Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89051) Televan74 válasza MiklosSaS (#89018) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azért mert az AMD egy nagy marha volt.Belement egy játékba ahol csak az NV nyerhetett.Szerintem sokkal több vásárlót veszített a PowerPlay -el,mint hogy bevállalta volna,hogy ok a mi kártyánk többet eszik 50-100W -al,de a DX12 alatt is szépen fog produkálni a benne levő tudás miatt. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89052) Gyuri27 válasza hackeeeee (#89046) üzenetére


Gyuri27
félisten

A történet pofon egyszerű. A rendes munka h-p 08.00-16.30. Aki ezidőn kivül dolgozik az +pénz. Szombat 50% vasárnap 100%. 16.30-tól 25%, 22.00-től 40% plusz.
A szabadnapok meg: péntek-szombat. Vasárnap-hétfő annak aki hétvégén is dolgozik. Baszta. Én melóztam hétvégén, este, ünnepnap. Nem kívánom senkinek.
Ezeket a nagyon okos 6-7-8 napos melókat is nyugodtan be lehetne szüntetni. Elég bünti a 3 müszak amúgy is.

Amúgy felőlem nyugodtan bezárhat minden vasárnap. Annó hétfőn nem volt nyitva semmi mégis itt vagyunk. Meg a világ más országaiban is van vasárnapi zárva tartás. Nem kell ezt kötelezővé tenni. Csak a fenti paraméterek szerint működtetni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89053) Lacielvtárs válasza Habugi (#89050) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Önben Uram, egy piszológus veszett el... :R
azt nem említem hogy háromszor futottam neki az irományodnak, mire a végére jutottam, de mire oda értem, addigra beláttam hogy igazad van...
sok múlik a múlton és a tapasztalaton amit át él az ember.. és hát mi magyar honpolgárok, mi ilyenek vagyunk, ezt tanultuk, ezt láttuk, ez ivódott belén év tizedek, akár év századok alapján
és ezen valóban a gyökérkezelés tudna segíteni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89054) norbert1998


norbert1998
veterán

:C

"Az biztos, hogy onnan még nem sok dolog került elő..."

[ Szerkesztve ]

(#89055) MiklosSaS válasza Televan74 (#89051) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Engem kurvára nem érdekel nennyire marha az AMD. Csináljon olyan valamit ami rendesen müködik...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89056) Habugi válasza Lacielvtárs (#89053) üzenetére


Habugi
addikt

Némiképp elvezettem az eredeti politika témát de jobb volt ez így.. :B :R

Egyrészt ebben az országban nincs olyan hogy politika, így beszélni sem szeretek róla ha viszont szóba kerül és vizsgálni szeretném/kell akkor már leviszem a gyökeréig a dolgot mert ha csak úgy általánosságban keressük az okokat jóindulattal is max a felszínt kapirgáljuk, zéró rálátással olyan dolgok következményeit vizsgálva ezzel melyekről általában nem esik szó.

(#89055) miklosss2012:

Látom megint ízlett a tegnapi reggeli.. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89057) MiklosSaS válasza Habugi (#89056) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

De most nincs igazam? Nem vagyok többé hajlandó semmi komprommiszumra...amig a pézt kifizettem addig nem .legyen az autó, telefon vagy hardver.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89058) Habugi válasza MiklosSaS (#89057) üzenetére


Habugi
addikt

Teljesen igazad van papsza, szerintem is sz@r a müzli..! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89059) hackeeeee válasza Habugi (#89058) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De attól még ehető.

Véleményem szubjektív...

(#89060) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89057) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy tökéletes világban minden tökéletes.
A mi világunkban max törekedni tudunk rá. Elérni sosem.
Amúgy mindenki előtt ott a lehetőség, hogy szebbet, jobbat alkosson. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#89061) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#89046) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem folynek bele jobban. Olyan ugyse lesz, hogy senki se dolgozik vasarnap, a szabad napokat, pedig nem fixen is megkapja a dolgozo, ha nem, ott mas a problema. De a hetvegi, esti, stb. munka mas berezessel jar, pont azert, hogy elkulonoljon a "normal" H-P-ig.

Ez kb olyan osszehasonlitas, amit szeretnel, minthogy van ahol ledolgozzak az ebedidot, van ahol nem.
Azt is elo lehetne venni, hogy a dohanyos munkaero mennyit dolgozik valojaban, neki miert lehet 6-ot, te meg miert tulorazol es o mar hazamegy. Nincs igazsagos rndszer, az adott helyzetet kell jol alakitani, ezt meg senki se fogja masnak megoldani.

© asszongya'hogy

(#89062) norbert1998 válasza Habugi (#89058) üzenetére


norbert1998
veterán

Szerintem finom a müzli :))

meg a privátra nézzé mán valamit, te malteroslapát! ;]

(#89063) norbert1998


norbert1998
veterán

(#89064) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89063) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az alsót ma láttam. Nagyon nagy.
A film langyos volt. Kicsit lehetett volna egyedibb, izgibb. A végét viszont nagyon imádtam. Hihető volt az elgyötört Jedi mester. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#89065) Habugi válasza Gyuri27 (#89064) üzenetére


Habugi
addikt

Hihető volt bizony, Mark Hamill tekintete és egyben az utolsó 30mp volt az egyetlen részt a filmben amit Star Warsnak lehetett nevezni.. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89066) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#89060) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tokeletes vilag nem letezik..max a masvilag...de az mas :D

Egesz eletemben arra torekedtem/torekszem hogy minel jobb dolgokat adjak ki a kezeimbol. A munkamban soha senki sem panaszkodott valaha a minosegre vagy masra. Amikor a szamlamrol leveszik a penzt akkor egyik sem kot kompromisszumot, akkor nekem miert kell azt kotnom cserebe?
Ha egyszer kompromisszum mentes penzt adok, akkor kompromusszum mentes termeket szeretnek...par dolog nem zavar, de lassan kezd betelni a pohar, sok evi frusztracio jon most ki rajtam....es onnantol kezdve olyan klienst veszit az AMD aki sajat maga evi 200-250K HUF-nak megfelelo penzt adott/ad nekik, nem beszelve arrol hogy masnak mennyi AMD cuccot szereltem ossze/ rendeltem meg...ha ezt is beszamitjuk akkor az evi 1.000.000 HUF ott van....ami eleg szep.

Sokan verik a szajukat hogy hatalmas AMD fanok mert csak AMD termeket vasarolnak....jahh...ket evente 35-40K-t koltenek....es azt az apron. Jogomban van szidni oket....ha nem vagyok veluk megelegedve.

A Fury X-en is voltak haslo problemak....most egyelore rendben van...fogjuk ra.

A lenyeg az hogy ha en igyekszem a tokeletesegre akkor elvarom mastol is! Kulonosen akkor amikor penzt juttatok a kezukbe!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89067) Lacielvtárs válasza Habugi (#89056) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az mondjuk igaz hogy Magyarországon a politika szó uj értelmet nyer és/vagy uj szót kell rá kitalani, ha ezen témáról akar az ember beszélni :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89068) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#89061) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Senki sem arról beszél, hogy senki se dolgozzon.. Csak az olyan ne szóljon bele kényelmesen ebbe a helyzetbe, hogy neki aztán rohadtul mindegy az élet rendje, aki nem dolgozott hétvégén, főként nem vasárnap, és fel van lázadva, ha azt mondják Neki, hogy keljen fel hétvégén reggel és menjen be dolgozni..

Plusz, Ő természetesnek veszi, hogy minden ott legyen az orra előtt vasárnap, de abba már nem gondol bele, hogy azt valakinek bizony meg is kell csinálnia.. Pékárunál pl. szintén vasárnap..

Ott voltak a vendéglátó helyek, ők is dolgoztak vasárnap, ott nem változott semmi. A gond ott van, ahol ehhez igazodni kellett, esetleg embert elküldeni, stb. Vagy nem küldtek el, csak elég a létszám a 6 napos beosztáshoz, de mondjuk a 7-hez már nem éppen..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89069) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89066) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igazad van mit iszol? ;)

Amúgy meg ha az ember a konnektorba hugyozik akkor ne csodálkozzon ha érik meglepetések.
Most komolyan krájzisz? Annál moslékabb bughalmaz még nem volt a világon. :N

Habugi: ennyire sarkosan nem fogalmaznék. Solo visszatérése jó volt. Persze a srác bevezetése, motivációja (a négeré) hát az lapos volt. A csaj bevezetése kb ok. Persze érdekes, hogy 0 tudással éltek az erővel (ezt még Anakin se tudta, pedig ő elég op Jedi volt). Vader 2.0 még lehet érdekes. Most nem volt az.
Voltak benne hibák. Összességében jó. Nem kiválló, de jó. Az utolsó jelenet meg ahhhhhhh, uhhhhh, ííííííííí.
Az oda baszott rendesen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89070) MiklosSaS válasza Gyuri27 (#89069) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A Crysis egy nagyon jol megirt jatek szerintem. Zoldel vegig toltam a trilogiat tobbszor is...sli-ben vagy anelkul...nulla problemaval.

5 perc Valley utan :

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89071) Televan74 válasza Habugi (#89065) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pont azért döntött rekordokat mert egyszerű lett.Sajnos az átlag embernek ennyi elég a boldogsághoz.Nem kell nagy filozófiai mélységekbe elmenni neki,így kerek a világ.
Én háromszor néztem,elsőre angol felirattal,másodjára magyar felirattal,nemrég meg szinkronosan.Vannak benne dolgok amik tetszenek és vannak benne amik nem annyira.
Érdekes volt a Rey aki sem nem szép,sem nem ronda,amolyan cukin érdekes. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89072) hackeeeee válasza MiklosSaS (#89070) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én jónak nem nevezném.

Véleményem szubjektív...

(#89073) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Vasárnapi nyitvatartáshoz:
Mi/szüleim régen mindig vasárnap szoktak bevásárolni, mert anyukám szombaton délelőtt mindig dolgozik és utána már nincs életkedve se. Így meg mindig hetköznap, vagy szombatra kellett besuvasztani a nagy bevásárlást. Szóval én örülök, hogy nyitva lesznek a boltok, főleg, ha visszaveszik az elküldött munkaerőt, nem is értem, hogy erre a kormány nem gondolt, hogy ha bezárnak a nagy áruházak vasárnaponként akkor nem küldenek el munkaerőt? Szóval házhoz mentek a pofonért.
Azt tudom, hogy szar dolgozni vasárnap, de gondoljon arra aki minden nap dolgozik, vagy ünnepnapokon is.

HATER

(#89074) Gyuri27 válasza MiklosSaS (#89070) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha háborogtál az amdre akkor háboroghatsz a krájziszra is.
Lapozz vissza a megjelenés időpontjára.
Szopatott az kéket, zöldet, sárgát mindenkit.
De ha te azt mondod jó én elhiszem.

Televan: a karakterek jók voltak. Az alakítások is ok. A baj, hogy a nyál és a nosztalgia elvitte a dolgot. Simán lehetett volna hosszabb és akkor jobban ki lehetett volna dolgozni.

Szidják az első 3 részt. Én nagyon szerettem azokat. Viszont azok részletesek voltak. Nem éreztem lukakat benne. Ez a film nagyon nosztalgiázott. Többet mint kellett volna. Talán a rendezői változat majd javít rajta.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89075) bandi0000 válasza DiszNóÓl (#89073) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez szép és jó, de pont azok miatt akik minden nap dolgoznak, a kereskedelemben dolgozóknak szarabb, mivel hétvégén is nyitva kell lenni és így hétköznap van szabadnap, ami azért jó mert nem hétvége, és esetleg a haverok is dolgoznak és szórakozni se lehet elmenni, meg milyen fasza mikor 2 napot dolgozol kapsz 1 nap piht, esetleg lehet fűszerezni pl 2 nap dél elött,pihi,aztán 1 nap köztes, aztán 4 nap dél után

szuper... ha nem dolgozok a kereskedelembe valszeg én is verem az asztalt hogy legyen nyitva a bolt vasárnap, de addig nem, pláne hogy meg se fizetik, szombaton ugyan annyiért dolgozunk, vasárnap kapunk nevetséges 50%-ot, és a 4000 helyett majd 6-ot kapunk fúhh de megéri

Crysis téma: nem az 1 volt arról híres, hogy föld alatti nem látható folyót számoltatott a VGA-val vagy CPU-val?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89076) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#89068) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Én értem, amit mondasz. De ez eddig is így volt, ez volt a rendszer, volt több munkalehetőség, megvoltak a munkát végző emberek és a munka időtartamok és az ehhez tartozó járulékok és időveszteségek.
Most ebből szerintem vagy megszűntek állások vagy kevesebb lett a bér, cserében otthon lehetett a dolgozó, de nem sok, mert így is sok hely kiharcolta, megoldotta, hogy nyitva legyen. Ergo a pékek ugyan úgy dolgoztak zárva tartás alatt is.

Mondom, nincs jó megoldás, de szénné variálni nem volt érdemes. Inkább adtak volna több pénzt hétvégére vagy valami, csak ugye, ami absz változó napi munka, ott máshogy megy.

© asszongya'hogy

(#89077) DiszNóÓl válasza bandi0000 (#89075) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Az a baj nincs olyan lehetőség ami mindenkinek jó. Meg lehetett szokni, hogy nincs bolt vasárnap, falun úgyis nyitva vannak a kis boltok.

HATER

(#89078) bandi0000 válasza DiszNóÓl (#89077) üzenetére


bandi0000
nagyúr

lenne, annyi pénzért dolgozni hogy megérje, csak azt meg nem adják meg

Xbox One: bandymnc

(#89079) Gyuri27 válasza bandi0000 (#89078) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván azok ugatéroznak akik hivataliban dolgoznak. Más vasárnap lustizik, családdal reggelizik stb-stb. Te meg gürcölsz a semmiért. Ha szerencséd van dolgoztál előtte szombaton is.

Én azt mondom, hogy min 2 hétvégének mindenkinek szabadnak kellene lenni. A hivatali időn kivül történő munkát meg súlyosan fizessék ki.

Meg ennyire sivár a magyar társadalom, hogy a vasárnapi teszkózás a kikapcsolódás.
Én igyekeztem annó semmit nem hétvégére hagyni, hogy a 2 nap otthon a családdal esetleg programokkal, de mindenképp pihenéssel teljen. Nekem heti 5 nap a hülyékből, elnézést az emberekből bőven elég volt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89080) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#89066) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

1.000.000 Ft? Szent ég! Bele sem merek gondolni, hogy annyiból hány vödör halat lehetne venni...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89081) bandi0000 válasza Gyuri27 (#89079) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez az, karácsonykor is azon voltam felháborodva, hogy dél után 1-2 kor jönnek be, normális ember bekajál a rántott húsból és 3 ig alszik, aztán persze nem vesznek semmit csak bejönnek nézelődnek túráztatják az eladót és csodálkoznak hogy mért feszült, ráadásul csak a sík hülyék jönnek ilyenkor, normális vásárló nem :D

(#89080) Mahrenburg : Halat venni? *horgászni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89082) Mahrenburg válasza bandi0000 (#89081) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ha karácsonykor bemennék azzal, hogy szeretnék egy vödör halat vásárolni, akkor a sík hülyék vagy a normális vásárlók kategóriájába sorolnál?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89083) Gyuri27 válasza bandi0000 (#89081) üzenetére


Gyuri27
félisten

A rákért nincs otthon karikor?
Te meg milyen bótba vagy? Marha fincsi lehet. :W

Mahrenburg: a hátul elássukba! :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89084) norbert1998 válasza Gyuri27 (#89064) üzenetére


norbert1998
veterán

Az igen, de az újnak a címe :O
Zsivány egyes? Hogy jön az a Rogue One-ból? Max ha az pl az egyik vadászgép neve, Zsivány Egyes, Zsivány kettes, érted...

Keresztapám:
Próbáltál már feszt visszavenni vagy power limitet 50, azaz ötven százalékra húzni?
Amennyiben az megoldaná a gondot, máris ott vagyunk, hogy nem az AMD a hibás, hanem a zafír vagy ms vagy mid van.

[ Szerkesztve ]

(#89085) bandi0000 válasza Mahrenburg (#89082) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem az élelmiszer vásárlókra gondoltam :D am a nem normális közé, de csak mert én horgász vagyok :D :P

amúgy műszakin vagyok, és ezektől a hétvégi nézelődőktől kapok sokkot, végigkérdezi az összes telefont, az összeset kézbe veszi, aztán megköszönés nélkül elmegy, ezeket szerencsére már megismerem előre, aztán picit máshogy állok hozzájuk, mint mikor múltkor megkérdezte a faszi hogy mivel megy a tv, mondom árammal, de nem igazán jött be neki :D

(#89083) Gyuri27: Mert idióta, nem hogy elvinné a kölköket állatkertbe, hanem be jön 30 deka párizsiért meg fél kiló kenyérért ami rendszerint több órán át tart neki :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89086) Mahrenburg válasza Gyuri27 (#89083) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Gyuri (#89083) - Már csak az a kérdés, hogy Bandi a sík hülyéket vagy a normális vásárlókat szokta elásni hátul?

Bandi (#89085) - Nem normális közé? Ez egy harmadik kategória valahol a sík hülyék és a normális vásárlók között?

Úgy értettem, hogy ha a műszakin sétálnék be azzal, hogy szeretnék egy vödör halat vásárolni, akkor hova sorolnál? :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89087) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89084) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kész vagyok tőled. :DDD
Láttuk Vader 2.0-t. Láttuk Luke 2.0-t. Láttuk Yoda 2.0-t. A néger srácot még nem tudom hova rakni (csubi 2.0?). Nyilván a zsivány 1 egy vadász raj parancsnok. Dadá Solo 2.0 az új kisgáré.

bandi0000: mert sivár a szentem.

Mahrenburg: ennyi kérdéssel te már el leszel ásva! :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#89088) bandi0000 válasza Mahrenburg (#89086) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ja hát akkor egyértelműen sík hülyének :D egyrészt megkérdezném hogy nem volt e feltűnő a kurva nagy sátor ami karácsony előtt 1 héttel még nem volt ott, és nem volt e feltűnő a bejárat mellett a halat a sátorba lehet kapni felírat? :DD

Xbox One: bandymnc

(#89089) norbert1998 válasza Gyuri27 (#89087) üzenetére


norbert1998
veterán

Nagyon remélem, hogy az az. Mondjuk ez éppen 5 órával a magyar cím meglátása után jutott eszembe, mármint a lehetőség. Addig úgy voltam, nekem ebből elég, nem érdekel, hogy a legjobb haver nem hajlandó bejönni az eredeti szinkronosra (mert csak dojcsul tud), akkor is eredeti nyelven nézem meg. (Mert amúgy az ébredő starwars-ot magyarul néztük). Így viszont talán hajlandó vagyok a kedvéért magyarul nézni megint.

Ezt egy 50 köbcentis aprilia/yamaha/reiju motor kínai másolatával, mert a cpi az 1:1-ben másolat. És wow! :Y
[link]

(#89090) CJ4567 válasza bandi0000 (#89075) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a kettő volt, DX11-ben. De AMD-nél van fix, Catalyst/Crimsonból lekorlátozod a tesszellálást, mivel rengeteg cuccon(pl. egy útszéli korláton) 64x tesszellálás volt.

No Sana No Life

(#89091) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89089) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát az előzetesből is kiderül.
Amúgy, hogyan fordítanád?

Amd - Radeon - Ryzen

(#89092) norbert1998 válasza Gyuri27 (#89091) üzenetére


norbert1998
veterán

kétszer néztem az előzetest. egyszer tanórán egyszer meg félig másfelé figyelve, szóval... most megnézem mégegyszer és valamikor jelentkezem :D

addig gondolkodj azon, mi a tökért van még egy halálcsillag? :DDD mármint ha nem jönnék rá, azon kívül, hogy test a new weapon

nope, továbbra sem hallottam arogue one szót.... viszont veszettül hunger games beütése van a trailernek :(

[ Szerkesztve ]

(#89093) Mahrenburg válasza bandi0000 (#89088) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Elsőre azt gondolnám, hogy a sátorban van a műszaki osztály, ahol a halat lehet kapni, de így már nem biztos... Egyébként vödröt adnak a halhoz, vagy a vásárlónak kell vinni?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#89094) DiszNóÓl válasza norbert1998 (#89089) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]
Vannak benne bakik, de egy herélt simson, meg egy akkora robogóval szerintem nem volt könnyű dolga.
Meg 2014-ben már sokkal jobban ment neki, mondjuk azota inkabb szlalomozik.

HATER

(#89095) CJ4567 válasza MiklosSaS (#89070) üzenetére


CJ4567
veterán

Virtualizáció miért van kikapcsolva?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89096) Gyuri27 válasza norbert1998 (#89092) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez nem az sw8 cimbi! :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#89097) norbert1998 válasza Gyuri27 (#89096) üzenetére


norbert1998
veterán

akkor linkeld az sw8 trailert :D

Kereszttesóm
Hallod, Misonne a 7. évad Pilot-jában meg fog halni, mert a rossz emberrel baCCakszik ;] :DDD
Pasztmek, mikor ezt megláttam/olvastam :DDD

Kisciccc:
Jó, de az nem kínai másolat :P :D

(#89098) Televan74 válasza Mahrenburg (#89093) üzenetére


Televan74
nagyúr

A vödröt helyben adják,dupla áron,mint ha másik boltban vennéd. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89099) MiklosSaS válasza norbert1998 (#89084) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Elmondod nekem hol lehet 50 %-ra tolni es fesz allitani?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89100) norbert1998 válasza MiklosSaS (#89099) üzenetére


norbert1998
veterán

google a barátod... ha meg azt mondod, hogy az nem out of the box, küldök neked még mosdópolcos csajokat! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.