Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) Vistaboy válasza Rison77 (#106435) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az a baj, hogy nálam úgy fagy le a játék, hogy nem tudom bezárni sem. Csak kijelentkezéssel tudom lelőni, utána meg már az egész gépet újra kell indítani, mert ha simán csak visszalogolok, pár alkalmazás nem indul el, aminek amúgy el kellene induláskor. Ez az idegesítő, pláne, mikor szedek egy 2-300 gigás anime torrentet, és ilyenkor újra kell ellenőriznie az elejétől. Nem kevés idő...

Mondjuk nem hagyott nyugodni a dolog, a múltkori szezont is emiatt hagytam félbe, de ezt most jó lenne végigvinni. Visszaraktam mindent, ezúttal teljesen a Default értékeken (Program Files mappába, UK English régióbeállítással (Eddig ugye US volt, mert a karbantartási üzenetek csak így jöttek elő, de ha ez az ára, hogy működjön, nem fog hiányozni), és még a Blizzard Appban is mindent visszaállítottam Defaultra, beleértve a játék beállításait is). Így most elindult, remélhetőleg jó is marad. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.