Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28151) Mister_X válasza Totheground (#28150) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kétezres? ;]

@Vistaboy: semmi gond nincs a netes fizetéssel. Kb minden bank nyújt neked virtuális kártyát, így a fő kártyád adatait nem kell kiadnod, a netkártyán pedig mindig annyi van, amennyit költeni akarsz. PayPallal a biztonság meg miegyéb tovább fokozható, ráadásul kényelmesebb.

A magyar lelőhelyekkel meg az a legnagyobb gond, hogy nem léteznek, a mégis létezők meg csak annyit tesznek, hogy helyetted nyomják meg a Buy gombot eBayen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28152) Vistaboy válasza Totheground (#28150) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kétezres évek... Bárcsak annyi fizetést kapnék most is, mint akkor, és olyan árak lennének... :U Akkor sokkal több eredeti programra és filmre lenne pénzem...

Igaz, ősember vagyok. :P De eddig is megvoltam internetes bankkártya nélkül, és ezután is megleszek. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28153) Totheground válasza Mister_X (#28151) üzenetére


Totheground
addikt

Szórakozzon azzal, akinek két anyja van.

Hitelkártyát kell regelni, aztán beállítani rá kettős authentikációt. És még ha azzal is történik valami, simán meg lehet reklamálni, nem úgy, mint egy debit kártyánál. Plusz még ad visszatérítést is. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28154) Mister_X válasza Totheground (#28153) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem PayPalra a netkártya van megadva, arra meg be van állítva, hogy automatikusan húzza át a kért összeget a főszámláról. Ha olyan művelet történik, ami nem kellett volna, a PayPalnál és a banknál is lehet reklamálni :)

De a PayPal marha kényelmes dolog, imádom. Utáltam korábban mindig minden egyes alkalommal beírni a 16 számjegyet, a 3 plusz számot, név, lejárat... most meg csak két kattintás ugyan az és eBayen PP-t lehet (kell) használni.

@Vistaboy: az a baj, hogy ezzel csak tényleg magadat vágod el egy csomó király dologtól :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28155) Vistaboy válasza Mister_X (#28154) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehetne nekem akármilyen kártyám, ha pénz nem lenne rajta. Felesleges erről vitatkozni. Örülök neki, hogy nektek van némi keret, amit szórakozásra is fordíthattok, de nekem perpillanat csak a létfontosságú dolgokra futja - ha futja.

Amit pedig néha megvehetek magamnak pár apróságot, azt megtalálom itthon is, nem kell külföldről hozatnom. Nem állítom, hogy nem tetszenek az itt linkelt eredeti animék, de perpillanat, még ha tizedáron is lehetne azokat megrendelni, akkor sem futná rá, mert egyszerűen nincs. És ez nem kifogás, hanem a valódi, kőkemény, magyarországi életszínvonal...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28156) Mister_X válasza Vistaboy (#28155) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Animét én sem veszek, mert az az én pénztárcámhoz is nagy dolog... ellenben pár apróságot meg tudok engedni magamnak én is havonta kb. 5-10e Ft összértékben, mert nekem is el kell tartanom magam :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28157) Archanon


Archanon
őstag

Ano Natsu de Matteru

Azt a leborult szivarvégit....... változz vissza Obelix-szé!!!! Ennyi szenvedőzést egy helyen, no meg ilyen fölösleges szerelmi sokezerszöget régen láttam már - ha láttam -, az biztos. Rendben van a plátói szerelem téma nálam anime körben, elvégre nekem is volt ilyen valami. Sokáig gyökér is voltam - már csak kevésbé gyökér - , ezért részben még azonosulni is tudok egyes karakterekkel... talán... vagy.. izé, mégse?! Pont az ilyenek látványa miatt utáltam meg a régi szánalom formámat, és rájöttem, hogy van jobb dolgom is. :DDD Na de ez már túlságosan nagy ömlesztés volt. Atyám....

A rajz egész egyszerű, szép színekkel, átlagosnak mondható. A male protagonista talán csöppet szokatlan a bozontos fejével, de ettől csak még szánalomra méltóbb szerencsétlenné vált. Alapötletben nagyon erősen az Onegai Teacher-t másolja, valószínűleg nem véletlenül - sejtem a készítő úgy gondolta, hogy jobbat ki tudna ebből hozni. Nem jött össze. Azaz hát majdnem pont ugyanazt sikerült elérnie, kevésbé, de ugyanannyira béna szemüveges hülyegyerekkel, aki képtelen a nevén szólítani azt, akit szeret... ismerős? "Sensei... SENSEEEEEIIIIII" vs. "Senpai.... SENPPPAAAIII" - ja, baromira megindító, és változatos. Nevek is majdnem megegyeztek, karakterek jellemei detto, még a hajszínek is!!!, semmi egyediség, így mégis hogyan értékeljek valamit, ami kvázi a másikat másolja, és még csak nem is sokkal jobb? Remon-senpai hangja, és a röhögése is egy csöppet... ismerős. :DDD Az mondjuk jó volt. Meg a "MIB" elég rossz volt, hogy nevessek rajta.

Ami tetszett, hogy minimális bár a különbség, annyira mégsem voltak szerencsétlenek a szereplők. A relatív kevés ecchi-vel kevésbé tűnt komolytalannak a sorozat, bár úgy unblock nem is kellett volna bele ez se. Az érzéseiket kimondani képtelen egyének végül megoldásra lelnek... részben legalábbis. A szerelmi szál/ak fejlődnek! Még ha nem is úgy, ahogy azt várná az ember, kivéve a nyilvánvalót. Itt-ott talán el is mosolyodtam. Meg egész értelmes lezárást kapott a nyújtottakhoz képest. De ez nem elég, hogy igazán jó legyen valami, ami nem az.

[5,9/10] - Egész... jó. De őszintén, az Onegai-ra ma már szerintem ennyit se adnék, ha újranézném. :N Változnak az idők.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28158) Máté94 válasza Archanon (#28157) üzenetére


Máté94
addikt

Percenként -0,1% . :Y :DDD

Gondolom, én, mint aki nem látta az Onegai-szériákat, csak őtet, hiába próbálkozik azért jobb színben feltüntetni a sorozatot. Rinon-senpai... :))

(#28159) Archanon válasza Máté94 (#28158) üzenetére


Archanon
őstag

Miért hívsz senpai-nak egy nyomorék kis űrhajvezérlő állatkát? :DDD

-0,1% igen, mert nem ér meg 6 pontot, de az 5-öt már keveslem. Na...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28160) Synthwave válasza Máté94 (#28158) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor szépen nézzed meg az Onegai Teacher-t és az Onegai Twins-t, ebben a sorrendben.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28161) Archanon válasza Synthwave (#28160) üzenetére


Archanon
őstag

Kötelezőnek azért nem mondanám őket, csak ha valakinek borzasztó sok ideje van.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28162) Mister_X válasza Archanon (#28161) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az Onegai Twins nem volt annyira rossz, a Teachertől néha én is a fejemet fogtam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28163) Synthwave válasza Archanon (#28161) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Két sorozatra 8 óra valóban borzasztó sok idő.

Alapok, akár Emmy-díj, akár nem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28164) Archanon válasza Synthwave (#28163) üzenetére


Archanon
őstag

Neked azok, meg még egy-két embernek a topicban. Én kifejezetten nem ajánlanám megnézésre, van több másik "normális", amire sokkalta érdemesebb időt szánni. Mondjuk értelmes szerelmi szálat még kevésben találtam, de még keresem őket! Van egy pár, amiben reménykedek, csak nehogy aztán csalódások legyenek. (Éppen ezért most már ajánlásokat se kérek, kaptam már eleget. :DDD )

#Mister_X: Az is csak Kei szánalmas formája hiányában volt emészhető, amúgy talán még rosszabb, mint az "előzmény", dacára annak, hogy sokkal jobbakat nevettem a Twins-en.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28165) alevan


alevan
őstag

Na. Eljutottam arra a szintre, hogy az Aldnoah.Zero-t várom a legjobban hétről hétre (gondolok arra, hogy leszarom mikor jön a fizetés, csak az Aldnoah.Zero ne késsen) :DDD

Már a főcimdalát is dúdoltam tegnap a buszon unalmamban, de a mai rész után kijelenthetem: ennél "epic"ebb dolgot keveset láttam.

Remélem minnél hamarabb lessz OST, mert az I Say Cry-t felavanzsálom hivatalos háttérzenémmé :K

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28166) Mister_X válasza Archanon (#28164) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pont ezt akartam írni én is, hogy nem lehet minden szart megtenni alapnak, lásd School Days. Természetesen az Onegai széria különb az SD-nél, de mindenképp olyan animét illik megilletni az "alapok" jelzővel, ami után nem azon fog gondolkodni az animéző, hogy mi mást nézhetett volna meg helyette.

@alevan: én is így vagyok, hogy ha késik valamelyik anime (Tokyo Ghoul, Locodol, Sword Art Online 2, The Legend of Korra*), akkor kitérek a hitemből. :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28167) #57770240


#57770240
törölt tag

Tényleg, ha már Aldnoah Zero: Zankyou No Terror meg Aldnoah.Zero mintha egy nappal korábban jött volna ki ezen a héten.Nem?Zankyou a kezdetektől eddig péntekenként jött, most jött csütörtökön.Aldnoah Zero-nak meg úgy tudom vasárnap kellene, de pont most láttam meg hogy HorribleSubs már fel is rakta.Mondjuk Aldnoah-ba ezen a héten kezdtem bele, szóval nem tudom

Edit:Rosszul írtam, Tokyo Ghoult akartam Zankyou No Terror helyett.

[ Szerkesztve ]

(#28168) Pttypang válasza Archanon (#28164) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar alig varom, hogy valaki bedobja a "Mirai nikki kotelezo" cimu tortenetet es a falnak futhassak. :U

Everybody lies.

(#28169) #57770240 válasza Pttypang (#28168) üzenetére


#57770240
törölt tag

Há' mér' , nem az? :DDD

(#28170) Pttypang válasza #57770240 (#28169) üzenetére


Pttypang
veterán

Az orok trashlist-en biztosan kotelezo helye van nalam :DDD

Everybody lies.

(#28171) Archanon válasza Pttypang (#28168) üzenetére


Archanon
őstag

Most már csak azért is meg fogom nézni, kíváncsi vagyok mi abban olyan kötelező. Természetesen nyilván vannak olyanok, akik a Clannad-re is teljesen unfogékonyak, de az már user error. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28172) Pttypang válasza Archanon (#28171) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nincs kotelezo listam, csak kedveltjeim vannak.
Amikre emlekezni fogok x ev mulva is :)

Everybody lies.

(#28173) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Annyira idegölő tud lenni egy futó sorozatnál, hogy amikor kezdődne az érdekes rész, vége az epizódnak (SAO2) :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28174) Totheground


Totheground
addikt

Na, mit szereztem.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28175) Máté94 válasza Mister_X (#28173) üzenetére


Máté94
addikt

Mar megint spoiler... :U

:DDD

#28174 Totheground: Oh, egy ehon. (képeskönyv) :))

[ Szerkesztve ]

(#28176) Pttypang válasza Máté94 (#28175) üzenetére


Pttypang
veterán

Sot, amikor a sorozat eler az utolso reszhez, akkor is vege van, eleg gaz szerintem :N

Everybody lies.

(#28177) Synthwave válasza Mister_X (#28166) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt kell megérteni, hogy valami nem feltétlenül azért alap, mert véghetetlenül csodálatos.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28178) Synthwave válasza Pttypang (#28168) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28179) Mister_X válasza Synthwave (#28177) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem hinném, hogy olyan nagyon kell erőltetni azt, ami szar. Az nem alap, ami után a legnagyobb gondolata az a nézőnek, hogy mi minden egyebet nézhetett volna meg helyette.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28180) Synthwave válasza Mister_X (#28179) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezek a mai fiatalok..

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28181) Mister_X válasza Synthwave (#28180) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor csak azt írd le, hogy miért alap az Onegai-széria (és a School Days), ahelyett hogy kikerülnéd a rendes válaszadást.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28182) unclefucka válasza Mister_X (#28181) üzenetére


unclefucka
senior tag

Az Onegai széria kultusszá nőtte ki magát már a megjelenésekor, persze ebben nagy szerepe van Mizuho-sensei -nek, de azért nem csak ez az egy dolog van. A története például teljesen eredeti, jól felépített és amellett egy egy igen kellemes jelenség. Összességében nagyon szerethető műről van szó.
Én sem nagyon tudok azonosulni az "alapművesítéssel" így nem tudom megmondani, hogy ez miért az. Talán azokat nevezném alapműveknek, amiket az adott műfaj kedvelői egységesen -nagyon- jónak tartanak.

Ez az egész kicsit olyan, mint a Love Hina, az is abszolút kultusz, de hogy miért (már) nem tudja senki. Viszont ha megnézed utána tutira jobban érzed magad tőle és ez az ami miatt minimum az -erősen- ajánlott kategóriába sorolható.

Azért fontos, hogy az adott műfajra ez le legyen korlátozva, mert abban nagyjából mindenki egyetért abban, hogy az NGE alapmű, és bár láttam az egészet, de mégis utálom, mert nyomaszt, ugyanakkor ha kijönne belőle egy új film, sorozat, OVA, akármi tutira megnézném (hátha lesz valami értelmes befejezése).

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28183) Pttypang válasza Mister_X (#28179) üzenetére


Pttypang
veterán

Tegnap megnezettek velem az uj pokembert, a problema, hogy annyira szar volt, hogy vegig pofaztam, kb barmibe bele lehetett kotni benne, semmi ertelme az egesznek. Na ott nem az jutott eszembe, hogy mennyi minden mast nezhettem volna kozben, hanem, hogy miert bnem nekem adtak azt a penzt, amibol azt a kupac szemetet osszelapatoltak.. :U

Everybody lies.

(#28184) Synthwave válasza unclefucka (#28182) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy miért kultusz a Love Hina? Mert az egyik legjobb harem-ecchi-comedy, jó poénjai, jó karakterei vannak és nagyon egyedi LÉGKÖRE.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28185) Synthwave válasza Mister_X (#28181) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fáka-csan nagyjából elregélte.

Azzal a kiegészítéssel, hogy ami nem nagyon jó, az is lehet alap - pont azért, mert nem annyira jó, mégis VALAMIÉRT mindenki beszél róla. Az igazi rajongás mellett akár negatív kultuszt is kiválthat, nem csupán ignoranciát.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28186) unclefucka válasza Synthwave (#28184) üzenetére


unclefucka
senior tag

Igen, persze ezért kultusz anime. Csak ez nálam már annyira triviális, hogy nehéz megfogalmazni a miért -et. Ha megnézek egy animét, akkor nagyjából el tudom már dönteni, hogy kultusz anime lesz-e belőle, vagy tucat anime.

Ha valami "nem jó", mégis (kultusz) alapmű:

A Girls vs. Panzer pl. tipikus ilyen kultusz anime, mivel pont jókor adták ki, így rengetegen beszélnek róla és óriási a rajongó tábora, pedig lássuk be nem egy nagy durranás egyéb szempontból. A generáció, amibe beleszületett teszi/tette kultusz animévé. (Worlds of Tanks)

A K-On! pedig a zeneisége miatt vált kultusz animévé, meg persze azért is, mert MOE! :))
Sok szempontból sem a legkiemelkedőbb anime, de mégsem bírom megunni.

Negatív kultusz:

Nálam egyértelműen az NGE.

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28187) Hintalow


Hintalow
senior tag

Manapság azért már könnyebben válik kultusszá valami, javarészt az internet miatt.
A Attack on Titan pont jó példa, szerintem semmiben nem kiemelkedő, mégis széthájpolták, az is áradozik róla, akinek kb az az egyetlen megnézett animéje.
A Love Hina azért lett kult, mert kb az alapozta meg a mai romantikus/ecchi/komédia műfaj alapokat. (amik persze addig is léteztek szétszórva, de a LH kevert belőlük először olyan mixet, amit azóta is másolgatnak)
Meg tényleg egyszerűen "varázsa" van, olyan amit a műfaj nagy részében nem érzel. (persze az sem lebecsülendő, hogy a főszereplő nem egy döntésképtelen pöcs :) )
A NGA nem tudom miért lett kult, gondolom az a "szenvedős/mechás/gyötrődős" műfaj megalapozója :P
(mást nem tudok elképzelni, mert vannak sokkal jobb darabok olyan vonalon, amiket meg a kutya sem ismer, pl: Argento Soma)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28188) VitaD5 válasza Hintalow (#28187) üzenetére


VitaD5
tag

A hype folytatódik ;]: 2015-ben jön az élőszereplős Attack on the Titan.

Amúgy, létezik már megfilmesített anime?

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28189) Crystalheart válasza VitaD5 (#28188) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Élőszereplős, japán megvalósításban? Azonnal temethetjük... ;]

(#28190) bandiras2 válasza VitaD5 (#28188) üzenetére


bandiras2
senior tag

Grave of fireflies kapott már egy mozit, valamint a space brothersből is van már valami.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28191) alevan válasza VitaD5 (#28188) üzenetére


alevan
őstag

Dragon Ball. Többet nem mondok róla, mert jön az apokalipszis.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28192) F34R


F34R
nagyúr

Nee Sep 24, 2014 vege lesz a Hunter X Hunter-nek :Y

(#28193) jahrn válasza unclefucka (#28186) üzenetére


jahrn
senior tag

"A K-On! pedig a zeneisége miatt vált kultusz animévé,"

Hehh?? Nem tudom mit neztel K-ON neven vagy mit szivtal kozben, de jopar zeneileg messze jobb anime letezik ami valoban zenekarokrol szol.

"A Girls vs. Panzer pl. tipikus ilyen kultusz anime"

Egy reteg szamara lehet h kultusz anime, de ugye hiaba eszik legyek milliardjai a szart az attol meg nem lessz Lasagne...

[ Szerkesztve ]

(#28194) alevan válasza F34R (#28192) üzenetére


alevan
őstag

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Azért mert utolérte a mangát? Rohadjon meg az a lusta mangaka. Túl sokat vakációzott....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28195) F34R válasza alevan (#28194) üzenetére


F34R
nagyúr

remelem, valoszinuleg ugy lesz mint a Fairy Tail-nel es majd valamikor kezdenek egy uj evadot. Ezt mindenkeppen megtudakolom.

(#28196) oriic válasza F34R (#28192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még csak a 18. résznél vagyok, szóval annyira nem vág földhöz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28197) Synthwave válasza VitaD5 (#28188) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy csomó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28198) VitaD5


VitaD5
tag

Na, utánuk néztem.

Az alap 1988-as anime Grave of Fireflies 8,5-est kapott. A 2005-ös, első élőszereplős 7,8-ast kapott. És a 2008-as, második élőszereplős, Tombstone of Fireflies néven 6,5-est kapott. (Minek változtatták meg a címet Tombstone of Fireflies-ra? :U)

A Space Brothers anime sorozata 8,4-est kapott, az élőszereplős meg 6,6-ost kapott.

A Dragon Ball élőszereplős verziója, amit U.S.A.-ban készítettek 2,8-ast kapott. Ezen most csak én nevetek? ;]

Nekem megjött a kedvem sorban megnézni az adaptációkat (a Dragon Ball-on kívűl).

(#28197) [oWn]f4te: Oké, hogy sok van, de az anime köreimet évekre "el kellett hagynom", és nem nagyon vagyok a toppon se emlékezetelieg, se az újdonságokban. Most igyekszek minden kis apróságot visszapótolni.

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28199) alevan válasza VitaD5 (#28198) üzenetére


alevan
őstag

A Death Note élőszereplős film sem rossz, bár annyira jó értékeléseket nem kapott.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28200) F34R válasza VitaD5 (#28198) üzenetére


F34R
nagyúr

Gantz is van, meg meg egy par, eleg ramaty, amin beszartam Another-bol is van. Istenem minek kell csinalni ennyi live action szemetet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.