Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89601) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Haverral tegnap este nekikezdtünk a Unti down nevű ps4 horror játéknak, házimozin, hát kegyetlen :D a szívroham néha kerülgetett, ráadásul sajnos 5 kor mennie kellett haza aztán a végére sem értem, de le nem lehetett rakni

Az a baj hogy mindig éjszakázás után jövök rá, hogy faszság volt, mert másnap mosott szar vagyok :D

Xbox One: bandymnc

(#89602) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#89600) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Szisza :
Bizony meglepodtem eléggé eredménnyel. Eddig azt hittem a lumias ertek a normal es hogy telefontol nem varjak annyit mint egy laptoptol :D
Mar mint wifi téren, ezert os lepődtem meg rajta.
Mondjuk a 4G elvileg vodan is megy, de a telefonon nem tudom mit kell beallitani mert a mobil net igy is rendben van, de amikor benezek a mobil adat forgalomhoz, ott azt irja nem volt még 4g forgalom. Pedig vagy ket hete kuldte a Vodafone az smst hogy elérhető a 4g csak inditsam újra. Megtortent de nincs változás :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89603) CJ4567 válasza CJ4567 (#89599) üzenetére


CJ4567
veterán

*Lumia 520, autocorrect for the win :DDD

No Sana No Life

(#89604) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#89603) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Pedig jót nevettem rajta. :))

(#89605) Gyuri27 válasza #Morcosmedve (#89594) üzenetére


Gyuri27
félisten

40 idén.
Ne sajnáld, elég ha én sajnálom.
Nem jó a zintel, meg az nv se. De majd ha olyan szép leszel meg okos tudni fogod.
A jó szavakat se köszönd. Azért mert nekem nem jött össze még másnak összejöhet.

norbert1998: ezek az előnyök. Hátrányok. Jobban szennyezi a környezetet. Drágább az autó. Egy dizelhez mikor hozzá kell nyúlni 2x felujitod belőle a benzines motort vagy 1x a komplett autót.
Ha meg az ember élmény autózni akar, meg "rajoskodni" arra nem dizelt kell venni. Veszel egy régi 320i-t. Kapsz 6 hengert, remek váltót és kilencsel előre.
A 7,5 litert nekem a fusion ette meg pesten. Pálya 110-130 meg 6,3-6.5 liter. 90 körül meg lehet autózni vele 5.8-5.9. 1.4-s motor meg magas kaszni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89606) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89598) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Note 4:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89607) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89606) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, akkor tényleg igaza van Televan Kollégának
nem szerettem eléggé a lumiám :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89608) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89609) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89602) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azt is tegyük hozzá hogyba Huawei remek a hálózati eszközökben. Ez látszik is, mert jobb a térerõ a Honoron mint amilyen az S6-on volt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89610) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89607) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt már több is, asszem 350/200 körül volt a max amit mértem vele még annó. AC wifi. :)

@sas: Remeknek nem nevezném.. Fogalmazzunk úgy, hogy jók.. Nem szenvedtél még eleget Mobilnet stick-ekkel, és modemmel, HGW-vel...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89611) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89609) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez igy igaz, hala nektek tapasztalom is :K

Kek ordog uram teny hogy soha nem gondoltam volna hogy meg ilyen dolgokban is stabilabb... Bar lehet akkor ez nem pocakos centrifuga erdem hanem a gyártó érdeme :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89612) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89611) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sok függ az eszközben lévő wifi vevőtől is. Tesómnál az S3 még vállalható sávszélességet produkál, a kínai csoda már változó.. De ez nagyon sok mindentől függ.

A kliens érdeme is, de persze van olyan is, amikor az adott wifi csatorna úgymond nem tetszik az eszköznek, és ezét gáz a sávszél.

Véleményem szubjektív...

(#89613) norbert1998 válasza stratova (#89593) üzenetére


norbert1998
veterán

2700 körül.

Brumimaci
A talicska 2008-ban lett véve 45k km-el,most közel 180 van benne, 10 ezrenkent olaj és szurok cseréje. Turbóval még nincs gond, magasnyomasuval sem, az izzito csere 10-15 ezres tétel, ezentúl már csak 6-10 ezres lesz, eddig kétszer lett cserélve, de a másodiknál még jók voltak.
Amúgy ha jó a kompresszió, izzito nélkül is beindul a dízel.
Kettő tömegű meg nincs, nem is hiányzik "elvezeti cikként" sem.

Gyuri aki huszonhetes
A szennyezés nem igazán hat meg, ez nagyon elenyészik amellett, amik a gyárak termelnek. Nyilván sok dízel sok gyár... De érted.
Hozzányúlni nem nagyon kellett még, ez egy ék egyszerű dolog, a magasnyomású lehet gondos, az felújítás, ha jól tudom, 60k körül van. A befecskendezoket ellenőrizzük, jelenleg tökéletes állapotban vannak, szerintem gyariak de lehet, hogy 60-70k-val ezelőtt cseréltek.
Igazából nem drága a fenntartás, ha figyelve van a szervizre, meg bevált motort vesz az ember. Ezért nem javasoltam sasnak a hdi-t,mert nem hallottam jókat róla, mondjuk nála úgysem lesz meg annyi ideig, amíg az meghalna...
Bmw... Nee, kérlek :D soha a büdös életbe nem kéne nekem az a vagizos kramanc. Legyen akármilyen jó meg tartos, nem kéne, mert minden hülye gyerek azzal jár vagy azt akar. A szememben egy státuszszimbólum, csak nem éppen a komoly, penzesebb ember szimbóluma. Hanem a tuskó fatoku újgazdag barome. Mercedes szintén? És kissé az audi is.

(#89614) CJ4567


CJ4567
veterán

[link] #BATTLEDRIFT - Vaughn vs. Daigo

No Sana No Life

(#89615) Habugi válasza CJ4567 (#89597) üzenetére


Habugi
addikt

Dehogy is.. :N

Nem postolok sűrűn de az esetek többségében akkor sem értik ha nagyon törekszem rá hogy megértsék, ezek után szerinted megjátszanék ilyesmi? :DDD ;]

Arma3.., némi sniperes helyzetelemzés..
Kicsit túllihegte a dolgokat a srác, röpködtek a 2000-2500méterek.. megtoldva azt amit oda írtam, most érted, nincs is olyan scope amivel vállalható lenne egy olyan mutatvány amit leírt. Ekkora távon már olyan elképesztően veszít az erejéből még a legnagyobb torkolati sebességgel rendelkező miniágyú is, akkora a skuló esése, hogy pl sík terepen vagy akár csak párszáz méteres szintkülönbség mellett még ha a cél van magasabban akkor sem tudja rendesen tartani a vektort lövés előtt, annyira bele kell emelni az égbe a csövét, scopeban pedig mit lát? A közlekedő felhőket.. :DDD
Azon valaki kinéz magának egy pontot miközben a spotter számolgat és mondja neki az adatokat.. :DDD :N , azt is megtapsolnám ha 2000 fölött 30lövésből egyet összehozna úgy, hogy a célnak ~50méteres körzetében esik le a skuló. ;)

(#89594) hpeter10:

Ja, hogy őőőő mondta, azért úgy egész más a leányzó fekvése, mást ne mondjak úgy leányzónak van fekvése.. :D :))

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89616) Habugi


Habugi
addikt

"Napi" Win10..

Két napja (lassan három..) olyan a kicsike ahogyan az a nagykönyvben meg van írva! :K :C

Ugye mi történt.., semmi, csak uninstalláltam a Firefoxot. Sosem fog kiderülni hogy aktuális verziójával volt-e gebasz, esetleg az Avastal nem szerették egymást és vagy a Win10 immunrendszere dobta ki egyiket/másikat vagy kettejüket..

Tegnap volt egy ~5órás AFK tesztüzem, Operában 7tabon pörgött YT, automatikus lejátszással, párhuzamosan, közben ment Winamp, qbitorrent, CorsairLink felvolt hozva az asztalra stb.., zeró anomália/fagyás. Este csokival & fincsibével volt egy hajnalig tartó Border2 party is, server vóttam esz júzsuól.., semmi. Teljesen penge a cucc, rohadt gyors, nagyon tip-top még a finomhangolt Win7-hez képest is, tetszik! :C

Csak hogy ilyen is legyen..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89617) hackeeeee válasza Habugi (#89616) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Avast, winamp..

Egyre jobb.. Media player is előkerül néha? ;]

Amúgy, cimboránál most könyökölt ki a rendszer, nagyjából 1 hetet élt. Lényegében elkezdte folyamatosan újraindítani az explorer.exe-t. Minden előjel nélkül.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89618) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89617) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaja en is pont erte gondoltam ;]
Hablatyi Uraság a régi működő progik híve, lasd a mobilja is :D
Mar kezdem érteni a win98as témát is :DDD
Bar gondolom Habi is csak akkor cserél ujabb progira ha a régiben csalódik :K
En is ilyen vagyok :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89619) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89618) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezzel úgy vagyok, hogy kipróbálok valami újat, ha beválik, marad, ha nem, visszatérek a régire.

Vagyis, egyszer kipróbáltam a Foobar-t, megmaradt... azóta a hátam közepére nem kívánom a winampot.

Ugyan ez a helyzet a Firefoxal is. Vagyis, nagyon sokáig Chrome-oztam, egyszer felhúzott, feltoltam a Firefox-ot. Fenn maradt. Azóta, többször próbáltam visszaszokni, de, azóta sem sikerült, mert van 1-2 olyan apró bug, ami számomra idegesítő.

MPC-HC-val ugyan ez a helyzet. :)

Véleményem szubjektív...

(#89620) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89619) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az igen, erdekes, ezekkel a progikkal en is pontosan igy voltam...
Kivéve a Firefox, azt en már a kezdetek óta használom, akkor meg Chrome sem volt :D
Bar mobilon imagom a chromot :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89621) hszilard666


hszilard666
veterán

Srácok!
Nem kell valakinek egy ilyen? [link]

Hibátlan, összes alkatrészes, 10X volt max feltöltve, és új elemet vettem a remoteba. Bpn belül gratisba házhoz viszem.
Nem volt sokat használva, vagy 6 évig állt. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89622) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hmmmm..

Back to the Future garnitúra, sam and max 1$-ért.. Tales of Borderlands 8$-ért. Ha esetleg érdekel valakit.

Véleményem szubjektív...

(#89623) Lacielvtárs válasza hszilard666 (#89621) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejjha, mik' vannak neked :))

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89624) hackeeeee válasza hszilard666 (#89621) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dobtam egy privátot. :)

Véleményem szubjektív...

(#89625) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Tényleg, ilyet keresek, hatha van valakinek :DD
[link]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89626) hszilard666 válasza Lacielvtárs (#89623) üzenetére


hszilard666
veterán

Lassan költözöm itthonról aztán előtúrtam a régi holmikat, és dúrvábbnál dúrvább lego szetteket találtam. Mikor fateromat láttam 8 év után, elég sok legót kaptam :C

Van egy ilyenem is:
[link]

A többi sajnos ömlesztett :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89627) Lacielvtárs válasza hszilard666 (#89626) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Csajos lego nincs? :DD
Es mielőtt belém kottok, a lanyomra gondolok most :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89628) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89627) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Darabold fel a barbibabákat. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#89629) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89628) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:)) :DD :D :C
Ez nagyon jo ötlet :R ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89630) hszilard666 válasza Lacielvtárs (#89627) üzenetére


hszilard666
veterán

Nincs, már akkor is férfi voltam! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89631) Lacielvtárs válasza hszilard666 (#89630) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

;] :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89632) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Valami ég..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89633) Habugi válasza hackeeeee (#89617) üzenetére


Habugi
addikt

Winampból is még a 2.xx-es verzió! :K

Amúgy ne erőlködj, a Steames Voicecom vs minden más agymenésed óta az esélytelenek nyugalmával indulsz, az a vonat amit te keresel jó időre elment..!

(#89632) hackeeeee:

A második kép jól sikerült, durván néz ki! :Y

Milyen színű a láng?! Csak mert szemlátomást elég közel vagy.., nagyon nem mindegy mi ég ott..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89634) hackeeeee válasza Habugi (#89633) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cimbora van ott, nem Én, Ő fotózta.

[link]

Sárgának tűnik, de elvileg gumi, és egyéb más.

Jahogy jah.. Pedig, rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89635) hszilard666


hszilard666
veterán

Szerintetek baj ha a HDD közvetlen fém felületen nyugszik? Felfordítva, szóval nem a PCB van fémen hanem a burkolata. Sajnos a pöttömházba nem fér el sehogy egy 3.5 ös HDD most hogy bent van a második vízkör is.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89636) Shokkolo válasza hszilard666 (#89626) üzenetére


Shokkolo
addikt

A legjobb játék, amit valaha kitaláltak :)
Nekem is van, elég sok... bár azok "régiek", de ha lesz egyszer gyerekem azt hiszem el lesz vele.
Mindennek meg van még a füzete is ami alapján összerakható :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89637) hszilard666 válasza Shokkolo (#89636) üzenetére


hszilard666
veterán

Ahogy mondod! Én is rengeteget nyomattam régen.
Én is megtartanám szívem szerint, de minnél kevesebbet szeretnék költöztetni és a KP is jól jön mostanában :(((

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89638) Shokkolo válasza hszilard666 (#89637) üzenetére


Shokkolo
addikt

eladod az ömlesztett legódat?! :O
Van esetleg hozzájuk leírásod?! :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89639) hszilard666 válasza Shokkolo (#89638) üzenetére


hszilard666
veterán

Egy szettem van amihez megavn a leírás de az nagyjából egybe is van.
Mégpedig ez:
[link]
A többi csak ömlesztve van, pedig van benne minden jó, vikings, technic, starwars, de hát mit tudok kezdeni vele. Gondolkodom hogy elviszem egy korházba a gyermek osztálynak.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89640) hackeeeee válasza Shokkolo (#89638) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minek?

Simán el lehet őket adni anélkül is, csak megfelelő helyen kell hirdetni. :)

Véleményem szubjektív...

(#89641) Shokkolo válasza hackeeeee (#89640) üzenetére


Shokkolo
addikt

az ok, én magamon gondolkoztam :) :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89642) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Mozi...ebéd...csavargás...kávé..haverok/család...ez volt a mai nap. FaXául eltelt...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89643) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89644) Shokkolo válasza hackeeeee (#89643) üzenetére


Shokkolo
addikt

Uhh basszus, ott nem kicsi a baj :(
itt egy pár éve volt hasonló, a DHL raktár gyulladt ki éjszakai műszakban, és sajnos magával vitte az egyik legjobb autószerelő műhelyt is :(
(2 nappal előtte lett kész, és hoztam el onnan a kocsimat :Y )

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#89645) SP4C3 válasza hackeeeee (#89643) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez miez? :'(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#89646) Habugi válasza hackeeeee (#89643) üzenetére


Habugi
addikt

Most mondta be a rádió & gyorshírek, hogy órák óta vízzel locsolnak egy nagyobb gáztartályt a lánglovagok hogy ne hevüljön/robbanjon be.., na ezért nem megyünk ilyen dolgok közelébe.. :D

"Veszélyes anyagok" is említve voltak, ámbár az egő gumi az pont ilyen, a füst színén látni a telep melyik részén ég a gumi.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89647) hackeeeee válasza Shokkolo (#89644) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt ez elméletileg hulladék, plusz gumi gyűjtő volt. Darálva voltak a használt gumik.

Plusz, ahogy Hablaty mondja, van egy gáztartály, amit hűtenek, hogy fel ne robbanjon.

Most csuktunk be mindent, mert most már ideért az égett gumiszag.

Az szép.. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89648) hackeeeee válasza hackeeeee (#89647) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Videó.

Facebook link.

Véleményem szubjektív...

(#89649) Televan74


Televan74
nagyúr

;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89650) otto14 válasza Televan74 (#89649) üzenetére


otto14
senior tag

Nekem holnap szabadnap! :D

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.