Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89301) hszilard666


hszilard666
veterán

Jaaaa! Tudtam baCCki csak nem emlékeztem ra! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89302) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ugy fest bar sok a hiba, meg docogosek a DX12 portok, de megiscsak volt igazsag abban hogy az NV nem lesz jo alatta. Mostmar kint van vagy 5-6 jatek es elegge az a kep latszik hogy DX12 alatt AMD>NV.

Mondjuk ezen meg biztos javitanak, de azer ez gaz:

[ Szerkesztve ]

(#89303) stratova válasza Malibutomi (#89302) üzenetére


stratova
veterán

Hát no, lassan érik be ez a shadertöbblet. Hiányolom a Furykat... a grafikon tetejéről :D
Jó lenne ha kicsit fellendítené AMD eladásait. :K Mobil vonalon pl. méltatlanul kevés kártyájuk fogy (tudom, tudom mindig ezen sopánkodom, csak ez is egy eléggé nagy piac és NV 3 gamer kártyával több gépet passzol el mint AMD 5-tel).

Ez a cím már a legkisebb Polarissal is szépen játszható lesz [szvsz kinéz neki egy 50-60 fps], amely sarokkövének én ar R9 M390-et [16 CU 909 MHz] ill. itt a táblázatban az R7 370-et tekintem [16 CU 970MHz], csak a 128 bites GDDR5 miatt aggódom picit, bár láthatóan ez nem árt sokat pl a konkurens GTX 960-nak.

[ Szerkesztve ]

(#89304) Malibutomi válasza stratova (#89303) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Vs topicba leirtam hogy szerintem mi a helyzet.
Az van hogy az MS-t nem erdekli az NV penze, meg hogy optimalizalgassanak nekik. Valaki kiadta az ukazt "xbox portokat pc-re a leheto leggyorsabban" es most toljak at oket nagyon gyorsan. Ami GCN-el mukodik is, de az NV kartyaknak meg verzik az orra.
Csak ilyen tempo mellett nincs ido atirni a jatekot NV-re is, meg ha foglalkozna is vele az MS.

[ Szerkesztve ]

(#89305) hackeeeee válasza Malibutomi (#89302) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért az, hogy egy 980 Ti SLI-t majdnem elkalapál egy 290x, az azért kemény..

Viszont ha már itt tartunk.. Az 560Ti most tud elméletileg DX12-t, vagy sem? A win10 elvileg DX11.3-at ír rá, de elméletileg megfelelő tier szinttel mennie kéne, elvileg.

Véleményem szubjektív...

(#89306) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt.

(#89307) Televan74 válasza stratova (#89303) üzenetére


Televan74
nagyúr

Fury nem volt nekik! Talán azért nincs a tesztben. ;]

Szép napot mindenkinek!És boldogat a Tibor nevű fórumozóknak! (Ma telefonon öt Tibort köszöntöttem.)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89308) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mennék már szabadságra....csak még nem lehet :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89309) hackeeeee válasza Malibutomi (#89302) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk meglátszik, hogy nincs SLI profil DX12-es játékokhoz, még.

Véleményem szubjektív...

(#89310) Habugi válasza Malibutomi (#89302) üzenetére


Habugi
addikt

Hát ez gyönyörű.. :F :Y

Most képzeld el azokat, akik visszatérő NV vásárlóként (a képességeiket most hagyjuk.. :DDD ) az elmúlt ~másfél évben valamivel 100k fölött úgy ugrottak rá a mightyMaxwell 970-re (ha hinni lehet ennek momentán a legnépszerűbb VGA, ami úgy kb mindent el is mond a PC játékos bázis szintjéről..) mint gyöngytyúk a takonyra, ezekben a címekben néha már annyit tudnak mint egy 4éves Tahiti.. :D

Az NV-nek nagyon tempóznia kell a desktop Pascalokkal, ráadásul asyncostul/mindenestül.., a vicc az hogy egy 970es rablás után a vásárlóbázisuk nagy része nagyon boldogan fog sorban állni a Pascalokért is, semmi nem lesz meg nekik abból hogy át lettek b@szva.. :N

Ugye hogy nem volt Abu elmúlt pár éves mantrája akkora hülyeség, miszerint nem lenne a Radeonokkal gond mert az konkurenciához képest űrhajók csak ugye a pénz, a DX11.. stb. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89311) Malibutomi válasza Habugi (#89310) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mostanaban be-benezek a vga ajanlosba es elpottyintem hogy mar ne ajanlgassanak annyira 970-et, egyreszt mert az elmult 2-3 honapban nagyon fellabu lo lett ugy fest, masreszt aki most vesz maxwellt, az nagyot bukik alig masfel honap mulva hisz jonnek az uj kartyak.

(#89312) hackeeeee válasza Habugi (#89310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pont ezért agyal egy megrögzött nvidia fanatikus cimborám Radeon-ban az utóbbi időben.

Véleményem szubjektív...

(#89313) stratova válasza hackeeeee (#89312) üzenetére


stratova
veterán

Meg kell várni Polaris 10, 11-et és GP104, GP106-ot.

(#89314) hackeeeee válasza bandi0000 (#89298) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rákérdeztem a házra.. ~1,5 hónap múlva érkezik, várhatóan marad az ára.. De ezt még pontosan sajnos nem lehet megmondani.

Véleményem szubjektív...

(#89315) MiklosSaS válasza Habugi (#89310) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A 970-nek van egy hatalmas pozitiv oldala. Berakod, telepited a drivert és hátradōlsz és játszol. Nem kell a PP-vel szopni, nem kell AB, ClockBlocker,... Nincs csíkozás, dadogás, röccögés-döcögés...
Szóval aki nem szereti piszkálgatni a gépét és két évente cseréli a kártyát annak jó lehet.
Megy a DX12 hájp...de mire meglesz a teljes "lefedés" addigra ott a pascal.

Nézd a macska vagy csoki példáját...null probléma 100% játék...

Nem dicsérni szeretném az elektrolitot csak korrektül kell látni a jó oldalát is.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89316) Habugi válasza MiklosSaS (#89315) üzenetére


Habugi
addikt

Az egyetlen előnye hogy kevesebb kakaót kér így kevesebb hőt termel, de tekintve hogy nincs benne hardver ez szerintem nem meglepő.. :N

Dadogás, röcögés.., az Radeonnal sincs, ránézel bármelyik DX12 címre, akár az NV "sajátjára" az új TR-re akkor rájössz hogy amit most írtál az nettó hülyeség mert ott meg a vRamból fogynak ki.

Nem a hájp megy, jönnek ki a címek, lassan hetente, a 4-6 hónapppal ezelőtti állapotokat olvasod/követed? :F

Pont ezt akartam írni az amcsiverdásnak az ajánlós topic kapcsán, hogy ott kár erőlködni mert az elektrolitos lakók nagy része januárban még azt szajkózta hogy mire DX12 címek jönnek a Maxwellek már sehol nem lesznek. Na itt vannak a DX12 címek.., és egyelőre ott tartunk hogy a Pascal nincs még sehol, amiben pl vagy lesz async vagy nem.. :U

Szerintem teljesen korrektül látom a 970 egyetlen jó oldalát, le is írtam.

Nem érdekel ám engem, tudod mennyire érint az elektrolit, én csak azt mondom hogy gáz volt a Maxwelles húzás, kérdezhetsz tőlem bárkit akinek 970-je van, üljenek le fincsébével/norbival multizni bármelyik új játékban, nekik 280X van ami 3évvel ezelőtt boltból olcsóbb volt mint most a 970 és beszéljék meg kinek hogyan fut adott játék. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89317) CJ4567


CJ4567
veterán

Engem komolyan üldöznek az antituning alkatrészek :W
DDR2-es ramjaim 800MHz felett egyből instabilak, E8400 1.275V-s alapfeszültségű volt, E6300 380-as FSB felett se kép se hang...
Remélem normális ramokkal már a CPU-t lehet OC-zni. Ha meg a CPU is antituning, én kikészülök :DDD

No Sana No Life

(#89318) Malibutomi válasza MiklosSaS (#89315) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A 390 is pont igy mukodik, szoval akkor ugyanolyan jo mint a 970. Csak gyorsabb, meg DX12 alatt sokkal gyorsabb :)

Pascal tema:
Egy: bar ez meg kerdeses, de vannak akik azt mondjak, a Pascalt meg a nagy DX12 hype elott terveztek, igy pl async computot kb a GCN1 szintjen fog tudni.

Ketto: Attol hogy itt lesz a Pascal a MS jatekai meg siman at lesznek suhintva PC-re, es ugyanilyen szarul fognak menni Pascalon is, mert konzolon csak a GCN kod van bennuk.

NV az utobbi 3 honapban elegge jegen jar a szar driverekkel, szar DX12 teljesitmennyel, nem hiszem hogy nagyon orulnek ennek az uj kartyak erkezese elott.

[ Szerkesztve ]

(#89319) Televan74 válasza stratova (#89313) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez így van.Én is a P10 vagy a GP104 -re várok. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89320) MiklosSaS válasza Malibutomi (#89318) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nálam semmi baj nem volt az NV driverekel a 780Ti/980/750/980Ti- vel. Visszont Crimsonal volt instant fagyás, dadogás, órajel dobálgatás és kék képernyõ...

És ezeket nem fórumból olvastam hanem a saját bõrömön tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89321) Habugi válasza Malibutomi (#89318) üzenetére


Habugi
addikt

Na ezt a driver dolgot csak nem akartam szóba hozni, mert nem lelem örömömet mások kárában így arra sem tudok fappingolni hogy felemlegetem de pont az elmúlt pár napban keveredtem be jópár NV-s fórumra a Win10 nyűgjei kapcsán, linkeltem is azt hiszem, a nagy Pascalos előkészület azért elég szépen leterhelte az NV-t mert driver szinten kurta szarul teljesítenek az utóbbi időben..

Akkora threadek vannak a hivatalos fórumjukon is hogy lassan a holdra fel lehetne sétálni rajtuk.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89322) Malibutomi válasza MiklosSaS (#89320) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na latod en meg azt tapasztaltam hogy felraktam a crimsont es jatszom. A koztes tobbi nalam nem jott elo.

(#89323) hackeeeee válasza MiklosSaS (#89320) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam ahol "dadog" a 390, ott dadogott a 970 is..

Véleményem szubjektív...

(#89324) Habugi válasza Malibutomi (#89322) üzenetére


Habugi
addikt

Nincs HTPC-d 100 futó processel.. :DDD ;]

Sas az agresszív powermanagement/FuryX miatt van beakadva még mindig, hiába nem bünteti már. Se a Crimsonok, 16.3.2 óta a beépített oFF is teljesen jó.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89325) CJ4567 válasza MiklosSaS (#89320) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem támogatott VGA-t használok Crimson betával, gond egy szál se.

No Sana No Life

(#89326) Televan74 válasza Habugi (#89324) üzenetére


Televan74
nagyúr

A 290X alatt nincs off! :P ;] :D Bezzeg a 390X alatt van!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89327) Habugi válasza Televan74 (#89326) üzenetére


Habugi
addikt

Szörnyűség, egészen két kattintás AB-vel.., a "másik" driverben ennek a többszöröse hogy ne hányd le a kijelzőt a színek miatt.. :DDD

Egyébként tegnap elmulasztottam válaszolni..(tegnap előtt? :F ), nem a Silverstonera akartalak visszavezetni csak annyit akartam mondani hogy annyi pénzért annál a LianLi-s sz@rnál csak jobbat vehetsz.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89328) hackeeeee válasza Habugi (#89324) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem, "normál" pc-m van 80-nal.

Én győztem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89329) Televan74 válasza Habugi (#89327) üzenetére


Televan74
nagyúr

AB -ben van két profilom egy desktopra és egy játékra.

Ház ügyben meg még magam sem tudom hogy mit akarok.Jó szellőző csendes házat,40.00-50.000 között.Raven3 nagyon jó kis ház volt,de számomra volt egy két dolog ami nem tetszett benne. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89330) Habugi válasza hackeeeee (#89328) üzenetére


Habugi
addikt

"Normal" gépen még valamennyire érthető is, ugyan számomra sok lenne és nem véletlenül de százszor nekifutottunk már, csak azért hoztam szóba mert egy HTPC esetében szerintem jó poén.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89331) MiklosSaS válasza Habugi (#89324) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak a példáim:

1. Media PC:

- GTX 650/750 betesz, driver fel...játék semmi gond. 100+ futó processzel.

- 260X betesz..játék..döcögés, dadogás...órákat eltölteni driver és programok buzerálásával...semmi megoldás.

2. Nagy gép:

- 780Ti/980/980Ti betesz, játék, tuning, csillió-millió FPS...szórakozás és öröm+boldogság

- Fury X betesz, órák eltöltése, buzerálgatás, molesztálás mig egy qrva 3 éves játék játszható. Win10 újra telepit, ujabb driver...nagyjából müködik de még mindig nem tökéletes..néha leveszi 800-850 MHz köré de nem annyira zavaró mert mondjuk 100 FPS-rõl csak 65-70-re esik...
Használható de nem tökéletes.
És itt az alaplapi gebaszt nem is emlitettem meg.

Mondom nem rúgdosni szeretném az AMD-ét de azért nem egy kategória a zöldel.

Az meg boldogság hogy pár év folytonos szopás után (pár játék ami pocsékul nent Radeonon, driver problémák, hupikék-zöld-fekete képernyõ, stb) kis ideig oda tudnak vágni DX12-ben a zöldeknek. Kár hogy a Pascal után ennek is vége lesz....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89332) Televan74 válasza MiklosSaS (#89331) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem az új Crimsonok óta nincs driver gondom, bár előtte sem sokkal találkoztam.Jó hát nekem nem cél a 100FPS.Tudom nincs szaggatás nélküli játék.De viszont nincs elmosott kép,itt csodaszép színek vannak alapból. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89333) Habugi válasza MiklosSaS (#89331) üzenetére


Habugi
addikt

"kis ideig oda tudnak vágni DX12-ben a zöldeknek. Kár hogy a Pascal után ennek is vége lesz.."

:C :C :C

Hosszú idő után megint sikeresen összehoztál egy olyan szinten aluli postot, amire nem érdemes válaszolni.. :D

1:1 copyzhatod is be Mordorba, az általad oly mélyen elítélt lakóival, akikkel annyira nem tudtál azonosulni hogy inkább lecserélted a 980Ti-det FX-re most nagyon szépen meg fogjátok érteni egymást! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89334) CJ4567 válasza hackeeeee (#89328) üzenetére


CJ4567
veterán

Majd megnézem hány process megy nálam.

No Sana No Life

(#89335) Malibutomi válasza MiklosSaS (#89331) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"kis ideig oda tudnak vágni DX12-ben a zöldeknek. Kár hogy a Pascal után ennek is vége lesz..."

Lasd:
#89318

[ Szerkesztve ]

(#89336) CJ4567


CJ4567
veterán

76 process gép bekapcsolás után.
Ja, és miattatok kékhalált kaptam driver_state_failurera, látjátok, az AMD-nek lelke van :DDD

No Sana No Life

(#89337) MiklosSaS válasza Habugi (#89333) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Érdekes hogy amikor elfogyik az érved akkor mindig ilyesmiket írsz :D

Az évek hosszú során mindig ez volt. Eleinte az AMD-nek elõnye volt aztán lemaradt az intel/nv-tõl. Cáfold meg...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89338) MiklosSaS válasza CJ4567 (#89336) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A kék halál az AMD future, az nem gond...a lényeg az hogy 100 alatti a futó processz...;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89339) Habugi válasza MiklosSaS (#89337) üzenetére


Habugi
addikt

Mert nem tudok mást, a színtiszta elvakult butaság ellen neked kell harcolnod nem nekem.. :N

Az én szemszögemből egyébként hasonlóan fest a dolog nálad, amikor elfogynak az érvek akkor időlegesen abbahagyod a látszólagos köpönyeg forgatást és berepülsz minden téren azoknak a szintjére, akiktől korábban olyan látványosan igyekeztél irtózni, hogy bántotta az önérzetedet hogy zöld kártya van a gépedben.. :DDD

Btw.., tudom csak bosszantani akarsz.., nos én is téged.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89340) CJ4567 válasza MiklosSaS (#89338) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem jövő, hanem tulajdonság :)

Nekem is 100 alatt van, 70 körüli;]
De semmi gond nem volt, vitáztok az AMD-ről meg a driverekről meg a DX12-ről, a kártya meg megsértődött mert 1. nincs DX12, 2. mert megsértődött az AMD drivereinek lenézése miatt :DDD

Ja, és a CPU-m 5.95W-t eszik jelen pillanatban. Már 11.90. Nem tudom leírni pontosan, mert mindig változik. De jól esett leírni. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89341) MiklosSaS válasza Habugi (#89339) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak arra kérlek cáfold meg példákal az elmult öt év intel/nv/amd vga és cpu helyzetét.
Ha tudsz az áron kivül példákat felhozni...kézen fogható példákat hogy mikor volt a reális életben és nem Abu féle ficsörökben hosszu távon elõnyben az AMD akkor beismerem hogy butaságot írtam.

APU, FX, Radeon, chipset...bármi jöhet csak kézenfogható reális dolog legyen ne papírusz forma..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89342) norbert1998 válasza MiklosSaS (#89337) üzenetére


norbert1998
veterán

Akárhogy is, teljesen egyetértek vele. Bölcsebb maradtál volna, ha csendben maradsz.

Fecserelted volna a kedves szavakat egy hajlektalanhoz. ;]

(#89343) MiklosSaS válasza Habugi (#89339) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nézd, trollkodunk, viccelõdünk de te is tudod hogy valamilyen szinten igazam van. Amugy én értem és elfogadom a te szemszögedbõl nézve a dolgokat de meg kell értened az én szemszögembõl is.

Vannak bizonyos reális problémak...ami felett nem lehet átrepülni.

Másik dolog, szerinted valaha hagyni fogja az NV hogy az AMD nagyot kasszáljon? Szerinted hagyná hogy sok ideig elõnyben legyen? Az utóbbi években erre sohasem volt példa.
Ha valamiben gyenge volt az egy ujabb driverel vagy az uj generációs kártyával de mindig megoldották.
Az más tészta hogy félig az õ saruk hogy a PC játékipar haldoklik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89344) hackeeeee válasza Habugi (#89330) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó de tudod, HTPC-n szaggat a Crysis 1.. Nem kell HTPC, fúj. :DDD

/troll - bocsi Sas.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89345) hackeeeee válasza MiklosSaS (#89331) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

270x CF megbont.. Drriver uninstall, 2. 270x kivesz, 970 betesz, driver telepít, örül, játszik.
970 kivesz, 8800 GTS betesz, Driver uninstall, driver telepít, örül.
Driver uninstall, 8800 GTS kivesz, 390 betesz, driver telepít, örül.

És, nem volt reinstall.. Ment minden úgy, ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89346) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89343) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én nem értek hozzá. Leszögezem előre. De szerintem a 260 esetében a zafir kurt el valamit.
Régi történet, de gondolom az iparág ugyanott tart mint annó.
Volt egy zafir ddr4 4670-n vga-m. Ac hűtő, halk, hüvős. PP müködött rendesen. Aki gigát, msit vett az mind szopott. Hangos volt, nem is olyan hüvösek voltak mint az enyém. A pp nem müködött rendesen stb-stb. Pedig aztán egy tápcsati nélküli 50-60 wattos vga-t elbaszni külön müvészet lehet.
Volt msi 3850-m. Az is faja volt, míg mások szoptak azzal is. Szokásos szar hűtés, rossz pp stb-stb.
Érdekes, hogy egyes gyártók egyes tipusai nem képesek több lépcsös órajell állításra megfelelő feszen.
Szóval lehet, hogy én vagyok helikopter. Pont ezért nem szoktam javasolni a friss vga-k megvételét.
Annyira gyors az ipar, hogy mindenki ontja a szart. Szó szerint. A tesztekből meg nem derül ki kb semmi. Csak az, hogy x, y játékban mennyi a képkocka.
Régebben olvastam vga-s topikokat. Mostanában a melóm miatt nem fenyeget a vásárlás réme. De régen is minden tipusból volt amit ajánlottak és volt amit nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89347) CJ4567 válasza hackeeeee (#89344) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a normális PC-n 1280x1024 maxon 30FPS :DDD

Gyuri27: nekem 4670 DDR3 Gigabyte volt, de Zalman hűtés volt rajta gyárilag. Halk volt, gond nélkül működött.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89348) CJ4567 válasza Gyuri27 (#89346) üzenetére


CJ4567
veterán

Mióta volt DDR4-es 4670 amúgy? Meg DDR4 VGA-nál? DDR3, GDDR3, GDDDR5-ig megvan.

No Sana No Life

(#89349) hackeeeee válasza CJ4567 (#89348) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Sapphire-nek volt HD4670-ből GDDR4-el szerelt változata.

Véleményem szubjektív...

(#89350) Gyuri27 válasza CJ4567 (#89347) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az igen. A standard meg hellikopter volt. [link] hát ez hulladék volt.
Az mis szintén nem ért 2 forintot [link]. Asus [link] pff az ac jó volt. Ez volt a helyzet annó a 4770-l is. Ott is volt némely gyártónál, hogy szar hűtés, szar pp.
Pedig mint a példa mutatja lehet jót is, jól is csinálni.

hackeeeee jól irja. Volt ám. De jó volt a sima ddr3-s is. Csak kicsivel lassabb.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.