Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89451) Televan74 válasza MiklosSaS (#89450) üzenetére


Televan74
nagyúr

Csinálnék én! A fantáziám meg lenne hozzá! A kézügyességemmel van bajom. A apró finom mozdulatok nem mennek a betegségem miatt.Eredetileg elektronikai műszerész szerettem volna lenni.Én a mai napig nem tudok 5cm egyenesem vágni a fűrésszel,se a flexel.. :N :U :Y

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89452) MiklosSaS válasza Televan74 (#89451) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnálom. Akkor gondolom a gépedet is más szereli. :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89453) CJ4567 válasza Habugi (#89414) üzenetére


CJ4567
veterán

Épp most upgradeltem(;]) W7-re, jóval kevesebb process fut W7 alatt mint 10 alatt.

No Sana No Life

(#89454) Habugi válasza CJ4567 (#89453) üzenetére


Habugi
addikt

A komfortzónájukon belül éppen-csak megtartva őket nagyjából szintbe hozhatóak, amennyiben erre vágysz.., találkozunk egy hét múlva.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89455) CJ4567 válasza Habugi (#89454) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem értem. Ennyire nehéz a W10-et herélni, és a W7-et ennyire könnyű?

No Sana No Life

(#89456) #Morcosmedve válasza Habugi (#89454) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Most már biztosan paranoiás vagy :DDD

© asszongya'hogy

(#89457) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89449) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szilikon van hozzá, vagyis az Edge-hez biztosan. De Nekem szerintem marad majd a gyári. :)

Doom-ot próbáltátok?

Véleményem szubjektív...

(#89458) Televan74 válasza MiklosSaS (#89452) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az azért megy,érdekes! :) De van mikor a csavar fejét nem sikerül elsőre eltalálnom a csavarhúzóval. ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89459) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89457) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

játékot? én? már ha a Doom játék és nem valami teszt progi? ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89460) Habugi válasza CJ4567 (#89455) üzenetére


Habugi
addikt

Más a kettő ahogyan azt KékÖrdög is szépen levezette.. :K

A Win7 egy oprendszer, van neki SP1-e (személyi igazolvány/nagykorú, ahogy tetszik :DDD ), a Win10 pedig jóindulattal is csak oprendszerke, majd talán év végére betölti a 18-at.. :U

Töredék idő alatt megvagy a Win7-essel, csak egy erős túlzás volt az előző.., főleg ha tudod mit keress és/vagy tudod mit szeret/nem szeret..

A Win10-el az volt a gondom hogy olyan mint egy amúgy rettenetesen szerelmes szűz lányka, aki ég a vágytól, kíváncsi, ha megkérdezed tőle mire akkor azt válaszolja hogy mindenre de ugyan akkor tudod hogy fogalma nincs.. :DDD :N
Hozzáfognál, kezdenéd de azt sem tudod hol és hogyan érj hozzá, az egyik mozdulattól felsóhajt/megborzong a másiktól sikolt, másnap ugyan ezeket vonultatja fel csak fordítva.. :W , kvázi fogalmad sincs hiába igyekszel, próbálgatni kell szép fokozatosan és előbb-utóbb jó lesz mindkettőtöknek.. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89461) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#89459) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, ugye van Open Beta. Steam-en tölthető.

@Hablaty: Ugye itt is van Service pack, csak itt nem Servicepack jön, hanem új build.. Most fog jönni majd nem olyan soká megint egy új, valami 11xxx. Nem tudom a pontos verziószámot. Most ugye asszem 10586-nál járunk.

Változik ez is

Véleményem szubjektív...

(#89462) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#89461) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát akkor ez is kimaradt az életemből :D
no majd legközelebb... de tény hogy szépen hasít a telcsi, meg kell hagyni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#89463) CJ4567 válasza Habugi (#89460) üzenetére


CJ4567
veterán

Jót nevettem, köszi :DDD

Van amúgy még értelme Windowst lecsupaszítani?

KékÖrdög: nem, mert nincs meg, meg a gépem is kevés hozzá.
Open Beta? Megyek is Steamre minél hamarabb :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89464) Habugi válasza CJ4567 (#89463) üzenetére


Habugi
addikt

"Van amúgy már értelme Windowst lecsupaszítani?"

Feljebb taglaltam.., szerintem a tények magukért beszélnek, kérdés kinek éri meg erre időt áldozni.., úgy is fogalmazhatnék igen, szerintem megéri "őket" levetkőztetni, függetlenül attól hogy nagyon sokan ruhában csinálják.. :D

(#89461) hackeeeee:

Jó hír, kíváncsian várom!

Kis szerencsével nem fogja egy tollvonással áthúzni mindazt amit egy hét alatt elértem.. :DDD

(#89456) hpeter10:

Véletlenül nem skizofrént akartál írni? :)

Egyébként mindegy is.., mielőtt elfelejtem..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89465) hackeeeee válasza Habugi (#89464) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, lényegében egy hasonló metódust fogsz végignézni, mint amikor 10-re frissítettél, 7-ről. :)

Véleményem szubjektív...

(#89466) CJ4567 válasza Habugi (#89464) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem akkor nem éri meg, nálam a Win mókolás UxThemeben kimerül.

No Sana No Life

(#89467) #Morcosmedve válasza Habugi (#89464) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Köszönöm kedvességed :DDD

Inkább összefoglalóan írom: pszcihiátriai eset vagy. ;]
De így szeretünk, kopaszon és gyügyén! :)

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#89468) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#89467) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Spontán hülye.. Miért kertelsz itt? Mond meg Neki a frankót! ;]

Véleményem szubjektív...

(#89469) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#89468) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mindegy hogy mondod, csak o.o néz! :DDD

© asszongya'hogy

(#89470) Habugi


Habugi
addikt

Spontán megnyugtattatok, spontán megéheztem szóval spontán felbattyogok a Fujiba mert most valamiért a japán étel hiányzik, holnap pedig spontán végig fogom f**ni az egész napot..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#89471) hackeeeee válasza Habugi (#89470) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak keményen!

Vagyis, hígan! ;]

Véleményem szubjektív...

(#89472) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#89471) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Látom, ma is fullba nyomjuk a kretént. :DDD

(#89470) A sör alján ragadó Hab: ánusz lájkolja a módit! :))

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#89473) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#89472) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Péntek van.. Plusz Nekem nagyon elegem van már ebből a hétből.. Főként ezzel a vasárnapi balfaszkodással egybekötve..

Véleményem szubjektív...

(#89474) stratova


stratova
veterán

Hmm úgy néz ki Polaris már tud sakkozni az aktív ALU-k számával. Érdekes darab lesz. Így talán annyira nem is furcsa, hogy 100-135 W TDP-re taksálják a Polaris 10-et ami elvileg ami 2304-2560 SP/ALU-t tartalmazhat és 50-re 11-et ami 1024-1280 lehet.

Egy még lehűthető noti 1 GPU val 390-es teljesítménnyel, azért nem lenne gyenge :)

[ Szerkesztve ]

(#89475) hackeeeee válasza stratova (#89474) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, meglátjuk, kíváncsi leszek..

Mondjuk azért max teljesítménnyel notebook-nál ha elkér ~100W-t, ott azért a léghűtés már necces, főként ha 1 ventis.

Véleményem szubjektív...

(#89476) Televan74 válasza Habugi (#89470) üzenetére


Televan74
nagyúr

Légy spontán,azt gyere vissza és Hablatyoljál még egy kicsit! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89477) stratova válasza hackeeeee (#89475) üzenetére


stratova
veterán

Amibe 100 W GPU kerül ott azért már ált 2 körös a hűtés is. legalábbis eddig úgy vettem észre ilyen gépekbe kerül GTX 970M, GTX 980M és 980 ill. R9 M295X/395/395X. Jellemzően 17-18"-os DTR notik kapnak ilyet.
Oké AW 15 R2 is kapott ilyen fenevadat de az nem is "wanabe" papírlap gép.

[ Szerkesztve ]

(#89478) Televan74


Televan74
nagyúr

Amúgy kíváncsi leszek a 480X és a 1080 csatára.Mit hoznak ki belőlük,milyen áron,hogy teljesítenek játékok alatt,milyen fogyasztás és hőtermelés mellett.Majd kiderül mi lesz a gépembe. AMD or NVIDIA ? Azt itt a kérdés! :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#89479) CJ4567


CJ4567
veterán

Doom Open Beta: 1-20FPS, nagyrészt 10 :DDD Nem is vártam el hogy menjen.

No Sana No Life

(#89480) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem tudom ismeri e valaki de kis lazulós, főleg egy méllyel, nem igazán a stílusom de valamiért megtetszett :D

Doom, nekem túl casual, jó kis kikapcsolódás de túl hamar megunom, egy BF4 nálam azért mindent ver, tudom nem 1 kat, de ha a kettő közül kéne választani...

(#89479) CJ4567: Nekem 60 FPS ps4-en :P

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89481) CJ4567 válasza bandi0000 (#89480) üzenetére


CJ4567
veterán

PS4-en lehet FPS-t játszani? ;]

No Sana No Life

(#89482) bandi0000 válasza CJ4567 (#89481) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hogy a picsába ne? :D ugyan olyan szar vagyok rajta mint PC-n :D

elsőnek én is kétségbe estem az egér nélkül, el is adtam, aztán másodjára meg már megszoktam, egész jó vagyok, valszeg az is közrejátszik hogy nincsenek csalók, vagy legalább is annyi

egyedül amit ugye hiányolok hogy nem annyira szép, vagy inkább hogy pár játék pl a BF4 fullos szerveren nem tudja tartani az fps-t

Xbox One: bandymnc

(#89483) CJ4567 válasza bandi0000 (#89482) üzenetére


CJ4567
veterán

PC-n nem vagyok pro, de ezerszer jobb vagyok mint kontrollerrel. Megpróbáltam Fallout 4-et kontrollerrel, és ott nincs aim assist, hát örültem ha eltaláltam valakit :DDD

No Sana No Life

(#89484) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ugy látszik összejön az XC90...

2013-as, elsõ tulaj, 27000 mérföld (kb 44k km), 2.4 D , 24 hónap vagy 20.000 mérföld gari. Fekete, igen jó állapotban..annyi a baja hogy automata.

Beszámitják az S80-at...kértek £15.500 pénzt, én igértem £12.500-at. Hátha £14.000 + S80 körül kezet tudnánk rázni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89485) CJ4567


CJ4567
veterán

Műveletközpont nem tudja megérteni hogy én nem fogok Updatet használni, keresek ha akarok, mert autómatikus keresésen folyamatosan használja a CPU-t.

Nem lehet annak valamit csinálni hogy ne legyen ilyen agresszív a SpeedStep?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#89486) bandi0000 válasza CJ4567 (#89483) üzenetére


bandi0000
nagyúr

megszokás kérdése, én is szeretem már, örülök is hogy váltottam, mert sokkal kényelmesebb így, meg szociálisabb kicsit , csak az a fránya szarakodás hiányzik, mert minden hónapba cseréltem hardvert és jó volt szerelgetni :D

(#89485) CJ4567: kapcsold ki?!?

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89487) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ezt nézzétek meg, kegyetlen :D

Xbox One: bandymnc

(#89488) CJ4567 válasza bandi0000 (#89486) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem akarom kikapcsolni.

No Sana No Life

(#89489) norbert1998 válasza Habugi (#89470) üzenetére


norbert1998
veterán

A nap végére már csak leppülni fogod ;]

Sas aki a földön jár az autókkal ;]
Csak hajrá, de ha neked lesz az atomata... Ne legyen. Nem vezettem még atomatat, nekem nem jön be a gondolatja se :( mármint vezetési élményre.

(#89490) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, holnaptól hatályos a vasárnapi nyitva tartás módosítása/visszavonása.

Tesco-k nagy része nyitva lesz most vasárnap.. (y)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89491) Gyuri27 válasza hackeeeee (#89490) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hiányzott mint a lukas fogamból egy csipet szar. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#89492) hackeeeee válasza Gyuri27 (#89491) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Remélem dugig lesz az összes Tesco, ha már kisírták, hogy nem tudtak vásárolni vasárnap...

Véleményem szubjektív...

(#89493) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Aki szeret agyalni, az segíthetne ba van ötlete

Programozásba van egy feladat és nem tudom hogyan álljak neki, nem is a kód része kell mert azt megoldom, hanem az elméleti

A feladat az hogy van egy szálloda és annak loggolva vannak a vendégei, viszont az érkezési és a távozási napot úgy adják meg, hogy hanyadik nap az évbe, tehát ha január 1-jén jön, akkor 1-es van és mondjuk február 2-ig marad, akkor ott 32 van, mert a január 31 napos+1 február, és azt kéne kigyűjteni hogy havonta hány éjszakát voltak a szállodába összesen, csak ha egyik hónapból átlóg a másikba, akkor azt szét kell választanom, meg vannak a hónapok felsorolva, az hogy hanyadik napra esik a hónap első napja, és hogy hány napos a hónap

Xbox One: bandymnc

(#89494) Gyuri27 válasza hackeeeee (#89492) üzenetére


Gyuri27
félisten

Persze. Elmegy pofát tátani meg vesz egy kenyeret egy tejet meg 20 deka parizert.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89495) hackeeeee válasza bandi0000 (#89493) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valahonnan tudnia kell (szerintem), hogy melyik hónap hány napos, plusz ugye ott a szökőév.

@Gyuri27: Kb, vagy még azt sem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89496) bandi0000 válasza hackeeeee (#89495) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az meg van a fájlba, csak akkor az érkezés napját be kell lőnöm egy hónapra, aztán kivonnám aból ahány napos a hónap, aztán a maradékot az éjszakákból hozzáadom a kövi hónaphoz

Ez segít agyalni :D

Xbox One: bandymnc

(#89497) hackeeeee válasza bandi0000 (#89496) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ha elvileg tudja az évet, akkor az év alapján elvileg tudja, hogy hány napos a(z) hónap/év, vagyis, ha ezt tudja, onnantól ha már sorszámmal adod meg a napot, akkor tudja, hogy az melyik hónap, hányadika..

Elméletileg.

Vagyis, ha ott megvan a távozás napja, sorszámmal, akkor szintén tudja, és a kettőt kivonja egymásból, és megvan a napok száma.

Bocsi, nem vagyok képes programozóként gondolkozni. D:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89498) norbert1998


norbert1998
veterán

Akartam volna nyomni egy komolyabb egymagos tuningot... de ahhoz is 1.5 feletti fesz kellene, hogy 5.3-on boot-oljon 1 maggal, ami durván sok, és annyit nem ér nekem.

(#89499) MiklosSaS válasza norbert1998 (#89489) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vannak elõnyei is..városban amikor nagy a forgalom jól jön, nem kell kuplung csere, meg ha elég nagy a motor még élvezni is lehet ha sportra van állitva.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#89500) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nem vagyok sem ellene,sem mellette a vasárnapi nyitva tartásnak.Nem járok vasárnap áruházakba.De jó dolog volt,mikor vendégek beállítottak vasárnap délelőtt és tudtam hogy a Tesco -ba kapok sört.A piac remekül szabályozta az igényeket.Az államnak csak abba szabadott volna bele szólni törvényekkel,hogy a multi vasárnapra +200% -ot adjon minimum és két szabad vasárnap járt volna a dolgozóknak. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.