Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27901) Máté94 válasza Crystalheart (#27898) üzenetére


Máté94
addikt

Már beláttam, hogy néha jobb nem megszólalnom, olyan témáról/ban, ahol nem 100%-os alapokon nyugszanak az ismereteim. Most is kibukott, hogy nem olyan egyszerű, mint amilyennek eddig hittem, hanem mélyebb dolgok is húzódnak a "színfalak mögött". :)

(#27899) [oWn]f4te: Huszár? Nééé... Crystalheart ősmagyar huszárbojtár... vagy nem? :F :))

[ Szerkesztve ]

(#27902) alevan válasza Synthwave (#27899) üzenetére


alevan
őstag

mind1

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27903) Archanon válasza Synthwave (#27899) üzenetére


Archanon
őstag

Minek tulajdonítanád az Erőt, ha nem fantasy elemnek? SW-re tökéletesen ráillik a sci-fantasy...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27904) Synthwave válasza alevan (#27902) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan, hogy lenne az. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27905) Synthwave válasza Archanon (#27903) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kérdés, hogy a Force mennyire supernatural tényező "valójában".

Amúgy meg Yoda mentsvárának, hogy elkerülje az AT-lépegetőm talpát. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27906) Synthwave válasza unclefucka (#27885) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egészen nyugodtan mazsolázgathat onnan, mert a nemnek semmi köze ahhoz, hogy valami jó-e vagy sem.

De tökmindegy, szerintem már lelépett. :DDD
Pedig még nem is látott semmit. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27907) Synthwave válasza unclefucka (#27611) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De igen, ilyen alapon amúgy itt is Nils meg Kalánka néni, bár először képregény formában, uszkve 5 éves koromban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27908) Crystalheart válasza Máté94 (#27901) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Nééé... Crystalheart ősmagyar huszárbojtár... vagy nem?" - Mi? :DDD

(#27909) unclefucka válasza Synthwave (#27906) üzenetére


unclefucka
senior tag

Lehet, hogy tényleg lelépett, esetleg passzív olvasgató lesz, nem tudom. Sajnálnám amúgy.

A legérdekesebb, hogy tegnap este regisztrált és az egyetlen hozzászólása itt van. Azóta belépett már mondjuk, de nem írt sehova.

Ez több, mint véletlen, célzottan jött ebbe a fórumba és ebbe a topic -ba. Kíváncsi vagyok, hogy honnan hallott rólunk. Nagyon meglepődnék, ha "hírnevünk lenne" a magyar anime társadalomban.

#27907: Régi szép idők :))

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27910) Odritisz


Odritisz
újonc

Sziasztok ismét!

Nem, nem tűntem el, csak telefonról léptem be ma többször. ;) Olvastam a hozzászólásaitokat. Nos, mint már említettem, én még kezdő vagyok, ezért a vitákhoz még nem tudok sok érdemlegeset hozzátenni, talán majd később.
Én a The Lord of the Rings trilógiát csak filmen láttam, ehhez is szkeptikusan álltam hozzá, nem voltam benne biztos, hogy tetszeni fog, hiszen van benne pár nem túl realisztikus elem azt azért valljuk be, a végére mégis magával ragadott, sajna csak a harmadik rész végén :U .
Most épp egy új sorozatba kezdtem bele Toradora. Eddig tetszik , igaz még nem jutottam messzire.
Köszönöm a javaslatokat is . :N Leszek még. :)

Üdv a csajszi!

(#27911) Archanon válasza unclefucka (#27909) üzenetére


Archanon
őstag

Figyelnek minket...

;]

_________________________________

Boku wa Tomodachi ga Sukunai / Next

(+OVA, +Speckók)

3 éve biztos nagyon tetszett volna, meg minden, de ma ez nekem már kevés az úristendemekkoraállatbaromjófélesozatvoltez érzés eléréséhez. Ugyanakkor ez mégis többet adott számomra, mint a legtöbb hasonló témájú sorozat, amit eddig láttam, elég jól szórakoztam rajta. Volt jó pár ütős poén is, tehát sikerült nem egyszer hangosan felröhögnöm. :)) No és etette is magát...

Ami a sztorit és a karaktereket illeti elsőre eléggé sablonosnak tűnt a felhozatal... bár mit is vártam iskolai slice of life-tól, hiszen ritka, ami kiemelkedő. Tipikus a felállás: van a szerencsétlen hím hőszereplő, aki valamilyen úton módon egyre több lánnyal ismerkedik meg és innen jön a fűszerezés, ami vagy jó, vagy rossz, jelen esetben ez utóbbit félre is tehetjük. Én azért hiányoltam a férfi karaktereket, ha csak mellékszereplőként is, de legalább valami realitást vittek volna a sztoriba, eltörölve a megszokott hárem felállást.

Ahogy haladt előre a történet, végül kellemeset sikerült csalódnom, mivel a készítők lehetőséget adtak végre arra, hogy betekintsek egy kicsit a szereplők érzelmeibe, és lássam nem teljesen oktalan a bénázásuk, no és alakulgatnak a kapcsolatok is. Nekem bejött, ugyanakkor Kodaka továbbra is full hülye szegény, lehetett volna legalább egy kicsit tökösebb... "Ha?" - ezektől a visszakérdezéseitől már az ideg tépett. Sebaj, Sena, meg Rika kárpótolt. :K

Zene átlagos, grafikai megjelenés nagyon is rendben van - mintha a Denpa Onna rajzolójának keze munkája lenne benne -, történetileg itt-ott sántít, de remélem majd alakul egy 3. évadban. Könnyed, romantikus, vicces, jóféle szituációs poénokkal tarkítva, néhány jelentéktelen karaktert leszámítva aki szereti az ilyet, annak mindenképpen ajánlott darab, meg amúgy is.

[7,5/10] - mindenestül... kár, hogy a második évad csöppet lelassult, de ez még változhat a folytatásban! Várom.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27912) Nova96 válasza Archanon (#27911) üzenetére


Nova96
őstag

Kár, hogy a harmadik évadra való anyag, csúszik a hülye készítő miatt. ://
Mert inkább elő szereplős filmmel tölti az idejét, hogy kiadná a 3. évadra való anyagot, hogy láthassuk mi a f.ck is van.

(#27913) Archanon válasza Nova96 (#27912) üzenetére


Archanon
őstag

Érdekes a gondolkodásmódod. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27914) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Elkezdtem a Madokát...

Remélem, a készítők azóta már leugrottak a gombáról. Már az első rész is elég ... izé lett :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27915) Mister_X válasza -=RelakS=- (#27914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El kell keserítselek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27916) -=RelakS=- válasza Mister_X (#27915) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szóval még mindig cuccot reggeliznek :W :Y :C :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27917) unclefucka válasza Archanon (#27911) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ezzel hatni akarsz a látens paranoiámra?! :Y :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27918) Máté94 válasza -=RelakS=- (#27914) üzenetére


Máté94
addikt

Urobutcher... :DDD

(#27919) Archanon válasza unclefucka (#27917) üzenetére


Archanon
őstag

Csupán tényeket közlök. :P :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27920) -=RelakS=- válasza Máté94 (#27918) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Parancsolsz? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27921) unclefucka válasza -=RelakS=- (#27916) üzenetére


unclefucka
senior tag

Nekem valahogy nagyon nem jött be ez a Madokás - LSD stílus, úgyhogy dobtam a sorozatot...
Illetve bizonytalan ideig elhalasztottam, addig, amíg nem sikerül hozzájutnom valami igen ütős cucchoz, amit be is adagolhatok anélkül, hogy lebuknék az asszony előtt. ;]
Betépve bizonyára akkorát üt, mint a buszkerék. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27922) Mister_X válasza unclefucka (#27921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát a helyedben nem próbálnám ki, hogy az asszony tud-e akkorát ütni, mint egy buszkerék, ha beszívva talál :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27923) Máté94 válasza unclefucka (#27921) üzenetére


Máté94
addikt

Madokában nincsen semmi, ami miatt féltékenynek lenni, fel a fejjel, mármint... :DDD

(#27924) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Szerintem ti máris rátaláltatok valami ütős cuccra :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#27926) Archanon


Archanon
őstag

Hoshi no Koe - Erről csak röviden annyit, hogy... durva, kegyetlen és mégis szép történet. Az ötlet érdekes, megnézni pont ezért érdemes. SMS-ezzünk fényévekről a Földre, vajon mikor ér oda az üzenet? A grafika helyenként torz, kidolgozatlanság mutatkozik, de ha minden igaz, egy ember keze munkája, szóval le a kalappal... Shinkai Makoto első művéről van szó.

Mintha a jövő nemzedékei rájöttek volna, hogy a sebezhetetlen Nokia 3310-es vonalát kell továbbvinni telefonok terén... :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27927) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hunter X Hunter

2. rész után nem olyan rossz. :D

Live-Die-Respawn

(#27928) Pttypang válasza Archanon (#27926) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nem igazan jott be a tortenet, de a grafika volt az, ami igazan kukaba vagta az egeszet.. :(

Everybody lies.

(#27929) Máté94 válasza oriic (#27927) üzenetére


Máté94
addikt

Az újat, ugye? Vigyázz, engem beszippantott... remélem téged is. :)

(#27930) Synthwave válasza unclefucka (#27921) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézzed váze, mer mahou shoujo alapok egyike, a dark-os fajtából, elég egyedi tálalásban. Túlhype-olt, az tény, de nem rossz.

Lebukni meg nem kell, inkább ominózus asszonyt is beszervezni. Aztán a szétilluminált mozizásból valami egyéb, egészen kellemes is kifejlődhet. Legyen mán egy kis hím genitáliád. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#27931) Nova96 válasza Archanon (#27913) üzenetére


Nova96
őstag

Animéből élőszereplős filmet csinálni komplett baromság, szóval igen az idejét pazarolja és a stúdió pénzét úgy se hozza vissza, csak viszi el. :U
2 évad pénze megy most jelenleg, a élőszereplős f*sba.

(#27932) Pttypang válasza Nova96 (#27931) üzenetére


Pttypang
veterán

Ritkasag, de egyetertek, az eloszereplos kornyezetben nem mukodik egy anime.

Everybody lies.

(#27933) unclefucka válasza Synthwave (#27930) üzenetére


unclefucka
senior tag

Inkább nézek valami mást.

Az asszonyt beszervezni egy anime nézésre gyakorlatilag egyenlő a lehetetlennel. :(

Cuccolásra rávenni, nos arról inkább nem is "panaszkodok".
Hamarabb találnám magamat a kóterben, mint hogy kimondhatnám GOMENASAIIIIiii !

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#27934) oriic válasza Máté94 (#27929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most nézem hogy ebből két sorozat van. Én a 2011-est kezdtem.

Sword Art Online 2.

6.rész

Na végre beindulunk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27935) Crystalheart válasza Nova96 (#27931) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A készítőnek nincs semmi felelőssége irányodba, valójából nincs jogod ilyen hangnemben beszélni róla. (Ez olyan, mint amikor George Lucast vérre menően szidják a SW előzmények miatt. Könyörgöm, ő dolga, mit szúr el, mit rendez, egyebek - pláne ha saját anyag és nem is idegen adaptáció.) Ha élőszereplőset akar rendezni, akkor tegye. Feltehetően Japánban is él még a remény a hazai filmiparuk feltámasztására, akárcsak itthon. (Más kérdés, hogy valójából milyen tré cucc várható, ha "Japán" és az "élőszereplős film" együtt szerepel napjainkban, de kit érdekel.)

[ Szerkesztve ]

(#27936) jahrn válasza unclefucka (#27843) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem titok, Bakabt staff nem szereti az utorrentet. Fokent azert mert azon keresztul lehet mahinalni a feltoltesi ratat.

(#27937) Nova96 válasza Crystalheart (#27935) üzenetére


Nova96
őstag

KI mondta, hogy van felelőssége felém ?!Csak elmondom a véleményem. Nincs meg szabva, hogy kiről mit írok, szólás szabadság vagy mi a fene van nem?
Könyörgöm, hadd szidjam már azt ami annyira felesleges, hogy ennyi erővel égethetnék az a pénzt amit befolyt vagy amennyit időt áldozz inkább aludjon egy jót vagy verje el k*rvákra abból se lesz haszna ,de legalább jól érzi magát.
Mivel szerinte ez még jó is lesz, mert benne lesz a keze.
És végül magad is belátod, teljesen felesleges ez. A -kit érdekel - szerintem elég sok embert, bár nem itt .
Szóval tartom a véleményem animéből élőszereplős filmet csinálni komplett baromság, a helyet, hogy értelmeset csinálna/kevésbé feleslegest.

(#27938) Máté94 válasza oriic (#27934) üzenetére


Máté94
addikt

Én voltam az egyetlen, aki szerint ...

[SPOILER]
... Kirito egy kicsit túljátszotta a "nagy felismerést"? Picit túloztak ezzel a megörülés határára sodródással... :F
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

(#27939) oriic válasza Máté94 (#27938) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Végül is megölt embereket, nem csodálom hogy kicsit ki van akadva.

SPOILER

Live-Die-Respawn

(#27940) Mister_X válasza Máté94 (#27938) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[SPOILER]
Az SAO-ban a Laughing Coffin elég nagy fenyegetést jelentett, ott a gyilkolásnak súlya volt és ők élvezték is, voltak ott elég nagy szintű playerek is. Ott nem úgy ment a dolog, hogy "ááh, a köcsögje legankelt borkorból, na majd a legközelebbi respawn ponttól megkeresem", hanem tényleg meghaltál. Aztán ott volt a visszaemlékezéses rész, inkább meghaltak, mintsem megadják magukat és még magukkal vittek pár playert előtte. Amikor megtudta, hogy az az ismeretlen is SAO-túlélő, volt Laughin Coffinos, megrémült, hogy megint egy playfielden van velük, aztán ahogy összekapcsolta, hogy az ismeretlen a Death Gun... És ismeri őt. Te nem lennél befosva, hogyha védtelenül lennél egy olyasvalakivel, aki meg tud téged ölni és te védekezni sem tudsz ellene?

Ami tényleg magas volt, hogy Sinon kitárazott rá lófasz távolságból a játék talán legjobb mesterlövész puskájával (legjobb mesterlövészként), álló célpontra és mindent elvétette.

De persze tudom, neked valami ilyesmi epizód kellett volna:
- Omae wa honmono nano ka?
- Az vagyok. Te volt LC-s f@szkalap.
IP cím vadászás, lakcím, feszítővassal beront, kibelez, majd visszaloginol GGL-be BoB-zni, köv epizódban megnyeri, majd utána New Aincard, lvl100 kipucolás és az Accel Worlddel való összekapcsolással ;]

[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27941) F34R válasza Nova96 (#27937) üzenetére


F34R
nagyúr

Eloszereplos animebol szerintem is felesleges, en ugysem neznem, meg ha fizetnenek erte akkor sem.

(#27942) Máté94 válasza Mister_X (#27940) üzenetére


Máté94
addikt

[SPOILER]
Befejezted? :U
[/SPOILER]

(#27943) Mister_X válasza Máté94 (#27942) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, nem, dehogyis. Még csak most kezdek belejönni.

Csak azt ne mondd, hogy nem volt elég feltűnő a spoiler tag vagy hogy túl sok mindent árultam el azzal, hogy elmondtam még egyszer ugyan azt, amit már láttál.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27944) Archanon válasza Pttypang (#27928) üzenetére


Archanon
őstag

Látom este volt, pontozni is elfeledtem. Egy gyengusz 6-ost nálam azért megér a maga egyszerűségével.

#Nova96: Ebben egyetértünk, hogy élőszereplősben nem működik túl jól az, ami egy animében igen, ezért fölösleges ugyanazokat a szituációs poénokat beleültetni a filmbe, mert szimplán sz*r lesz. Ezer és ezer példa van rá... De miből gondolod, hogy nem csupán az alapötletet használja föl a készítő, és úgy oldja meg, hogy élőszereplősben is élvezhető legyen? Nem tudhatod. Amúgy meg az ő projectje, és valóban nincsen jogod ilyen módon becsmérelni senkit, szólásszabadság ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#27945) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Megnéztem a Clannad After Story: Kyou-hen-t is, az valahogy kimaradt. Nos, meglettem volna nélküle, Tomoyo-hen sokkal jobban bejött. A Dango Daikazoku Piano Theme Song most is majdnem megríkatott.

Leültem aztán a Clannad PC elé játszani és ott még jobban ütött a dal. Eldöntöttem, hogy csakazértsem fogom az anime cselekményvonalát követni. Amin meglepődtem, hogy nagyon sokminden kimaradt az animéből, nem egyszer nevettem fel a monitor előtt "bazdmeeeg, mekkora köcsög!" felkiáltással Okazakira. Annyi poén maradt ki... és még nem járok olyan messze, hogy rávágják, a lefixált route miatt nem került bele. +12 (vagy 24) epizódot még lehet meg lehetett volna tölteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27946) Pttypang válasza Mister_X (#27940) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha megnezed, lathatod, hogy a pulzus alapjan valtozik a szoras. Mutatjak is... :U

Everybody lies.

(#27947) F34R válasza Mister_X (#27945) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg egy alternative routet mindig csinalhatnak.

(#27948) Mister_X válasza Pttypang (#27946) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, tudom. De ott van a GOL legjobb mesterlövésze, aki beleesik egy ekkora hibába? Amikor már veteránnak számít? Am az idegesség miatt nő emlékeim szerint a pontatlanság, nem a pulzus miatt (majd valamikor visszanézem azt az epizódot, amiben elmondták, én erre emlékszem). Az természetes, hogy akcióhelyzetben megnő az ember pulzusa a túlélési ösztön (meg adrenalin) miatt.

@F3AR: hm, melyiket? :F

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27949) F34R válasza Mister_X (#27948) üzenetére


F34R
nagyúr

Aki ideges az hibazik is, a pulzus megemelkedik (olykor az egyik tenyezo nem zarja ki a masikat)
Nem hiaba szoktak atom higgadtak lenni a verprofik.

persze a visual novel adaptaciora (mar ha lesz belove valami amit erosen ketlek.)

Tematol fuggetlenul en meg nem kezdtem bele a SAO-ba csupan egy reszt lattam kezdeskor.

(#27950) Pttypang válasza Mister_X (#27948) üzenetére


Pttypang
veterán

GGO

Igen, a legjobbak is hibaznak, ha pedig kvazi a gyenge pontjat talaljak meg, akkor nem csodalom. Amit nem ert az ember, attol fel. :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.