Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22018) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Tegnap elmentem bemeretni az autot... Vittem magammal az elozo meres eredmenyet, legyen mibol kiindulni. Itt 341 Le-t(@4000RPM) es 670NM-t(@3200RPM) kapott. NM gorbe nagyon erdekes. 2100-nal eri el a 600NM-t, es egeszen 4000-ig a folott is marad. A maximum(660-670) kisebb elteressel 2400-tol 3500-ig tart. (mondjuk ahogy neztem, a gorbe egyezett az elozo meressel) E-mailben remelhetoleg megkapom ezt is.

Csavo mutatott tobb 35D grafot is. Enyem az alapkat teteje. A legerosebb egy 635D volt, 404Le, 762NM. :Y DPF out, nagyobb cooler -el persze, de az barati.

Beszeltuk, hogy ha gondolom akkor alakit rajta, hogy a maximalis Le 4500RPM kozeleben jelentkezzen, £150-ert megcsinalja. Ez csak vegseb miatt lenne jo... Ertelmet nem latom, maximum nemetben lehetne kihasznalni.
Szoval a lenyeg, hogy valamiert a nyari meresen nem ugy ment az auto, ahogy kell mar gyari beallitason is. Most ugye hideg van, akkor 35 fok volt. Biztos van erre is magyarazat, majd egy szaki talan megmondja.

A tartossagrol... Itteni E90 forumon a tobbseg chippeltette, mind hasonlo erteken van. Van aki a chip ota beletett 100k merfoldet, es teljesen hibamentes. Se turbo, se valto gond. Lancrol senki sem ir, pillangokrol sem. Szoval ugy nez ki en is meguszom ezeket.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.