Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88901) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#88900) üzenetére


CJ4567
veterán

Szentesre csak kettősfronti hatást ír, de ez se jó :( ebből hogy lett dupla?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88902) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#88900) üzenetére


CJ4567
veterán

Szentesre csak kettősfronti hatást ír, de ez se jó :( Kapcsold ki az NFC-t ha nem használod, feleslegesen meríti a telefont. Nem küldte el, beleírtam még ide addig valamit amíg töltött, majd leokéztam, és dupla lett. 10/10

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88903) DiszNóÓl válasza CJ4567 (#88897) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

A proci 2,4Ghz-n ketyeg.

(#88898) stratova
Nem, ha olyan közel lenne én is gyalog/kerékpárral mennék.

HATER

(#88904) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#88900) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Baszki! :Y

Szegedi lány vagy Lili? ;)
Te is mindig azt mondod aktus után, hogy mégöccör? :DDD ;]

Btw. morning! :)

Sass, komoly problémáid vannak :D

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#88905) Habugi


Habugi
addikt

Komment/jelzők nélkül.., CorsairLink "egykor"..

CorSZ@R-Link most..

Mondanom se kell, a "régi" verzió nem működik Win10-en, csak ez a ..., ok, úgy volt h jelzők nélkül.. :U :O

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88906) CJ4567


CJ4567
veterán

ASUS EPU az meg mi a tök?

No Sana No Life

(#88907) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#88902) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mi az az NFC? Kikapcsolom ha megmondod, mi az ey hogy hogy kell kikapcsolni :)

Amegy mire jo ez az nfc? Jah es erről van szó ugye?

Peterseged: ;] bizony szogedi vagyok es siman assszondom ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88908) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#88907) üzenetére


CJ4567
veterán

Beállításokban valahol, nincs Huaweim, nem tudom. Nézegesd mik vannak a beállításokban, sok dolgot találhatsz ott.

No Sana No Life

(#88909) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#88908) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Meg is találtam es ki is nyomtam :K
Köszönöm a tippet :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88910) otto14 válasza Lacielvtárs (#88907) üzenetére


otto14
senior tag

(#88911) SP4C3 válasza Lacielvtárs (#88907) üzenetére


SP4C3
veterán

pl. Fizetni bírsz vele, f@szság. Meg adatátvitelre is jó. -.-
Jóreggelt.

CJ: ? :D :R

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#88912) hackeeeee válasza stratova (#88898) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az.

Reggel tesómék elhoztak, mert nagyon mondta az esőt du/estére.. Ehhez képest több ismerősömtől is hallom, hogy bitang jó idő van kint.. Eközben reggel elég szürke, xar idő volt. :(

Napot.

Véleményem szubjektív...

(#88913) Lacielvtárs válasza SP4C3 (#88911) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

&otto ur:
Köszönöm az infót, jo tudni hogy ilyet is tud a telefon :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88914) CJ4567 válasza SP4C3 (#88911) üzenetére


CJ4567
veterán

Erre gondoltam pont, játszani nem fogok új COD-dal, de egy-két videóban láttam :DDD

Erről az ASUS EPU-ról alig találtam valamit, valaki tud róla valamit? Megvan, hasonló mint a Gigabytenak van, méri az alkatrészek fogyasztását, meg energiatakarékosabb lehet a géped.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88915) hackeeeee válasza SP4C3 (#88911) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyáltalán nem faszság.. Számodra lehet.. viszont mobilfizetésnél, ha a terminál tudja, akkor pl. kizárhatod vele a bankkártyát.. stb stb..

Aztán a további pár hasznos nfc funkcióról nem is beszélve..

Véleményem szubjektív...

(#88916) MiklosSaS válasza Habugi (#88905) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen modernul nez ki az asztalod....mar nem a 98-ig visszabutitott 7-es......ez mas vilag :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88917) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#88916) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Gondolom azert mert a win 10 mar nem tudja az őskori 98as nézetet ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88918) SP4C3 válasza hackeeeee (#88915) üzenetére


SP4C3
veterán

Szerintem meg az. Erre ki van találva a bankkártya ami egy bizonyos standard alatt fut. Ez csak a szarszungnak egy marketingfogása volt, ami csak néhány nagy városban ad lehetőséget telefonos fizetésre. Adatátvitelre meg ott a bluetooth, wifi, nfc meg olyan adatra, mint az IR volt az őskorban, csak gyorsbb. ;)
Google wallet?! ;]

NFC

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#88919) hszilard666


hszilard666
veterán

Napot!
Ma jártam a veletechen: [link]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#88920) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#88917) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Képzeld el, annyi év FX-el....most 98-ra lebutitva a win7+ egy magos kánoán....ezt most eldobta és indul a win10.
Lassan már csak egy iPhone hiányzik neki...net nélkül ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88921) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#88920) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejj de talaloan fogalmaztal drága jo apám :DDD :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88922) hackeeeee válasza SP4C3 (#88918) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig, az mekkora jóság, hogy pl. nfc-vel lecsippantod a géped, és bekapcsol.. pl. És ez csak egy a sokból. :)

Én sem nagyon használom, csak ritkán.

Véleményem szubjektív...

(#88923) CJ4567 válasza MiklosSaS (#88920) üzenetére


CJ4567
veterán

Android root és net nélkül, Google fiók nélkül ;]

No Sana No Life

(#88924) MiklosSaS válasza CJ4567 (#88923) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

iPhone?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88925) CJ4567 válasza MiklosSaS (#88924) üzenetére


CJ4567
veterán

Soha nem kéne. Utálom.

No Sana No Life

(#88926) norbert1998


norbert1998
veterán

linoleum flakon űrhajó :C :DD
[link]

(#88927) norbert1998


norbert1998
veterán

meg egy jó szomszédnéni [link]

(#88928) hackeeeee válasza norbert1998 (#88926) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wáááááábmeg.. :DDD Kész vége, kiégtem. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#88929) Televan74 válasza norbert1998 (#88926) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez nagyon nagy.Ment a like,oda és ide is. :R :)) :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88930) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#88931) Habugi


Habugi
addikt

Boldogít a rohadék Win10.. :W

Nincs olyan Corsair Link amivel hibamentes lenne.., az új 4es széria ocsmány, nincs benne Max terhelés kijelzés, nem lehet nullázni, egy parasztvakító szarfos. Ugyancsak ezek a 4-esek feldobnak a gépre 2db USB csatolót, fogalmam nincs mire jó ez, a korábbi 3asok nem tették. Ezért vagy más okból nem tudom, ha 4es CorsairLink van fent, akár a háttérben fut akár az asztalra felhozva, a monitor full random standby-ba vágja magát amiből csak restartal tudom kibányászni mert semmire nem reagál.

Na de mire erre rájöttem, mármint hogy a CL okozza.., először gondoltam a 3600as RAM tuning, ugye urban legend hogy a Win10 jobban kihasználja a vasat, gondoltam ennek már sok a 3600as fesz nélküli tuning, ettől instabil, vissza XMP. Ugyan az.., hurrá-hurrá.. :U

Mivel nem akarok 1.2 habosat írni összefoglalom, CPU visszament alapra, 3rd party OC progikat leszedtem, energia háztartást/energiatakarékos bizgentyűket nyolcvanszor végigjártam.., sztory vége, CL csinálja/amiatt, oké, USB driverek a Herohoz, hátha.., nem, nuku.., jó, 4es CL lekap, vissza a 3as ami korábban nem ment (két napja..).

Utolsó 3as CorsairLink működik! :Y
Dafuq.., örülök neki, USB csatolókat sem rak fel.., igen ám de amint HWInfo64-et indítok a képernyőillesztő (Crimson) összeomlik/helyreáll, mondom dafuq, gondoltam mivel az új HWInfó már belelát a tápba is/tudja monitorozni mint a CL maga, gondoltam a táp vagy a CL nem csípi ha egyszerre többen monitorozzák így HWInfoból írtottam. Oké.., nyitnám Crimsont.., 15-20mp mire felugrik, rögtön utána driver összeomlik/helyreállt, mire idegrohamot kaphatnék még standby-ba is lebassza magát ismét. Hurrá! Restart.. :C

CorsairLink mélytöröl.., uninstall, manual, még egy halálosztagot is felbéreltem hogy minden ivadékát irtsák ki amit hátrahagyott.., így minden flottul megy.., csak nem látom a fogyasztást (nem egy érvágás, brahi, semmi több..) viszont nem tudom manual állítani a táp ventijét, játék közben elmegy 50°C-ig is, manual alapjáratra belőve pedig a 35-öt nem lépi át soha.. :U :O :W

Aztán, most végig a 16.3.2-es Crimsonról volt szó, ugye CL nélkül hibátlan de az igazsághoz illetve a Win10-hez hozzá tartozik, hogy az a 16.4.1, ami a Win7 alatt hibátlan volt, az ha van CorsairLink ha nincs folyamatosan összefossa magát, összeomlik/helyreáll.., nem teljesen tiszta, sőt semennyire de maximum annyit tudok mondani, hogy Win7-en a világon semmi ilyen probléma nem volt SOHA.

Hogy a had ne mondjam kicsoda húzza a had ne mondjam micsodájára.., így elolvasva külső szemlélőként nem feltétlen tűnik vészesnek de mire ezeket az eredményeket/következtetéseket és összefüggéseket össze tudtam rakni, mi mikor sz@ és mi mikor nem sz@r, na erre ráment közel két napom.. :((( :W

Építő jellegű tippeket elfogadok.., mi lehet ez a CL/USB csatoló kontra Crimson féle szerelmi harc..?! :F

Félúton az agybaj felé találtam egy ilyet: [link]

Mi köze ennek mindehhez? Pusztán annyi, hogy ebből kiindulva "kiderült", hogy ez a standby-ba vágja magát minden ok nélkül a kijelző látszólag egy "ismert" Win10 jelenség, nem feltétlen társítható VGA-hoz, annak aktuális driveréhez vagy éppen a CorsairLinkhez, ha jól rémlik gyiku is említette pár napja a Fury topicban hogy nála is megtörtént..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88932) norbert1998


norbert1998
veterán

mifene ennyiere kihalás itt? :Y

mentem délután/estefele haverhoz, rossz felé kanyarodtam, sebaj, gondolom, megfordulok.
nézem, hmm, ez talán földútnak minősül, y megforduló. indultam volna el, megjelenik egy fehér autó, mondom várok, menjen csak elfele, nézem, baszki ezen matrica van, csak ne zsaru legyen,. legyen valami reklámcéges izéé.
hát dehogyisnem rendőrbácsik voltak... nézem mi van, integet, hogy induljak el (közbe nagyba a tsz főd szélén álltam keresztben az uton :DDD :Y
megyek előttük, látom a tükörbe villog a lámpája mint a barom, jó, hát biztos igazoltatni akar, miért tekergek a téeszfődön. index, leállok szépen jobbra, erre kiderül, lófaCCt se akart, csak a huplis "magyaraszfalton" ahogy mozgott az autó orra, úgy láttam, mintha villogna.
mondjuk tudom, hogy elvileg a piroskékkel állít le, de nah... :U

(#88933) MiklosSaS válasza norbert1998 (#88932) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Estem le a szekrol a rohogestol......"Bili van a fejen es nehezen szuszog" :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88934) MiklosSaS válasza Habugi (#88931) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1. kell a francnak a korszar tap
2. nincs korszar tap, nincs korszar link
3. ha van korszar tap ki kell baCCni, aztan venni valami igazi tapot...seasonic, xfx, delta, evga...stb
4. ha van vegre egy igazi rendes tap, akkor venni kell egy olcso fogyasztasmerot...oszt csokolom. Problema megoldva...

n+1: VGA temara nem tudok tanacsot adni, nalam hasonlo gond nem volt sem NV-vel de merg Radeonal sem. Pedig 1 eve hasznalom ezt a szemet win0-et.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88935) Televan74 válasza MiklosSaS (#88934) üzenetére


Televan74
nagyúr

+1. Nekem EVGA van,nyugodtan alszom, és sima,ráncmentes az arcom. :P Mondjuk engem nem érdekel a fogyasztás.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88936) hackeeeee válasza Habugi (#88931) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Corsair ötösre vizsgázott szoftverfejlesztésből.

Nekem eddig csak a standard Black screen bug jött elő, vagyis, nem kapcsol vissza a monitor.. De ez már megvolt win7 alatt is. De olyannal, hogy csak úgy lekapcsolja a monitort, olyannal még nem találkoztam soha.

Hehe, igen.. Látom sikerült ebbe belefutni, hogy a hitt stabil oc mégsem stabil. :D Ismerős érzés. Annó win7->win8 váltátásnál megvolt Nekem is.

Simán lehet, hogy maga az usb vezérlés kavar be, onnantól az megborít mindent.. Rájönni nehéz lesz, ha szar, szar, megoldást kell találni rá.

Ha ennyi szar a Corsair Link 10 alatt, javaslom, hogy hanyagold. Főként, ha az USB kezelésnek lesz köze ehhez is, hogy random lekapcsolja a monitort.

Nekem most 16.4.2 hotfix van. Eddig jónak tűnik.

Max Brainstormingra csörögj rám valamikor. Nem tudom, hogy leszek mobil, de max visszahívlak majd. :)

@sas: Nincs semmi gond a táppal, csak a szoftveres support szar.. Attól, még a hardver lehet jó.

Reggelt. Go BP. Este re.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88937) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt...
csak nem? Problémák a win10 korul? :))
Kitartas Hablatyi Uraság, ne hagyd magad :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88938) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Reggelt :)

[ Szerkesztve ]

HATER

(#88939) MiklosSaS válasza hackeeeee (#88936) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahany korszar tap doglott meg...statisztikailag 10-bol 1.7 korszar tap megdoglik.

"reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88940) hszilard666


hszilard666
veterán

Szevasztok Jaúreggölt.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#88941) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt.

(#88942) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#88934) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az új Corsair tápok(RMi és RMx) rendben vannak, főleg úgy, hogy 10 év garanciát ad rá a Corsair. A CLink is tud hasznos lenni(nem csak a fogyasztásmérésben).
De saját részre én maradok a Seasonic(belsős) tápoknál. Csak kéne valami CLink szerűség. :D
Magyarországon az XFX-ekkel volt egy időben sok baj.


Habugi
RMx-et kellett volna venned,, akkor nem zavarna a CLink hiánya. :DDD
Kitartást, menni fog.

Reggelt.

[ Szerkesztve ]

(#88943) CJ4567 válasza MiklosSaS (#88939) üzenetére


CJ4567
veterán

Van amelyik csak nem teljesen hal meg, hanem félig? ;]

Jó reggelt.

No Sana No Life

(#88944) bandi0000 válasza MiklosSaS (#88939) üzenetére


bandi0000
nagyúr

annyira nem szar azért, minden tápból van ajánlott meg nem, én 2 corsair tápot használtam, mindkettő ajánlott volt, egyiket 5 másikat 3 éves korában passzoltam el, + másik gépbe is corsair van az is van vagy 6 éves

Xbox One: bandymnc

(#88945) Malibutomi válasza bandi0000 (#88944) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Viszont a corsairlinkrol csak rosszakat olvastam eddig.

Nekem amugy egy 850 EVGA tapom van, azt nem kell vezerelni, szerintem meg sosem ment a ventije :)

[ Szerkesztve ]

(#88946) bandi0000 válasza Malibutomi (#88945) üzenetére


bandi0000
nagyúr

vezérléssel sose foglalkoztam, én csak meg akartam cáfolni hogy a tápjai szarok, amúgy nekem se az van már, hanem FPS arra több év garit adtak :D

Xbox One: bandymnc

(#88947) norbert1998


norbert1998
veterán

beteg vagyok :DD
elkezdtem dark souls-ozni. most vesztettem el örökre 1500 lelket :DDD :W

(#88948) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Elkezdtem jatszani a Crysis 1-et :D, remekul megyen 1440p-ben a kicsike Radeonon....meg az i3-4130 is eleg neki :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88949) norbert1998 válasza MiklosSaS (#88948) üzenetére


norbert1998
veterán

adj neki egy kis moddolást, a crysis 3 közelébe lehet húzni vele grafikailag :K

(#88950) hszilard666 válasza norbert1998 (#88947) üzenetére


hszilard666
veterán

Én is neki akarok kezdeni, de félek hogy nagyon felhúzna. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.