Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88951) MiklosSaS válasza norbert1998 (#88949) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem adok neki semmit..ha felhuzzom a grafikat akkor a nagy gépen kell játszanom....igy meg megvan közép beállitásal a 65-75 FPS a 260X-en. Lehet egy 750Ti/950-el jobban menne...

Ha felhúzzom a grafikát, oda már a Fury X kell.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88952) CJ4567 válasza MiklosSaS (#88948) üzenetére


CJ4567
veterán

Most képzeld el nekem milyen érzés volt amikor... 30FPS-sel elmegy maxon, úgy hogy előtte közepesen játszottam ugyanannyi FPS-sel :)

Ahhoz képest hogy 2007-es játék, Warhead 2008, simán 2014-15-s a grafika. Warhead jobban van optimalzálva.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88953) norbert1998 válasza hszilard666 (#88950) üzenetére


norbert1998
veterán

Én most kezdtem neki. Egész addig nem huzott fel, míg meg nem haltam úgy, hogy az előző halálból nem vettem fel az elejtett lelkeket. Kb 1.5 lvl update volt amit elvesztettem :DDD
Amúgy nem rossz, egész játszható. Legyőztem már az első boss-t is, csak a hülye szellemekkel nem bírok el mindig.

(#88954) CJ4567 válasza norbert1998 (#88953) üzenetére


CJ4567
veterán

Melyik Dark Souls, 1, 2?

No Sana No Life

(#88955) norbert1998 válasza CJ4567 (#88954) üzenetére


norbert1998
veterán

1. Sorba akarom vinni végig mind :D

(#88956) HSM válasza Habugi (#88931) üzenetére


HSM
félisten

Az igen! :Y

(#88934) miklosss2012:
A "korszar" ugyanúgy nem gyárt tápot, mint az XFX, vagy az EVGA. Veszik mind. Pl. a Seasonic-tól, Flextronics-tól, és másoktól is.
Semmi baj nincs azzal a CWT béllel, ami az RM és RMi szériába került. :N
Úgyhogy itt ünnepélyesen be is lehetne fejezni a "korszar"-ozást.

(#88939) miklosss2012: Aha... Bírom az ilyen statisztikákat "10-ből 1,7 korszar". Ez a egy hétig székrekedésem van, és egy hétig hasmenésem akkor statisztikailag minden rendben ékes példája.
Nehogy figyelembe vegyük, milyen szériás táp, milyen béllel. 7 év garit nyugodj meg, hogy nem vállalnak sz@rra. :U
Statisztikailag nem éri meg.

(#88942) DR|FTK|NG: Igen, én is Seasonic, vagy Flextronics beleset vettem volna, de amilyen áron vannak. :N Ehhez képest ezek a CWT-s Corsairok egyáltalán nem rosszak (RM i és RM x), sőt, viszont egy klasszissal olcsóbbak.
28K-ért elképzelni sem tudnék job tápot, mint az RM550x, amit vettem fél éve. Nagyon szépen teszi a dolgát, pedig nem kímélem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#88957) MiklosSaS válasza HSM (#88956) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem ne mond hogy milyen táp belső van és miben. Nálam döglött meg korszar...a macskánál is egy HX.

Az OC uk ellemzés alapján 10-ből 1.7-et gariztatni kell. Tetszik vagy nem, de ez van...

Ha jól emlékszem XFX, Seasonic és eVGA(superFlowers) 0.5 % alatt volt mindegyik.

Ez.olyan mint a Peugeot..ha nekem rendben lesz és.bevâlik az nem azt jelenti hogy nem francia szar.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88958) DR|FTK|NG válasza HSM (#88956) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Igen, az RMi és az RMx számomra is szimpatikus, emellé 7 év 10 év garanciát vállalnak rá.

Ha most keresnék tápot 40k alatt, akkor nem kizárt, hogy az RMi-t venném meg.

(#88959) Televan74


Televan74
nagyúr

Mindenből ki lehet fogni rosszat.Ott vagy például a 650W GQ ami nálam járt.Félpasszív módban cw -s volt.Normál módban meg 100% -on pörgette a ventilátort Ettől függetlenül nem ment el a kedvem az EVGA tápoktól.Vettem helyette egy 650W GS,ami egy álom.Csendes,számomra megfelelő,egy kártyás gépeimet a közel jövőben ki fogja szolgálni.

Kaptok egy képet is! Ha már harmadszorra is megnéztem a Star Wars Episode VII: The Force Awakens -t!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88960) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A napsutes, orom es boldogsag ragyogja be orcatokat! :D

Ma nem vitatkozok senkivel...szep ido van kint...ma felrugom a dietat es sutok egy csirket grillen meg valami halat....gombaval meg padlizsannal....

17 fok , napsutes.... :C :C :C

(#88961) norbert1998 : ezt nekem mondod vagy 6-7 francia auto utan?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88961) norbert1998 válasza MiklosSaS (#88957) üzenetére


norbert1998
veterán

A franciával nem az a baj, hogy szar. Hanem hogyha valami beszarik rajta, a fél autót szét kell bontani mire kitalálják mi kínja van.

(#88962) HSM válasza MiklosSaS (#88957) üzenetére


HSM
félisten

Seasonic persze, a saját belsőivel. Nem is az az ár. Ez így jópofa. eVGA-nál is ha külön veszed a SuperFlowereseket. :C Rkad oda a vackokat is, akkor lesz kerek a statisztika. A Corsairnál meg nem csoda, hogy vegyes a kép, hiszen nekik elég vegyes belépő szériájuk van, az tuti lefelé húzza a dolgokat. SZóval nézzük ezt is, ha már a statisztikával jössz.

CoolerMasterből is van egy rahedli táp, amire rá se néznék, a statisztika is tuti kuka, mégis bárkinek jó szívvel ajánlom a V700-as vagy V850-es tápjukat, mert az hibátlan Seasonic cucc.

A CWT sosem volt a "sz@r" kategória belsőkben. :N Úgyhogy ezt a francia autós példát inkább nem húznám rá.

(#88958) DR|FTK|NG: Micsoda kellemes meglepetés, +3 év gari ajándékba! :Y :C
Köszi az infót! :R
Méghogy korszar... :U

(#88963) CJ4567 válasza norbert1998 (#88955) üzenetére


CJ4567
veterán

Te beteg vagy :DDD

Én bele se merek kezdeni, egy Stalker mod is simán felhúz a túl pontos ellenfelekkel(Stalkersoup: nincs időm reagálni, olyan hiperpontosak és a sebzés is nagyobb, vanilla: tudok reagálni, de ők se hülyék)

No Sana No Life

(#88964) Habugi


Habugi
addikt

Rejtély megoldva.., nem CL hiba volt, shenem Crimson, az van, hogy amikor az ember azt hinné már kiölte az energiatakrékos agyrémeket a Win10-ből mert másfél órája kapcsolgatja ki a különböző erre vonatkozó funkciókat, akkor még nem tudja hogy a felénél sem tart.. :N :DDD

Történetesen az okozta a jelenséget, hogy ez a szar altatja az USB csatolókat ha éppen úgy tartja kedve, eszközkezelőben lehet egyesével leszedni mindenről:

A CL csak akkor működik/közöl adatokat/mér amikor asztalon van, Tray-be lerakva nem, amikor a Win10 adott idő után úgy érzékelte hogy az USB-re dugott táp/szenzorok nem működnek, állnak, így kirántotta alóla a naftát/altatta ill. próbálta, ezt pedig finoman szólva is sérelmezte a táp, ezért volt BS / kakukk.

End of story..

Most a "régi" 3as CL van fent, cseresznyére az utolsó ezekből működik Win10-en, a 4es egy useless hányadék..

Minden flottul megy, semmi nem tröttyenti össze magát/a másikat.., jó kis menet volt, kellően bemutatkozott a Win10, viharos de élettel teli kapcsolat lesz.. :U :DDD

Sasbá' Korszaros agymenését skippelem, értékelhető ötletelést kértem, kvázi közölte hogy a szar Win10 miatt vegyek új tápot.. :))

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88965) CJ4567


CJ4567
veterán

Tápról jut eszembe: kb hány W-t fogyaszthat a gépem terhelés alatt? 200?

Hablaty: Windows 7 is altatja a csatlakozókat, de nálam akkor se hibernál a gép, ha ezt kikapcsolom.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88966) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#88965) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nagyjából igen, konnektor felől többet.

(#88967) Habugi válasza CJ4567 (#88965) üzenetére


Habugi
addikt

Valamit biztosan máshogy csinál, mert ez a pár nap Win10 több "érdekességet" produkált, mint a Win7 az elmúlt ~4-5 évben.. :DDD

A linkelt képen egyébként AotS DX12-es fogyasztás látható.. ;] :Y hamár-homár, pár mérés..

Proci ment vissza 4.7-re, a RAM-ok pedig 3600-ra.., 390X alapon, 50% TDP-vel

High preset - MSAA lehúzva róla (esetleges CPU limit kedvéért..):

DX11

DX12

Extreme preset:

DX11

DX12

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88968) Gyuri27 válasza CJ4567 (#88965) üzenetére


Gyuri27
félisten

Matek 1-2 osztály pozitív egész számok összeadása. :DDD
Proci 80W, vga kb 110W, hdd max 25W, mobo kb 20W, ram kb 15W.
Nem pontos mert mérni kellene. Viszont kb ennyi. Meg a perifériák.
Valamint kérdés a táp hatásfoka.

Amd-s szép napot.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#88969) CJ4567 válasza Gyuri27 (#88968) üzenetére


CJ4567
veterán

AMD-s szép napot neked is! :)

No Sana No Life

(#88970) MiklosSaS válasza Habugi (#88964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Én csak vicceltem mert érdembeli segitséget nem tudok adni. Szutyok korszar tápom az utolsó HX850 volt...azóta semmi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88971) Habugi válasza MiklosSaS (#88970) üzenetére


Habugi
addikt

Ez esetben most megnyugtattál hogy nem adtad el az agysejtjeidet Thaiföldre örömlánynak, viszont kértem már hogyha telóról "viccelsz" hangulatjelek nélkül akkor szólj már.. :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88972) CJ4567 válasza Habugi (#88971) üzenetére


CJ4567
veterán

Telón tudok viccelni hangulatjelekkel ;]

No Sana No Life

(#88973) Habugi válasza CJ4567 (#88972) üzenetére


Habugi
addikt

Legutóbb amikor hangulatjelek nélkül viccelt azt mondta telóról írt és azért maradtak ki, feltételezem most is ez történt mint ahogyan azt is, hogy az idei 88. mobilja lett pont olyan, hogy kényelmetlen vele hangulatjeleket beszúrni és/vagy túl nagy cécó.. :DDD

Deperszehogyneéniscsakviccelekáááám.. :P

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88974) CJ4567 válasza Habugi (#88973) üzenetére


CJ4567
veterán

Én gyorsan megtanultam a fontosabb hangulatjeleket :)

No Sana No Life

(#88975) norbert1998 válasza CJ4567 (#88963) üzenetére


norbert1998
veterán

amúgy egyelőre nem olyan nehéz, eddig csak egyzser öltek meg a szellemek, aztán véletlen lesétáltam a mapról, majd utána mikor a soul-jaimért mentem, megoltek megint. de ez már bő egy óra játéidő volt

(#88976) CJ4567 válasza norbert1998 (#88975) üzenetére


CJ4567
veterán

DSFix fent van?

No Sana No Life

(#88977) norbert1998 válasza CJ4567 (#88976) üzenetére


norbert1998
veterán

nope. mi az?

(#88978) MiklosSaS válasza Habugi (#88971) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azért ismerhetsz már annyira hogy tudd mikor viccelek és mikor írom komolyan.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88979) CJ4567 válasza norbert1998 (#88977) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

(#88980) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag


HATER

(#88981) CJ4567


CJ4567
veterán

;]

No Sana No Life

(#88982) hackeeeee válasza Habugi (#88964) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez az USB3 vezérlője, asszem.

Véleményem szubjektív...

(#88983) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Jo estét, jó szurkolást.

"Corsair" marpedig eleg szepen termeli a rossz tapokat, az új RMi- RMx-et nem tudom, abbol nem találkoztam még eggyel sem.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#88984) norbert1998


norbert1998
veterán

Most fejeztem be e keresztapa trilógiát... igazából, én azt mondom, rohadtul elnyújtott, de kellettek bele azok a részek, viszont nagyon jó film lenne, de nekem sajnos elnyújtott, lassú. sok a történések nélküli rész és a hullámvölgy. pedig ha ez meg lett volna oldva... :Y

(#88985) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na gyerekek, lehet megsem lesz orok haverseg a Radeon kartyaval....

1-2 ora Crysis 1 utan elkezdet szaggatni a jatek, gondoltam keves neki a 260X...aztan jatek utan latom hogy a VGA kihasznaltsaga ingazik mint a falusi inga vonat...ez a jatek vaj sima volt: GTX 260, 470, 560, 660Ti, 750 -el...az elso Radeon amivel kiprobaltam...de egy kellemes kikapcsolodas helyett csak egy szemfajos-roccoges, doccoges volt a vege.

Ha ezt a 8 eves jatekot sem lehet rendesen jatszani....(megvan a ket eros mag+HT, egy 260X-nek eleg kellene lenie) ilyen rgei kartyaval...akkor mit varjon az ember az uj jatekoktol top kartyaval..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88986) Televan74 válasza MiklosSaS (#88985) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mondtuk neked hogy a 260X ne vedd meg. De lehet neked beszélni? Én AMD párti vagyok,de egy 750Ti -vel a kis gépbe jobban jártál volna. :K

Egy kis éjszakai pótlék!

Jó éjt! ;)

És hétfő van! Kellemes hetet mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88987) Habugi válasza MiklosSaS (#88985) üzenetére


Habugi
addikt

Win10 és 97process egy i3-as HTPC-n, amin kellemes kikapcsolódásra vágytál?

Valamit marhára rosszul csinálsz Sas bátyóóó.. :DDD

Ezt a képet tedd be háttérnek, most ez passzolna hozzád a leginkább:

Félve kérdezem meg, amennyiben ugye a kellemes kikapcsolódás meghiúsult a HTPC-n, minek nevezed vagy mire vágysz amikor úgy döntesz a HEDT-s FuryX vas elé ülsz le játszani? :B

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88988) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#88985) üzenetére


Gyuri27
félisten

Híresen rosszol optimalizált játék (gyanitom tele bugokkal). Kb ott kezdődőt a fejlesztők beleszarása az egészbe. Mai játékok gépigénye is vicc.
Nézd meg: wot, hots, sc, diablo csak a népszerű játékokat írtam 1 magot használnak, max 2-t azt is rosszul.
Sorolhatnánk a mai aaa cimeket amik mindent izomból akarnak megoldani az optimalizáció helyett. Szánalmas.

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#88989) MiklosSaS válasza Habugi (#88987) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi köze a 97 process-nek ahoz hogy ugrál a kártya kihasználtsága, dobálja az órajelet amig a processzor terhelése alig 45 %?

Ez lehet megint valami AMD energia gazdálkodás future...csak baromi idegesitõ amikor szaggat mint nagymama dereje vágója :W

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88990) CJ4567 válasza MiklosSaS (#88989) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha ez az energia gazdálkodás jövője, akkor nem kell új AMD kártya :( ;] (just kidding)

Jó reggelt, sajnos és végre hétfő. (sajnos, mert veszít a jó, jó, mert a héten abbahagyom a szenvedést a P965-tel)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#88991) stratova válasza MiklosSaS (#88989) üzenetére


stratova
veterán

Mi van ha kimaxolod a powertune-t?

televau. ezt mar lefociztuk, elment a 750ti oda ahol nagyobb szukseg van ra mert pl elsodleges kartya. A 260x-et pedig olyan arban kapta, amiert itt hasznalt karikent 5 perc alatt szerezne vevot.

Hurra qwertym most nem akar ekezetet irni...

[ Szerkesztve ]

(#88992) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, mintha hétfő lenne :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88993) norbert1998 válasza MiklosSaS (#88989) üzenetére


norbert1998
veterán

Adj neki power limitet, ne rinyalj már kérlek, mert olyan vagy mint akinek a farkára léptek... ;]

(#88994) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Tegnap kicsit kevés volt a folyadékbevitel, este már pótolgattam.. De, este óta fáj a fejem.. azt hittem kialszom, de tévedtem. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88995) stratova válasza hackeeeee (#88994) üzenetére


stratova
veterán

Gondold meg és igyál!
Örökké a világ sem áll;
Eloszlik, mint a buborék,
s marad, mi volt, a puszta lég.
S marad, mi volt, a puszta lég.

Igyál! Igyál! Igyál!

És jobbulást, meg amennyire lehet jó reggelt.
;)

Reggel én is 2x 3 dl frissen préseltből felér hígított almalével kezdtem a napot, a lurkó meg dupla ( . )( . )-vel. Száraz volt a szobában a levegő.

[ Szerkesztve ]

(#88996) norbert1998


norbert1998
veterán

azt vágjátok, hogy az új SW magyar címe "Zsivány egyes" lesz?! :Y :W :W :O
Mia..?! TUti, hogy nem nézem meg magyarul, hihetetlen mit tudnak ezek a barmok művelni a fordítók címszó alatt... :W

(#88997) norbert1998 válasza MiklosSaS (#88989) üzenetére


norbert1998
veterán

Ne búsulj, tessék itt egy 3.14csha aki neked sminkelni magát :)

(#88998) stratova válasza norbert1998 (#88997) üzenetére


stratova
veterán

Jajj... ilyet legalább linkbe pls, most át kell néznem a másik topikba TeleVau posztjára, hogy ezt kiheverjem.

(#88999) norbert1998 válasza stratova (#88998) üzenetére


norbert1998
veterán

Osztálytársam küldte és nagy volt a kísértés, hogy keresztapám lássa ;]
Gondolom, linkként nem nyitotta volna meg...

(#89000) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#88985) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Egyet árulj el, miért ezen akartál játszani? :U

Szerk.: Jó reggelt, a héten "pihizek". Lesz dolgom így is... na de addig is, napindító:

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.