Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) Dadan01 válasza J0shu4M1ll3r (#80500) üzenetére


Dadan01
senior tag

S mekkora a peccs?

(#80502) szmegma válasza Dadan01 (#80501) üzenetére


szmegma
aktív tag

A launcher 495 MB-ot irt ki, hogy letoltes...

TV: JZ1000

(#80503) Gyuri27 válasza czpitti (#80499) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te egy elmebeteg vagy pitti! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#80504) vhunor


vhunor
őstag

Rare cucc upgrade-jét miért nem engedi, ha megvan minden mati?

(#80505) prokxy


prokxy
veterán

Vmi linket, táblázatot tudtok küldeni, ahol a GR-Blood Shard megoszlás megnézhető?
T10-en mennyit ad?
Ma ki kell Kadalázzam, üssem a Barbimnak az új Bracert és Shoulderst, várós már a HotA build, nem jó ez a pörgőforgó majomság! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80506) T. M. válasza prokxy (#80505) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ha nekem is csak annyi cuccot kéne begyűjtenem... :D

(#80507) prokxy válasza T. M. (#80506) üzenetére


prokxy
veterán

Új Crusa buildre hajtasz? :P
Fegyó, pajzs és a 6-os set kell hozzá, azt hittem, h majd vmi fegyóra vagy meglévő setre fog épülni... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80508) T. M. válasza prokxy (#80507) üzenetére


T. M.
aktív tag

Kell ahhoz minden. Megyek is majd szezonba, mert hót mindegy hol folytatom a gyűjtögető életmódot majd...

[ Szerkesztve ]

(#80509) prokxy válasza T. M. (#80508) üzenetére


prokxy
veterán

Engem egyelőre szezonban a portrék és a kutya érdekel. Aztán majd meglátom, hogy ki tolja, mert a S3-ból kiindulva a barátaim 80%-a fogja kb, Téged is beleértve! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80510) diegho válasza prokxy (#80505) üzenetére


diegho
nagyúr

Én majd 6 körül érek haza, de még ma megpróbálom kifarmolni ezeket és talán a kocka is bevetésre kerül.

Shard különbség engem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#80511) CactuS válasza prokxy (#80509) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

S4 csak pénteken 17:00kor indul, ügye?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80512) prokxy válasza diegho (#80510) üzenetére


prokxy
veterán

Ha vagy, írj rám és mehetünk 1ütt!
Tegnap este full sharddal hagytam abba, reggel meló előtt belogolás, gyors kadala és a Seismic Slam-es bracert ki is dobta elég jó rollokkal.
5 körül kezdem el tolni, gyors kocka keresés, mati gyűjtés, bele a Furnace, Yan gatya és a CoE vagy a Royal és még Waste-ezek egyelőre.
56-on 6xx BS-t dobott, azt tudom. 50-et megyünk párat, csak beadja már ezt a 2 cuccot, aztán irány HOTA! :D

#80511) CactuS: igen

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80513) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Valaki megtudná írni a cain cube 7 receptjének a képességeit?

(#80514) Huha81


Huha81
tag

Sziasztok,

a kockában pörgetett set tárgy tényleg nem lehet ancient? Pörgettem egybe vagy 20-at, de ezt még nem tekinteném valós tesztnek :)

(#80515) diegho válasza Huha81 (#80514) üzenetére


diegho
nagyúr

Resulting item cannot be ancient. Felirat ott volt ptren, gondolom most is ott van.

[ Szerkesztve ]

(#80516) Huha81 válasza diegho (#80515) üzenetére


Huha81
tag

Köszi. Csak az elején, amikor próbálgattam a PTR-t, akkor még nem volt ott. Ezek szerint, lássuk be valahol logikusan is, a blizz úgy gondolta, hogy ne gyártson az ember magának ősi tárgyat

(#80517) Joezyka


Joezyka
senior tag

felnézek a fórumra, hogy mizu a 2.3-al, de arra nem számítottam, hogy emberek hajnali 3-4kor fent vannak és tolják ezerrel :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80518) diegho válasza Huha81 (#80516) üzenetére


diegho
nagyúr

Most is gyárthatsz.

(#80519) Huha81 válasza Joezyka (#80517) üzenetére


Huha81
tag

Szerezz be egy 2 éves gyerkőcöt, aki fél 5-kor találja ki, hogy szomjas :D

(#80520) szmegma válasza Huha81 (#80519) üzenetére


szmegma
aktív tag

Hallottam olyat, hogy vki infuziot kotottetett be a gyerekenek, hogy a jatekban ne zavarhassa meg holmi nyafogas.

TV: JZ1000

(#80521) Huha81 válasza szmegma (#80520) üzenetére


Huha81
tag

Azért az kemény. Nálunk csak az ébresztőóra szerepét játssza. Egy kis hajnali játékhoz ideális :)

(#80522) Imilenni válasza oxox (#80498) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajnos így sem működik! :(

Press "F" to pay respects.

(#80523) prokxy válasza diegho (#80510) üzenetére


prokxy
veterán

A csajszi keresztbeszervezte a délutánom, szóval csak este leszek... :O

Most mi ez a reforge dolog körüli móka? Ne lehet anci a cucc vagy mi, ha újratekerem? :U Nemá'!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80524) diegho válasza prokxy (#80523) üzenetére


diegho
nagyúr

De lehet. Set is lehet, de a setből másik setnél nem lehet, ahogy ptren.

(#80525) davidsz


davidsz
őstag

Ezt a kockát honnan lehet szerválni, elővarázsolni?
Annyira nem követtem a dolgokat mostanában...

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#80526) prokxy válasza diegho (#80524) üzenetére


prokxy
veterán

Megkavarodtam. :B Akkor hiába van nekem sima BK fegyó, mindkettőből 2-2db, fölösleges reforge-olnom, mert nem lehet ancient?

Másik, ha van IK Gloves-om, akkor abból sem lehet anci Gloves? Vagy IK gatyóól sem anci Gloves?

PTR-en nem volt időm ezt kipróbálni (pontosabban matot farmolni)

(#80525) davidsz: diablofans.com
Ha nem megy az angol, akkor diablo3.hu vagy diablohungary.hu

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80527) Cadal válasza davidsz (#80525) üzenetére


Cadal
őstag

Akkor a téma összefoglaló elején levő pár linket nézegesd meg, ott van elvileg minden. Többek közt a Kanai Cube is.

Sziasztok!

Páran jelezték itt a topikban, hogy indulnának Season 4-ben és PH-s játékosokat keresnek csapattársaknak. Ha van rá igény, akkor a téma összefoglalóba egy helyre tudom gyűjteni azoknak a játékosoknak a battle tagjét, akik társakat keresnek S4-re. Ha gondoljátok írjatok és összegyűjtöm mert hamarosan nagyon fog pörögni a topik és elvész a sok hsz-közt a keresés/kérés.

[ Szerkesztve ]

(#80528) Rayner válasza prokxy (#80526) üzenetére


Rayner
őstag

Első körben bármilyen setet pörgethettél, aztán jött egy patch és csak a 3+ darabos seteket lehetett és ekkor még volt lehetőség ancira is. aztán jött egy 3. patch ami nem volt dokumentálva és abban csempészték bele, hogy már nem lehet anci a pörgetett set item

[ Szerkesztve ]

(#80529) vhunor


vhunor
őstag

Hát egyelőre nem értem, a sárga (rare) cuccot miért nem tudom transzmutálni. Berakom a motyót, van elég matim is hozzá amit a recept kér, és kiírja, hogy transmute failed. Segítőkész hibaüzenet.

(#80530) Rayner válasza vhunor (#80529) üzenetére


Rayner
őstag

csak annyi és olyan matit tegyél bele ami a követelmény, meg ha jól emlékszem akkor kraftolt itemet nem lehet

(#80531) Ellia válasza Cadal (#80527) üzenetére


Ellia
addikt

Én támogatnám, bn felhasználóm az aláírásomban.

[ Szerkesztve ]

(#80532) Pöttön válasza davidsz (#80525) üzenetére


Pöttön
őstag

Röviden tömören:
SPOILER
Az új területet nyomd ki, nyírj ki mindent és megfogod találni! ;)
SPOILER VÉGE

Én alíg bírtam már várni hajnal 3 kor ahogy lejött a patch nyomtam egy 1,5 órát. :DDD
Nagyon tetszik a patch eddig, sokat javítottak a játékon a srácok szerintem, az új terület is baromi hangulatos lett, 1 az 1ben a Dio 2-re emlékeztet. :C
Az új Shenlong BRUTÁLIS lett! :Y

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80533) Edge válasza vhunor (#80529) üzenetére


Edge
veterán

a matit is bele kell tenned (!)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80534) jookomak


jookomak
őstag

Tényleg király a cube, eddig 40 alatt voltam a barbárral, most 10 perc alatt ment le a 43. :Y

(#80535) _ocsisajt válasza Cadal (#80527) üzenetére


_ocsisajt
őstag

van ertelme jelezni az igenyemet ha csak HC-zok?

Itt mindenki csak escét nyom kb. :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#80536) diegho válasza prokxy (#80526) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehet, de kesztyűből nem lehet anci sisak.

(#80537) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Játszik itt valaki 2 magos procin? Elég lehet a játékhoz?:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#80538) CsonkaImo válasza Scholes9 (#80537) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én úgy tudom 1 mag/szál támogatású a játék, így inkább az órajel számít.

(#80539) DonMedve válasza Scholes9 (#80537) üzenetére


DonMedve
addikt

Elég! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#80540) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ööö kicsit megkavarodtam a sok olvasásban. Most akkor reroll után lehet ancient egy set item vagy sem? Már olvastam mind a két változatot a cube-os cikkeknél.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80541) Scholes9 válasza CsonkaImo (#80538) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+DonMedve: Köszönöm a választ:)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#80542) frame>24


frame>24
addikt

Az új területen lévő Yeti tetemekből elég erős a drop, és sok is van belőlük.
Kíváncsi leszek mikor jönnek a loot run videók, hasonló nerf lehet majd, mint az Act 2 sewersnél x patch-el ezelőtt.

szerk: a leg power extraháláshoz való összetevőkre mi a legnépszerűbb farm, split bounty?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#80543) T. M. válasza CactuS (#80540) üzenetére


T. M.
aktív tag

Hát én úgy értelmeztem, hogy kesztyűből lehet anci kesztyű, de mondjuk kesztyűből nem lehet anci sisak. Vagy üljek le, egyes :B

(#80544) Mirman válasza T. M. (#80543) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem minden item marad az ami volt. Ancit rollolsz ujra akkor anci marad , simat akkor sima.

(#80545) Dadan01 válasza Mirman (#80544) üzenetére


Dadan01
senior tag

A kicsit sem lenne OP mi? Na pont ezért nem így van. A drága 5x5 bounty itemes reroll az ugyanúgy kb 10%ban lesz ancient, mint a normál dropok bárhol. A set csere-bere recepttel nem lehet ancientet csinálni, csak simát.

(#80546) Edge


Edge
veterán

.... jó ez a patch a kocka fasza csakhogy a wizard alig profitál belőle ok hogy delrasha jobb lett de nem elég jó és sztem szarabb lett mint ptr utolsó patchében. LB-t is meg lehet nézni:

barb 68
monk 67
wd 67
crus 65

dh és wiz patch előtti(!) eredménye a legmagasabb ami 63 és 62... lol... 2.3-as eredmény 62 és 61 eddig... dugják fel a rohadt balanszukat megint...

nekem 56-ot sikerült lehozni de az lófasz sztem... mivel az csak +1 az előző patchez képest nekem és nem szarral gurigázik a karim...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80547) vhunor válasza Edge (#80533) üzenetére


vhunor
őstag

...

(#80548) vhunor válasza Edge (#80546) üzenetére


vhunor
őstag

Én 52-t lehoztam gond nélkül 2.2-ben (és a tiédnél jóval gyengébb cuccokkal), és legalább 4-6 szintet vártam pluszban a furnace + nilfur + f/r hozzáadásától. Ezek szerint ez nem így lesz :).

(#80549) oxox


oxox
addikt

mai HC tapasztalat az uj patch-el

-wizz...gr43 siman lement (10perc alatt crit nelkul), eddigi rekord gr40 volt...lvl56-ra dobott ladderen ;)
beraktam furnace-t, meteor csukat, es royal ringet

-barb...gr45 meg simabban (43 korul csinaltam eddig vele), furnace, 20% dmg during moving nadrag, royal

-dh...itt nem ereztem nagy kulonbseget...sajna krider kene a latvanyos fejlodeshez

-wd...nem tetszik, hogy korlatoztak a kopkodo vackaim szamat...erre van valakinek valami megoldasa?

-cruss...t8 siman megy vele (de gr40 kompatibilis volt eddig is...nem sokat foglalkoztam vele)

vicces ez a cube es azt hiszem durvan atalakitja a jatekot.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80550) Rayner válasza vhunor (#80548) üzenetére


Rayner
őstag

Furnace szvsz sztem kihagyható a buildből. Ahogy néztem PTR-en most már nem volt akkora haszna mivel növelték a trash szerepét és kevesebb elit is volt, ráadásul a RG hp-ja durván nerfelve lett, így sztem inkább a gyorsabb trashkill az ami számít ott pedig a furnace haszontalan. van jó pár leg affix ami gyorsabban darálja a trasht, szóval ott is érdemes még próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.