Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) negro válasza MPowerPH (#39848) üzenetére


negro
őstag

Jo volt ez csak gyalani kellett h jo legyen. Csak melegen tapadt :)

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#39852) Anubris


Anubris
őstag

(#39853) Silent77 válasza Anubris (#39852) üzenetére


Silent77
veterán

:DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39854) lali81 válasza Anubris (#39852) üzenetére


lali81
tag

áá nem is kéne ez a 7-es ...sok irigyem lenne hirtelen :O

(#39855) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Gondolkozok ,hogy veszek egy kabriót.
Durva ,hogy 6 éve 2.900.000.- ért vettem az E46 3.0i-t és most is annyiért vannak olyan darabok ami nekem nem is tetszik. Ennyiért kintről van E93. Mondjuk azt is akarok venni.

És az is érdekes ,hogy dízel van rengeteg 10.000 kőrül ,benzines meg csak jóval drágábban.

[ Szerkesztve ]

(#39856) Xero válasza Gsx-rr (#39855) üzenetére


Xero
nagyúr

Nagyon megszaladt a benzinesek ára. Ezért is kérdőjeles még nagyon nálam a következő autó. Nem akarok belefutni olyasmibe, hogy a közeljövőben nem engednek be egy-két nagyvárosba a dízel miatt. Viszont ha ez a tendencia marad, akkor kb 25%-al olcsóbban kapok majd meg legalább egy 1-3 éves dízelt, mint a benzines társát.

Ugyan itt, meggyógyult a lebontott kerékjárat, fékhűtő, lökhárító betét műanyag. Végül 45e lett a kis kaland gyári új alkatrészekkel és néhány műanyag hegesztéssel. C'est la vie. Többet fűbe nem parkolok. :DDD

(#39857) Newlachka válasza Xero (#39856) üzenetére


Newlachka
őstag

itt is hasonló a helyzet.. a beton stabil,nem süllyed,és nincsenek benne rejtett dolgok :D

(#39858) FIREBLADE78 válasza MPowerPH (#39836) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Megmondom őszintén az én ülésém annyiba került,mint egy kocsi. Mégsem vagyok elájulva tőle. Kemény. Fűt,hűt,mozog erre arra,már csak beszélni nem tud,de ha ez a "jó" akkor bele sem merek gondolni h mi a rossz..

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#39859) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#39858) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Komfort ules?

(#39860) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#39859) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Valszeg. Sport biztosan nem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#39861) Xero válasza Newlachka (#39857) üzenetére


Xero
nagyúr

Én mindenképpen veszek valamit majd, csak még nem tudom mi hajtja. :DDD
Most úgyis jön az új 3-as, hátha lenyomja az F31 árakat kicsit.

(#39862) MPowerPH válasza FIREBLADE78 (#39858) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor valamit rosszul csinalsz. :D

Don't Tread On Me

(#39863) szőröscica válasza MPowerPH (#39862) üzenetére


szőröscica
addikt

A BMW komfort ulesek szerintem nagyon nehezen beallithatok. Ha egyszer eltalalod, akkor kiraly, de addig a rengeteg allitasi lehetoseg miatt szivas lesz.

(#39864) Maxell014 válasza aero. (#39850) üzenetére


Maxell014
senior tag

STC Speed : Köszi

Szerintetek ez a rajz mit akar jelenteni ? Néztem már beépítéses videókat is és csak egyet találtam ahol hátra visz valami vezetéket de micsodát és miért ? Az összes többi videóba csak átalakítót rak a gyári csatira bedugdossa és ennyi.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39865) MPowerPH válasza szőröscica (#39863) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, ezert irtam, hogy valamit rosszul csinal. Tul sok a lehetseges kombinacio. En a derektamasszal szivtam, a hattamla felso resze pedig hangulattol fuggoen jo vagy rossz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#39866) Highend55


Highend55
tag

Nem rossz a Bmw standard ülése,simán levezettem már vele nagyobb távokat mindenféle probléma nélkül.Nekem annyi problémám van vele hogy kanyarban nem tart nagyobb sebessègnél,meg jobban mutat a sport ülés.
Àtlagos felhasználnónak bőven megfelelő lehet.

(#39867) cOxeR válasza Maxell014 (#39864) üzenetére


cOxeR
Ármester

Vagy kell neki egy direkt táp, vagy ott is hátul van az erősítő és oda kell egy kábelezés.

(#39868) malacka87


malacka87
senior tag

Akku probléma továbbra is fennáll. Ibs sensor lehet hogy lehalt. Töltőt továbbra is megszakítja valami. Diagnosztikás embert remélem eltudom hívni házhoz...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#39869) Maxell014 válasza cOxeR (#39867) üzenetére


Maxell014
senior tag

Értem, köszönöm! Szerintem inkább akkor az erősítő lesz mert a videóban a csávó bal oldalt szerelt nem jobb oldalt. Ha nincs erősítő az autómban akkor egyértelmű, hogy nem kell kötni ott semmit sehova. De, ha még is van hogy tudom megnézni hogy hol van-e vagy van-e ? Cd-tár az van benne ott lenne az erősítő is nem ?

(#39870) FIREBLADE78 válasza MPowerPH (#39862) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Gyere állítsd be 😅

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#39871) thEndeR


thEndeR
tag

Sziasztok!

Le szeretnem cserelni a diffi, valto es fekolajat. Milyen fajtat erdemes venni? A castrol olajvalaszto oldalat nezegettem, en azokra gondoltam amik ott fel vannak sorolva, bar a fekolajat amit ajanlanak sehol nem talaltam meg. Szervo olaj is cseres lesz, csak elobb fel kell ujitani a szivattyut mert kicsit engedi az olajat. :R

(#39872) malacka87


malacka87
senior tag

Tompított fényt amint bekapcsolom lehal az egész autó. Mindent ugyanúgy dugtam vissza ahogy volt izzó ugyan úgy 35w-os.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#39873) cOxeR válasza Maxell014 (#39869) üzenetére


cOxeR
Ármester

Itt van egy kép, szerintem ez segít.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39874) Maxell014 válasza cOxeR (#39873) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm szépen !

(#39875) elbandi2 válasza Maxell014 (#39874) üzenetére


elbandi2
tag

E46 nál akkor kell behúzni egy 5 méteres adapter kábelt, ha a kocsiban gyárilag volt navi. Mert ebben az esetben elől nincs meg az a csati, amivel be tudod kötni az androidos fejegységet. Ezért kell hátulról előrehozni egy speckó kábelt.
Úgy gondolom az E39 is ugyanilyen.

[ Szerkesztve ]

(#39876) cOxeR


cOxeR
Ármester

Led-es kérdés, van aki cserélt régi izzókat kompletten led-re? Értem ez alatt, hogy egy-egy lampatestben minden izzót. Volt kompatibilitási gond?

(#39877) Silent77


Silent77
veterán

Üdv urak!

Pár kérdésem lenne hozzátok.
Alufelnit honnan ajánlott vásárolni, és milyet?
17"-es van rajta most, nem tervezek nagyobbat, talán 18 max. Találtam chrom felnit, de neve nincs.
Gumiba melyik az ajánlott típus?
Most pirelli 225/45 r17 téli van rajta, a nyári (nem tudom a márkát) az új, de annál minőségebbit szeretnék.

Szeretném az első üléseket is kicserélni, m packet, de legalább olyanra amin van combtámasz. Nem ismerem sajnos az ülés fajtákat. Nem vagyok kicsi, 190cm 120kg. Ilyet bontóból lehet?

:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#39878) MPowerPH válasza cOxeR (#39876) üzenetére


MPowerPH
félisten

Biztos lehetseges, szerintem kapni is szetteket. Ellenben otthon a muszakin lelonek...

Don't Tread On Me

(#39879) cOxeR válasza MPowerPH (#39878) üzenetére


cOxeR
Ármester

Hátsó lámpákról van szó, nem ilyen idióta feny megoldást szeretnék. Foliaztatni lehet ugye a hátsó lámpákat, de ahhoz nagyobb fenyerő is javasolt. Biztonságos láthatóság fontos, annak a rovására nem “szórakoznék”.
van ugye erre festék meg fólia is, mindegyiknek más az előnye/hátránya

Simán átmegy a műszakin... focus-ban is van, pl tolató izzó mert ketszer úgy világít mint a hagyományos.

[ Szerkesztve ]

(#39880) Möhe válasza cOxeR (#39876) üzenetére


Möhe
addikt

Itt megtalálod hogy milyen kell hova [link] , mármint a led típusát szépen leírják milyent hova kell tenni.
Eltaláltam a kocsit?

Szerk: félreolvastalak nem ez kell neked :W :))

[ Szerkesztve ]

(#39881) cOxeR válasza Möhe (#39880) üzenetére


cOxeR
Ármester

A kocsit eltalaltad. :D

[ Szerkesztve ]

(#39882) Möhe válasza cOxeR (#39881) üzenetére


Möhe
addikt

Félsiker :DDD

(#39883) cOxeR válasza Möhe (#39882) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem-nem csak telefonról béna vagyok. :D

(#39884) chess001 válasza cOxeR (#39881) üzenetére


chess001
aktív tag

M z4 kupé kb 1 van itthon. Hátsó lámpát is tilos fóliázni, de az első rendőri intézkedésig lehet megúszhatod... pl beléd megy valaki, és azt mondja, H nem látta a féket a fóliától, fizetheted a mindkettőtök kárát.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#39885) cOxeR válasza chess001 (#39884) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem sűrűn van z4-se, max a kis motoros változatok. 3.0si is csak pár db.
Nem tiltja jogszabály, szint nem módosíthat. Büntetni bármiért lehet... amúgy.
Ez nem ennyire egyszerű. :) persze értem amit mondasz...

[ Szerkesztve ]

(#39886) chess001 válasza cOxeR (#39885) üzenetére


chess001
aktív tag

Nem tudom a jogszabályt, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem szabad. Én is kicseréltem feketére a hátsó lámpát, de E jeles, tuv papíros darabra-de azt hiszem a forgalmiba is be kéne íratni...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#39887) thEndeR válasza thEndeR (#39871) üzenetére


thEndeR
tag

Az lemaradt, hogy az auto egy E87 120D.

Masik kerdesem az lenne, hogy az emlitett kocsira felmenne e ez a felni.

17” az atmeroje, 8” szeles es et47 mm. Elore 205/50 hatra 225/45 os gumival.

(#39888) cOxeR válasza chess001 (#39886) üzenetére


cOxeR
Ármester

Focus-on ilyenem van, E jeles, se műszakin nem volt gond, se közúton. Nincs benne a forgalmiba.

(#39889) Xero válasza cOxeR (#39888) üzenetére


Xero
nagyúr

Kb 9-10 éve nekem is sötétítve volt a hátsó lámpa off autón. Egyszer igazoltattak, ott nem kötöttek bele. Első vizsgán utána (nem csókos) viszont elzavartak, hogy így nem megy át. Leszedtem vizsgára, majd lusta voltam visszarakni. Szerintem eléggé lutri a dolog.

(#39890) STC Speed


STC Speed
őstag

Esetleg nincs valakinek ismerőse aki ad hátsó ablakfóliára műbizonylatot E46osomhoz?

Még németben csinálták a fóliát sok éve,eddig nem is volt gond,de ma 3 ismerős helyen is voltam műszaki vizsgán és emiatt + az angel eyes miatt nem ment át a verda. 2 éve még,kézi nélkül,leültetett,18 as felnis,angel eyesos e36 om szó nélkül átment de az ismerősök mondják h annyira szigoruan nézik ezeket,hogy már nem megy. :U Az autó műszakilag kitűnő pedig!
Most a lényeg a fólia lenne :R

[ Szerkesztve ]

(#39891) Gsx-rr válasza STC Speed (#39890) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha valaki adna is az annyiba kerulne ,mintha leszedned es egy normalis helyen lefoliaztatod mubizonylattal.

Tenyleg miert van az ,hogy az E90-is mar benne vannak a korban, de azok szinte mind gyari kozeli allapotban vannak, nem ugy mint az E36-46 ok!

(#39892) aero. válasza elbandi2 (#39875) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Így van ott is. Sajnos, ha navis az autó akkor muszáj lesz bontani. Ha sima rádiód volt akkor nyert ügy. A keretet viszont ki kell venni, ahhoz meg kiszedni az összes csavart a díszlécek alatt + kesztyűtartó. Utána lehet annyira lefeszíteni a műszerfalat, hogy kijöjjön.

(#39893) Maxell014 válasza elbandi2 (#39875) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm! Akkor megúsztam, sima rádió van benne. Szóval csak elől kell egy kicsit bontanom.

aero. köszi!

(#39894) mr_kickass válasza Gsx-rr (#39891) üzenetére


mr_kickass
tag

E90 meg nem eleg olcso a hulyegyerekeknek meg azoknak, akiknek az emblemara all fel, de kolteni mar nem akarnak a kocsira.

(#39895) cOxeR válasza Xero (#39889) üzenetére


cOxeR
Ármester

Elengedtem. :) Nem éri meg a macerat, úgy is május műszaki.

(#39896) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Ezredes!

Ennek a motornak (nem kimondottan ennek az autónak) mi lehet a teteje, ha egy boxtól ennyit erősödik?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#39897) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

[E46, 1999, 318i, 118LE] tegnap este esőben egyszer csak gondolt egyet az ablaktörlőm és megállt. hiába kapcsoltam bárhová a karral, semmit nem reagált, egyedül az ablaktisztító folyadékot nyomta. nagy nehezen megérkeztem a címhez, háromnegyed óra múlva indulás, erre megjavult és újra ment minden. namost amennyire utánanéztem nem egyedi a gondom, és a motorvezérlő dobozában lévő barna, ablaktörlő relét kellene kicsit jobban megnéznem / cserélnem. ha a leírtak alapján szerintetek nem járok rossz nyomon, akkor honnan érdemes itthon ilyen relét szereznem? megpróbálom előtte menteni a menthetőt és ha korrodált a cucc akkor azt leszedem róla.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#39898) szőröscica válasza mr_kickass (#39894) üzenetére


szőröscica
addikt

Mókolt E60 viszont sok van, szóval szerintem nem ez az oka.

(#39899) Möhe válasza CharlieDrop (#39896) üzenetére


Möhe
addikt

nem szokás spaniferrel leszorítani a kocsit? :U
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39900) chess001 válasza Möhe (#39899) üzenetére


chess001
aktív tag

Szerinted mennyit fog a spanifer? Elvileg a mérőhengerről le se tudna jönni a kocsi, az csak dísznek van, de ilyen erőnél úgy betapad, hogy simán leugorhat...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.