Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89401) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, Doom beta.. Ugye OpenGL-ben fut. QHD-ban TSSAA-val 60 fps, amikor nagy fröccsenés van halálkor, akkor ott beesik 40-re.. AA nélkül szerintem simán megvan a 60 végig, de ezt nem próbáltam.. A hangulat bejön. :)

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#89402) hackeeeee válasza Habugi (#89390) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam semmi gond nincs a driverrel, firefox-al.. 16.4.2-t használok. Nincs rendszer összeomlás, driver "elszállás".

Többször próbáltam már visszatérni Chrome-ra, mert ugye szeretem a Google szolgáltatásokat, és onnan még könnyebb sokmindent elérni, de a végén mindig visszakanyarodtam a Firefox-hoz. Ez előtt sok évig, mondhatni a Chrome indulásától kezdve használtam a Chrome-ot. Vannak az utóbbi időben olyan gyerekszintű betegségei, amit máig nem értek, hogy miért nem javítanak.. Sokaknál ez lehet nem jön elő, de mivel Én napi szinten használom, munkahelyen is pl. így elég zavaró.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89403) Habugi válasza hackeeeee (#89402) üzenetére


Habugi
addikt

Ezért nem fogom ajánlani még ellenségemnek se a Win10-et jó ideig annak ellenére hogy váltottam rá.., ahány felhasználó/hardveres-softveres egyedi környezet, annyi változó és annyi kisebb-nagyobb hiba, nagyon nincs még készen.. :N

Az a durva tudod, hogy visszatekintek az elmúlt fél-háromnegyed évre és megpróbálom summázni/összefogni a különböző topicokban milyen elképesztő mennyiségű esetleges hardveres/driveres hiba volt/lehetett tulajdonítva az azt gyártó cégnek.., holott nagy valószínüséggel közük nem volt semmihez, csak Win10 és minden ami jelenleg mögötte van.. :U

Félreértés ne essék, simán tudtam mit vállalok csak ezzel együtt is sikerült meglepnie, rossz értelemben. Alig több mint egy hete van fennt, még nincs 24órája annak hogy úgy vélem végre sikerült stabilizálni, megoldani minden rejtélyes hibát/anomáliát, fogalmam sincs ebbe mennyire játszhat be pl a Z170 vagy bármi egyéb, egy dolgot tudok..

Tömött sorokban tudnám sorolni miket produkált úgy (ide nagyjából csak az egytizedét, a jéghegy csúcsát írtam le..), hogy eközben ha átbootoltam Win7-re megegyező softveres/driveres környezet kíséretében akkor a világon semmi problémám nem volt! Nuku, zéró, nyista! :N

Innentől nincs miről beszélni igazából azon felül, hogy adott hardveres/softveres környezettől függően ki szerencsésebb a Win10-el egyelőre, ki pechesebb.., te egyértelműen az előbbiekhez tartozol csak sajnos ez nem a Win10 érdeme, sem a tiéd, ezt dobta a random generátor, engem pedig bevitt a dzsungelbe.. :DDD

Mindegy, nem panaszkodom, leharcoltam amit le kellett, remélem felfogta ki a főnök, perpill hibátlan, ha ezt tartja pár napig akkor elégedett leszek hibái ellenére. Hozzá kell tegyem azt is, nagyon magasan van/volt a léc, nem egy átlagos felhasználó vagyok sem tudás ügyileg sem igények terén, szóval nem akkora tragédia hogy ezt nem tudta még/egyelőre megugrani.., nincs egy éves.. :N
Ráadásul a Win7 nálam olyan elképesztően stabil volt/bevált, úgy tudtam/tudok vele/rajta játszani mint egy muzsikus a hangszeren, ez sem feltétlen elvárható még ettől az új csodától.. :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89404) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Látom feljött a prémium, én is hablaty írására fizettem elő, mert az oldalt szeretem, kikapcsoltam a reklámokat mert ez a lényege neki, viszont így is megjelent a reklám, utánakérdeztem lokálba, és azt nem írták mikor előfizettem/tünk premiumra hogy a hardverapro kivétel a prémium alol, tehát ott ugyan úgy vannak reklámok...

Xbox One: bandymnc

(#89405) Televan74 válasza Gyuri27 (#89388) üzenetére


Televan74
nagyúr

114 kg -ról indultam.Jó lenne 90 alá vissza menni mint régen.Sok lemondással és testmozgással jár.Valami bekattant ott felül. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89406) Habugi válasza hackeeeee (#89402) üzenetére


Habugi
addikt

Kimaradt.., nem lehetek elég hálás a bevezető fejtágításért/KékördögUpdate-ért amit az első este nyújtottál/tartottál! :R

Ezer kössz, marha sokat számított, főleg a hibernálós agyrém, abba így egyáltalán nem kellett belefutnom!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89407) MiklosSaS válasza Habugi (#89403) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azért érdekes...lassan 1 éve win10-et használok de semmi gondom nem volt vele...sem B85/Z97/Z170/X99 platformokon. Vagyis voltak kisebb idegesitõ dolgok de ezek elmultak.

Chrome-ot használom az elsõ perctõl de nem volt vele gondom. Igaz én mindig a 64bites verziót telepitem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89408) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Te hablaty mit csinalsz te a gepeddel??
Nekem is FF van W10-en, Crimsonnal, es miota frissitettem W7-rol semmi bajom nem volt vele. Megkockaztatom hogy egyetlen fagyas vagy kekhalal sem volt.

(#89409) MiklosSaS válasza Malibutomi (#89408) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy a win10-et nem lehet a win98 szintjére gyalulni, kevés a futó processz ezért összeomlik a win10 alatt a Radeon driveren kivül minden. ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89410) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89409) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89411) stratova válasza Habugi (#89395) üzenetére


stratova
veterán

Köszi, mielőtt írnék majd megnézem más böngészővel is.

(#89412) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89410) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hát de nem? Nálam 100 futó processz van a kicsi gépen, az utóbbi évben elég sürjen cseréltem alaplapot és processzort de soha semmi bajom nem volt vele. Csak amikor Radeon került bele....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89413) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89412) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

dehogyisnem :K

apropó, péntek van :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89414) Habugi


Habugi
addikt

Srácok, az van hogy még ha lenne affinitásom sem tudnám felsorolni hány csontváz esett ki a szekrényből ezalatt az egy hét alatt, miközben megismerkedtem a 10-essel és folyamatosan utána olvastam.. :N

Sas.., utoljára azt nem értetted miért nem jár full órajelen a 260X.., csak hogy szemléltessem a helyzetet (mindenfajta offense nélkül.., ezúttal.. :P ), te ezt AMD-s/Crimsonos dologként élted meg, én pedig ha driver összeomlásos témába futottam bele 16.3.2/16.4.1-el most, cirka ~5év abszolút driver hiba mentes Win7 használattal a hátam mögött, akkor utánaolvastam és átbootoltam Win7-re megpróbálni kiváltani ugyan azt a jelenséget. Helyből úgy álltam hozzá hogy semmi köze az AMD-hez/driverhez, innen indulva lyukadtam ki végül az NV-s fórumokon is, nem azért mert ez a fétisem.. :N

Kvázi ha VGA oldalról közelítettem volna és hasonló eseteknél akár VGA-val kapcsolatos akár nem tartanám ezt a tendenciát, akkor 10hónap után nálam is az lenne a vége/végeredmény, hogy nincs gond a Win10-el, cserébe ráhúztam volna minden másra, adott esetben driverre.., EZ itt a lényeg, értitek? :)

Tehát mégegyszer, az én végső konzekvenciám annyi (tévedés jogát nyilván fenntartva, habok hátán.. :DDD ), hogy ahány hardveres/softveres környezet, ahány user, annyi féle hiba és/vagy annak lehetősége (nyilván ez minden egyéb Win verzióra/op. rendszerre is igaz, csak a mértéke az ami rohadtul nem mindegy és amiben ez még elvérzik..). Innentől lényegtelen a FF is..! :K
Utálok általánosítani de ha fele olyan szinten utánaolvastok a Win10 fasságainak mint azt az elmúlt egy hétben tettem (teljesen érthető amiért ez nálatok kimaradt, ugyanis ha nem produkál hibát akkor nincs apropója az egésznek, egyszerű kauzaliás..) akkor szépen ki fog rajzolódni az a kép, hogy az elégedett/elégedettlen felhasználók aránya bő 2-3 hónap után jóindulattal is kb 4:10-hez.. :B

Amúgy simán bennevan hogy én váltottam ki az anomáliák legalább felét, ~5órája megy a gép és így fest a futó processek száma:
Eddig jutottam vele és nem fogom tovább "bántani"..

Ennyi tölt be, ennyi idul/fut, semmit nem lövögettem ki kézzel! :N

Browser nélkül, viszont pl működik az Updateje, persze az is úgy hogy húzhat be magának minden szart amit szeretne de drivert azt pl már nem kereshet/tölthet le semmihez..(manuál mindenhez a legújabb).

Emellé még nagyon max egy Steam, MSI AB/RTSS, egy TS3 és egy játék .exe csúszik még be, torrent kilens pedig mínusz..
Ez így Windows és/vagy ha úgy tetszik nekem így felel meg, a jelölt 4-es egyébként lebírkózhatatlan, egyik-másik még homály mi a lóf@szt csinál/szükséges 24/7 de folyamatosan lógnak a neten, adatot küldenek/fogadnak, egy dolog hogy kilőni nem lehet/tanácsos őket de tűzfalban sem lehet őket blokkolni mert menstruálni kezd ez a rib@nc.. :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89415) #Morcosmedve válasza Habugi (#89406) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ugy, amugy mindenre.

Nekem elég sokáig nem ment Kaspersky mellett Win10-en a FF, de most ket hete fent van, rendesen müködik, anomáliák nincsenek. Előtte Chorme volt, az is ment, mind a két browser x64-el telepitve.
Viszont az Opera, ugyan azokkal a bovitmenyekkel gyorsabb, nem tudom, hogy miért. Egy dolog zavar, higy a tabokat nem lehet bezarni, ha legfelul van az eger rajtuk, mert az ablakon van/ablak ketetet erzekeli, nem ertem, hogy miert?!

Jo kis powerplay...

© asszongya'hogy

(#89416) MiklosSaS válasza Habugi (#89414) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondom, nálam volt 5 alaplap, 3 processzor....a te lapod is...de nem volt semmi bajom vele.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89417) Habugi válasza #Morcosmedve (#89415) üzenetére


Habugi
addikt

Miért nem tudod bezárni miért.., amiért nálam be lehet.., erről szólt az összes mai postom.. :DDD :K

Egyébként ha már felemlegetted a Kasperskyt, erős a gyanúm hogy a FF Win10-en tanusított nyűgjeiért és/vagy az általa kiváltott hibákért közvetve az Avast is hibás lehet! :K

Más kérdés hogy az Avastomból nem engedek ;] :N , azt vagy elviseli/megszokja valami vagy mehet a francba, x+1 esete, Win7-en nincs gond, kvázi akár Win10 inkompetencia, akár Avast kontra FF összeférhetetlenség Win10-re szűkíthetően, a leggyengébb láncszem fog távozni a buliból..

(#89416) miklosss2012:

Pillanatra sem vettem elő a Z170-et csak megemlítettem mint esetleges lehetőséget (azért sem szerencsés ilyen formában összehasonlítani, mert egy másik, újabb/régebbi BIOS boríthat minden összehasonlíthatóságot), a személyenként változó hardveres/softveres környezet némiképp tágabb intervallum sem mint amit az alaplap lefog. :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89418) MiklosSaS válasza Habugi (#89417) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pedig a win gebaszok 90 %-a az alaplap ( megjatók, programok) + VGA kombóbol származik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89419) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89418) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tudom mit jelent, nem ismerek ilyeneket, én Asust használok ;]

Xbox One: bandymnc

(#89420) #Morcosmedve válasza Habugi (#89417) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

De most komolyan! :D Mééééé nem tudták teljesen az ablak széléig feltenni a tabot...

© asszongya'hogy

(#89421) hackeeeee válasza Habugi (#89403) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt azért ne felejtsd el, hogy a driveres szenvedések nagyrésze Update-ből adódó galiba... Persze, van amikor nem.

A baj az, hogy nem is nagyon lehet összehasonlítani a két rendszert, annyira más. Vagyis, tudom, hogy a felhasználók nagyrészénél ez stagnál annyiban, hogy "ott működik", de sajna ez nem ilyen egyszerű. Ez a 8(.1)-nél is így volt, a 10-nél már végképp. Erre egy jó példa volt az is, hogy a stabilnak hitt OC-d elhasalt mint.

Drivereknél is hasonló a helyzet... Legtöbb esetben nem a Windows miatt van szenvedés a driverekkel, hanem azért, mert a driver szar..

Továbbmegyek, lesarkítva, a megszokások miatt elég nehéz "átszoktatni" a felhasználókat..Én máig ismerek olyat is, aki nem akar áttérni 7-re sem, mert számára az XP az atyaúristen, de, van olyan hely, ahol 98 van, mert az kell, mert a szoftver csak ott fut.. Hiába van alatta i5..

A rendszer maga jó, legalábbis szerintem, a hülyeségeit leszámítva... De, ez mivel windows, benne van. :)

A futó folyamatok száma meg olyan dolog, hogy.. amilyen. Nálam 7 alatt is volt nagyjából 80.. Pedig semmi sem volt fen, ami extraként futott, csak az, ami kell. A rongyáherélt céges gépen is 52 van.. De ezen már a vírusirtón kívül semmi más nem indul el. :DDD

A windows search pedig kilőhető, de onnantól nem fogsz tudni keresni a start menüben. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89422) Habugi válasza MiklosSaS (#89418) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudom, lehet, sem cáfolni sem megerősíteni nem tudom. :N

Esetemben kizárnám, mert a chipset/usb driver/meghajtók nincsenek (szűz), a minden fentvan, illetve a "csak egyik-csak másik" köröket lefutottam a Win10-el még az első két napon, nem sikerült rájuk húzni a vizes lepedőt pedig megpróbáltam, hova tovább majdhogynem ezzel kezdtem, morcosmedvének is írtam privátot mi van neki fent és mi nincs.. :)

Csak hogy rendberakjam a kedélyeket mert szemmel láthatóan védenétek a nálatok egyébként "hibátlan" Win10-et.., szóval végre nálam is minden rendben van. Hova tovább anno Win7-el is lebírkóztam ugyan ezt a menetet XP-ről váltás idején, most heréléstől függetlenül mert nyilván annyira nem vagyok ökör hogy a herélésekkel kezdtem majd okosan nem értettem az anomáliákat.. :DDD

Most olyan amilyennek egy Windowst szeretek, villám gyors, minden pöccre teszi a dolgát, legkisebb mértékben sem eszi használja feleslegesen a hardvert, sem a netet/sávszélt.
Nagyjából a komfortzónájának a közelébe/szélére értem de mivel nekem így már tökéletes nem fogom a továbbiakban zaklatni.

Szhóval nyugi van, simán jó ez csak kellett egy 12menetes nehézsúlyú boxmeccs hozzá.. :D

:R

(#89421) hackeeeee:

Windows Search-ögő hörcsög ki van lőve.., az a kis drágaszág ott a folyamatok között ettől függetlenül turbékol kénye kedve szerint..! :K

Aztán.., semmiféle OC nem hasalt el, ott nálad kimaradhatott egy-két post, gyanakodtam rá hogy a memória OC lehet a felelős valamiért, visszament minden alapra, a jelenség marad így az OC visszapattant, azóta is változatlan..!

Folyamatok.., 45-47-el indul most a Win10 és utána már csak az számolódik rá erre amit én indítok el és/vagy ami az Updateje közben jön. A világon semmiben nem akadályoz a hiányzó ~20-30 másokhoz képest, minden elindul/fut ami a napi változatos felhasználási igényeimhez kell, szóval nem igazán hasonlítható szegény melós herélt gépetekhez.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89423) hackeeeee válasza Habugi (#89422) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Eszi a sávszélt? Wút? :DDD

Véleményem szubjektív...

(#89424) Habugi válasza hackeeeee (#89423) üzenetére


Habugi
addikt

Átírtam arra hogy használja, így már emészthetővé feldolgozhatóvá vált a mondandó a pénteki délelőtti állapotoddal együtt is?

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89425) hackeeeee válasza Habugi (#89424) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Aham.. Én elhiszek mindent. ;]

Véleményem szubjektív...

(#89426) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#89427) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89426) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

azé' az igen :C :Y

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89428) Shokkolo válasza hackeeeee (#89426) üzenetére


Shokkolo
addikt

a vicc, hogy működik egyébbként...
csendesebb, nyugodtabb városrészben számtalan esetben a nyári időszakban a "kedves költöztető úriemberek" figyelik a házakat, hogy melyikben nincsenek otthon (nyaralnak...), és ahol 2-3 este is nyugi van máris célpont.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89429) hackeeeee válasza Shokkolo (#89428) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja, gondoltam, hogy ilyesmire van..

Véleményem szubjektív...

(#89430) Habugi válasza hackeeeee (#89425) üzenetére


Habugi
addikt

Az elég nagy baj.., esetleg ha pár neuront megpróbálnál munkára bírni jóval hamarabb mindenki számára hasznosítható/látványos eredményt hozna.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89431) hackeeeee válasza Habugi (#89430) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Why?

Én elhiszem azt is, hogy az aVast jó. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#89432) MiklosSaS válasza Habugi (#89430) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kár hogy nincs egyforma rendszerünk. Kiváncsi volnék egy herélt/optimizált win10 VS OOTB win10 tesztekre. Arra hogy mennyire érzõdik a különbség.

Annó a elején én is buzgón heréltem a win7-et, de sok értelmét nem láttam...max hogy iddle-ben nem 1% volt a cpu hanem 0-án, meh hogy 200 mb-al több az üres ram.
Most csak kiszedek pár programot ami nem szükséges hogy induljon oszt csókolom.

De azért kiváncsi volnék mennyire befolyásol pl. egy cine15-ben meg pár játékban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89433) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89396) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A P9 jelent meg, egéaz korrektnek tünik.

Mivel Honor vonalon a csúcs az a 7/7i közép kategóriában oedig az 5x van ezért szerintem az új Honor az a 8 lesz. Középben pedig 6 vagy 7 X(c).

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89434) Habugi válasza MiklosSaS (#89432) üzenetére


Habugi
addikt

Kérdezd meg KékÖrdögöt hány bench eredményemet érte utól ugyan azzal a procival, függetlenül attól hogy nála az 5Ghz-es beállítás kicsit másképp jött össze az LLC-s lap okán.. :K

Csináltam rengeteg tesztet 4.5-4.7-en is az FX topicban, linkeltem őket ide, R15-öt is, bárki rápróbálhat azonos órajelen befogni őket.. ;]

Sokat számít, legalábbis szerintem, különben nem csinálnám de mondom ez az FX topicban végig szépen kijött az évek alatt, utoljára a Catzilla Physics tesztjében, ami mindenkinél lerottyant a francba FX-el, nálam érdekes módon nem. Az is visszakereshető itt..

Tovább ne menjek:

Skylake.., többször nekifutottam már hogy rávegyem a srácokat egy kis benchmarkra, mert pl az FX topicban állati jó köröket lehetett tolni a lakókkal..

6600K-val valamiért senki nem partner benne, talán egyvalaki 4.8-on már majdnem utolérte a 4.7-es R15-ömet, legutóbb egy kis Realbenchre buzdítottam az ottani lakókat.., mivel a világon semmi nem történt gondoltam külön kérésként tálalom, pontosan ugyan az történt, az-az shemmi.. :( :(((

Nem szeretnek mókázni a procikkal a srácok, ebből a szempontból az FX topic lakossága sokkal jobb társaság volt.. :B

Taktikát fogok váltani egyébként.., futó vírusscan & YT lejátszás közben fogok benchelni és azt bedobni, hátha ösztönzőbb lesz az eredmény, aztán mikor már két-három ember reagált/benchelt akkor futok egyet normálisan.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89435) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89433) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, nekem is az első benyomásom az volt hogy elég korrekt kütyü lesz :D
8 magos cpu, 4,3 Ghz-en? nem fog az forrósodni? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89436) MiklosSaS válasza Habugi (#89434) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Anno nekem is tetszet az FX topic, az elejen meg a kozepen...aztan nagy lett ott a kisebbsegi komplexus az Intel miatt es elrepult a jozan esz...es maradt az AMD fenyezes....tehat szamomra az a topic nem letezik. Pedig anno nagyon sok mindenben segitettem az ottani embereket...csakhat azoknak a 85 %-a most mar i5/i7-en lovagol...a tobbi meg elfelejtette..mind1...engem sem erdekel...egyszeruen kitoroltem az emlekeimbol.

Sandy/ivy/haswell.ivy-E/skypale/haswell-E minden topicot vegig zongoraztam es igen, valamilyen szinten kevesebb a bench mint anno az FX /Phenom es C2D(Q) topicokban.

@Laci: te mit olvastal? Mondtam mar fuvezes kozben hagyd a faXba a PH!/Mobilarena olvasasat mert remeket fogsz latni...telefonban..8 mag..4.3 GHz ?! :W ...legkozelebb azt mondod majd hogy a ket chip-es Radeon Fury birja a +350 MHz OC-t :D ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89437) hackeeeee válasza Habugi (#89434) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na igen.. :) Ez is mondjuk érdekes volt akkoriban..

Véleményem szubjektív...

(#89438) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89436) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C
itt írták :D
[link]

vagy elgépelte az edigital :W

Mondjuk a részletes leírásban már csak fele annyi van :K
"Erő és teljesítmény
A Huawei P9-et 5,2-inches 1080P kijelzővel, valamint az új Kirin 955 2,5Hz 64-bites ARM-alapú processzorral, illetve 3000mAh nagy sűrűségű akkumulátorral szerelte fel a Huawei a kiváló teljesítmény érdekében. "

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89439) Gyuri27 válasza Televan74 (#89405) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az rendicsek. Én 100-ról 80-ra. Most 81,5-82, de tiszta ideg vagyok. A lemondás örökre megmarad már.
Bezzeg mikor kákabelű voltam és hízni akartam 1 kilót nem szedtem fel. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#89440) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89438) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Várhatóan a jövőhét végétől nyüstölöm majd az S7 Edge-t. Majd nyilatkozom. :)

A P9-nél engem főként a kamera mozgat.. Kíváncsi leszek, hogy mit tud.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89441) norbert1998 válasza hackeeeee (#89426) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt ne mondd hogy erről most hallottál először :D

(#89442) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89438) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha azt irtak volna hogy 16 magos + HT, 12.5 GHz-en mindezt egy 1800 mAh teleprol, ugy hogy kozben palacsintat sut es port torol akkor azt is komolyan vetted volna? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89443) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89440) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejjha, szélnek engeded a lumia 550-et? ;]
nekem tegnap volt a kezem ügyében a samu s7 edge, fönökasszonyom vette a cég nevére, természetesen, ami engem illetne meg, de hát nem :D
amúgy szép telcsi, full fém házas, van hozzá gyárilag vezeték nélküli töltő...
nekem nem jött be annyira ez a hajlított vagy milyen kijelző, de maga a telefon és a képe, nagyon tetszett...
egy pillanat alatt felismeri a számítógép, és tényleg nagyon szííípen pörög a telcsi :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89444) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89442) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

neeem, de elgondolkodtam volna rajta és beírtam volna nektek ide ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89445) bandi0000 válasza hackeeeee (#89440) üzenetére


bandi0000
nagyúr

aksi, szoftver smooth-e, multitask, kijelző fehér háttérnél homogén e, illetve hogy akarsz e rá fóliát vagy üveget, és milyet találtál jó e, engem ezek érdekelnek nagyon :DD

P9 kamerája: szerintem csak flagship, nem hiszem hogy úttörő lesz, főleg hogy azt is mondták hogy a kamera nem leica,csak ők is beszálltak a tervezésbe

Xbox One: bandymnc

(#89446) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89443) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Note 4-et. Tesómé lesz. :)

Csináltam egy alkalmazás visszaállítást kíváncsiságból az S7 Edge-re, pörgött mint az állat, sehol egy reccenés. Szépen dolgozik rajta a 6.0.1. Most rendeltem hozzá egy gyári Wless töltőt, plusz vadászok hozzá gyári hátlapi tokot (Clean Cover), ami nem ilyen nyitható, csukható izé.

@norbert1998: Nem, csak még a Conrad-ban sem láttam eddig ilyet.

@bandi0000: A spiegen-nek már van rá fóliája. Kijelzővel nem volt gond. A note 4 is amoled, azzal sem volt gondom. Persze van akinek az sem tetszett. :) De mivel csak jövőhéttől kerül használatba - várhatóan - így még nincs túl sok tapasztalatom a telóval.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89447) bandi0000 válasza hackeeeee (#89446) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tudom csak írtam hogy ha huzamosabb ideig használod és nem felejted el írd már le ezeket, erre gondolok, és egy tipp te is nézd meg majd, mert ez hiba, a felső harmada,fele rózsaszínes fehér háttérnél, ez persze S6

Xbox One: bandymnc

(#89448) Televan74


Televan74
nagyúr

Házat szeretnék cserélni! A Nanoxia DS1 rev. b. helyett szeretnék venni valamit.

A kritériumok.Legyen szolid megjelenésű.Ablak nélküli,masszív,viszonylag jó hűtésű.Hangszigetelt nem kell.És ha lehet elöl legyenek a USB2/3,Audio portok. Ár 25.000-40.000 kb.

Ha valaki tud valami jót ne tartsa magában. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89449) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89446) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaaa, értem....
mondjuk írtad is a napokban a Note 4 cserét :K
hát a fönökasszonyom sem nagyon talál s7-hez szinte semmit, még szilikon tokos sem nagyon.
gondolom még nem futott be Hong-Kongból a eBay hajó, azért nincsen nagyon semmi tok hozzá ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89450) MiklosSaS válasza Televan74 (#89448) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csinalj magadnak! ;] :P

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.