Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11538) zippofcy válasza Toobee (#11528) üzenetére


zippofcy
senior tag

Szerintem a D550 nem ad jobb minőségű képet mint a C7000.

De írtam az ajánlásom alján: sznoboknak nem ajánlom. Márpedig akinek csak a 60 ezres lejátszó felel meg az már nálam beleesik e kategóriába ;]
Ezeken mkv-t néznek többnyire és nem BDt. Én állítom hogy egy 15GBs mkv semmivel sem szebb egy 60 ezres lejátszóval lejátszva mint ezzel a 8500-assal. Vagy egy 10 ezres Himediaval. Vagy egy 15 ezres Egreattel.

Sőt, ha a bitrate miatt le bírja egyáltalán játszani, a BD se lesz csúnyább rajta. Mivel a digitálisból analóggá alakítást a TV és az erősítő végzi, NEM a lejátszó.
De ezt persze vitatja aki már kiadta a pénzt a drága lejátszókra, illletve ezek forgalmazásából van haszna ;]

Mindenki nézze meg ő látja-e a különbséget, minek dobjon ki 50 ezret. Szerintem ;)

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.