Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) cekkk válasza Csabroncka (#18897) üzenetére


cekkk
veterán

Jó de a két kábelen teljesen más protokollok haladnak. :B
Másrészt az utp az egy páronként csavart az ftp meg már árnyékolt is és most nem jut eszembe van olyan is ami páronként csavart és árnyékolt is. Jól emlékszem? Talán STP? :D
Bár eljöhetne az idő amikor utp/ftp kábeleket használnák az összekötésre.

Még annyit, hogy a csatolófelület a 1.4 rendben, de mindig is úgy árulták a kábeleket, de pl BBéci tesztele, hogy a 1.3mason hogy mentek át a 3D-s képek és a HD hangok, erről ő tudna írni.

[ Szerkesztve ]

(#18902) BBéci válasza Dorian (#18898) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18903) Csabroncka válasza cekkk (#18901) üzenetére


Csabroncka
addikt

Leírtam és tudod is, hogy nem az UTP és FTP összehasonlítása volt a cél!

A HDMI-re visszatérve engem is leszóltak érte, amikor erre rákérdeztem, csak a sávszélességben van közöttük különbség, az előbb leírt okok miatt. Nyilván emiatt aztán több funkcióra is lehet és a jövőben kell is használni majd őket. (van egyébként millió teszt, én AQ mellett tettem le a voksom, de ezek szubjektív dolgok)

"in medias res"

(#18904) tobias40


tobias40
veterán

Van ez a film:
pingvinek vándorlása 1080p

Elején van kép,utána csak hang! :(
Popi A-210 a gépem,mi lehet a gond?
Próbáltam hálózatról kábelen keresztül és külső vinyóról is.

Ez az első 1080p-s mkv.ami kifogott a Popimon! :W

Másnál megy?

(#18905) #75912448 válasza #93966848 (#18900) üzenetére


#75912448
törölt tag

Jó készülék? Olyan nincs :) Olcsóbbak közül a Dune 101/301, WD Live Str, Egreat R6s/R160s általában kielégíti a felhasználók igényeit, többnyire elégedettek vele. Úgy kellene választani közölük, hogy a személyes igényeidhez igazítva a legkevesebb kompromisszumot kösd. Pl ha 3D vagy HD hang kell, akkor csak az Egreat jöhet szóba, ha tökéletes képminőséget akarsz, akkor inkább Dune. Hozzáteszem a többségnek az Egreat is tökéletes.

Feljebb Popcorn A-210 ill Dune Smart sorozattal már jóval kevesebb megkötéssel kell számolnod, de ezért némi pénzt még áldoznod kell.

Ha mindent le akarsz játszani, építs HTPC-t :U

(#18906) cekkk válasza Csabroncka (#18903) üzenetére


cekkk
veterán

Remélem nem, mert maga a csatlakozó az egy elcseszett valami azzal, hogy nem lehet bepattintani a helyére mint egy utp kábelt pl :W

(#18907) Csabroncka válasza cekkk (#18906) üzenetére


Csabroncka
addikt

Igen ebben igazad van, valóban szerencsés lenne egy sata csatolóhoz hasonló rögzítő elem (előbb utóbb lehet ez is megoldódik, vagy teljesen más lesz pl.: USB :DDD )

"in medias res"

(#18908) #93966848 válasza #75912448 (#18905) üzenetére


#93966848
törölt tag

Van felesleges PC-m :D (c2d E8400, HD4850 512MB, 2 giga ram).Az érdekelne, hogy ezekkel a médialejátszókkal szebb képet kapok-e, mint egy PC-vel.Mert ha nem, akkor már eleve felejtős.

(#18909) #75912448 válasza #93966848 (#18908) üzenetére


#75912448
törölt tag

Látod ez jó kérdés. Péntekig úgy voltam vele, hogy a médialejátszók képe szebb. Hétvégén volt alkalmam kicsit hátépécézni. Ma hétfő van és nem szeretnék többet media playert a házimozimban (BD playert igen). Minimum lehet hozni a szintjüket, és minden más szolgáltatásban és működésben nagyságrendekkel felülmúlni. Ezzel adtam némi választ a kérdésedre, de nem ilyen egyszerű a helyzet. Nagyon nagyban hardveren és szoftveren múlik, oprendszer sem mindegy. S talán a legfontosabb a lejátszó szoftver testreszabása, ami egy nagyon nehéz feladat, főleg kezdőknek.

[ Szerkesztve ]

(#18910) BBéci válasza #93966848 (#18908) üzenetére


BBéci
titán

Egy összehasonlítás engem is érdekelne!

(#18909) regger
A médialejátszó menüjén kívül semmiféle testreszabásra nem vagyok hajlandó. Gondolom érted, hogy miért. Elég volt a vasárnapi szenvedés.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18911) cekkk válasza BBéci (#18910) üzenetére


cekkk
veterán

Elég sokan váltottak mostanában htpcre és hozzák a MM lejátszók minőségét, gyorsabbak jobbak és jobban kezelhetőek, de ahogy bandyTA mondta ez egy digitális háziállat ;]

(#18912) Ed Parker válasza #75912448 (#18909) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De közel sem annyira bonyolult mint ahogy azt sokan hiszik.
Az meg alap trükk hogy egy mp szintjét hozzák :)

Megépíted, azt felcimkézed: Dune Ultra HD :D

(#18913) cekkk válasza Ed Parker (#18912) üzenetére


cekkk
veterán

Pisszt ez ED ULTRA HD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#18914) gyiku válasza cekkk (#18913) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak Ultra ED. ;)

hüllő

(#18915) Ed Parker válasza cekkk (#18913) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ez jó :D

(#18916) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok

Arra van reális esély, hogy a Dune kisebb 3D-t is kezelő típusai piacra kerüljenek idén már csak a "sima" változatok fognak forgalomba kerülni?

(#18917) #75912448 válasza BBéci (#18910) üzenetére


#75912448
törölt tag

Tökéletesen megértem. Ha nem kívánnék többet a médialejátszóktól, mint amire tervezték őket, én sem váltanék. Bizonyos igényeim -úgy ahogy jó néhányunknak- egyszerűen már nem képesek kiszolgálni.

Ráadásul egyértelmű minőségi visszalépés figyelhető meg, főleg a Sigma és Dune háza táján. Akik még kitartanak csak szemellenzővel nem látják, vagy nem merik bevallani saját maguknak sem. Vicc, hogy a 80k-s A-400-on egy hangsávot nem tudsz hiba nélkül átváltani, és sorolhatnám, te is tudod. Egy olyan chip van a piacon és született belőle néhány jó MP típus, amit 3 éve dobtak piacra, röhej.

Nem titok, a végső döntésemben a Dune xarakodásának is nagy része van. Az AMD a Brazos család, majd a Llano ill Trinity-vel lerakott egy szilárd, (nem csak) médialéjátszásra való kiváló alapot, amit hülye lennék nem kihasználni.

Enne kellenére az átlagos igényeket bőven kiszolgálják az ontopik lejátszók. Nekünk, akik picit többet akarunk, már kevés. De nem offolom szét a topikot.

(#18918) BBéci válasza cekkk (#18911) üzenetére


BBéci
titán

Az utolsók között leszek, aki vált. Rühellem a PC minden fajtáját, ha nem kellene szövegszerkesztésre, sosem veszek.
AMD-t bottal sem...

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18919) Peak válasza #75912448 (#18909) üzenetére


Peak
addikt

A köv. lépés az lesz, hogy elkezded majd a filmeket a magad izlésére alakitani file szinten. :) Csoda klassz kis hobby. :)

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#18920) #75912448 válasza Peak (#18919) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ezt már évek óta megteszem :)

(#18921) #75912448 válasza BBéci (#18918) üzenetére


#75912448
törölt tag

AMD-t bottal sem...

Meg kell nézni, nem 5 évvel ezelőtt vagyunk, én megtettem...

Ugyanaz mint mikor kábelekről beszélünk, vagyis beszéltek. Te is kineveted azokat, akik összehasonlítás nélkül állítják, hogy nincs különbség HDMI kábelek között. Én inkább ezt is megnéztem, mint ahogy kábeleket is ésatöbbi...

Megfér a 2 dolog egymás mellett, túlzásokba esni felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#18922) BBéci válasza #75912448 (#18921) üzenetére


BBéci
titán

Zsigerből utálom azt a céget, nem tehetek róla. A Realteket is. Tudom, hogy butaság, de ez van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18923) Ed Parker válasza BBéci (#18918) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Pedig meglepődnél mennyivel egyszerűbb az élet velük.
Aztán nekem 4 évig mp-m volt, azt most építettem egy htpc-t es megszűnt a szopás a formátumokkal.
Minden filmet játszik, villgyorsan nyit mindent, minden zenét játszik, nem pattog a hang stb...
Persze ha eleve utálod a pc-ket, úgy nehéz ajánlani.
De en is azt javaslom, látatlanba ne becsüld le ezeket az új gépeket, bármely média playert rommá verik bármiben.
Egy próbát neked is megérne.

(#18924) gyiku válasza BBéci (#18922) üzenetére


gyiku
nagyúr

pedig negyed annyi gerinctelen huzasa volt (ha volt), mint az intelnek vagy nvidianak... mellesleg az apu-kkal nagyon eltalaltak a dolgot, nem veletlenul viszik, mint a cukrot, nem gyoznek eleget gyartani. the smarter choice, es tenyleg. ar/ertek-rol meg ne is beszeljunk, verhetetlen, de mar vagy 10 eve.

hüllő

(#18925) #93966848 válasza BBéci (#18910) üzenetére


#93966848
törölt tag

Gyorsan összeraktam, eddig egy Miranda, a bátor 1080p-s sample-t teszteltem vele egy MPC-HC-LAV filters-madVR-ReClock kombóval :).Az eredmény vajsima kép :)

(#18926) #75912448 válasza #93966848 (#18925) üzenetére


#75912448
törölt tag

Merida az te, nem Miranda :D , bár eredetileg Brave a címe. Egy kedvenc hangú filmem a közelmúltból.

...MPC-HC-LAV filters-madVR-ReClock...

Na igen, ezt néhányunkon kívül szerinted hányan értik? Ezért is "jobb" a jelentős többségnek a media player.

(#18927) #93966848 válasza #75912448 (#18926) üzenetére


#93966848
törölt tag

Baszki tényleg, olyan bicóm van :DDD.Media player classic home cinema (MPC-HC) a többi meg a külső filterek hozzá :)
ReClock meg a folyamatos 24 Hz-esítéshez kell, hogy szépen fogalmazzak :)

[ Szerkesztve ]

(#18928) e-zoli


e-zoli
tag

Az eddig olvasottak alapján WD live streaming vásárlása előtt állok.
A kérdésem az lenne, hogy ebben az árkategóriában érdemes-e mást is megnéznem?
Ezeket szeretném:
-dvd.iso és 1080p mkv lejátszás NAS-ról hálozaton (nem wifi)
-HDMI-n stereo hang, nem kell semmi extra pass-through
-film és sorozat info (thumbgen-nel vagy ha alapból megy a port.hu az is jó :) )
-igényes/normális távirányító és program menü

(#18929) DjKoxi válasza Ed Parker (#18912) üzenetére


DjKoxi
senior tag

A 12 éves lányod (aki nem pc guru) is gondtalanul kezeli? Azt hiszem Cekk sem öt perc alatt varázsolta komplett lejátszóvá a HTPC-t.

(#18930) Wlac


Wlac
Ármester

Üdv mindenkinek!

Remélem nem nagyon vétettem el a topikot.

Néhány hete a szüleim nyertek egy JVC LT-22HG45E típusú tévét. Mivel szeretnek sorozatot nézni, a DVD-vel vacakolni azonban kevésbé, ezért úgy gondoltam, hogy egy HDD beiktatásával időt és helyet spórolnék meg nekik. Logikus lenne, hogy a tévé USB portjára dugjak egy hordozható winchestert, azonban a tévé nem eszik meg minden formátumot, a legtöbb mp4 esetében például egyszerűen nincs hang a szükséges codecek hiánya miatt.
Feltételeztem itt jönne képbe egy médialejátszó, aminek a beiktatásával ki lennének küszöbölve a fenti gondok. A problémám az, hogy egyrészt semmit sem tudok az ilyen lejátszókról, másrészt pedig nem is szeretnék kemény tízezreket rákölteni a dologra. Remélhetőleg nem is lesz szükséges így tennem, mivel a HD abszolút nem érdekli őket. Nem aktívan tévéznek, hanem kiegészítőként van csak bekapcsolva az, emiatt bőven beérik az alacsony felbontású pár száz megás .avi fájlokkal. Mivel a tévé is kicsi (22"), ezért amúgy sem látszódik olyan nagy különbség a Full HD és egy mezei BDRIP között.

A kérdésem az lenne, hogy milyen médialejátszót tudnátok ajánlani, ami megküzd a mezei SD formátumokkal? Nem lenne hátrány az sem, ha egy DVD olvasó is benne lenne a pakliban, de ez nem szükséges dolog. És ha már úgyis kérdeztem, azt is megköszönném, ha valaki elmondaná, hogy milyen HDD-t érdemes venni az ilyen dolgokhoz (nem a méret érdekel, hanem az egyéb paraméterek), valamint, hogy azt hogyan lehetne beiktatni a rendszerbe.

Köszönöm előre is!

“The wha-"

(#18931) BBéci válasza Ed Parker (#18923) üzenetére


BBéci
titán

Remélem találok olyan médialejátszót, ami teljes mértékben kielégíti az igényeimet!
A Dune TV-301 majdnem, de néhány apróságot hiányoltam. A HD hangformátumokat talán említenem sem kell.
A többi: kijelző, kockánkénti léptetés visszafelé. Hirtelen más nem jut eszembe. A nyilakkal 10 és 60 másodpercenkénti és a számgombokkal vezérelhető ugrás zseniális, azok már most hiányoznak, hiába szuper gép a CS 751BD.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18932) nuke7 válasza cekkk (#18911) üzenetére


nuke7
veterán

csak az a baj, hogy SOKKAL drágábbak... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#18933) cekkk válasza DjKoxi (#18929) üzenetére


cekkk
veterán

Cekkk szereti magát szopatni ;] :P
Egyébként egy XBMC-t egy 12 éves kislány is tud kezelni.

nuke7
De az élmény megfizethetetlen ;] :P

Viccet félre téve ha brazors alapokra építés, vagy a legolcsóbb A4es procira akkor nem drágább mint a popi, persze nem 40ezres házat kell venni :DDD

(#18934) Ed Parker válasza DjKoxi (#18929) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

A kislányom 5 hónapos, ő még nem tudja.
Viszont az asszony igen,az a baj sokan azt hiszitek, hogy a htpc maga az ördög, amihez IT iskola kell, mindezt úgy, hogy ki sem probáltad.
Nem is hinnéd mennyivel könnyebb 6-700filmet átlátni es kiválasztani egy okos telefonon vagy akár az xbmc menüjében.

Valóban nem 5 perc, kb fél óra alatt megvan az egész, vannak leírások, amúgy meg sokminden egyértelmű.
Akinek ez a fél óra sok vagy bonyolult, az hm rendszert se vegyen, mert azt is össze kell dugni, az erősítőt beállítani, kimérni a hangdobozokat stb
Ez csak lustaság uraim.

(#18935) Ed Parker válasza BBéci (#18931) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Béci, hidd el, valaki eléd rakna egy gépet beállítva es megmutatná hogy kell kezelni, kihajitanád Te is a mp-t.
Regger is belátta, van létjogosultsága a piacon a mp mellett.
Sztem sokan szívesen segítenének ezt megoldani.

Pont a múltkori eseted egy jó példa erre, T D K Rises film, ami egy kattintásra indult is nálam, mert bemount-olta azonnal az iso-t.

(#18936) madgie válasza Ed Parker (#18935) üzenetére


madgie
titán

Más meg két htpc után is visszatért a kis popihoz, nem kő általánosítani...

(#18937) cekkk válasza madgie (#18936) üzenetére


cekkk
veterán

Mi volt velük a problémád? :U

Mondjuk egy pár évvel ezelőtt én sem kívántam volna magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#18938) DjKoxi válasza cekkk (#18933) üzenetére


DjKoxi
senior tag

:) :)

Amíg a C-200 minden lejátszással kapcsolatos igényemet kielégíti, nem fogok váltani. Amint szükséges lesz, megteszem, és akkor HTPC lesz.

Ed : Akkor Neked még egy ideig nem kell a gyerekek szempontjait is figyelembe venni ilyen téren :)

(#18939) madgie válasza cekkk (#18937) üzenetére


madgie
titán

A hátam közepére sem kívanom a madvr+mpchc és hasonló dolgokat, nem akarok semmilyen grafikus oprendszert bámulni a plazmán. Próbáltam ám kikerülni ezt, win7 alól azonnal induló xbmc-vel, meg hasonlókkal, ha kilép (ami relatív gykran megtörtént), akkor megint a kis tálcácskákat nézzem... illetve pendriveról induló, linux alapú xbmc-m is volt, annak meg siralmas volt a képminősége a popi és ps3 mellett.

Meguntam, öreg vagyok én már ahhoz, hogy harmadszor is legózzak, hogy milyen hűtést vegyek rá, ha nem veszek, milyen passzív házba tegyem (túlmelegszik...), hogy pakoljam el benne a kábeleket és a vinyót, nehogy szintén túlmelegedjen, ha nincs vinyó, akkor a fenti minőségprobléma. Elb@sztam én már erre lassan százezret (2* htpc ára), elégedett két napig nem voltam velük soha (pedig ismerem az xbmc-t), úgyhogy szépen megsimogattam a kissé szeleburdi a-210-et, és azt használom.

Habár most az is szivat, vagy két hete nem megy valamiért az airplay, sőt, el sem érem a pc-ről a csi-n keresztül.

(#18940) cekkk válasza madgie (#18939) üzenetére


cekkk
veterán

Nálam indul igaz nem egyből adtam neki pár másodpercet, egyébként lehet a winből kellene kivenni egy jó pár dolgot, hogy indítás után ne induljanak akkor egyből mehetne az xbmc. Én letiltottam az értesítések megjelenítését, és nekem film alatt és ha zenét hallgattam sem mászott le a tálcára.
Egyébként nekem is plazma van, de nem 2 perc alatt fog beégni neked sem. :DDD
Pedig dicsérik az openelecet és olyanok is az avforumon akiknek nem a mi rendszerünkhöz hasonló ára van :DDD Én még nem próbáltam ki.

A madvr nálam sem ment :D maradrt az EVR, én nem láttam a kettő között akkora különbséget. :B :U
Most csak a frodo van vent, mert nem tudtam megcsinálni még, hogy a TMT5 indításkor a xbmc váltson frekit, pedig kellene , most próbálok ennek utána járni. :DDD

(#18941) madgie válasza cekkk (#18940) üzenetére


madgie
titán

"Most csak a frodo van vent, mert nem tudtam megcsinálni még, hogy a TMT5 indításkor a xbmc váltson frekit, pedig kellene , most próbálok ennek utána járni."

Na erről beszéltem, az ilyesmiket a hátam közepére sem kívánom :K

(#18942) TCr


TCr
veterán

Ha valakinek egy nagyon jó médialejátszó kell, ne habozzon, katt IDE! :K

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#18943) cekkk válasza madgie (#18941) üzenetére


cekkk
veterán

Na igen, de én szeretem a menüvel kínozni magam :D Viszont a frodo már kezeli a menüt, ha nincs .iso-ban a film :DDD Egyébként tökéletesen vált frekit az xbmc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18944) gyiku válasza DjKoxi (#18929) üzenetére


gyiku
nagyúr

viccelsz? o configolta be :D

hüllő

(#18945) Ed Parker válasza madgie (#18936) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nem általanosítok, de olyat sem kell látatlanban kijelenteni hogy bonyolult, ki kell próbálni.
De ezt mindenki el tudja dönteni maga, hogy mire van igénye.
Nekem a mp-el sincs bajom, csak a jelenlegi felhozatal nem nyújtja azt amire igényem van.
Ilyen egyszerű a képlet.

(#18946) bl4ze


bl4ze
veterán

ha már a DUNE 102-ről esik szó egyre gyakrabban.

szerintetek van rá esély, hogy a FW jó legyen a 101-re is ? adott ugyanis itt ez a hang probléma, a néha/gyakran előjövő cicergés, sistergés téma

robi-k szerint az új FW lehet megoldja, de vajh a 102-es FW kompatibilis lesz a 101-gyel ?
nagyon szeretem a 101-em, de ez a hang kérdés elég kiborító :W

.:. bl4ze .:.

(#18947) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Most hozta a postás az Egreat R160S -t :))

2012.11.17
13:29 (HONG KONG)
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted
2012.11.24
19:01
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2012.11.26
22:16
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2012.11.26
22:17
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Meglepően gyorsak voltak. :Y

Gift volt ráírva és 15 usd érték. Nem volt vám, se áfa.

Én vagyok M3nyus!

(#18948) robi-k válasza bl4ze (#18946) üzenetére


robi-k
őstag

A 102-es az újabb 8675 processzorra épül, tehát az FW nem lesz jó a 101-hez. De a Dune azt ígérte..., hogy lesz új FW a 101-hez is. Amúgy a 8675 processzor egyrészt erősebb mint a 8670, másrészt vannak benne hibajavítások is (a HD hangok kezelésében is). De majd a valós teszteknél kiderül, mennyivel jobb a 101-hez képest.

(#18950) Toobee válasza #46372352 (#18949) üzenetére


Toobee
veterán

HalfSBS filmeket ez is le fogja játszani, de ne legyenek nagy illúzióid.

https://barbieripnk.hu/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.