Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89201) Gyuri27 válasza bandi0000 (#89200) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha nem égeted szénné, hogy bizonyítja a tuning miatti halált?
Meg mert veszitek. Amíg veszitek meg nem fog változni semmi.
Azt is hiszem, hogy rendes pasztával alapon is hűvösebb lenne a proci.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89202) bandi0000 válasza Gyuri27 (#89201) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sehogy, de most azért mondtam, mert tényleg filléres dolog a paszta, vagy a forrasztás, és ezért érthetetlen dolog hogy nem javítják, valami oka biztos van amit mi nem tudunk

persze hogy megvesszük, mert muszáj :D

Xbox One: bandymnc

(#89203) Gyuri27 válasza bandi0000 (#89202) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert szarnak a pofátokra. Már elnézést.
Ez van mikor monopol helyzet van. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#89204) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#89202) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Monitor takaritashoz, en sima konyhai papir törölt használok, sima normalis ablak tisztitoval, csak annyi a titka hogy a szert nem a monitorra fujom hanem a papir torlore. De ahogy a tobbiek is mondják, utana ugyanolyan papír törölvel attorlom hogy ne legyen foltos :K
Nalam ez bevált...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89205) bandi0000 válasza Gyuri27 (#89203) üzenetére


bandi0000
nagyúr

erre most mit mondjak? nem akarok vitába bonyolódni, de ha mindent tökéletesre csinálnának akkor még jobban ellépnének mind minőségben mind árban az amd-től... valszeg ha 1 szinten lennének akkor menne a piaci harc a vásárlókért, így meg nem

(#89204) Lacielvtars : Köszi, majd ha lesz egy kis szabad időm elkezdem tesztelni a tippeket, ezek a női praktikák... :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89206) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#89205) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89207) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ehhez a házhoz mit szóltok? nézelődtem vaktába nem is akarok házat venni, de ez valami új széria és egészen megtetszett külsőre, de tesztet nem nagyon találok róla

Xbox One: bandymnc

(#89208) hackeeeee válasza Gyuri27 (#89199) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gazdagok mulatsága, majd megoldják.

Kupaktalanítás rulez.

Véleményem szubjektív...

(#89209) hackeeeee válasza bandi0000 (#89207) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

~16k-ért tudnám adni, ha lenne rakin, de nincs. :D

A versa házuk nem túl nagyok, bár ahogy elnézem, ebben elfér minden..

CPU Cooler Height Limitation:
160mm
VGA Length Limitation:
250mm (with HDD cage)
360mm (without HDD cage)

Véleményem szubjektív...

(#89210) bandi0000 válasza hackeeeee (#89209) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert mit dolgozol vagy hogyan? am lehet érdekelne de még rágódok rajta :D

mid tower ház nem? igazából a VGA elég lenne, csak később lehet vizet is raknék bele, persze csak kompaktot, ami 240-es ha jól tudom az elvileg elfér benne nem?

Xbox One: bandymnc

(#89211) hackeeeee válasza bandi0000 (#89210) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak megnéztem a hivatalos TT viszonteladónál az árát. :) De sajna nincs nekik raktáron. :(

Jam, sima Midi ház.. [link]

Felül 240-es radi elfér, viszont érdekes, hogy ahogy elnézem, oldalra szellőzik, és nem felfelé.

Véleményem szubjektív...

(#89212) bandi0000 válasza hackeeeee (#89211) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azért várok róla 1-2 tesztet véleményt, azt ha véletlen lesz és tudsz szerezni majd meg dumáljuk, úgy nézem nem rég adták ki szóval majd csak lesz valami

Xbox One: bandymnc

(#89213) hackeeeee válasza bandi0000 (#89212) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk ha rájön a szállítás, közel ipon-os árral lesz egyenlő..

Ha nem felejtem el, rákérdezek holnap, hogy esetlegesen mikorra várható a hajó a TT szállítmánnyal. :)

Update, elküldtem a mail-t. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89214) bandi0000 válasza hackeeeee (#89213) üzenetére


bandi0000
nagyúr

majdnem tök mind1, sajnos nem igazán akar erősödni a ft aztán minden rohadt drága most már

Xbox One: bandymnc

(#89215) hackeeeee válasza bandi0000 (#89214) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet ha lesz is, akkor már más ára lesz, sajna benne van. :( Másik beszállítónk tud külső rakiról rendelni, de onnan már majdnem annyi az ára, mint ipon-ból.

Meglátjuk, holnap kapok választ, jelzem majd, hogy mi a helyzet.

Véleményem szubjektív...

(#89216) bandi0000 válasza hackeeeee (#89215) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jól van köszi, nem sürgős mondom az se biztos hogy veszek, bár már lassan kéne :D

Xbox One: bandymnc

(#89217) hackeeeee válasza bandi0000 (#89216) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kérdés ingyen van. :) Amúgy is másra is rá akartam kérdezni.. :)

Véleményem szubjektív...

(#89218) Televan74 válasza bandi0000 (#89202) üzenetére


Televan74
nagyúr

1M db -nál már 1$ spórolás is sokat számít. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89219) Shokkolo válasza stratova (#89197) üzenetére


Shokkolo
addikt

"beálljon a gyerkőc peluscsere után"

Ezen most úgy felsikítottam, hogy az udvarról az emberek elkezdtek az ablak fele bámulni :D

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89220) stratova válasza Gyuri27 (#89203) üzenetére


stratova
veterán

Relax, szerintem Zennel egy Phenom II időkhöz hasonló korszak elé nézünk. De az lenne a legjobb ha Intel most NV helyett AMD-től licencelne szabadalmakat.

Shokkolo: örülök, ha okoztam némi derültséget. Tippre hasonló lenne szegénykém a beallvás előtti fázishoz. Fennakadt szemekkel motyogna lassan kalimpálva fejecskéjét forgatva, míg be nem alszik. Most 20-kor nekiülhettem a vacsorának téli pocakkal szépen elcucclizott a kiságyban míg anya letusolt.

[ Szerkesztve ]

(#89221) Gyuri27 válasza stratova (#89220) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugodt vagyok. Miből gondolod az ellenkezőjét?
Semmi olyat nem írtam ami nem igaz. Amúgy tőlük fogják. A zent meg meglátjuk. Mert a jóslás nem erősségem. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#89222) Televan74


Televan74
nagyúr

;]

De jön a megoldás! [link] :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89223) stratova válasza Gyuri27 (#89221) üzenetére


stratova
veterán

Abból hogy védekezel :)

Néha nézz be a találgatósba ;)

[ Szerkesztve ]

(#89224) CJ4567 válasza Televan74 (#89222) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]
X5460(LGA771/775[moddal])

No Sana No Life

(#89225) Gyuri27 válasza stratova (#89223) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem védekezem.
Olvasom. Ott is jósolnak csak.

Televan: azért a teljesen ostobák ellen ez se véd. :N

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89226) hackeeeee válasza Televan74 (#89222) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez dekemény, hogy erre van kickstarter. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#89227) bandi0000 válasza Gyuri27 (#89225) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak megelőztem a bajt, régi motoros vagyok és ha egy amd-s beszélget egy intelessel a procikról annak sose lesz nevetés a vége :D

Xbox One: bandymnc

(#89228) stratova válasza bandi0000 (#89227) üzenetére


stratova
veterán

Jó éjt urak, hihetetlen de 21:30 óta csak ásítozom..

További jó beszélgetést a piacvezető VIA procikról. :DDD

Ébresszetek fel ha van használt üzleti lapos max. 150e mamagasságában FHD panellel min Carrizoval :)

[ Szerkesztve ]

(#89229) CJ4567 válasza hackeeeee (#89226) üzenetére


CJ4567
veterán

WC papírra nincs Kickstarter? :DDD

No Sana No Life

(#89230) hackeeeee válasza CJ4567 (#89229) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Biztosvan..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89231) Gyuri27 válasza bandi0000 (#89227) üzenetére


Gyuri27
félisten

Semmi baj. Az intelesek azt gondolják nekik van igazuk. Mi amd-s tudjuk, hogy tévednek.
Így kerek az univerzum. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#89232) CJ4567 válasza hackeeeee (#89230) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez az ember ki? Több helyen láttam, de nem tudom kicsoda.

Ettől a giftől crashel a Chrome és a Screen Filter :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89233) hszilard666 válasza CJ4567 (#89232) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem tudod kicsoda?! Rossz Cicc! Nincs vacsora! ;]

A ponyvaregény c. Tarantino film egyik főszereplője, Vincent.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89234) hackeeeee válasza CJ4567 (#89232) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

FF nemomlikössze. :D

Véleményem szubjektív...

(#89235) CJ4567 válasza hackeeeee (#89234) üzenetére


CJ4567
veterán

De neked nem nudli 1GB ram van :D
Az oldal omlik össze.

Cuccaidnál elírtad a Silver Arrowot ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89236) hackeeeee válasza CJ4567 (#89235) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

(y) thx

Véleményem szubjektív...

(#89237) Habugi válasza CJ4567 (#89232) üzenetére


Habugi
addikt

John Travolta..

A valaha létezett filmtörténet, a jó ízlés és az egész színész kamara most forog a sírjában.. :U

Btw...

Napi Win10 agyf@sz..

Hónapok óta olvasom különféle topicokban hogy "szaggat a GTA V", erre általában annyi a válasz hogy alt+tab ki majd vissza és jó lesz (me' ilyen a játék..). Oké, sosem értettem nálam soha nem csinált hasonlót.

Win10.., indul a játék, szaggat, be-beakad, nézem a futó processeket, semmi érdemleges, adok neki High prioritást megszűnik, hibátlan, ez megy napokig, majd ma derült égből villámcsapásként ugrik be a fenti dolog, alt+tab ki, vissza, prioritás állítás nélkül, hibátlan, yuhúúú! :O :C
Köszi Win10, Win7-el ennek nyoma nem volt.., ennyit arról hogy a játék hibája.. :U

Másik gyöngyszem.., bármit csinálok ha valamit VSR-el játszom 1440p-ben akkor játékból való kilépés után átrendezgetve találom az asztalon az ikonokat, hol jobban hol kevésbé, köszi Win10, Win7 ezt soha nem csinálta.. :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89238) hackeeeee válasza Habugi (#89237) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rollback.

Problem solved.

Véleményem szubjektív...

(#89239) bandi0000 válasza stratova (#89228) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Laptopsystem.hu ott jó árak vannak, bár nem tom 150 ért van e valami, N3540 es gépem van, üzletből vettem szal lényegében üzleti :DD

Gyuri27: így van, de mivel az intelesek okosak, ezért rádhagyom :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89240) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Havernál nemmegy a QB Windows alatt.. Eltűnik a kezdőgép, és szevasz.. Nem történik semmi..

Ebbe pedig ma futottam bele.. Érdekes volt..

Véleményem szubjektív...

(#89241) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89242) Habugi válasza hackeeeee (#89240) üzenetére


Habugi
addikt

M$ féle fullos DX12..

Mindkét gyártó gameReady driverével, illetve NV oldalról már a másodikkal.. :DDD

Ez itt a mi és nem ám mem sávszél limites a játék mert 380/380X is szépen odapakol a 7970/280X párosnak! :K

Nem lenne ilyen elmosott homály-ragály a grafika még be is húztam volna tőled mert a játékmenet egyébként tetszik az alapján amit láttam róla de ez DoF 2.0 a köbön effektus ez a nemezisem.. :(((

Btw..

Hajnali két óra.., cirka 30perce hallgatom, ahogy a Hűvösvölgyi úton, az ablakomtól légvonalban kb ~40méterre az Önkormányzat fát vágat.. :U
Kétszer keltem eddig fel/feküdtem vissza ilyen 5-10 percekre hátha de teljesen esélytelen.., az előbb kimentem megkérdezni kinek a remek ötlete volt hajnalban három darab megtermett láncfűrésszel hirdető oszlop vastagságú fát vágatni, közölték velem hogy nagyon sajnálják de mostanra lett kiírva a munka mert napközben akadályoznák a villamos forgalmat.

Az úgy hurrá nem? :D

Daruskocsiban a háromból az egyik, az nyírja a lombkorona részt, a másik két jóvágású pedig azt darabolja ami leesik, közben pedig ~80db-el ordibálnak egymáshoz.., még az ágyból végighallgattam hogyan telt az egyiknek a vasárnapi családi gokart délután.. :O :W

Na mindegy.., szóval megkaptam a választ és visszasompolyogtam, közben észrevettem hogy a környező házak ablakában fürtökben lógnak a táskás szemű kialvatlan lakók, akik hozzám hasonlóan magukat hülyének érezve próbálják feldolgozni a helyzetet. :C
Beugrottam az éjjelnappaliba, vettem egy doboz sört és leültem kockulni..

Érthető a dolog egyébként de vazze nyírják meg a lombozatot annyira, hogy kidöntik és nem tarol le semmit aztán húzzanak a francba, majd napközben visszaeszi őket a bánat és feldarabolják, az már nem zavarhatja a villamos forgalmat, se pár száz embert akik aludnának.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89243) Habugi válasza Habugi (#89242) üzenetére


Habugi
addikt

NorbiHablatyUpdate..

Találtam a vendégszobában egy eléggé leharcolt, szebb időket is megélt pár füldugót, szerintem még a húgom felejthette itt tavaly, esetleges tudatosan mert mind ránézésre mind tapintásra is biológiai hulladék.., ezt most az ANTSZ találta volna meg karantén alá helyezték volna a tömböt.. :DDD ;]

Amíg a VII. kerületben laktam magam is használtam egy ideig csak aztán leálltam róla mert olyan szinten elkezdett tőle morculni a fülem, hogy egy komplett napközire való adag zsíros kenyeret meg lehetett volna kenni a napi termésekből.. :U

Szal próba.., halkan, éppen csak annyira hogy átszűrődjön valami bekapcsoltam a NatGeot is a TV-n, pont annyi fehér zajt generál hogy kompenzálja amikor éppen húzzák a láncfűrészt mint Tóth az anyját..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89244) Lacielvtárs válasza Habugi (#89243) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hanlatyi Update? :C :C :C ez jó volt, ezen jót derült így kora reggel :D
jó reggeltet Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89245) Gyuri27 válasza Habugi (#89243) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az bicska nyitogató, hogy egyesek holmi alvással zavarják a melósokat. :DDD

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89246) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

'reggelt nektek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89247) CJ4567 válasza Habugi (#89237) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam egy nem jelentkezett, bár nekem olyan változat van.
Hablatyi update :DDD :C
Az ikonátrendezést viszont nálam is csinálja, elég akár egy refreshrate váltás :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89248) stratova válasza Habugi (#89242) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Ez szerintem masszív shader limit.

Soha rosszabb altatást. Asszonykának mondtam, hogy szerintem nála készül a Magic Milk nem a Naszálytejnél. A 19:30-as etetés után magától elaludt a gyerek az éjjel 1-es után pedig alig 10-15 percet altattam. Azért 4:45-kor volt egy gagyogós ébredés, na azt ( . )( . ) nélkül 5:30-ra sikerült lenyomni, de így anyunak maradt még 2,5 nekem még 1-1,5 óra alvás. :)

Hablaty, ha ez vigasztal, mi a lagzinkon ingyen kaptuk a vendéglőtől a szállást. Ahol...

1. volt kád, de nem volt meleg víz!
2. reggel teniszmeccsre ébredtünk, mert van mellettük két pálya

Inkább haza kellett volna menni :N akkor is ha 3-4 felé jutottunk ágyba.

[ Szerkesztve ]

(#89249) #Morcosmedve válasza Habugi (#89243) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szakadok :C :DD
Tudom, hogy Te sem megerősíteni, sem cáfolni nem szoktad a tényt, hogy bolond vagy. :D

Jo reggelt!
Ma kocsimosás ééés befejezzük a klimák szerelését, mellyel a 23-25 fokot biztosítom, immáron nyárra is. :K

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#89250) Malibutomi válasza Habugi (#89237) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem W7 alatt is csinalta a GTA 5 az alt+tab temat, tudom mert elobb volt gta-m mint a W10 valtas.
Viszont a VSR tokeletesen mukodik nalam, nem rendezi at az ikonokat meg semmit az asztalon.
Szepen visszavalt az alap felbontasra es annyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.