Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#28750) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

El lett mondva, hogy jó lesz ez. :DDD

(#28752) neko18


neko18
senior tag

Terra Formars: Bugs2 2599

Nem rossz, csak furák ezek a humán kigyúrt bogarak :C :C :C

Tokyo Ghoul

Én is reménykedek folytatásban, minden esetre én belekezdek a mangába is, mert érdekel :D

SAO 2 PB

Picit unalmas volt ez a rész, ráadásul kíváncsi leszek milyen meglepetést tartanak későbbre ha már minden variációt összekombináltak :C
De azért meg kell hagyni ebben a részben is voltak jelenetek....


:C

kdxsv

(#28753) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#28751) üzenetére


Archanon
őstag

Na de ennyire. Vannak fenntartásaim, tudom, emlékszem is néhány hülyeségre, de még össze kell szednem a gondolataimat rendesen. Egyelőre a hatása alatt állok nagyon durván, nem tudnék rendesen értékelni. Mindenesetre toplistás, az már tuti. :K

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28754) saelin válasza Totheground (#28744) üzenetére


saelin
veterán

Hát igen, korán érnek a lányok... az animékben meg még korábban. :D Erről a jelenségről beszéltünk már nem egyszer a baráti körrel és én mindig oda lyukadtam ki, hogy már félek megjegyezni egy anime leányzó szépségét, mert lehet 14 (!) sincs.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28755) Totheground válasza -=RelakS=- (#28748) üzenetére


Totheground
addikt

Nah, akkor Eli, Honker és Maki közösen lenne az első helyen, Umi és urd előréb De mivel az összeset imádom, ezért nehéz igazán belőni. :K

@Archanon
Jaja, a CG durván jó, lehet lassan újra kellene nézni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28756) Máté94 válasza Totheground (#28755) üzenetére


Máté94
addikt

Honker=Nozomi ; Urd=Kotori? ;]

[ Szerkesztve ]

(#28757) Totheground válasza Máté94 (#28756) üzenetére


Totheground
addikt

Az burd akart lenni, de igen
Honker meg persze Honoka, már ha komoly volt a kérdés. ;]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28758) Máté94 válasza Totheground (#28757) üzenetére


Máté94
addikt

Leellenőriztem magam, pusztán ennyi. :DDD

(#28759) Synthwave válasza Máté94 (#28741) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

-

-

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28760) Mister_X válasza Synthwave (#28759) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amikor Ren-chon elsírta magát, hogy Honoka-chin hazament, akkor én is majdnem elsírtam magam :B Bár ez már csak kukacoskodás, de nem beszélnek semmilyen dialektust ahhoz képest, hogy Kyuushuun (vagy Hokkaido, kéne egy GMaps, hogy megbizonyosodjak) vannak :N

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28761) Máté94 válasza Mister_X (#28760) üzenetére


Máté94
addikt

Honoka-chin? :F :U

(#28762) Mister_X válasza Máté94 (#28761) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28763) Máté94 válasza Mister_X (#28762) üzenetére


Máté94
addikt

Nem tudtam eldönteni, hogy most Hotaru-t kevered Honokával Love Live!-ból, de amúgy sem emlékeztem lényegesebb búcsúzásra Hotaru-val, így nem is értettem. "Kamerás kislány" jelzőról hamarabb tudtam volna, kire gondolsz. :P

Az a jelenet tényleg szomorú volt... :)

[ Szerkesztve ]

(#28764) unclefucka válasza neko18 (#28752) üzenetére


unclefucka
senior tag

Jól van, te is "megragadtad a lényeget". :DDD Az előző részben ütősebb volt a villantás.
Nem mondom, hogy csak Sinon-chan popójáért nézem a SAO II-t, de határozottan várom a következő részt (emiatt is).
Hehehe, Asuna mostantól emiatt is aggódhat. ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28765) Máté94 válasza unclefucka (#28764) üzenetére


Máté94
addikt

Sinon nem fog sok vizet zavarni, már amint megtudja mi is a helyzet Kirito-val. Beáll a sorba, ahogy Lisbeth és a többiek. :D

(#28766) neko18 válasza unclefucka (#28764) üzenetére


neko18
senior tag

De most nem lehet nem megragadni mikor "bezoomolnak a gyomrába" :C
Viszont +1 ok amiért nézem :B A játékbeli Sinon tetszik, a való életben annyira nem, de aztán kitudja...lehet lesz itt szerelmi háromszög is :C Meg az okés, hogy azért eléggé történnek a dolgok, de kíváncsi vagyok hogy utána mi lesz...csak nem kergeti vader nagyúr még 13 részen át őket :C :C :C

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#28767) oriic válasza neko18 (#28766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én most azon gondolkodtam, hogy ha tényleg úgy van ahogy Kirito mondja, akkor elméletben, mondom ELMÉLETBEN lehetséges hogy Sinont a való világban épp rapelik, vagy orgiáznak a testével a tudta nélkül. :DDD (ok megártott a vodka. :D )

Live-Die-Respawn

(#28768) Máté94 válasza oriic (#28767) üzenetére


Máté94
addikt

[SPOILER]
Abszolút nem azért csinálták meg azokat a jeleneteket, mert nem úgy van éppen, ahogy azt Kirito gondolatainak kivetülési mutatják, ugyan, hát persze, hogy nem. ;]
[/SPOILER]

(#28769) oriic válasza Máté94 (#28768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem is tudoooom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28770) saelin válasza oriic (#28767) üzenetére


saelin
veterán

Lol. :DDD Az a lucskos fantáziád.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28771) oriic válasza saelin (#28770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Keresek is gyorsan valami doujinshi-t. :DDD

Live-Die-Respawn

(#28772) Totheground


Totheground
addikt

Ma megint ráfutottam pár jó LL audio drámára. Akik kicsit szövegértést akarnak tanulni/gyakorolni, azoknak tudom ajanlani az összeset, viccesek és könnyen érthetőek.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28773) Máté94 válasza Totheground (#28772) üzenetére


Máté94
addikt

Remélem űrkutatásos téma is van... :(((

(#28774) Totheground válasza Máté94 (#28773) üzenetére


Totheground
addikt

Sajnos csak terraformálás. :(

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28775) Máté94 válasza Totheground (#28774) üzenetére


Máté94
addikt

Tsck, pedig úgy meghallgattam volna Honoka-t a kozmikus háttérsugárzás hatásairól, disszertáció formájában. :O

(#28776) Totheground


Totheground
addikt

Hanayamata legújabb része tiszta stitch galore volt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28777) Máté94 válasza Totheground (#28776) üzenetére


Máté94
addikt

Hanna-chuwan! :O

(#28778) unclefucka válasza neko18 (#28766) üzenetére


unclefucka
senior tag

Sajnos túl idealisztikus a történet, így valószínűtlen, hogy lesz szerelmi háromszög.
Máté94 verziója fog megtörténni. Sinonnal ugyanaz fog történni, mint a hugicával az előző évadban, hiszen mindkettőjüknek van már egy "digitális lovagjuk". Mondjuk szegény Recon nem sok szerepet kapott eleddig a második évadban.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28779) Mister_X válasza Totheground (#28772) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol-merre-hány giga?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28780) Hintalow


Hintalow
senior tag

Lassan de biztosan haladok az Eureka 7 vége felé, jó a buli, csak sok a köcsög szenvedés.
Nem értem, hogy miért kell annak képeznie a történet/dramaturgia alpját, hogy mindenki szenved és görcsöl és sír aztán levezetésnek még kicsit szenved ahelyett, hogy a legkisebb lépéseket tenné a sokszor teljesen nyilvánvaló problémák megoldása felé.
Ezt leszámítva jó a cucc, szerencsére nem a cgi mecha érából van, azt nagyon nem állhatom.
Ha jól látom van movie is belőle, meg valami reboot jellegű sorozat is, amit mindenki egyetértően lehúz a vérbe, tehát skippelés gyanús :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28781) Synthwave válasza Hintalow (#28780) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nincs is jobb, mint egy kis mondvacsinált vergődés és melodráma. Mint amikor a főhős 14 részen keresztül lelkinyomorul azon, hogy mennyi az a csomag rágó. Ahelyett, hogy odalépne a pulthoz és megkérdezné.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28782) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hopsz latom vam Kill la Kill ova? Este lesz mit nezni

Live-Die-Respawn

(#28783) Hintalow válasza Synthwave (#28781) üzenetére


Hintalow
senior tag

Jeee :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28784) Synthwave válasza Hintalow (#28783) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezért szeretem az iyashi kei-t. Nincs fölösleges feszkó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28785) bandiras2 válasza oriic (#28782) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kösz az infót, ez jól esett nagyon!
Now that's what I call graduation ceremony!
Hozta az EPIC feelinget rendesen!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28786) Máté94


Máté94
addikt

(#28787) oriic válasza Máté94 (#28786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#28788) Máté94


Máté94
addikt

@FUNimation: Due to a delay in materials, #TokyoGhoul will be slightly delayed today. It should be available this afternoon at the latest.

Nézd, egy troll! Troll! :DD :U

[ Szerkesztve ]

(#28789) #57770240


#57770240
törölt tag

Tokyo Ghoul manga, avagy véleményem az utolsó fejezetről:

agyférfinemiszerv !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444 /cry

Remélem a mangaka október 11.-ei bejelentése az lesz, hogy HÉ SRÁCOK TOKYO GHOUL FOLYTATÓDIK!!!!4444 Ha nem, lázadás lesz

[ Szerkesztve ]

(#28790) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Überbrutál oniiii-chan lelepleződik, de ő túl OP mindenkinek 24. rész:

Ejj, hogy most a hugica puszika után lessz nemulass. :) :C ;]

Live-Die-Respawn

(#28791) Máté94


Máté94
addikt

Hogyan is szokták mondani, 'My body is ready'? :DDD

PSYCHO-PASS 2 PV - 2014.08.09

Akane! *.* <3

(#28792) Synthwave válasza oriic (#28790) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28793) alevan válasza #57770240 (#28670) üzenetére


alevan
őstag

Na ugye, hogy mutatták Kaneki belső harcát?

Ám más kérdés: csak 12 részes a Tokyo Ghoul?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28794) Máté94 válasza alevan (#28793) üzenetére


Máté94
addikt

Elvileg ennyi volt, igen. :))

(#28795) #57770240 válasza alevan (#28793) üzenetére


#57770240
törölt tag

SPOILEEEEEEEERIgen, de ez még mindig nem kárpótol a manga végéért.

(#28796) oriic válasza Synthwave (#28792) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mahouka Koukou no Rettousei

:DDD

Live-Die-Respawn

(#28797) Máté94


Máté94
addikt

Zankyou no Terror S01E10: Igazán kijárna egy "bad end", ha már abba az irányba is elmehetne a történet, úgy a mostani animék befejezésével kapcsolatban. Nem azért mert akkora sikere lenne - mert igazából nem tenne jót a sorozat értékelésének - de, személyes érdekből, szívesen látnám a nagy "boom"-ot, mintsem könnyeket, jellemfejlődést, mentsük meg Tokyo-t, blabla.... etc... De, úgy is bilibe lóg a kezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28798) Totheground


Totheground
addikt

Pick your poison element

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28799) saelin válasza Totheground (#28798) üzenetére


saelin
veterán

A tűz bamba, úgyhogy inkább a szelet választanám. Esetleg még a vizecske. :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28800) Synthwave válasza Totheground (#28798) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.