Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62836) Lézerparaszt válasza Sárpac (#62834) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha visszaemlékszel vanillára, nagyon sokan petes karakterre vágytak ha már a nekrót nem rakták be. Ezután kiderült hogy semmire nem jók a petek. Annyira kevesen játszottak a WD-vel hogy szinte kihalt kaszt lett, ezt nagyon sok helyen grafikonon is ábrázolták. Megindult a sírás hogy a wd a petekkel lett beharangozva és mégsem ér semmit. Most megcsinálták jóra. Mi akkor ezzel a gond? Nem a gyökér fejlesztőknek a kedvence hanem (a nekró helyett) a játékosoké. Az hogy sokkalta jobban ki van dolgozva mint a többi karakter azt miből gondolod? Nem hiszem el hogy valaki aki ennyire sok időt töltött el a játékban, nem látja a többi kasztot, csak azt amire éppen rámondják hogy OP. Minden kasztból voltam már groupban olyannal, aki úgy zúzott hogy petes wd-ként kedvem támadt csinálni egy olyan karaktert is.
A másik hogy petesként mit kéne csinálni hogy skillesnek tűnjön a build? Külön gombbal kéne egyenként irányítani a peteket? Vagy hangvezérléssel? És ha gyorsan elmondod egymás után háromszor a mit sütsz kis szűcs -öt akkor benyom egy kombót és akkor vagy skilles? Sentry dh nem unalmas mert helyezkedni kell? Petes WD-vel még soha sem (pedig direkt teszteltem is) kerültek ki a mobok, mindig megütöttek, sőt még az elitek képességei is hatottak rám, odajöttek és még sebeztek is. Nekik nem szóltál hogy a petes wd csak áll így ne támadják. De hát az nem ok a helyezkedésre még mindig mert petes wd vagyok. Majd bemegyek Butcher-hez és mikor megüt, csak hangosan felkiáltok hogy petes vagyok, nem üthetsz meg! Meglátjuk megérti-e. Ha igen és arrébb megy búskomoran akkor belátom, igazad volt.

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.