Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80851) solyomb válasza Mirman (#80849) üzenetére


solyomb
tag

Most épp 79:)

(#80852) tibee77 válasza Tom5 (#80850) üzenetére


tibee77
őstag

Mehetünk pär kört ha gondolod.
Amugy a monkok nagyon op-k lettek, barbik szinten.Remelem nem hiäba inditottam wd-t. :D Mondjuk a stilusa a wd-nek alapbol jobban bejön, kedvenc kasztom.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#80853) Ellia


Ellia
addikt

VGA driver probléma ma csak egyszer volt, jelenleg csak szimplán "lost conection..." Pedig már alakulok katt.

(#80854) Scooby


Scooby
aktív tag

Tisztelt fórum és diablo társak!

Abban kérném a segítségeteket, hogy a patch óta bizonyos pályarészeken nem tudok játszani. A jelenség a következő:
Amikor tp-zek egy cp-re akkor megjelenik a töltő képernyő és ott a kép kiakad. Zenét hallom, a karakter hangját hallom, az effekteket hallom de a töltő képernyőt látom. Ha "T" betűvel haza tp-zek és leteszem tálcára a játékot, visszalépve újra a városban vagyok. Fórumon olvasgattam ahol többen is küzdenek ezzel a problémával és arra jutottak, hogy az új ATI driver tehet a dologról. Ott azt tanácsolták, hogy telepítse vissza mindenki akinél ez a hiba fenn áll a 14-es catalystot.
Tud valaki erre valami más megoldást? A többi játékhoz szívesebben használom az új drivert mert optimalizáltabb, de ha nagyon nincs más akkor a kis kedvencem miatt visszateszem a 14-est.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv
Dani

Minek az?

(#80855) Ellia válasza Scooby (#80854) üzenetére


Ellia
addikt

Nem rég volt erről szó itt is, nálam a régi driverrel is csinálja, szóval nem 100%-os megoldás.

(#80856) Tom5 válasza tibee77 (#80852) üzenetére


Tom5
addikt

Felvettelek, ha vagy invelj pls. :R

(#80857) T. M. válasza tibee77 (#80852) üzenetére


T. M.
aktív tag

Sajnos ma dolgozom, de holnap ráérek. Szívesen betársulok én is egyközös grindelésre.
Szegény crusaderem ótvar cuccokban rohangál. Kellene már lassan a set neki :D

(#80858) Mirman válasza T. M. (#80857) üzenetére


Mirman
őstag

És reményeim szerint holnap mar én is mehetek. Weasel néven futsz nem ? :)

(#80859) T. M. válasza Mirman (#80858) üzenetére


T. M.
aktív tag

Igen. Bent is vagy barát listán.
Pörög rendesen a szezon, elég sokan toljuk.

(#80860) diegho


diegho
nagyúr

Kezd idegesíteni, hogy a kurva RG csak olyan lehet, ami folyamatosan mozog. Hiába van rá 4 percem, mivel folyamatosan mozog, csak a felében, vagy harmadában tudom ütni és 8 illetve 5 másodperccel túlmegyek az időn... ha kapok még1 ilyen RG-t kap a játék pár év pihenőt.

(#80861) shotika válasza diegho (#80860) üzenetére


shotika
őstag

Álljon végig egy helyben, hogy lecsaphasd?:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#80862) diegho válasza shotika (#80861) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem, csak ne teleportáljon folyamatosan, hogy futkorásszak utána. 3 riftről csúsztam le fél percen belül teleportálós boss miatt.

(#80863) Scooby válasza Ellia (#80855) üzenetére


Scooby
aktív tag

Szia!

Értem. Köszönöm a tájékoztatást! Akkor várni kell blizz oldalról a javítást.

Üdv
Dani

Minek az?

(#80864) #56184576


#56184576
törölt tag

Újabb teljesítmény szezonos karival :D

(#80865) Edge válasza solyomb (#80846) üzenetére


Edge
veterán

gz :)
oxox: neked is :)

hiába na a 2.3 wd patch, de már régóta vártok erre megérdemlitek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80866) #56184576


#56184576
törölt tag

Szezonos játékosokat keresek +50 grift farmoláshoz,vegyetek fel nyugodtan:

Samu#2212

(#80867) Gyick válasza Scooby (#80863) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem is volt ez a problémám ,a 14.12-es catalystet visszaraktam (kicsit rendhagyó volt ahogy telepitettem a drivert mert nem akarta az igazságot de müködik) ma több órát játszottam és nem volt semmi fagyás

probáld meg hogy teleportálj a2-be desolate sandbe hogy ki fagy-e?

[ Szerkesztve ]

(#80868) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Season loot = rakás sárga minden 3. riftben egy egy fos leg! :DDD
Hihetetlen, elbasz az ember 2 napot a semmire. :W

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80869) T. M. válasza Sárpac (#80868) üzenetére


T. M.
aktív tag

Azt hittem, hogy csak az én készülékemben van a hiba.
Holnap összeszedem a kutyát, aztán meglátom. Hiányzik a solo gr grindelés, helyette van fetrengés :D

(#80870) Sárpac válasza T. M. (#80869) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem nem ez általános jelenség, klánban rengetegen fent voltak leg meg alig jött fel néha néha a chatablakban.
Persze Alkaizer és társai paragon 650 körül jár s4-ben és már tegnap este gr60at tolták. Egyre kevésbé szeretem ezt a játékot, mert totális csalással van tele az egész.

3-4 T7 körben zsinórban semmi leg de még törni való sem, aztán esik 1-3db majd ismét körökön át semmi, hát ilyen 2.2-ben nem volt, a rakás szar legalább esett.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80871) proci985 válasza Sárpac (#80868) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elozo seasonban sokkal jobb volt a drop nshez kepest. tenyleg pillanatok alatt fel lehetett szerelni a karit.

most ugy nezem lehet a sima NS drop van, ami figyelembe veve hogy nullarol indulunk, nem annyira jo.

plusz a craft is vices, most nem sikerult 10bol ancient fegyot porgetni, mint elozo season elejen.

mondjuk engem megszivatott a jatek, kb 1500-2000 shardbol unhallowed kesztyu nem esett, ellenben shadow 3, maraduer 2, nat 2, st archers 3.... es nekem unhallowed kene.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#80872) T. M. válasza proci985 (#80871) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ns-ben voltam korábban, nekem nem volt nagyon gondom. Jó, mondjuk minden patchre rá tudtam készülni előre, csak egy-kettő itemet kellett begyűjtenem. Most azért rendesen be vannak korlátozva a lehetőségeim.
Pár órája vagyok csak szezonban, szóval valószínűleg lesz ez még jobb is később.

(#80873) Janusz001


Janusz001
őstag

Összeraktam egy speed angry chicken buildet, a kérdés az lenne, van egy jófajta hf amum fierce loyaity passivval, ami ad 30% movement bonuszt. Ez a bonusz hozzáadódik akkor is ha angry chicken formban szaladgálok?

(#80874) Sárpac válasza proci985 (#80871) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A Cube miatt vették vissza, csak az a baj, hogy minden egyes leg kreáláshoz 25 Death's Breath kell amit kifarmolni egyáltalán nem gyerekjáték, még T10-en is két teljes kör, hogy meglegyen kívánt mennyiség. Ez így távol áll a 4-6 leg/kör megszokottól. Egyébként Cubba egy nagy rakás anyagot elpazaroltam, gyakorlatilag ua azokat a gyűrűket fegyókat adta set totál semmi.
Nem tartom kizártnak, hogy lesz egy 100% bónusz leges hétvége amit aztán úgy hagynak majd! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#80875) Rayner válasza proci985 (#80871) üzenetére


Rayner
őstag

Pénteken kezdtem egy wizet csak soloba, tegnap este GR43 megvolt lazán delrasha builddel és a vyr set is megvan... szóval a drop rendben van

(#80876) Ch0b


Ch0b
tag

Na megcsináltuk a 63-as greater-t 4 fővel. És lett egy elég jó ancient Scrimshaw-m.

(#80877) Huha81


Huha81
tag

Hát nem tudom, nekünk egész szépen esett ez-az. Felhúztam legalább 15 emberkét és senki sem panaszkodott. Még 3 furnace is esett közben. Az új set cuccok is hullottak. 2 wd-t simán fel tudtam volna öltöztetni barbárként :D

Egyébként szerintem az elején csak annyi a trükk, hogy olyan cuccot gyárts a kockában, amiből kevés variáció van. Először egy 2 kezes mighty weapont csináltam. Lett egy alap bb és ahhoz már csak 1 immo set cucc kellett. A kis barbárok letarolnak mindenkit t1-en, szinte ütni sem kell.

(#80878) vhunor válasza Sárpac (#80874) üzenetére


vhunor
őstag

Egyik T10-es riftben pontosan 25 legendary esett múltkor - nekem, nem pedig a négy játékosnak összesen. Csak fyi.

(#80879) CactuS válasza Rayner (#80875) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hasonló a helyzet, bár közel sem ennyire tápos a karim. Vasárnap kijött a Vyr + Chantodo + bracer + öv, meglett a Halo of Arlyse és a CoE + Zodiac gyűrű is. Egyedül azt a nyamvadt Swami-t nem tudom kiszedni (Kadala már megint szemét, szerintem olyan 5k shard már belement a fejes kivételbe), anélkül meg szopás van, ha leesik az archon. E mellett megvan kb a teljes delsere/tal/firebird set is (kivéve talán tal amut).

Amúgy én az uppolásban érzek valami bugot, vagy nevezzük inkább anomáliának. Barbár cimbinek folyamatosan ugyanazt a Mighty weapont dobálja, nekem fejesre a Storm Crow-ot. Bár kicsi a minta, de azért annak az esélye, hogy egymás után 9-10x ugyanazt a fejest dobja ki elég valószínűtlen. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a Blizzard belenyúlna a lootba szándékosan/személyre szabottan, ahogy itt azt egyesek állítják. Még mindig nem értem, hogy lehet azt gondolni/hinni, hogy bármiféle manipuláció megérné a Blizznek (főleg amcsi cég esetén ahol ennél sokkal hülyébb dolgok miatt is pereltek már be cégeket).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80880) Huha81 válasza CactuS (#80879) üzenetére


Huha81
tag

Szerintem ez max csak valami programhiba lehet. Most őszintén, minek szórakoznának xy-nal kis hazánkból? Mindenki talál furcsaságokat, de egy ilyen komplex programnál a fene tudja, hogy mikor milyen függvény ragad be vagy csak nem frissül egyszerűen.

Egyébként én úgy láttam, hogy az újdonságok azért kiesegettek az embereknek.

(#80881) CactuS válasza Huha81 (#80880) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is ezt mondom, hogy szerintem ez nem manipuláció, hanem hiba (új feature és blizzard, elképzelhetőnek tartom, hogy valahogy valamiért beragad, aztán majd megjavul). Bár nem tudom mennyire gyakori a Storm Crow, Kadala alapján inkább Delsere sapit kéne adni nekem. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80882) Edge válasza Rayner (#80875) üzenetére


Edge
veterán

Én sokkal később kezdtem talán szombat délután+este, tegnap is csak délután+este nyomattam még nincs meg a full vyr set, de chantodo megvan 4-es vyr setbónusz megvan +swami, halo, fazula és már így simán solozom T6-ot, chantodo stack iszony op. Az a fránya zodiac ring nem esik akkor jobban állnék.
Nem olyan rossz a helyzet, de tényleg sokszor van olyan amit Sarp ír hogy full t7 rift 4p-ben és max 1 leg, sztem a paragonhoz lesz köze, ha nsbe mennék egy full t7 riftet min 6-7 leggel zárnám a kört.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80883) CactuS válasza Edge (#80882) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ugyanezt érzem a Swami hiánya miatt. Hihetetlen törékeny lesz a karakter, amint kiesik archonból, hiába pár másodperc, amíg visszamegy, akkor is hiányzik az archon buffja. Neked Kadala adta vagy uppoltad sárgából?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80884) Joezyka válasza Sárpac (#80870) üzenetére


Joezyka
senior tag

p650? szarból is xp-t csinálnak ezek? én ns-be vagyok 650 körül.....

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#80885) Gyuri27 válasza Sárpac (#80874) üzenetére


Gyuri27
félisten

A random tudod. Előtte majom fejes, amu nem esett 1-1 olyan amilyen.
Most, hogy nem a majom a menő 1 run 1 fejes 2 amu (az egyik soc ráadásul).

Kocka: Előtte dragon nem esett most rare daibóbol kb csak azt sikerül kreálni. Pedig egy jó acient torch jó lenne.

Kérdés. Kockánál pl a furmány sárga sorát mikor rá rakom valamire. Az azon lévőt felül írja vagy mellé rakja?

Amd - Radeon - Ryzen

(#80886) CactuS válasza Gyuri27 (#80885) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint a kezedben lévőt felülírja-e? Nem, a 3 kocka tulajdonság a cuccaidtól függetlenül a karakteredhez adódik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80887) Huha81 válasza Gyuri27 (#80885) üzenetére


Huha81
tag

Lekéstem :))
Miért írná felül? Az a karakterhez rendelt passzív képesség, nem a tárgyhoz.

[ Szerkesztve ]

(#80888) Edge válasza CactuS (#80883) üzenetére


Edge
veterán

hihetelen de dropból van :DDD
rare uppolás? az luxus, bár a chantodo wand onnan van. Archon vállast nem adja nekem kadala vmi mindig nehezen jön.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#80889) Gyuri27 válasza CactuS (#80886) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem thx.

Amd - Radeon - Ryzen

(#80890) TBT


TBT
addikt

DH-nak van most valamire való szettje és buildja (Season 4)?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80891) Thrawn válasza TBT (#80890) üzenetére


Thrawn
félisten

Nincs. Kapott egy S4 only 1h xbowt ami semmire se jó :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80892) TBT válasza Thrawn (#80891) üzenetére


TBT
addikt

Hmm, akkor marad az eddigi build és Natalya's set. :D
Marauder kapott valami erősítést vagy még mindig olyan gyöngécske?

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#80893) CactuS válasza Edge (#80888) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Makker. :DDD Nekem a set pörgetés se jött össze, illetve vicces volt, kellett még chest/gatya/cipő és volt egy 2. kesztyűm. A pörgetés így sikerült: kesztyű>sapka>kesztyű (ezután esett egy chest Kadalatól) > chest> kesztyű. Ezután feladtam és Kadaláztam a maradék kettőt.

Fegyver nekem is, az túl drága volt Kadalától, sajna nem acient, de 50 soulért előbb uppolok 10-et, mint egy reroll, jelenlegi soul mennyiség mellett. Később talán több legendary mati marad, ha már nem kell statot pörgetni mystic-ben.

Mondjuk ebben a gearban Swami nélkül felstackelve a chantodo+archon olyan 2 milliárdokat tol, de igazából majdnem feleslegesnek érzem magam egy hasonló idős Monk + WD mellett. WD hihetetlen milyen gyorsan bealázza az RG-ket, a monk meg az SSS-vel a fehér mobokat. Régen nagyon szerettem az archon wizz-t, így remélem a sapka sokat dob majd. Lehet a végén mégis a delrasha lesz, bár az nem tudom mennyire billentyűzet püfölős (mondjuk archonban is kell az 1-est "csépelni"), CM/WW-t utáltam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80894) schwartz


schwartz
addikt

GR 63 pet WD-vel behuzva. (Mask, RoRG, BoT, Gogok, SS, Aughild set) Par szint meg biztos van a buildben.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#80895) thesound válasza Sárpac (#80870) üzenetére


thesound
őstag

Hogy a pékbe mennek fel 2 nap alatt para650-re?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#80896) .OM.


.OM.
aktív tag

0 perc játékkal, csak rare up-ból összejött az új crusi szet fegyverrel, pajzzsal és karvédővel. mindendől 7 db rare-t gyártottam és átlag 4. -re beadta.

Viszont nem túl erős ez a build a shield bash után...

vagy mi a titka?

ex .Oldman.

(#80897) CactuS válasza thesound (#80895) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gondolom az elején volt, aki boostolta őket rift zárásokkal/bountykkal, így nem 5-8 óra volt, míg 70-re értek. Ez máris 1 nap előny. Utána meg néhány cucc átadása, hogy legyen mati alap dolgokra, majd mehet a GR, az meg fossa az XPt.

+ kevés alvás szerintem. Hála az égnek mostanában már leszoktam arról, hogy a játék fontosabb, mint az alvás. Max +1-2 óra esténként, ha ilyen izgibb dolgok vannak, aztán alvás. Nem hiányzik már ez nekem, se a testemnek. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80898) Reinhardt válasza Edge (#80882) üzenetére


Reinhardt
őstag

A slow time barmelyik runaja befolyasolja az archon slow time-jat?

(#80899) DioRobber


DioRobber
tag

hi!
Próbáltam visszaolvasgatni, de azért megkérdem tőletek melyik karit indítsam el seasonbe?? (cruz, barb, wizz)
ui: Barbárnál azt veszem észre hogy amíg soloban teljesen jól megállja a helyét addig csapatba se lesz kutya ezzel a fagyasztásos skillekkel. Kap valami extrát a seasonnel vagy nemigazán?
Nem lesznek már ezek a leosztások, hogy dh wizz full dps?? többi max tank?

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#80900) Edge válasza CactuS (#80893) üzenetére


Edge
veterán

S4-ben csak vyrezni fogok, ns-be van egy toppos delrasha-m, kell a változatosság. Rg-t ne a disintegratel támadd hanem a földpüfölős skillel és lehetőleg 20 stack chantodoval menj rgre. Úgy már te fogod nyírni, bár ha monk is van a palm miatt ő viszi majd el mindig.

Reinhardt: igen amelyik slow time rúnát beteszed a skillbarba olyan lesz az archonos is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.