :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79455) Elemental válasza _ocsisajt (#79454) üzenetére


Elemental
addikt

Én is szoktam törölni karit, ha megunom, bár jobb szeretek vele beállni a tömegbe, és kinyíratni.
Szintén hc szezon.
Szerk. Ezt olyan embereknek magyarázhatod, akik érzelmileg kötődnek a karijukhoz :D

[ Szerkesztve ]

(#79456) birorichard


birorichard
őstag

Itt már mindenki a PTR-t tolja? :Y

(#79457) TeeBee73 válasza birorichard (#79456) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én spec. most a sör+lángost tolom a strandon IRL. Ez se rossz. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#79458) dante3 válasza TeeBee73 (#79457) üzenetére


dante3
addikt

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#79459) TeeBee73 válasza dante3 (#79458) üzenetére


TeeBee73
addikt

A lángost itthon sütöttem, csak 10 percet kell a strandig gyalogolnom. A dobozos Tuborg telitalálat, azt vettem. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#79460) nagybá válasza TeeBee73 (#79459) üzenetére


nagybá
senior tag

Basszus, kellene egy lángos topikot is nyitni. Te mennyi krumplival csinálod? Tegnap én is ettem és marha jó volt!

(#79461) TeeBee73 válasza nagybá (#79460) üzenetére


TeeBee73
addikt

1:3 (liszt:krumpli) ééééés mustármag!
....Ja, nem.
Na, de ne offoljuk szét a topicot. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#79462) Norbee87 válasza TeeBee73 (#79461) üzenetére


Norbee87
tag

:C :C :C

(#79463) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Hali!

Kicsit oda voltam nyaralni francia földön, valami változás azóta? Patch időpont van már mikor jön?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79464) Pöttön válasza Sárpac (#79463) üzenetére


Pöttön
őstag

Az engem is érdekelne. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#79465) Thrawn válasza Sárpac (#79463) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi infó még, biztos ők is nyaralnak, szóval Soon™ :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#79466) Edge válasza Gorneck (#79417) üzenetére


Edge
veterán

PTR-en S4-ben archonset + archon öv jelenleg gr67-nél tartanak és úgy hogy bugos a set negatív értelemben(archonstack resetelődik random), első top5 wiz mind ilyen, archon set6db+chantodoset+archon öv+bane of the stricken leg gem.
Sztem az a gem nerfelve lesz, nagyon durván skálázódik az archon settel.

S4 az archon öv és a gem is... de ettől még maradok nsbe elleszek én a Tal settel továbbra is esetleg vyrasha módon, abba úgyse fér bele az archon öv és ptr-en már gr65öt is lehozták vele... igaz delrashával még többet és egyébként annak ellenére hogy nagy archon fan voltam régen, a delrasha jobban tetszik. Nekem amúgy 2.3-ban a gr60 lesz majd a cél soloban :) azzal már elégedett leszek.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79467) Gorneck válasza Edge (#79466) üzenetére


Gorneck
titán

WD is jól zakatol...bár én jobb örülnék az újdonssággal tenné...

Az öv miatt...nem kis felháborodás volt ebből is a WD fórumon... :D Csak így odapakolgatták a WDs cuccokat a többi kasztéhoz...vicces volt, de komolyan... :D
Ennyire nem tudni mit kezdeni egy kaszttal...

Gorneck#1239

(#79468) diegho válasza Edge (#79466) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem most 50 volt a célom, 51-en járok anci fegyver nélkül, 53-at is simán végigtolom, de nem időben, következőben nekem is 60 lesz a célom. Ofc. barbival.

(#79469) oxox válasza _ocsisajt (#79454) üzenetére


oxox
addikt

relax van :B ...ebben mi a lejaratas?
nekem es itt mindenkinek aztan hulla mindegy, hogy torlod, vagy meghalsz vele, vagy falhoz csapod amonitort...a torlest azert nem ertem, mert aztan 3nap mulva ujra felhuzatsz egy karaktert (ugyanazt a kasztot sokszor, es boven van slot-od...de akkor nem csak en nem ertelek, ha masnak is kell magyarazkodnod). Te dolgod, nem nekem kell szintezni....szoval nyugi :DDD

de azert lopom a toroltem a karaktert kifejezest :R (idezojel nelkul ha az zavar :B )

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79470) shotika


shotika
őstag

DH szakik, ez jó cucc?

Barbárral dobta...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#79471) Gyick válasza shotika (#79470) üzenetére


Gyick
őstag

az,ne zuzd be

[ Szerkesztve ]

(#79472) tibee77


tibee77
őstag

Csinältam egy stun crusa-t, mert ugy erzem, hogy wd-vel nem tudom teljesen megtartani a boss-t gr vegen.Idäig 58 volt a legnagyobb gr amit mentem vele es sikerült a bosst megfogni.Valakinek van kedve menni pär 60+os gr-t?Mellem jöhetne egy support wd (kutyäk nelkül) akinek a skilljei csak a csapatot buffolnäk.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#79473) Sárpac válasza tibee77 (#79472) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tudok vinni egy 60+-os dht ha kell!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#79474) Edge válasza Gorneck (#79467) üzenetére


Edge
veterán

ez a vid alapján baromira nem tetszik az új archon set ez gyakorlatilag melee set lett... pukkogtatni ezerrel a földöt csapkodni stb. ez fos :(

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79475) Gorneck válasza Edge (#79474) üzenetére


Gorneck
titán

A két buffot vhogy fenn kell tartani... :) A hybrid is illen...agyatlan kicsit...

Gorneck#1239

(#79476) _ocsisajt válasza oxox (#79469) üzenetére


_ocsisajt
őstag

volt olyan nemreg, hogy friss karival bemakoltam nem csak a full akkan szettet, de jott melle a durrogos pajzs meg fegyo is... rajottem, hogy ez nekem mar nem fexik, delete... aztan huzattam uj karit, aztan meguntam.... aztan ki akartam probalni ujra sadert csak sildbessel... osszemakoltam hozza hamar mindent, aztan rajottem, hogy ultragay... toroltem... ez van... ugy latszik kiegtem :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79477) oxox válasza _ocsisajt (#79476) üzenetére


oxox
addikt

:) latod mit tesz veled a szezon.....mostmar fejezd abba! jaja szoktam latni, hogy jonnek-mennek a karaktereid.

en csak gyujtogetek szepen komotosan (bar a wizz-t kethetente kidoglesztem...most is gyulik mar a set kadalatol...mert gyakorlatilag csak fegyo kene mar mindenhez, de az meg draga a ribancnal)..legutobb is 3perc alatt ment mar vele a 30+ -os grift...aztan ugy megdoglott 1sec alatt az egyikben, hogy kb csak neztem, hogy ez mi volt...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79478) Edge válasza _ocsisajt (#79476) üzenetére


Edge
veterán

nálam is vmi hasonló van, bár sc, megtartottam 4db wizardot main karinak, többi kasztot/karit töröltem és csináltam a többi slotra muleokat, fullwizard accom :DDD

gorni: igen az is ilyen, igazából az a bajom, hogy a legcoolabb archon skill a bazinagy lézernyaláb gyenge, pedig vanillába mien penge volt... és hát az a kedvenc skillem archonban nem pedig a durrogtató bablevesbetyár skillek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79479) dante3 válasza Edge (#79478) üzenetére


dante3
addikt

Mester, ránéznél a karimra? Egyelőre csak ezek a cuccaim vannak, a problémám, hogy t4-nél feljebb nem bírok menni, folyton térdelek, egyedül a meteor sebez normálisan! Blizzard csak 3-4M-okat, nem tudok vele haladni GR-ben is 25 körül a vége, de az már nagyon necces! Skillekel lenne a gond? :(
wiz

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#79480) diegho válasza dante3 (#79479) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha megvan a 6 Tal darab, akkor kezdj el kérdezgetni, addig kb felesleges bármilyen build-ről beszélni, de pl a skilleknél Blizzard frozen solid kell, meteor fullos szett mellett nem kell, helyette sokkal jobb a blackhole mondjuk spellsteal rúnával. Ha az a bajod, hogy sokat halsz miért nincs egy energy armor bent? Igazából tök értelmetlen ez, amit most látni, a passzívokat teljesen nem értem, az enforce gem örök rejtély számomra, hol van a bane of the trapped? Az a bracer no comment, reapers wraps ezerszer többet ér és "ingyen" van, de mondom igazából ez így egy nagy semmi. Azt sem értem, hogy amíg nincs meg a full Tal, addig miért ilyen szutyok legeket használsz aughild, blackthorne, stb ingyen craftolhato szettek helyett?

(#79481) dante3 válasza diegho (#79480) üzenetére


dante3
addikt

Persze vágom, hogy kell a fullos set, amit volt a ládában, abból dobáltam ezt össze! A skilleket folyamatosan variálom, nem találtam meg a legjobban sebző, haladós formációt! Ez a skill összeállítás csak másolt Edge-től, de nekem is feltűnt, hogy a set nélkül nem működik! Ezért is kérdeztem rá, hogy ehhez a a gearhez miket használjak! Köszi a segítséget, megpróbálok craftolni amiket írtál, oszt meglátjuk a másik skillekkel, hogyan működik a dolog! :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#79482) Gyick válasza dante3 (#79479) üzenetére


Gyick
őstag

az a nilfur nagyon el lett ba..va

(#79483) dante3 válasza Gyick (#79482) üzenetére


dante3
addikt

Ez van, ha hozzá nem értő tekergeti :), amúgy az egész el van baxva, ahogy elnézem a reakciókat...

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#79484) diegho válasza dante3 (#79483) üzenetére


diegho
nagyúr

Annyira nincs mint múltkor a 2-300 paragonos wiz a klánból, aki simán tolta full firebird-ben blizzard frozen solid + frost hydra-val és persze jelentkezett, hogy ő jön GR40+ra.

(#79485) Edge válasza dante3 (#79479) üzenetére


Edge
veterán

Az a build amit rólam másoltál csak high grben partiban működik két tank mellett... és csak olyan gearben amit a wizemen láthatsz.

Hát hamár 2es tal megvan akkor meteor hullás már van, nilfur meg erősíti, bár csodát ne várj azért kell a 6os set bónusz hogy igazán ütős legyen.
Próbálj egy ilyen buildet:
Build
Esetleg teleport calamity - illusionist passzív páros helyett blackhole spellsteal-evocation passzív páros, kinek mi fekszik jobban.
Gemek: trapped,powerfull,toxin.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79486) Rayner


Rayner
őstag

azért ez sokat sejtet:

Paragon Levels 2001- 10000 Experience
We have made a sheet of paragon Levels 2001 - 10000 required experience per level.

(#79487) Gyick válasza dante3 (#79483) üzenetére


Gyick
őstag

szerintem menj public t6-on a többiek után azt szedd a lootot,meg kadalazd ki a maradék tal-t.én ezt csinálnám legalább is.Meg még annyit hogy beraknám valamelyik meteort is a buildbe.

(#79488) dobolan válasza Edge (#79474) üzenetére


dobolan
senior tag

Nerf:

Vyr's Amazing Arcana

4 pieces: Archon stacks also increase your Attack Speed, Armor and Resistances by 1%. (reworked from starting with 50 Archon stacks)

Nekem a kanai's delrasha set nagyon bejön, és erős is, meg nem az van, hogy kulcsfegyó vagy akármit kell hozzá szerezned, sok életképes build van rá.

[ Szerkesztve ]

(#79489) Gorneck


Gorneck
titán

Nagy köszönet a bűdös nagy semmiért...kíváncsi vok mit segít ez a sok semmi a WDn PTR-en...

Gorneck#1239

(#79490) mikromanus


mikromanus
veterán

Datamined:
"•Relentless Skills cost 50% less Fury (down from 75%). Life per Fury Spent is now doubled. (new)"

ööö.. Akkor most kinyírják ezt a skillt is? Eddig 75% furycsökkentés é s50% dam csökkentés volt 35% life alatt. Még ha fix fury csökkentés is lesz és nem alacsony életen kapcsol akkor is kinyírja a csacska shi-mizu kombómat. Akkor úgy tűnik ha ezzel akarok szórakozni, akkor "hamarba" le kell nyomnom azt a pár kört/órát, mert újabb "fun" build kerül a kukába...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#79491) Rayner válasza Gorneck (#79489) üzenetére


Rayner
őstag

Miről beszélsz?!
megoldották a dolgot:

Confidence Ritual: You deal 25% additional damage to enemies within 20 yards. (new passive)
Description: Take your enemies into your confidence. Bring them close, so that they may share the fruits of your efforts.
:C

vagy ez?
Big Bad Voodoo
Ghost Trance : Now also reduces all damage taken by 20%. (new)

Meele lesz a WDből :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#79492) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok,az lenne a kérdésem a Diablo 3-ban hol találhatók a legjobb cuccok?

(#79493) Rayner válasza RAVEN59 (#79492) üzenetére


Rayner
őstag

ingame meg kell ölni egy mobot és az vagy dob vagy nem és ezt addig kell csinálni amíg ki nem esik a legjobb

(#79494) oxox válasza Rayner (#79493) üzenetére


oxox
addikt

avagy szet kell torni a szettorheto palyaelemeket (hordo, fu-fa-virag), ki kell nyitni a ladakat, stb...de GRIFT 80 felett is jo cuccok esnek.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#79495) Gyick válasza RAVEN59 (#79492) üzenetére


Gyick
őstag

Az armory-ban :DDD :DD :D Csak nem az enyémben :)

[ Szerkesztve ]

(#79496) diegho válasza Rayner (#79493) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezen majdnem hangosan felröhögtem melóhelyemen :C

(#79497) Gorneck válasza Rayner (#79491) üzenetére


Gorneck
titán

Aham...jeah...csak épp a DMG nincs meg... :D Illetve mivel is fogunk sebezni? A DOT alapú 6-8 seces xarjainkkal? Vagy a 30%os kutyikkal?

Ennek a pecsnek két értelmesnek mondható változtatása van a passzív mellett:
- Coils of the First Spider: While channeling Firebats, you take 30% reduced damage (new) and gain [VALUE] Life per Hit.

- Jeram's Bracers (Bracers): Wall of Death can be cast up to three times (up from twice) within 2 seconds before the cooldown begins.

A spender skilljeink továbbra is xarok, míg egy KöpiWD kb 10-szer annyi DMG-et ad le, ahogy egy DH vagy Wiz is, mint a két szett...még a buff után is messze el fog maradni...ha nem szorzatos a buff...a 2p a 6p-nek eddig semmi köze se volt buff szinten...kb a WD az egyetlen, ahol nem szorzós a setek sebzése...

Gorneck#1239

(#79498) Edge válasza dobolan (#79488) üzenetére


Edge
veterán

jaja vyrasha sztem ezzel a húzással = kuka

ugye a 4es set bóón 50 stack start miatt volt eddig jó mert a felbuffolt 4es tal stackhez hozzá adódott pár secig, de így nagy fos. Ellenben a full archon set így jobb, de nem a legjobb. Én is maradok 2.3-ban delrasha nekem is tetszik baromi erős és változatos skillekkel lehet használni és a fegyver se kötött így van.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#79499) _ocsisajt válasza Edge (#79498) üzenetére


_ocsisajt
őstag

jajdemurvajo, hogy kb az uj vyr miatt huzattam wizzyt... comeooon :((( (nem kellett volna patchnel szarozni a karihuzassal, mar felre is raktam a pieceket)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#79500) TBT


TBT
addikt

Van valami módja a gyorsabb szintezésnek?
Szezonos karaktert húznék (0-ról 70-re), de fájdalmasan lassan megy egyedül...
DH lenne, mert ő a kedvencem a kezdetek óta. Az első kettő szezont kihagytam, most csatlakoznék, csak furcsa, hogy a teljesen táp karaktereim után ilyen gyönge az új karakter (lévén 4-es szintű). :D
Meg kell szokni, de jobban örülnék neki, ha picit gyorsabban tudnék haladni LVL szintjén.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.