Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89351) Habugi válasza hackeeeee (#89345) üzenetére


Habugi
addikt

Az lemaradt a végéről KékÖrdögshége, hogy PC "kivesz", spájzba betesz, Xbox elővesz, örül.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89352) CJ4567 válasza hackeeeee (#89349) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem is tudtam.
Mekkora előnye lehetett? Nálam ahogy észrevettem, 800-ról 900-ra húzva a memóriát akár 10FPS-t is hozhatott.

Gyuri27: ennek se volt állítható ventilátora, de nem volt hangos. Nem tudom hogy a Zalman csinál-e már hűtőt. A 4670 volt az egyik legjobb kártyám. 720P-be ha van egy négymagos CPU-d 30FPS-sel elviszi a GTA5-t.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89353) hackeeeee válasza Habugi (#89351) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ki nem vesz, és nincs spájzban sem, de az xbox elővesz rész stimmel.

De Én annak a rendszernek adtam elég keményen, és nem volt vele gond. :)

@CJ4567: Nem olyan sok, mert a 128bit megfogta, bár asszem csak 512-es volt belőle... Bár lehet volt 1GB-s is, ezt már nem tudom, régen volt. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89354) CJ4567 válasza Habugi (#89351) üzenetére


CJ4567
veterán

Inkább Xbox eltesz, PC elővesz, örül;]

No Sana No Life

(#89355) hackeeeee válasza CJ4567 (#89354) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Negatív..

Amennyi szenvedés megy most az UWP miatt, ezekkel a gémekkel egyszerűbb box-on játszani..

Pl. havernál el sem indul a QB.. semmit sem csinál.

Véleményem szubjektív...

(#89356) Gyuri27 válasza CJ4567 (#89352) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb 5% volt az előnye. Egy darabig ac hűtős vga-t vettem. Azok mind jók voltak. Most powercolorom van ezen is ac a hűtés. Amúgy a power jó vga-t gyárt csak itthon ritkán kapni. Meg a his régi hűtése volt még jó. Azokról se olvastam semmi rosszat.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89357) Televan74 válasza hackeeeee (#89355) üzenetére


Televan74
nagyúr

Reagált a Remedy a PC-s Quantum Break problémáira :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89358) hackeeeee válasza Gyuri27 (#89356) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Régi szép idők jutottak erről az eszembe.. Még az X800XL IceQ 2 Turbo. :)

Véleményem szubjektív...

(#89359) Televan74 válasza hackeeeee (#89358) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ilyen volt nekem is. Akkor kaptam rá a HIS IceQ termékekre. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89360) Gyuri27 válasza hackeeeee (#89358) üzenetére


Gyuri27
félisten

A his vga-nál se hallottam, hogy baj lenne a pp-l. Ott is vette vissza több lépcsőben órajelet is meg feszeket is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89361) hackeeeee válasza Televan74 (#89359) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, bár utána később elkezdett zörögni, és cseréltem asszem Accelero S1-re. Asszem még meg van otthon valahol ez a hűtő. :)

De jó volt, UV-val világított. Tetszett. A kártya is jó volt, még emlékszem rá, amikor cache fix-el tudtam játszani vele a Bioshock 1-et, mert ugye az már Sharder Model 3-at használt, az X800 pedig csak SM 2-t tudott.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89362) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A kollegák tömik magukat a finom KFC-is burgerel....én meg csócsálom a friss zöldségeket.... :W
De ennék én us egy burgert..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89363) CJ4567 válasza hackeeeee (#89355) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem nincs DX12 képes VGA-m
Volt 1GB-s, nekem is olyan volt.

Keresztapám: finomak ám a zöldségek :) de egy jó Burger még finomabb.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89364) Televan74 válasza MiklosSaS (#89362) üzenetére


Televan74
nagyúr

Anyámék zabálják a húsos káposztát.Én nekem meg 2 tojás és 1 paradicsom volt az ebédem.Részvétem! :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89365) hackeeeee válasza Televan74 (#89357) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsian várom.

Egy másik cimboránál működik, viszont ahogy kinéz pc-n, Ő azt mondta, hogy ha a többi játék is így fog kinézni, ami UWP, akkor inkább marad a PS4-nél.

Véleményem szubjektív...

(#89366) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#89362) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Inkább a zöldség.

Ma voltam a KFC-ben, kétszer is.. először és utoljára. :D Nem jött be.

(#89367) MiklosSaS válasza DR|FTK|NG (#89366) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem az UK-ban a guors kajáldák közül egyedül a KFC ( kunsági füstölt csirke) ehetõ.

Régebben havonta beugrottam a mekibe egy burgerért..de már leszoktam arról a szarrol.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89368) bandi0000 válasza hackeeeee (#89314) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszike, ha véletlen nem veszek az elkövetkezendő 2 hétben ami sok mindentől függ lehet kivárom, mert nem sürgős

(#89369) DR|FTK|NG: én csípem a kfc-t, persze nem ettem végig, 2-3 havonta elmegyünk azt cső, ami talán nekem megérte az a box 17-1800ft de jól lakok vele, meg finom is csak am meg drága, mert otthon simán fele annyiból össze lehet tenni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89369) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#89367) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Igaz, országok között nagy különbség van/lehet, gyorsétterem terén is, bár azok általában minőség terén egységesebbek.
Egy nagy előnye van a kunsági füstölt csirkének: újratölthető(ameddig tudod inni) innivaló. :D
Nekem személy szerint a gyorskaják közül a gyros/kebap a kedvencem, nem emlékszem arra, hogy ettem volna ebből rosszat.

(#89370) hackeeeee válasza bandi0000 (#89368) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Okaj, max ha opciós lesz még, akkor szólj, és ha esetleg kell, akkor megnézem.

Véleményem szubjektív...

(#89371) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#89372) HSM válasza MiklosSaS (#89331) üzenetére


HSM
félisten

"- 260X betesz..játék..döcögés, dadogás...órákat eltölteni driver és programok buzerálásával...semmi megoldás."

Én nem tudom, mit csinálsz rosszul, de én megvettem a 7870 XT-met idén januárban, Afterburnerben belőttem kis alulfeszt meg power limitet hozzá, kis tuninggal, azóta is megy mint az álom. :C Pedig felraktam hozzá 2-3 Crimsont is. Probléma egy szál se volt. :N
A 290-esem is megvolt bő fél évet, egy szál gondom nem volt vele, beraktam, beálítottam, működött.
És itt a beállítás alatt egy mondjuk 2-3 órás teszet kell érteni, mire kitapasztalalom, hogy érdemes használni, fesz, ventiprofil, ilyenek, szóval semmi ördöngősség, pár sorban le lehet írni. Pedig a 290-esben ugyanaz a PP van, mint a 260X-ben.

[ Szerkesztve ]

(#89373) MiklosSaS válasza HSM (#89372) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem biztosan a 100 futó alkalmazás miatt dadog a kártya órajelje meg a kihasználtsága... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89374) HSM válasza MiklosSaS (#89373) üzenetére


HSM
félisten

Fogalmam sincs, mitől dadog nálad. De a tapasztalataim szerint ez nem egy általános Radeon betegség, hanem nálad egy egyedi eset.

(#89375) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89373) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és mi lenne ha kipróbálnád egy mostani játékkal? Pl BF4, Crysis 3, leszarom hogy nem szereted, de akkor legalább kiderülne mi a baj, amúgy én is azt mondom hogy a játék a hoki, vagyis inkább túl új neki a kártya, super mario se fogja kihasználni a 4 ghz-en futó 4 magos procit

(#89370) hackeeeee: hátha addig találok róla infót, mert ha nincs benne anyag akkor nem is kell :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89376) hackeeeee válasza HSM (#89372) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, az Én rendszerem túlélt 2 update-et, 2 270x-et, egy 970-et, egy 8800GTX-et, majd utána még belement a 390, és használható volt.

Véleményem szubjektív...

(#89377) Habugi válasza MiklosSaS (#89373) üzenetére


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89378) CJ4567


CJ4567
veterán

Go green :DDD

Ebből tudnám Windows alól tuningolni, (értelme nulla, főleg így) de minden módosításhoz reboot kell :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89379) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89380) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

BePizzáztam.. Lehet lassan aludni kéne. :)

Véleményem szubjektív...

(#89381) norbert1998 válasza MiklosSaS (#89367) üzenetére


norbert1998
veterán

Nononono. Kurva finom csirke. Nem mindegy ;]

(#89382) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ma koran lefekszem aludni......faradt vagyok es beteg....jo ejt nektek!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89383) CJ4567 válasza CJ4567 (#89378) üzenetére


CJ4567
veterán

Csatlakozzatok a zöld (nem NV) klubhoz! :DDD

Jó éjt!

No Sana No Life

(#89384) SP4C3 válasza CJ4567 (#89383) üzenetére


SP4C3
veterán

Nálam bios-ban be van kapcsolva amióta megvan. :K

Egyébként milyen CPU?

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#89385) Televan74 válasza MiklosSaS (#89382) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jó éjt! És jobbulást neked! :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89386) Televan74


Televan74
nagyúr

100Kg alatt.(99Kg járok). Kezd alakulni az izomzat is,bár még 1-2 év hátra van a tervezetthez.Aztán egy életen át kell folytatnom a szinten tartáshoz! :D :K

És jó éjt! Holnap hosszú napom lesz.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89387) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89388) Gyuri27 válasza Televan74 (#89386) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez egy ilyen játék. Mennyiről az annyi?

Amd-s szép reggelt! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#89389) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Azert megvan a Honor-nak is a jo oldala, igaz nem olyan csilli-vili meg meno mint a samsung. Reg nem volt 1.4 gb szabad memoriam, a S6-nal mindig olyan 600-900 mega volt szabadon...it meg 1.2 - 1.6 gb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89390) Habugi


Habugi
addikt

Reggelt az Offosoknak..!

Nah ez jhól esett, igaz hogy tegnap fél10kor felborultam no de mekkorát sikerült aludnom.., oh yeah.. :D

Tegnap úgy néz ki sikerült megfejtenem az utolsó anomália eredetét ami büntet Win10 alatt:

Ez pedig nem más, mint a Firefox.. :Y

Ahogy a képen is látni még sikeresen rá is tudtam játszani.., kár érte mert évek óta ez volt a primary nálam és szerettem/szeretem.. :U
Cirka délután 5óra tájban töröltem, helyette Opera lépett színre, na azóta olyan a Win10 mint előtte a 7 volt..

A FF valamiért folyamatosan beakasztotta/fagyasztotta a rendszert, mindegy mit buheroltam rajta, beépülők és HW gyorsítás plusz kb fél tucat dolog ami csak a dirtywindows olvasgatása közben derült ki a Firefoxal kapcsolatban/került beállításra, nálam sajnos nem akarta az igazságot. :(

YT videók nézégetése és/vagy YT-on állókép+zene hallgatás közben kinyírkálta a Crimsont vagy képernyő illesztő összeomlott majd helyreállt típusú harci csel.., PH-n egy terjedelmesebb topicban/privátban belegörgettem tempósan görgővel a tartalomba vagy akár csak az immár lassan 800db boomarkot tartalmazó listámba tekertem bele egy embereset, simán taccsra tette a Windowst.., hardreset.. :(((

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89391) MiklosSaS válasza Habugi (#89390) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az Opera az jó, hasznâltam....a Chrome-ot nem szereted?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89392) CJ4567 válasza SP4C3 (#89384) üzenetére


CJ4567
veterán

Xeon E5440(C2Q Q9550 95 helyett 85W TDP-vel)

Reggelt!

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89393) Habugi válasza MiklosSaS (#89391) üzenetére


Habugi
addikt

A Chromeot is kimondottan kedvelem! :K

Kizárólag azért Operával indítottam tegnap mert az utóbbi időben elég sokan ajánlották Win10 mellé és/vagy amikor leírtam/elmondtam milyen gondjaim/anomáliák vannak, majd meghallgattam hogy a többségnél nincsenek rendre elkezdtem kérdezgetni melyik browsert használják pusztán annak okán, mert nálam az Edge elég rendesen le/be van nyugtatózva..( ;] ) és rendre azt a választ kaptam hogy Opera..

Ezek után csak hab volt a tortán, hogy a dirtywindowson való kalandozás után még kb tucatnyi más külföldi portálra/fórumra keveredtem el, ahol döbbenetes mértékű threadeket és összeesküvés elméleteket találtam azzal kapcsolatban, miszerint a Win10 / Edge óta milyen kényszeresen és látványosan igyekszik kinyírni/ellehetetleníteni a Firefox/Chrome helyzetét a Microsoft.. :U

Nem mellesleg ezeken a helyeken is nagy elánnal ajánlgatták egymásnak az emberek az Operát (amit a jó ég tudja miért "megtűr" az M$? :F ), szóval gondoltam ezzel nyitok.
Sosem volt vele különösebb bajom egyébként, egyszerűen csak megszokásból voltam Firefox "párti", sosem volt vele semmilyen gondom Win7 mellett/alatt.. :N

Eddig tetszik, szokható, gyors.., stb..

Mivel a FF az NV drivereket pontosan ugyan ilyen rendszerességgel borítja.., megvolt a TdrDelay hax is és mondom kb tucatnyi egyéb apró trükk/csel, hogyan lehetne el/megkerülni a problémát de finoman fogalmazva is meguntam.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89394) stratova válasza MiklosSaS (#89367) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Mekis burgerből én köszönöm nem kérek, 4 alkalomból 3 után fájt a gyomrom s nem a mennyiség miatt. Nem tudom miért. De tegnap este egy jó kis házi húspogácsás burger piaci paradicsomkarikákkal, cukorsalátával (jégsaláta) házi csípős ketchuppal. Hmmm na az bármikor. Utána egy jó kis püspökkenyér és meggyes pite csokoládéval leöntve házi gyömbér.

Kérdés prémium felhasználókhoz: ez a csodálatos Gemiusos kérdőív is eltűnik a reklámokkal? PC-n nincs vele gond, DE mobilon nem lehet a nem-re bökni...mert nem csinál semmit, az igenre pedig tölt egy kicsit majd hibát dob de az ablak megmarad. Lehet csak UC kavar be megnézem majd visszakapcsolta e a blokkolót, hátha anélkül jó mert wifin nem zavar a reklám.

[ Szerkesztve ]

(#89395) Habugi válasza stratova (#89394) üzenetére


Habugi
addikt

Se AdBlockPlus se Ghostery nincs még beépítve az Operámba, szóval a PH prémium féle mentesség működik egyedül de sem a Gemiussal sem annak kérdőívével nem találkoztam még. :N

Egyébként kizártnak tartom a szándékosságot nem prémium tagok irányába, szerintem egyszerű bug, ilyenkor lezso6-nak szoktam írni, még hálás is érte.. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89396) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89389) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt
gratula a Medal of Honor-hoz :R ;]
erről jut eszembe, tegnap kaptam a mailt :)
nézd és nem találom a cikket, pedig elvileg jön a Honor 9 :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89397) CJ4567 válasza Habugi (#89395) üzenetére


CJ4567
veterán

Most írni akartam hogy nálam megjelenik, de PH-ra ki van kapcsolva az ublock, és nem vagyok prémium.,

No Sana No Life

(#89398) norbert1998 válasza Habugi (#89395) üzenetére


norbert1998
veterán

Ph-n engedelyezd a reklámot. Ha gold member vagy, akkor is. Megérdemlik :K
Más viszont nem, a rád úszó szarjaival... Illetve van 1-2 oldal, ami még megérdemli, nyilván. De nálam szigorú a rosta, eddig csak a ph lapcsalád esett át rajta. De xda-t sem ártana, viszont amennyit latogatom...

(#89399) hszilard666


hszilard666
veterán

Kellemes reggeltet a Zefoxoffnak!
Olyan egérpadot szereztem hogy beCCartok. Tek syndicate es mégpedig a Nitherenes deskMatet! Akkora mint egy razer goliathus de sokkal szebb! (Imo)
A monitor meg holnap jön úgyhogy le tudom tesztelni a víz, akarom mondani a pálesz kört! Nem volt itthon avtual likvidkúling folyadékom és házipeszt tettem a desztízbe és azt a vga körbe :C

Tudjátok mit utálok?
Minden nepperkedős oldalt ami nem a HA. Fotóapróról félrerakattak nálam egy obit és már három napja nem érem el a faszit aki elvileg ezen a pénteken (csudéj) vinné. :W azértnitt van nálam a cucc hátha napközben elérem.

Beszart a facca kis apple fülesem :O gondolkodtam hogy vegyek e ilyet vagy vegyek megint razer hammerheadet de inkább kipróbálok valami újat. Behúztam egy xiaomi piston 3 as hangkeltőt, izgulok hogy milyen lesz. Mindenhol ódákat zengenek róla remélem tényleg olyan facca.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89400) Habugi válasza norbert1998 (#89398) üzenetére


Habugi
addikt

Eszem ágában sincs, megérdemlik igen, ezért utaltam nekik közel 4k hufot és ezért volt az utóbbi hónapokban kikapcsolva FF-ban az AdBlockPlus is PH-ra, mert prémium mentesség ide vagy oda, ez meg az néha becsúszott vele.

Elvi kérdést csináltam belőle emlékezz vissza, megkérdeztelek titeket hogy kinyomnátok-e az ADB+ is amellett hogy esetlegesen beszálltatok a büdzsébe is, az volt a válasz hogy igen és eszerint jártam el.
Viszont mindennek van határa, a prémiummal járó mentességet nem fogom kikapcsolni, a lelkiismeretem tiszta, innentől azoké a pálya akik nem prémiumok még.., és/vagy ezzel együtt blockolnak mindent beépülőkkel.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.