Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89101) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89097) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az 2017. Ez a 3-4 részt közt fog játszódni a 4-hez közelebb. Amit látsz az első halál csillag. :K
Minden további infó fizetős. Vagy leírod 10x, hogy szeretem az amd-t, az amd az csodálatos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89102) MiklosSaS válasza norbert1998 (#89100) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha még egy programot kell letöltenem vagy mókolnom hogy ez a szar müködjön akkor földhöz verem.

Tudod mit? A franc baXkódjon vele...megyen fel ebayre...adjanak érte egy marék aprót oszt veszek egy kis elektrolotot...buzerálja a nagy franc..ott egye meg a rosebb ahol van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89103) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89102) üzenetére


Gyuri27
félisten

A powe limit setting a ccc-ben van. Semmit nem kell letölteni.[link]

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89104) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#89103) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam nincs semi fele CCC...csak Radeon setting. Ott meg csak +20%-ot lehet rajta nyomni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89105) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89104) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az új crimsonba is van ilyen opció. [link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89106) Mahrenburg válasza Televan74 (#89098) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Kezdem érteni, a vödröt adják a műszaki osztályon, a halat meg a sátorban... Viszont így már lenne értelme arra az időre a műszaki osztályt a sátorba költöztetni... Jut eszembe, van már okos vödör, mely tájékoztatást ad a benne lévő halak mennyiségéről, tömegéről, minőségéről? Vélhetően sikertermék lenne...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89107) norbert1998 válasza MiklosSaS (#89102) üzenetére


norbert1998
veterán

bezzeg ha magyarhavifizetésbekerülőalaplap lenne...

amúgy az 50%-hozt nem kell plusz progi, kis mókolás oszt jóvan. a feszhez valószínűleg vga bios reflash kell.
a két megoldás közül az egyikre van csak szükséged, egymást kiváltják. én feszezek, nem szeretem elcseszni a nagy fesszel, ha úgyse lesz jobb vele. mondju kszerintem moist a 280x alapfeszen megy, nem undervolttal.

[ Szerkesztve ]

(#89108) hackeeeee válasza MiklosSaS (#89099) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Unlock voltage control funkció. A feszre..

Amúgy lehet, hogy ez a kártya ennyit tud.. van rajta tápcsati?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89109) Televan74 válasza Mahrenburg (#89106) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pingvinek között biztosan.Ők kettesével vennék az okos vödröket! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89110) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sucide Squad trailer 3. wwwaaaaaaaaaaa! :D Bitangjólesz! :)

Véleményem szubjektív...

(#89112) CJ4567


CJ4567
veterán

AHCI-ről IDE-re kell registry buhera?

No Sana No Life

(#89113) Mahrenburg válasza Televan74 (#89109) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nem is rossz ötlet, esetleg Sasss megfontolhatná, hogy az alaplapgyárat átállíthatnánk okos vödör gyártására, a helyi igényeket szem előtt tartva, aztán letarolhatnánk a világpiacot...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89114) Shokkolo válasza CJ4567 (#89112) üzenetére


Shokkolo
addikt

legjobb tudomásom szerint nem :N

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89115) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#89113) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

És végre pénzt is termelnétek...nem csak költségeket!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89116) caindwan


caindwan
tag

Reagálva a vasárnapi üzlet nyitvatartásra. Nálunk ez mindennapos dolog és pártolom ennek az ellentetjét. Édesanyám is ebben mozog/zgott ezáltal tudnék beszélni az 5 év egyhúzomban ledolgozott karácsonnyairól, ami a sok idióta miatt volt, akik még aznap is az üzletet bóklászták. Persze mivel nem "pirosbetűs ünnep" ezért nyitva kellett lenniük. A vasárnap tök ugyanez. Teljesen felesleges, semmi szükségünk se lenne rá (él a kivétel @SzentSárkány példájából is). Egyszerűen nem szorulunk rá, hogy non-stop vásároljunk, csak mivel az egész gazdaság a pénzre van felépítve, fellép egy olyan pszichológia, hogy muszáj legyen vásárolnunk. Rengetegen vannak akik azt se tudják mit vesznek és sajnos végképp nem is számít nekik, az a fontos, hogy meglegyen, vagy csak szimplán tetszett, le volt árazva. A reklámok olyan mértékben elfajulnak, hogy csak radírozzák az agyakat sorba-sorba :U (zárás előtt a muksó íróasztalt szeretne venni persze vasárnap mer miért is ne.)

sad sh*t off

Utólag is remélem boldog volt az a bizonyos nap @Iszilárdnak :C

Mik a vélemények a meltartónélküliségről? Szerintem nagyon vágyfokozó, persze ez mind fiatal korban :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#89117) hackeeeee válasza Mahrenburg (#89113) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És dolgozhatna vasárnap is, az alkalmazottakkal együtt.

No, jóéjt.

Véleményem szubjektív...

(#89118) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89119) Gyuri27 válasza CJ4567 (#89112) üzenetére


Gyuri27
félisten

Xp-nél kellett.

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89120) #Morcosmedve válasza caindwan (#89116) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ha igy nez ki, akkor vagyfokozo, de jellemzoen pont nem igy szoktak kinezni, akik nem vesznek fel tartot, aztan lehet papirzacskokat elovenni... :DDD

Jo reggelt!

© asszongya'hogy

(#89121) Lacielvtárs válasza caindwan (#89116) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem tudom te/ti hogy vagytok vele, de nálam nem igazán szokott vágyat fokozni, ha látom ruhán keresztül az IFA szelepeket és/vagy megy magokat (megfelelő rész aláhúzandó) oly mértékű kimagasodását ;] ...
persze ha minden Ádám kosztümben történik, az azért más és mint írtátok is, a szembe ülő egyed külcsínye is mérvadó ezen hozzáállásom tekintetében ;]

jah és jóóóó reggelt :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89122) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#89121) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Tudtam, hogy bisex vagy :D ;]

© asszongya'hogy

(#89123) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggel!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89124) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#89122) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tudtam hogy ezt fogod mondani ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89125) hszilard666 válasza caindwan (#89116) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszönöm Uram! :R Volt itt minden aznap este, nem merem leírni mert rám rugná a TEK az ajtót :DDD

a boltosmókáról meg az a véleményem hogy én boldog lennék hogy dolgozhatok vasárnap is, legalább több zseton állna a házhoz.

Basszus a faszom nagyker baszik szállítani a cuccomat. :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89126) bandi0000 válasza hszilard666 (#89125) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem akartam tovább firtatni de sajnos elolvastam a hsz ed, ha 4 vasárnap dolgozol az tudod mit jelent számokba? Bruttó 10k-t, ebbőlegalább 2-3 vasárnap olyan lesz hogy szombaton is dolgozol, szvsz nem éri meg, pláne ez a zsidó hálózat még jutalékot se ad ha jol dolgozol, örülj neki hogy hihetetlen 10k val többet adnak mint a minimálbér

Na de mind1 nem hergelem magam inkább lépek, vagy a fősuli jön össze vagy valami másik meló után kell néznem

Xbox One: bandymnc

(#89127) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#89126) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gratula az avatarhoz? :R emmeg' ki? :U Robin Hood? ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89128) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#89127) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Milyen avatar? Nekem még a régi van vagy azt látom :D
Am nem, a bloodborne játékból a hunter

Xbox One: bandymnc

(#89129) hszilard666 válasza bandi0000 (#89126) üzenetére


hszilard666
veterán

Tudom milyen hétvégén melózni, ha melózok akkor csak sz-v tudok. Örülök ha van rá lehetőségem.

Fasza avi, azt hittem hogy blekkmetálos robinhood :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89130) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#89128) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

controll F5 az oldalon és jön valami leselejtezett Robin Hood ;]

iszilard: +1 :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89131) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#89127) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Elkeseredett kopasz búbbal rendelkező ember, aki sisakot vesz és szakállat növeszt, kompenzálásként!
Sass bevállalta, hogy kopaszmadár, ahogyan azt is, hogy nem szeret repülni :DDD (Habugi)

Grat egyébként :D :)

© asszongya'hogy

(#89132) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#89131) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és ezzel drága Péter Uram utalsz valamire velem kapcsolatban hogy illene színt vallanom? :F ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89133) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Úgy néz ki átruházom tesómra a Note 4-et. :)

Reggelt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89134) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#89132) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szerintem nincs mit, nyílt titok, hogy Lilike vagy! ;]

© asszongya'hogy

(#89135) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#89134) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89136) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#89121) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat... Tekintve, Lili, a helyzeted... A szemszogedbol nézve engem se hozna lázba az ifaszelep ;]
De csajokon az ifa szelep egészen más, és bizony hogy tud szép látvány lenni ruhában is. :K
Viszont a te szemszogedbol tök érthető, hogy az ifaszelep és két meggymag nem láz hozó :)
;];]

(#89137) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#89136) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tekintve hogy a Kereszttesóm vagy, Kapd be... :DDD :))

a fülcimpám, hogy idézzek egy klasszikust ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89138) MiklosSaS válasza hszilard666 (#89129) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd amikor tolni fogod heti öt napot, meg minden második szombaton pár éven keresztül és valaki olyasmit fog mondani amit te leírtál...le fogod rúgni a fejét :C

@KeresztTranszi: ilyen korán reggel ne gusztuatalankodj....eltünt a buzi bekapatós macska a topicból oszt te veszed átal a helyét? ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89139) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#89137) üzenetére


norbert1998
veterán

Jól van látom azért leesett, nem lett sértődés :D

(#89140) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#89139) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Keresztapám:
Drága Keresztcsaládom ;] :C
hogy a pék rakja telibe a sütőformát hogy ilyen szeretetteljesek vagytok velem, földi halandóval :W :C

Tesó: ebből már régen nincs sértődés... Apám megmondta a frankót, anno, én szakítottam, szagoljam :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89141) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89140) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fő a család ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89142) Habugi


Habugi
addikt

Aki nem száll le elvtársUrunkról akiről az utóbbi időben köztudott lett hogy leánykori neve Lilike, hermafrodita és lázba jön a meggymaggal ellátott ifaszelepektől.., nos az habok általi élethosszig tartó szenvedésre fogom ítélni.. :U

Nem viccelek, már dúsítok, habosítok!
Rátok lesz zúdítva, tessék szépen leszállni a kollegináról..! :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89143) MiklosSaS válasza Habugi (#89142) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Oda nem kell Liliket csesztetni...eleg ha irok egy ket soros AMD fikazo hozzaszolast! :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89144) Lacielvtárs válasza Habugi (#89142) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hablyati, mindig is tudtam hogy Rád, számíthatok :R :))
Te vagy a legjobb (e téren és a tesztek terén :DDD ) ebben a topikban, tőled vártam a legtöbb ékesszóló hasonlatot és metaforát ezen témában, és még is Te védesz meg másoktól... :K
Hiába...még akkor is ha "csak" a magad módján teszed mindezt ;]

miklosss2012: ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] jó tudni :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89145) Televan74


Televan74
nagyúr

Megvan idényre a saját magamnak vett szülinapi ajándék(majd szeptemberben)! :DDD
Lian Li PC-J60

Tényleg minek kell b@szogatni mindig Lilit!Rá vagytok gerjedve! Hagyjátok már ezt a témát! ;] :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89146) Televan74 válasza MiklosSaS (#89143) üzenetére


Televan74
nagyúr

Főleg a benézett 260X -ről! :DDD :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89147) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#89130) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mondja ezt az akinek a nick neve Laci, de am meg Lilike :DD jó hogy ti látjátok mert én nem :D

Xbox One: bandymnc

(#89148) MiklosSaS válasza bandi0000 (#89147) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi ez az uj avatar?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89149) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89148) üzenetére


bandi0000
nagyúr

látszik hogy senkinek sincs PS-e :D Bloodborne igaz annyira nem hasonlít csak nyomokba,sajnos nem lehetett olyan részleteset választani mint akartam

Xbox One: bandymnc

(#89150) Habugi válasza Televan74 (#89145) üzenetére


Habugi
addikt

Idén leszel 40 esetleg 50 vagy miért bünteted magad ezzel a szellőtlen, tripla áras nem is tudom én minek nevezzemmel? 200$ ezért? Van benne egy HTPC config is vagy ?! :U :F

bandi0000:

TetrazéróBandi, grat az új avatarhoz!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.