Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89551) bandi0000 válasza Lacielvtárs (#89550) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nyilván ha valami kihasználja a 8 magot akkor beindul az, de a rendszernek elég a 4 lassú mag is és így energiát sporol, nincs véletlen bekapcsolva az energiagazdálkodás am?

Nálam mondjuk mind a 8 megy, milyen rendszer van nálad fent? Igaz enyém nem lite meg nem is p8

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89552) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#89551) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ertem mar többen is mondták ezt nekem, es lehet hinnem kéne nekik :D
Nalam ez van beallitva :K
A tobbi leírása meg ennél is kimelobb szerintem...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89553) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#89550) üzenetére


CJ4567
veterán

Minek dolgozzon sima felhasználáskor 8 mag ha 4 meg tudja oldani a feladatot? Meg big.Little processzorod van, tehát 4 gyenge, 4 erős van benne.

Dark Souls 3: 30 perc után Alt+F4 uninstall :DDD

No Sana No Life

(#89554) MiklosSaS válasza CJ4567 (#89553) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aért hogy fél nap alatt merüljön a telefon.

@Bandi: neked mid van?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89555) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89554) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Szisza...
Jogos a felvetesed... Apám megmondta a frankót ;]
Marad igy ahogy van. Csak érdeklődtem, informalodom :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89556) HSM válasza Malibutomi (#89511) üzenetére


HSM
félisten

A kettőstömegű lendkerék nem kuplung. Az egy rezgéscsillapító elem a főtengely és a kuplung között. Meg egy irgalmatlan lehúzás, arra fogva, hogy a vevők elvárják a "sima járást". :N

[ Szerkesztve ]

(#89557) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89554) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Honor 6

Mérges is vok, mert ahogy nyomkodom érzem hogy ez kurva jó sebességbe talán kamerába lehetne jobb, de hajt a vérem az s7 re az a bajom azt 3x ennyibe kerül

Xbox One: bandymnc

(#89558) norbert1998 válasza hackeeeee (#89539) üzenetére


norbert1998
veterán

LOL! :C
Nem, nincs benne a szó a szótárban, így ékezetek nélkül írtam be. Jelöltéket, szóval őt meg a családját :B

Hablaty danke schon, gut freund :D :R
Este megy majd rendesen?

Keresztteso a fuggetlenitesen kívül minden legális. Garivesztest okoz, ha a módosított állapotban viszed szervizbe.
Root alapjában véve semmit nem jelent. Csak rendszergazdai jogod lesz. Kb mint windows, jelenleg 'vendeg' mondban használod a telefont. Root-tal rendszergazda leszel. A bl nyitás pedig azt jelenti, hogy a gyártó specko aláírása nélküli kernellel is bebootol a telo.
Tehát egyiktől sem lesz gyorsabb. Ez csak kulcsot ad ahhoz, hogy megnyisd a sebesség kapuit.

Pingvin nagyobb köbcentis dizelbe elmegy, de benzinbe mi a ráknak, nem értem. Mármint a kettős tömegű. A nagy alapjárati (és egyeb) nyomaték miatt van, hogy ne rantson olyan nagyot. Pl a miénkbe nincs, a thaliaba, szerencsére.

(#89559) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89546) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az. Bizonyos modelleknél garivesztéssel jár(hat).

Root == Administrator

Nagyon nagyon lesarkítva. Vagyis, olyan dolgokhoz férhetsz hozzá, amivel normál esetben nem. Droid-nál hasznos lehet, mert csomó rendszeralkalmazást pl. csak így tudsz eltávolítani.

@norbert1998: Natessék.. Jól tippelt itt a kolléga.. Lányát, anyját.. Egyre jobb.. Csak így tovább! ;] :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89560) HSM válasza norbert1998 (#89558) üzenetére


HSM
félisten

"A nagy alapjárati (és egyeb) nyomaték miatt van, hogy ne rantson olyan nagyot."
Fordítom neked, mit jelent ez. Tehát a falábú vezető nevű, sima járás ellen hattó tényezőt "oldották meg" ezzel a lendkerékkel. Vezetni tudó embernek nincs rá semmi szüksége. Viszont ugyanúgy eladják azoknak is, ha olyan típust választ, és utána nagyjából 200 000km után lehet fáradni a kasszához és perkálni az újért egy fél vagyont. Hidd el, ki van ez találva. ;)

(#89561) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89559) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& keresztteso:
Köszi a valaszt mindkettőtöknek.
Egyenlőre marad igy ahogy van, nem piszkalom az alvó oroszlán bajszat :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89562) stratova válasza bandi0000 (#89557) üzenetére


stratova
veterán

Azt hiszem ez az amit én nem nagyon értek :) az általam reggel hallgatott rádióban is rengeteget reklámozták az S7-et. S úgy néz ki ez a "vágy keltés" sokaknál működik.
Valószínűleg, mert olyan ritkán váltok, hogy egy közép/felsőközép teló abszolút mindent tud ami nekem kellhet.

(#89563) MiklosSaS válasza bandi0000 (#89557) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor már hárman vagyunk Honor tulajdonosok a topicban. A bank kifizeti a darabokra tört S6 edge-t, de maradok a Honor 7-nél. Többé nem veszek drága telefont...szerencsém volt hogy annó amikor a hitel kártyát kaptam ajándékba adtak egy ilyen biztositást.

Máskülönben a kamera kicsit gyengébb de használható, nekem bevált a Honor...igaz gondolkodtam egy iPhone 5ß-ben is, de az nagyon kicsi a 6s meg drága.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89564) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89563) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nagyon nók ezek, de 2-3 év múlva árban ugyan ott lesz mint a többi mivel egyre jobban felcsövel, most még jó választás

Stratova:
Ez is tud mindent, csak szeretem magam bebiztosítani, tehát ha kurva jó képet kell hogy csináljon akkor legyen jó
Prémium anyag hiányzik nekem ebböl, + a túlszaturált kijelző, na meg ilyen apróság hogy ujjlenyomat olvaso, vez nélküli töltés, de nem ér ez meg akkor se 200at

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89565) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Van olyan nap amikor annyi a munka otthol hogy örülnél ha a szombat is rendes munkanap volna a melóban... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89566) Televan74 válasza MiklosSaS (#89565) üzenetére


Televan74
nagyúr

Haverom a melóhelyre jár pihenni hétköznap.Hétvégén mindig kikészíti a család. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89567) Televan74


Televan74
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89568) Lacielvtárs válasza Televan74 (#89567) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ezen kepek láttán, kezdek tele lenni ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89569) Gyuri27 válasza Lacielvtárs (#89568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem valók ezek semmire. Nem vinnék ki a malacnak a moslékot hidd el. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#89570) Lacielvtárs válasza Gyuri27 (#89569) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

No latod, ebben maximálisan igazad van :D
Viszont egy ket hét ajtó csapkodast talan megernenek ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89571) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#89570) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Minek az neked? Együtt mentek majd a plázába bevásárolni?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89572) bandi0000 válasza MiklosSaS (#89571) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez de geci volt... :D

Xbox One: bandymnc

(#89573) MiklosSaS válasza bandi0000 (#89572) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lassan vissza fogja kérni a hordót :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89574) hszilard666


hszilard666
veterán

Basszameg!
Most esett le hogy a kedves Hpeter Kollégának honnan van az avatarja! :C De beteg egy mese ez! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#89575) Televan74


Televan74
nagyúr

Kaptok egy két Lady Boy képet. Aki ezekre rámozdul így hogy tudja,ott valami probléma van. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89576) stratova válasza Televan74 (#89575) üzenetére


stratova
veterán

Minkét szivatsz, szegény Gyurit meg teljesen összezavarod. :DDD. Ki tudja már.. Lehet ott még a fű se nő.
:P

[ Szerkesztve ]

(#89577) otto14


otto14
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

asd

(#89578) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Xbox One: bandymnc

(#89579) norbert1998 válasza HSM (#89560) üzenetére


norbert1998
veterán

Így van! :K :R

(#89580) HSM válasza norbert1998 (#89579) üzenetére


HSM
félisten

Amúgy van benne egy amolyan varázslatos báj, amikor egy keményebb teljesítményű régebbi technikájú verdával mész, ami azonnal követi a gáz állását. :K Ezek a mai drótos gázpedál és barátai, amikor gázadás után mág kettőt ásítasz mire történik valami.... :N Az az igazi, amikor beletaposol, és a jármű is azonnal beletapos az ülésbe. :K

(#89581) norbert1998 válasza HSM (#89580) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen. Ma pont ezzel kiserleteztem a thalia-val,meg az ibiza-val. 1.5 dci 82 paripa, 1.4i e 60 ló. Az ibiza nagyon durván ránt a talicskahoz képest 1-ben, mikor gurulok és padló gáz. Az ibiza szét is rúgja az aszfaltot. A thalia sokkal lassabban kezd el húzni. Mármint, azt kuplung nélkül nem lehet megrugatni. Száraz aszfalton.
Ettől függetlenül a dízel jobban tetszik így is, nem tudom miért. Magabiztosabb az egész mutatvány valahogy.

(#89582) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89581) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi? Hogy?
Egy jó soros hatos. Az magabiztos. Egy olajkályha? Ne már boy. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#89583) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Megnéztem ezt a Battleborn-t.. Érdekes.

Nu, asszem jóéjt.

Véleményem szubjektív...

(#89584) HSM válasza Gyuri27 (#89582) üzenetére


HSM
félisten

90 fokos V-motor legyen, legalább 2 hengerrel, a többi nem lényeg. ;] Persze, az sem árt, ha benzinnel megy. :DD

(#89581) norbert1998: Én Opel Combo-val mentem, 70 pacis pici turbódízel, mégis a rövid váltóval, ügyes turbóval, közvetlen gázreakcióval remek élvezetes járgány volt. :K Hát, kicsit nagy és zajos, de jó volt vezetni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#89585) norbert1998 válasza HSM (#89584) üzenetére


norbert1998
veterán

Nagyobb fordulaton a talicska is hirtelenebb, de ez majdnem alapjárat közeli gurulás volt. Ennek ellenére a talcsikát nem rugatom meg sehogysem, viszont az 130-nál még úgy húz, mint az ibiza már 100-nál sem. Nagyon érdekes és elgondolkodtató az egyszerű mpi szopóbenya és a magasnyomású turbódízel összehasonlítása. De főleg az elindulás volt brutálmás az ibiza után a talicskában! :Y Ibizával gázt nélkül nem is lehet elindulni, sehol sem. A talicska füvön meg meg is rúg alapjáraton. Nagyon más a két világ.

Gyuri27 Olajkályha? Egy 1994-es td renault 19-re sem lehetett volna ezt mondani, nem egy 2004-es dci-re... Nem érdekel, milyen poén szinten mondod.
Sor hatos, persze, az kéne csak... De nem nekem. Főleg nem benzinbe. Semmi előnyét nem látom a hirtelen ugráson kívül.

[ Szerkesztve ]

(#89586) HSM válasza norbert1998 (#89585) üzenetére


HSM
félisten

Van benzinből is ami indul gázadás nélkül. ;)
Hasznos dolog. :K

Amúgy ilyen kisköbcentisből nem szeretem a dízelt. Mondjuk a Combo jó volt a rövidre áttételezett váltóval és okos turbóval, de ha már hosszabb a váltó, vagy befigyel a turbólyuk akkor már oda is az élmény, míg a hasonló méretű és papíron hasonló teljesítményű szívóbenyával teljesen élvezetesen lehet közlekedni.

(#89587) MiklosSaS válasza HSM (#89586) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az S60 elott en is feltem a kcsike dizelektol...de a kicsike D2 eleg jo elmenyt nyujtott...most ezen a francia tehenen ugyanaz a motor van, de mivel kombi letere joval konyebb mint az S60 eleg rendesen el lehet szorakozni a kis 1.6 HDi-vel.

Jah, persze nem lehet osszehasonlitani a 3.0 TDI (VAG) vagy a 2.5 / 3.5 CDi (Mercedes) dizel jarganyokal....

@Fincsibe:: nekem ez volt az elso olaj kalyham:

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89588) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89589) stratova válasza MiklosSaS (#89587) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

Könnyebb, bár az S60-ban van olyan merevítés ami nem sok kocsiban volt a korabeliek közül. Akkor hullottak a prémium márkák is a villanypózna teszten mint a legyek. Rajta kívül az Acura TL volt jól felkészítve erre és az Infiniti G nyújtott elfogadhatót.
Sebaj, majd nem vadászol póznákra. :)

(#89590) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt ...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89591) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89585) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezeknek a kis dizeleknek mi az előnye szerinted?

Amd-s szép reggelt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89592) norbert1998 válasza Gyuri27 (#89591) üzenetére


norbert1998
veterán

Elég sok előnye van. Most a seat-hoz hadonlitom.
Majdnem fele annyit eszik (és két autónál, mindkettővel napi 50 km minimum, magyar fizetések mellett igenis számít) 4.6 vs 7.5
Alapjáraton el lehet indulni simán, nem kell a gázzal játszani
130nal nem tudok megenni két pizzás kiflit, míg abból 135 lesz
Sokkal élvezetesebb vezetni
Vas megyében közel 30 ft van a dízel és a benzin közt.
Az érzés, hogy van nyomaték
A turbó is lehet jó dolog, azért ha az bekapcsol, már elég keményen elrepült a thalia az ibiza mellett, hiába présel utóbbi a thaloahoz képest az ülésbe egy 1-es padló gáznal.

Meg ez szubjektív is.

(#89593) stratova válasza norbert1998 (#89592) üzenetére


stratova
veterán

Mennyit forog a Thalia autópályatempón?

(#89594) #Morcosmedve válasza Gyuri27 (#89523) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Sajnálom a nőügyet... sose tudni, hogy mit hoz a sors, én köszönöm a jó szavakat és remélem nem lesz komoly problémánk a leányzóval. :B

37 vagy, nem? :U Ha jól esik sroroljad.

Pedig az intel jó ;)
nV is, hiába nem akarjátok érteni, hogy miért, ezeket Sass leírta.
Marketingje és a pénzszedése az gáz, ezzel egyet értek.

Miért nem ünnepeltek akkor ugyan úgy?

(#89536) Habugi: Kajival lepett meg, ezt mondta aranyosan. Tudom, fáj, hogy engem megleptek, téged, pedig nem. ;] :DDD

(#89571) miklosss2012: Milyen jó tolmácsom vagy Nagymadár! :D

(#89574) iszilard: :D "kis" mese

(#89580) HSM: Nem tudom mire írtad, de maximum a turbó lyuk effektel tudom azonosítani, esetleg "gyengébb" autók és márkák pedáljai ilyen nyomik, vagy túl sokat hiszek!? 13,5 éves a Bimmer, még néha sok is, ahogy hozzáérek, aztán egyből forog a motor, hármasig alig lehet normálisan használni, ha el kell venni a gázt és megint belenyúlni, pedig nem nagy motor.

Kocsis téma:
Dízel vs. benzin: Kinek mi. Én nem szeretek kukás autóval járni. 50km-es autóutak/pályák felett ráadásul meg sem éri semillyen mód. Nem, a fogyasztás nem jó vàrosban sem, illetve az izzítók, turbok, joban zuzo kettostomeguek megdobjak a bulit, mikozben a benzin 2-vel eszik többet. Régi echte szívó dízeleke nem igaz ez csak.

Automata vs. manual: Kettőstömegűvel kb. mindegy a fenntartásuk egy bizonyos km után, viszont, ha nem "F1 váltós" (most hívjuk így), akkor maximum a dugókat kényelmesebb átvészelni, cserében ~2l-er többet eszik. Ez drágítja, meg, mivel jàtszani más váltó nem jó a manualon kívül.

Jó reggelt!
Leányzó dolgozik, delben végez, aztán nagymamámhoz megyünk. 26 fok lesz, kint ebédelünk.
Már csak az a kérdés, hogy az idióta Vivicittá miatt hogyan fogunk átmenni a városon...

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#89595) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

Ha nem a fiam akkor a lányom kezdi a reggelt 6 körül..... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89596) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#89595) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ismerős, nalunk is ez a helyzet :K
Nalunk a kiscsajom kitesz egy lányt meg egy fiút ;]
Kitartást a mai naphoz :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89597) CJ4567


CJ4567
veterán

Hablaty, értem hogy Mordorban úgy akarsz írni hogy ne értsék meg, de a hszed felét nem tudtam értelmezni, annyira kínai nekem :DDD

No Sana No Life

(#89598) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim. Ezen most meglepodtem...
A telefonom a wifin elerheto a teljes net savszelesseg :Y
Egy lumiam sem tudta ezt... Jo ha a felét elerte, barmikor is mértem. Es semmi nem változott, ugyan az a net, ugyan az a router, minden ugyanaz és ugyanott van :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89599) CJ4567 válasza Lacielvtárs (#89598) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam az Alcatelem hozott ilyen változást, még az 50MBitet is (47-49) tudja, a Kémia 520 meg 15Mbitnél kiakadt.

No Sana No Life

(#89600) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#89598) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Air2

© asszongya'hogy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.