Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88601) Televan74 válasza MrM94 (#88600) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ki mit ért működő alatt.Jól működő eddig nekem Crimson 16.3.2 volt.Bár a Crimson 16.4.1 sem rossz,de nekem nem volt értelme váltanom.Nekem nem működik se jobban,se rosszabbul. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88602) Malibutomi válasza MrM94 (#88600) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

16.3 az tuti jo, a legujabbat meg nem tettem fel.

(#88603) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88604) hszilard666 válasza MrM94 (#88592) üzenetére


hszilard666
veterán

Nabakker lebuktam. Megyek szólok mindenkinek.

;]

Jaúreggelt btw, én már úton vagyok a várossba.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#88605) CJ4567 válasza MrM94 (#88596) üzenetére


CJ4567
veterán

Legújabb Crimson Beta nálam tökéletes.

No Sana No Life

(#88606) norbert1998 válasza MiklosSaS (#88594) üzenetére


norbert1998
veterán

dehat ket gyerek melett kotelezo a kombi.

Ezt kifejtened, kérlek? Hárman, ismétlem, hárman vagyunk testvérek és sose volt még kombink. Mindig tökéletesen elfertunk, és nyaralni is el lehetett menni 5 ember cuccaval, meg aznapi hideg élelemmel, ha úgy adódott.
Hogy mi volt eddig, amire emlékszem is? 120L-es skoda, akkoriban nem jártunk nyaralni. 2000-es sedan swift nemtudommiota 2008-ig,de használtan vettük, nyaralni ezzel simán lehetett menni. Pályán 160-at vitte telepakolva, elfertunk, pedig két gyermekülés között ültem én, mint az idősebb gyerek. Utána a 2005-os thalia, szintén elferunk benne, a csomagtartó hatalmas, 5 felnőtt méretű emberrel és azok cuccaval simán el lehetett férni több száz km-es utakra. És most a talicska mellé a '97-es ibiza, ebbe is el lehet férni, bár a csomagtartó nem túl nagy, viszont ez hatchback.
Szóval nem látom az okot, hogy a hely miatt kellett a kombi... Valld be, szekaltak a munka társaid, hogy nem mersz franciát venni meg hogy csak volvod van ;]

(#88607) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Reggelt.

Elvileg jót aludtam, de gyakorlatilag valahogy nem úgy érzem...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88608) stratova válasza norbert1998 (#88606) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Szerintem itt bele kell jönni az utazás logisztikájába. Mi az amit mindenképpen vinni kell, mi az ami abszolút kényelmi szempont. Pl. milyen idősek voltak a testvéreid, vittetek-e babakocsit stb.
A Thalia és a Liana kb. egy méretosztályban fut, bár előbbi kicsit tágasabb s úgy rémlik ott a csomagtér 500 l a Lianaban ~470.
Nálunk most egy gyerek mellett kicsit sakkozni kellett, mert ment a babakocsi mózessel, baba-hinta, tengerimalac ketrecben stb. De testvéremék használták 2 gyerek mellett is.
Egyébként nálunk (szüleimnél) 22 év után váltotta a Nissan Almera Tino a kocka ladát (ami ugye csak 440l de egyterű, így pl 2 emberrel befér még 2 sörpad és 2 asztal).
De ha sakkozás nélkül akarsz utazni valóban kényelmesebb lehet a kombi.

[ Szerkesztve ]

(#88609) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó reggel!

Fáj a fejem! Aszpirin! :(((

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88611) norbert1998 válasza stratova (#88608) üzenetére


norbert1998
veterán

Swift volt, nem liana. Bár nem tudom, lehet hogy csak az lett nevezve :B

Nem, megnéztem. Nem ugyanaz.
295 l volt a Swift sedan, a thalia meg 510 l.
A swift tesomek olyan 7 éves korukig volt meg. De 5-6 évesek voltak, mikor először nyaralni mentünk. Akkor még a gyermekülés ott volt. Cuccoknak hát... Ruha mind egyikünknek, hutotaska, hűtő szatyor, valamiért vittünk kartonos vizet meg sört is majdnem mindig, pledek a strandra, hificuccot is vittünk, meg mikor volt már kert, akkor zöldséget, jó sokat.

Sasek azért nem így mennek nyaralni, szerintem ezt már sejthetjük ;]

És hárman voltunk, nem ketten, gyerekek. Sőt, most már mivel én vezetek, tesomek is már elég nagyok, nincs sok hely hátul, hat nem épp kényelmes teli ruhában, mivel anyum is meg húgom is elég széles emberek. De simán kibírták a balatonrol a 200km-t. Mondjuk szerintem az ibiza szélesebb.
De lényegtelen? Az arányokat nézzük. 2 vagy 3 gyerek/ember. S60 vagy egy kis thalia.... Azért méretben is van különbség.

Tehát biztos hogy a munkatársai szekálták halálra ;]

(#88612) stratova válasza norbert1998 (#88611) üzenetére


stratova
veterán

Tudom, én most a ti Thaliátokat és a mi Lianankat hasonlítottam össze :)

De 5-6 évesek voltak, mikor először nyaralni mentünk.

No akkor már eleve nem kellett cipelni sok babacuccot :) Egy babakocsi kapásból, ha nem is felezi le a csomagtartó kapacitását (mert pl összecsukható, a kerekei kiszerelhetőek és a mózeskosárba eleve tudsz más holmit pakolni, ami eleve a csomagtérbe kerül), jócskán elvesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#88613) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ahh.. :Y

Véleményem szubjektív...

(#88614) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#88613) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, és ez egy játék? milyen valóság hű már :Y

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88615) MiklosSaS válasza norbert1998 (#88606) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Figyelj kicsi csako , elmagyarazom :D

A motto az hogy: miert kinlodjunk ha nem kotelezo :)

Ugye, a fiam 5 honapos...baba kocsi + mozes kosar...ami joval tobb mint a csomagtarto 65 %-a sajnos, mi hetente megyunk nagyobb bevasarlasra mivel kicsike varosba elunk. Akkor megyen a lanyom is a paromal...tehat..baba ules a fiamnak, es gyerek uloke a lanyomnak...es akkor legozt be a 3 hatalmas bevasarlo "zsakot" + 2-3 rekesz asvany viz.

A volvok faCCa verdak, de a sedannak van ket nagy hibaja :

- a csomagtarto "szaja" keskeny, tehat eleg nehez bele pakolgatni
- a hatso ulesek nem donthetok. Mar volt ugy hogy ket Volvo melett haver jott a kombi Octaviaval amikor egy ket beteres dolgot fuvarozni kelett.

Mar reg ota szemezgetunk egy kombival, de most leptuk meg. Es azt meg nem is emlitem hogy nem kell az egekbe emelgetni a babakocsot amikor be kell tenni.

Anno mi is 5-en mentunk nyaralni a Dacia 1300-al es rendben voltunk....ma mar mas idoket elunk...meg minek kell kinlodni ha nem muszaj!

(#88611) norbert1998: szerinted en olyan ember vagyok ha valaki szekal en megyek a falnak? Fentebb irtam miert lett egy a csigazabalo tehen...

Neztem Passat/Octavia/Avensis/V60 alternativakat de mind vagy szakadt volt vagy nagyon draga. Nekem meg most volt jol fizeto vevo az S60-ra...

Es mindezt ugy hogy sohasem kedveltem a francia szarokat.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88616) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88614) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez real life.. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#88617) hackeeeee válasza MiklosSaS (#88615) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

SuperB kombi.. Mondjuk az egy kisebb vagyon. :) Cserébe majdnem akkora, mint egy kisbusz. :) Vagy, a Yeti, bár abból az első széria nem a legszebb, az új viszont gyönyörű, cserébe szintén nem olcsó. Viszont lehet praktikusabb mint egy kombi, viszont kisebb mint egy egyterű.

Octavia-ból a régebbi, vagyis 1, vagy talán a 2, 2 facelift jó.. Persze ha nem volt jó állapotú, akkor mindegy. A 3-as (mostani) már más árkategória szintén.

A rapid-ot nem javasoltam volna, mert kicsi.. Nagyjából akkora mint a fábia.. Bár a fábia 1 facelift kombit egész szépen meg lehet pakolni.. :)

Hozzáteszem, mi a 2003- "hatchback" Fábiával mentünk úgy tesómékkal 5-ösben nyaralni, amikor még unokaöcskös pár hónapos volt, hogy babakocsi, gyerekülés, stb be volt pakolva... Tetőbox mindent megold. :) Elfértünk, kényelmesen.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88618) stratova válasza MiklosSaS (#88615) üzenetére


stratova
veterán

Ő "2-3 rekesz asvany viz" annyira rossz odakünn a csapvíz?

(#88619) Whysperer válasza hackeeeee (#88617) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó kocsi ,de Én mindig amikor megállok a kereszteződéseknl és egy skoda diesel beáll mellém .. a mazda sielemhez képest olyna hangja van mint egy zetor traktornak

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#88620) hackeeeee válasza Whysperer (#88619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az új CRTDI? Ugyan már... Amivel Én eddig találkoztam, azoknak szinte semmi hangja nincs..

A régi Tdi, az igen, az megismerhető.

Véleményem szubjektív...

(#88621) Shokkolo válasza hackeeeee (#88620) üzenetére


Shokkolo
addikt

Az adagolós és a PD elég "jellegzetes". A dugattyú kialakításából fakadó örvénykamrás megoldás miatt...
De a CR már tényleg csendes. Már-már zavaróan csendes ;]

Jau reggelt :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#88622) hackeeeee válasza Shokkolo (#88621) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Nézdmár, kit nem lehet erre látni.. :)

Véleményem szubjektív...

(#88623) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#88621) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jééé egy ritkán erre tévedő Úriember :D
adjon isten szép jóóó napot :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88624) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#88623) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jó nagyot kiáltok kartrásnő :R :P

@hackeeeee:
Eltűnök, feltűnök... :)
Lazult egy kicsit a meló, most akad egy kis szabad idő

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#88625) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#88624) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"kartrásnő " :C :W pedig már kezdem megszokni a Lilikézést ;]

Más:

Urak, ismerkedek az eBay világával...
létezik hogy egy noname 32 GB mikro SD kártya kevesebb mint egy ezres :Y

vagy esetleg van valami ajánlott bestbuy ebben a méretben?
vagy ezek az olcsók, olyanok mint a mondás? olcsó húsnak híg a leve :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88626) MiklosSaS válasza hackeeeee (#88617) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ami volt az vagy aranyáron vagy kiribolva.
Volt jó árban Avensis, 2012-es...szakadt és büdös. 2011-es Passat ami nem indult, 2010-es Octavia ami jó lett volna ha nem a negyedik tulaj árulta volna.

A kritériumok a következők voltak:

- max 60-70K km
- kombi
- dízel, max 2 liter
- max második tulaj
- min. 18 hónap garancia
- 5* NCap
- £8500-9000 maximális ár.
- szalonból, nem utcáról

Négy nap keresgélé után ez a tehén mutatkozott a leg alkalmasabbnak. Olyan saccra £6800 körül jött ki. Olcsó az adó és olcsó a biztositás. Tegnap haza hoztam és 4.4 % átlag ami jónak tünik. Városban lehet olyan 6-6.5 ami elfogadható.

Plussz van 90 nap visszafízetéso gari ha nem haladom meg az 1000 mérföldet és persze nem nyulok hozzá.
Jahh..és 3 év vagy 30.000 mérföld (48.000 km).

Ha valaki tud jobbat írjon és még ma vissza adom a tehenet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88627) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88625) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szinte tuti, hogy kamu.. Bár, lehet, hogy nem.. Ő nála csemegézz. :)

@sas: Az ottani opciókkal nem tudunk szerintem bármit is mondani. :) Ha VW-ből, Skodriból nem volt megfelelő áron opció, akkor sajna nincs más. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88628) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#88627) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm, tehát tőle nyugodtan rendelhetek, ezt az ember javaslod :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88629) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88628) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Párszor jött már tőle csomag, ismerősöknek is, eddig nem volt gond. :N

Véleményem szubjektív...

(#88630) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#88629) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszönöm, így is fogok tenni :K :R
épp most néztem hogy a p8 lite-re vettem 5000-ért üveget a kijelzőre meg szilikon tokot, hát az eBay-on ez negyed annyiba került volna :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88631) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88630) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez így igaz..

Csak ugye ez mindig kérdés, hogy mikor kell.. Azonnaal, vagy 1 hónap múlva.

A sráctól általában 2-3 héten belül itt a cucc, kis lemadzagozott borítékban. :)

Véleményem szubjektív...

(#88632) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#88631) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem azonnal kell, ráér, éppen ezért is gondoltam hogy szét nézek
ha azonnal kellene akkor irány az edigital.
de amiket most akarok megnézni, azok ráérnek, mint ez az sd kártya is, csak megbízható legyen a másik fél, azt kapjam amit kértem és működjön is rendben :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88633) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#88628) üzenetére


Shokkolo
addikt

+1 sinceritytrading -re, amit Hackeee javasolt :K

Ő tényleg megfizethető áron, eredeti, minőségi termékeket árul.
Nem is olyan rég, én is tőle rendeltem egy transcend usb3 64 Gb pendrive-ot. tökéletes, eredeti és gyors.
ráadásul a cuccai nagy része "free shipping" -es, és relatíve gyorsan is postáz.
Tőle nyugodtan :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#88634) Habugi


Habugi
addikt

Olyan nap a mai amire emlékezni fogok.., felveszem a sz*p*álarcot és berohanok a **szerdőbe.., úgy döntöttem kipróbálom a Win10-et.. :DDD ;] :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88635) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#88633) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha neked is köszönöm a véleményed és tapasztalat megosztásod :R
2:0 a kinti ferde szemű Úrnak :D

Habugi: gartula, és ezzel meg is kezdődik egy új időszámítás, tekintettel arra hogy vissza fogunk veled számolni, a perceket, órákat, napokat, amikor is úgy döntesz hogy mehet vissza a win 7 és vagy 8.1 ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88636) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#88626) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lett volna ha feltolom a keretet £12.000 köré, de nem adok oda egy alig másfél éves Volvo S60-at £14.200-ért amibe 20K km van hogy vegyek egy három éves Passat-ot £12.000-ért.

Első körben a Ford Mondeo is játszott...de vagy fél éve a céges verdám egy 3 éves darab...totál kiábrándultam belőle...pedig a Focus az jó volt.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88637) Habugi válasza Lacielvtárs (#88635) üzenetére


Habugi
addikt

Számítok erre eltársUram, marad mellette Win7 is, biztos ami tuti.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88638) norbert1998 válasza stratova (#88612) üzenetére


norbert1998
veterán

Ahaaa:B ezt be néztem :D

Nálunk is borzalmas a csapvíz. Mondjuk én megisuom, nincs vele bajom, de apám pl konkrétan rosszul van tőle.

Kereszt apám:
Így érthető. Ezért is tettem a végére valami trollos hülyeséget, hogy ne vedd szamonkeresenk. Úgy tűnik sikerült elérni vele ezt a célt. Viszont reagáltál rá, pedig csak hulyesegbol mondtam :)

Ford galaxy megfordult a fejetekben? Annyire nem ismerem sem a tehenedet, riskat, sem a galaxy-t,de no, az is egy kombi :D

Szerintem ne add vissza. Kereszteld meg, legyen Riska. ;]

(#88639) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88635) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rendelj tőle bátran.

@Hablaty: Have fun. Dualboot? Alapból megszopatod magad, és még dual boot is? Halmozottan hátrányos helyzet.. :DDD Akkor inkább csinálj egy image-et a rendszerből erre megfelelő progival, aztán ha nem jön be, akkor told vissza.. Jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#88640) bandi0000 válasza Habugi (#88634) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nagyon veszélyesen élünk uram... :D lassabb lesz mint a 7 az biztos de am jópofa rendszer :D

Xbox One: bandymnc

(#88641) stratova válasza norbert1998 (#88638) üzenetére


stratova
veterán

Tino abszolút egyterű fan vagyok, de most nem megy ez a piac mindenki crossovert vesz :/ emiatt nem is nagyon kapnak utódot a közepes méretű egyterű gépek. oké a VW (jó drágán...) tolja meg a franciák, de kb ennyi.

Don Sass azért kicsit fail, hogy az S60-ban nem dönthetők az ülések, nálunk ezt lapraszerelt gyerekágyat [180 cm a legnagyobb fekvőfelület]

Egy első generációs V70-ben hozták ki.

Amikor kimentem a ház elé nem akartam elhinni, hogy ezt abból a kocsiból hozzuk fel, de befért. De ez egy igazi legós doboz.

[ Szerkesztve ]

(#88642) Habugi válasza hackeeeee (#88639) üzenetére


Habugi
addikt

DA!

(#88640) bandi0000:

Jópofa mi? Gondolom, olvastam már róla eleget..

Szinte látom is ahogyan halálra röhögöm magam.. :DDD :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#88643) Lacielvtárs válasza Habugi (#88637) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

dual boot?
én még anno xp és win 7 alatt használtam ilyet...
előre szólok hogy lehet igaza lesz Kék Ördög Úrnak :K
de én kívánom neked a legjobban hogy beváljon, de eddig az ablak világban a 10-es szám, azon kívül hogy szép kerek szám, még semmi jót nem tartogatott :K
de próbáld meg mit tudhat, és hogy a jövőben nyugodt szívvel és meggyőződéssel tudjad majd velünk kézen fogva szidni mint a bokrot a win 10-et ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88644) MiklosSaS válasza Habugi (#88634) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Juhuhuhu...kell a DX12 mi? :D

Akkor ma este fel ülök a troll vonatra ;]

@SzentSárkány: 215 cm-es asztal lapot vittem a Focusban de sem az S60 és sem az S80-ba nem fért be.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88645) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#88644) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C
foglaljak neked helyet? ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88646) Televan74


Televan74
nagyúr

Érdekes ez a W10 téma,nálam kisebb bugokkal,de remekül érzi magát,először kicsit furi volt hogy nem win7,de meg lehet szokni.Sőt a laposon még a Vistat is kezdem megszokni.Mondjuk eddig nálam is a Win7 64bit volt a favorit.De a DX12 átcsábított a Win10 -re,bár még nem sok játék jelent meg hozzá,és még épphogy csak szállingóznak a DX12 címek. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88647) Lacielvtárs válasza Televan74 (#88646) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez kérlek alássan azéért van mert te eléggé szereted a kütyüidet ;]
nálad még a win 10-es mobil is rendben van...
vagy rendben van a fáksuid otthon ;] , vagy eCCerűen mázlista vagy, vagy nem tudom mi lehet az oka, magam sem értem :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#88648) MiklosSaS válasza Televan74 (#88646) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó lesz majd..egyelőre még gyermek cipőben jár.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#88649) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#88647) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam is.

Ez kettőből kettő. :)

Véleményem szubjektív...

(#88650) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#88649) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez igaz, nah jó, ezt benéztem, de a sok tízezer elégedetlen ügyfél mellett ti ketten elvesztek :D :DDD
nah jó nem mondok ilyen lázítókat... csak nem értem :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.