Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) dgabor80 válasza dgabor80 (#80435) üzenetére


dgabor80
tag

Sziasztok!

Légyszi valaki félisten válaszoljon! :R

Eddig azt kaptam pl barbárra, hogy hellfire amulett, convention of elements ring and royal grandeur ring...

ez így jó lehet? ...a wastes és immortal set kombo-nál jobbat egynlőre nem tudtam kitalálni
...de egy borzalmasan rossz immortal breaker esett csak...és SEMMI más használható.. :((

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#80452) Gorneck válasza JSaN (#80449) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem fullon, de míg nem mész magas GRbe nem lesz baj... :D :DDD :W

Gorneck#1239

(#80453) solyomb válasza Gorneck (#80452) üzenetére


solyomb
tag

Nezd a jo oldalat... Igy legalabb lesz idonk speedfarmolni a kov patchbe "rendberakott" setet:D

[ Szerkesztve ]

(#80454) Edge válasza CactuS (#80447) üzenetére


Edge
veterán

np, furnace helyett shard of hate is lehet, nagyon jól proccol akkora attack speed mellett amekkorára a set képes.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80455) Sárpac válasza MegalodonS (#80448) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Engem nem izgat csak S4, normált már nem játszom jó ideje, ráadásul most sokkal több újdonság lesz S4-be, pl. monkot nem is érdemes simában indítani. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80456) Gorneck válasza solyomb (#80453) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Csiiiirkkkkkeeeeee... :D

Gorneck#1239

(#80457) Gorneck válasza Sárpac (#80455) üzenetére


Gorneck
titán

Mire gondolsz? Kutyára? A cosmetic xarokra? Rewardokra? Mert más nincs...a Monk az egyetlen ami kap egy fegyót (de az se nagy durr)...én meg WDzni szeretnék...de az a Mojo kb viccnek is rossz.
Szóval miről is van szó? Lemaradtam a tengernyi tartalmat tartalmazó postról? Vagy az a tartalom, hogy nulláról kezdeni csudijó?

Gorneck#1239

(#80458) shotika válasza Gorneck (#80457) üzenetére


shotika
őstag

És az új barb fegyo?

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80459) Mirman válasza Gorneck (#80457) üzenetére


Mirman
őstag

Hát azert a Monk fegyo plusz új gem es set seasonban GR69+on állt. Ezt nem neveznem semminek . :D

(#80460) Gorneck válasza Mirman (#80459) üzenetére


Gorneck
titán

Pont mint nonba...Shenggel. :) A set nem sezlony only...

(#80458) shotika: Kb mint elsődleges skill hahotáznak a Barbik...szted?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#80461) Kódos


Kódos
aktív tag

Üdv mindenkinek!
A sokak által keresett HUD modról készítettem egy videót elég amatőr szinten de ezt nézzétek el nekem csak gondoltam megosztom veletek is, illetve a félre beszéd is néha észrevehető ezt a fáradságra fognám.Ha tetszik a videó akkor nyugodtan dobjatok egy like-ot köszönöm.
Ez a program legális így szerintem a topicban is megfér de ha valami gond van akkor off topic.

--

Kiszedtem a linket.

[ Módosította: proci985 ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80462) Pöttön válasza MegalodonS (#80448) üzenetére


Pöttön
őstag

Vajon a konzolosok is akkor kapják meg? :B

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80463) Gorneck válasza Kódos (#80461) üzenetére


Gorneck
titán

"Ez a program legális" - igazoló link? Nem hinném legál lenne, ha meg cheatelsz ne rakd publikká.

Gorneck#1239

(#80464) Kódos válasza Gorneck (#80463) üzenetére


Kódos
aktív tag

A fórumon kivan írva a fejlesztő neve,elvileg a tartózkodási helye illetve az is hogy teljesen ban mentes nem számít csalásnak de ez csak azt érdekli aki kételkedik benne,nézd meg a videót semmi csalás sincs benne csak ki írja a dolgokat anélkül hogy megmozdítanád az egeret.Talán a map de az sem mert elvileg a map már a kulcs berakása utána le van generálva :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80465) Gorneck válasza Kódos (#80464) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh tényleg...az a progi ami megmutatja merre menjél mi hol van mi vár rád, hogy adott időre be tudd végezni a GR-t az valóban nem csalás... :U :O

Ha Blizz oldalán ki lesz írva majd akkor...egyébként a fejlesztővel párszor már sikerült TSen beszélnem, de akkor még igen csak gyerekcipőbe járt a progija...

Szóval hagyjuk azt a dumát, hogy mi van kiírva...ez egy cheat progi semmi többi. Sokan használják a fórumról, biztos sokan örülnek ennek a kis vidinek...én pl kevésbé...jobb szeretem a tiszta eredményeket...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#80466) Thrawn válasza Kódos (#80464) üzenetére


Thrawn
félisten

Még jó, hogy ezzel kezdődik az egész TH fórum:

Main rules:
- you accept the fact that TurboHUD is against the D3 EULA and you can be banned anytime.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80467) proci985 válasza Kódos (#80461) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

EULAba utkozik, bannolhatnak miatta.

plusz ahogy elottem irtak a maphack GRben elonyhoz juttat a tobbiekkel szemben, szoval csalas.

a flamet pedig meg se probald elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#80469) Kódos válasza proci985 (#80467) üzenetére


Kódos
aktív tag

Köszönöm, nos mindegy gondoltam hátha hasznos lehet

[ Szerkesztve ]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80470) dargelot válasza Kódos (#80469) üzenetére


dargelot
senior tag

Szerintem jó lett a vidi, aki akarja az kipróbálja. Legalább az alapokat meg lehet tudni belőle, az már más kérdés hogy csalás vagy nem (szvsz igen), de ettől függetlenül jó lett.

Tehát hnap reggel már 2.3? kíváncsi vagyok, hogy sorba kell e majd állni a bejutásért mint tegnap este. :D

(#80471) prokxy válasza dargelot (#80470) üzenetére


prokxy
veterán

Reggel 6-tól elvileg lehet tolni! :C Bár b@szhatom, ha melózok! :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80472) Mirman


Mirman
őstag

Basszus én meg most költöztem és csak elsején lesz netem . -.- Előre kérek valakitől S4 0-70 húzási lehetőséget. :)

(#80473) Kódos válasza Mirman (#80472) üzenetére


Kódos
aktív tag

Én majd segítek ha kell úgy is csak s4-ben leszek nagy részt jelen habár még nem tudom hogy a meló majd hogy engedi :R majd írok pm-et

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#80474) vhunor válasza Edge (#80454) üzenetére


vhunor
őstag

Sebez is valamit? Az a kétszázpár százalék nem valami izmos.

(#80475) Edge válasza vhunor (#80474) üzenetére


Edge
veterán

nekem úgy tűnt eléggé adja, az archon dps stack miatt. lb top 10ben shard of hate-es archon wizek voltak ptren.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80476) Tibe válasza Edge (#80475) üzenetére


Tibe
aktív tag

Milyen fegyóval tolják az Archon Wizek?

(#80477) Yummy válasza Gorneck (#80460) üzenetére


Yummy
tag

Az uj monk fegyver lesz vajon konzolon is? Mert az uj set a fegyverrel mukodik igazan, es ha csak S4be van ami ugye konzolon nincs az szivas. Szerintetek? Vagy a korabbi seasonokban ez hogyan volt?

(#80478) vhunor válasza Edge (#80475) üzenetére


vhunor
őstag

Értem, köszi, akkor majd ránézek :).

(#80479) Edge


Edge
veterán

Egy kis olvasnivaló 2.3 wizardhoz, pontosabban 2.3 ns-ben ez lesz az út:
[Builds] Meteor Delrasha builds in 2.3

Tib: chantodo set: wand+source

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80480) T. M.


T. M.
aktív tag

Péntek estére tervez valaki/k szezonban indulást? Szívesen csatlakoznék ahol van egy szabad hely.
Mirman sajnos költözködik :N

(#80481) Gorneck válasza Edge (#80479) üzenetére


Gorneck
titán

Uhhh...ez nagyon ki van centizve...nem kevés reflex/mák kell majd ehhez...vagy benézek vmit?

Gorneck#1239

(#80482) prokxy válasza T. M. (#80480) üzenetére


prokxy
veterán

Remélem, h emléxel még rám, ha meglesz addig a HotA buildhez a cucc, akkor pénteken S4 részemről.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#80483) Edge válasza Gorneck (#80481) üzenetére


Edge
veterán

Ha a videóra gondolsz az sztem nem épp ideális setup amivel ment, eleve gizzard gemet nem vitt, és nem AW-val ment hanem a kockába tette, inkább a build leírás ami miatt linkeltem, konkrétan ez a rész:
3b. AW Delrasha (Leaderboard version, around GR67+)
sz'al annál safe-ebb is tud lenni a dolog és hatékonyabb is mint ami a videon van(nincs anci AW-je sztem ezért volt az a verzió, de így is lehozta a 60-at ami szép sztem).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80484) T. M. válasza prokxy (#80482) üzenetére


T. M.
aktív tag

Persze, hogy emlékszem. Nem tűntem el örökre :D
A barbár szakinak milyen cuccos nincs meg egyébként?

Sokat gondolkoztam, hogy szezon, vagy ns, de tekintettel arra, hogy mindegy hol játszom, a teljes geart le kell cserélnem a hammer crusához, plusz a kék kutya is bejött a képbe, így a szezon felé billent a mérleg :D

(#80485) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok!

Ti nem kaptatok sms verification-t a Blizzard-tól? Én ma kaptam egyet délután kettőkor, illetve pár perce, pedig nem akartam belépni a bnetre. :U Ez valami központi hiba vagy valami megpróbált belépni a fiókomba?

[ Szerkesztve ]

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#80486) TBT


TBT
addikt

Holnap érkezik EU szerverekre is!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80487) Smite


Smite
tag

Sziasztok!

Itthon lassú a netem. Ha átváltok USA Realmre, akkor hamarabb el tudom kezdeni leszedni a 2.3-at, vagy mindenképp meg kell várnom amíg Europe-ra is megérkezik?

(#80488) TBT


TBT
addikt

A 2.3-as patch tartalma

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80489) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Hamarosan induló S4-re keresnék "társakat" (akár guild szinten is). Kulturált, segítőkész, köszönni tudó játékos vagyok, aki tiszteli a játékostársait, még ha "elkolbászol " dolgokat akkor is (mert bárkivel előfordulhat). Általában esténként tudok játszani, mert családos ember vagyok. Nem vagyok elite játékos, de szeretek játszani, és ehhez elengedhetetlen egy jó csapat.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#80490) oxox válasza TBT (#80486) üzenetére


oxox
addikt

rossz hir...

ma otthon voltam egesz nap, ejszakara jottem dolgozni, holnap szinten otthon leszek a cenzura meg dolgozni fog....vegem lesz holnap estere

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80491) Helmoras


Helmoras
őstag

Jelentem alássan xone ra megérkezett a patch, már farmolom is a matikat :)

(#80492) MrCsiT válasza Smite (#80487) üzenetére


MrCsiT
addikt

régebben úgy volt, hogy US-hez leszedte a game az új patch-et, majd ezt követően EU-ra már nem engedett vissza, azt írta ki, hogy hibás verziód van, várhattál az EU szerós játékkal, míg ide is megjött. :DDD

TBT: :R

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#80493) Smite válasza MrCsiT (#80492) üzenetére


Smite
tag

De akkor mégegyszer nem kellett leszedni a patch-et, ugye?
Arra gondoltam, hogy a lassú nettel éjszaka leszedem US szeróról, aztán reggel hogyha EU-n is éles már a 2.3 visszaváltok oda, és lehet tolni orrvérzésig :DD

Na tárgytalan, most olvasgatom a bnet fórumot és nem működik a dolog sajna :( Mindegy akkor várhatok fél napot mire letölti, thx blizz :))

[ Szerkesztve ]

(#80494) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na kiesett az ancient krider igy a patch eloestejen:). azert orulok neki, ez az elso normal kriderem. es megiscsak a regi s3 karival esett.

aztan ugy nez ki holnap estetol DHval S4.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#80495) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ma úgy gondoltam kipróbálom a D3-at, le is töltöttem ezt az ignyenes kis verzióját DE!
Bárhányszor próbáltam játszani amint betölt a játék azt az üzenetet kapom isntant hogy a játék lekapcsolódott a szerverről.
Valaki tudja mit kellene csinálni?
Tűzfal kivan kapcsolva, IP címet újítottam de semmi!
Remélem tudtok segíteni :)

Press "F" to pay respects.

(#80496) Pöttön


Pöttön
őstag

Kellemesen éríntett hogy ps4-re az usa megjelnési időbe jött a patch. :C

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#80497) oxox válasza proci985 (#80494) üzenetére


oxox
addikt

nem 28.-tol van szezon 4?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80498) oxox válasza Imilenni (#80495) üzenetére


oxox
addikt

elkepzelheto, hogy mar beleszaladtal a szerver karbantartasba...minden heten szerdara idozitik...altalaban delelott 11-ig tart official, de valojaban mar korabban mukodni szoktak (pl. mult heten 9korul mar mentek)
probald meg ma delutan/este.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#80499) czpitti


czpitti
senior tag

Kv-cigi az asztalon,én várok.MI VAN MÁÁÁÁÁÁÁ :DDD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#80500) J0shu4M1ll3r válasza czpitti (#80499) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

És lőn LIVE :DD :DD

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.