Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28201) Synthwave válasza F34R (#28200) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A vicc, hogy a Gantz live action jobb, mint az anime. :DDD

Higurashi sírás. Így meggyalázni valamit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28202) F34R válasza Synthwave (#28201) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt nem lattam marmint a live f*cktiont ;] .

(#28203) saelin


saelin
veterán

Emberek, esküszöm én elfáradtam... :) Idejét láttam már, hogy csináljak egy MAL-t magamnak, mert az evernote átláthatatlan lett. Hat órától egészen mostanáig szerkesztgettem a listám, próbáltam kitalálni milyen amiméket dobtam, de csak egy jutott eszembe ami biztos: a Space Dandy! Szabályosan gyilkolta az agysejtjeimet. :D

Itt a MAL listám, ha valakit érdekelne. A teljességében nem vagyok biztos, de ha még eszembe jut olyan anime amit láttam már, akkor kiegészítem (egyszer, nem most).

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28204) F34R válasza saelin (#28203) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor az enyem milyen atlathatlan mikor csak egy szimpla text file ;]

idelye lenne mar elkezdenem a nyari szezont :D

[ Szerkesztve ]

(#28205) Pttypang


Pttypang
veterán

SAO 07
Semmi nem tortent, hurra. :U

Everybody lies.

(#28206) alevan válasza Pttypang (#28205) üzenetére


alevan
őstag

Kellenek ilyen részek is.......csak minnél kevesebb :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28207) Pttypang válasza alevan (#28206) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem ugyan nem kellenek :DDD

Everybody lies.

(#28208) Archanon


Archanon
őstag

City Hunter live action-t tán nem látta senki? ;] :P Az egyetlen valamire való. Bár a legemlékezetesebb jelenet majdnem a legvégén található, ezért a csöppnyi poénspoilerért megéri ide kattintani. :C Beteg. Imádom.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28209) sayCet válasza Pttypang (#28205) üzenetére


sayCet
aktív tag

Eddig elég vontatott, unalmas...

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#28210) oriic válasza Pttypang (#28205) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sugu. MIért? :D Sugu.... Oniiichan...Hjaj nehogy elkezjdük majd megint...

Live-Die-Respawn

(#28211) Pttypang válasza oriic (#28210) üzenetére


Pttypang
veterán

De tudom, hogy ebbol lesz a tuti pompomlanyos ova! :DDD

Everybody lies.

(#28212) Totheground


Totheground
addikt

Basszus, srácok, ezt a shinkansent nem véletlenül hívják szuperexpressznek (超特急). :R

Szerk: aha, látom a fórum szarik az orientation infora.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28213) Mister_X válasza oriic (#28210) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, nem fogja.

@Totheground: Nem gáz, tabletről nézem, ott a legegyszerűbb orvosolni ;] Jaigen, ha van esetleg fölös fél órád, ejts útba egy olyan videojázék üzeletet, ahol foglalkoznak használt cikkekkel, kíváncsi vagyok a 3DS játék árakra. Thx :R

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28214) VitaD5 válasza Archanon (#28208) üzenetére


VitaD5
tag

Sok Jackie után erre már merem azt kiáltani, hogy jelölést neki! :C

(#28203) saelin: Élmény a listád! :D Nem is tudtam, hogy a Kaleido Star-nak van OVA-ja.

(#28212) Totheground: Nem a hálózatot hívják Shinkansen-nek és a szerelvényeket Super Express-nek? :F

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#28215) Totheground válasza VitaD5 (#28214) üzenetére


Totheground
addikt

De igen. Habár magukat a vonatokat meg a nevükön hívják (pl Nozomi), a szerelvények maguk a szuperexpresszek. Viszont azt nem nagyon használják, legalábbis kiírva és bemondva mindenhol a shinkansen van. Mindenesetre elég gyorsan lelépte ezt a majd 500 km-t.

(sebesség jobb lent)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28216) jahrn válasza VitaD5 (#28214) üzenetére


jahrn
senior tag

"Nem is tudtam, hogy a Kaleido Star-nak van OVA-ja."

Bizony hogy van, mondjuk a chibi side story felejtos es az Extra Stage sem nagy szam. De a Layla Hamilton Monogatari korrekt.
A manga folytatas viszont ezerrel kerulendo.

(#28217) Mister_X válasza Totheground (#28215) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pff, csak háromszáz? A józsi merdzsója állvahaggya'! ;]
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet húbazeg élmény áthaladni egy kisvároson, falun keresztül, ahol nem áll meg a szerelvény (és nem is lassít).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28218) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sok animéből van live actin film, a Devilman-ból készült jut hirtelen eszembe amit régebben láttam is.
Persze a többségük minősége hagy maga után kívánnivalót (de legalábbis tökismeretlen/nézhetetlen annak aki nem Japán :) )

Közben haladok a Claymore-al, megérdemli a hírnevét, de azért a Berserk-et nem fogja lenyomni :N
(Szerencsére a Raki gyerek nem szerepli végig a sztorit)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28219) Crystalheart válasza Hintalow (#28218) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem annak is gyakran nézhetetlen, aki japán. A magyar filmek is a külföldieknek a nézhetőbbek, az amerikai filmek is a nem angol anyanyelvűeknek. Egyszerűen nem halljuk más nációk színészeinek minden modorosságát, míg a sajátunkat meg igen.

(#28220) Synthwave válasza Crystalheart (#28219) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akartam írni, de inkább letettem róla. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28221) F34R válasza Synthwave (#28220) üzenetére


F34R
nagyúr

Ritkan van valami animehez vagy a topikhoz kapcsolodo mondata ;]

(#28222) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hamarosan meglesz a Monogatari Second Season utolsó fejezete, a Hanamonogatari is. Ezzel kapcsolatban egy kérdés: Pontosan milyen sorrendben kell végignézni az epizódokat? Mert annyi van már, hogy belezavarodok a sok "monogatariba". :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28223) unclefucka válasza Mister_X (#28217) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ja, és egy Airbus A321 is simán lenyomja:

A húúbazzeg érzés, amikor a GPS egymásután mondogatja:
Túlgyorsanmész, túlgyorsanmész, túl-túl-túl-túlgyorsanmész:

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28224) unclefucka válasza Vistaboy (#28222) üzenetére


unclefucka
senior tag

Bake-
Nise-
Neko-
2nd season

Hozzá Relation Graph

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#28225) jahrn válasza Vistaboy (#28222) üzenetére


jahrn
senior tag

Idorendben a Neko Kuro az elso, de talan jobb a Bake-val kezdeni. Hanamonogatari elso eng subbed resze pedig mar toltheto akit erdekel.

(#28226) Nova96 válasza Vistaboy (#28222) üzenetére


Nova96
őstag

Legjobb mindent úgy nézni, ahogy kiadták, nem hiába adják ki úgy. :)
Már nem tudom ki mondta itt ezt nekem, de nagy igazság.

(#28227) alevan válasza Nova96 (#28226) üzenetére


alevan
őstag

:K

Fate/Stay Night-ot is úgy néztem meg.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28228) Máté94 válasza Totheground (#28212) üzenetére


Máté94
addikt

Ohh, sugge~! :C

(#28229) Vistaboy válasza Nova96 (#28226) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi mindenkinek a választ. Én csak azért kérdeztem, mert most fogok majd neki egyben az egész Monogatari Second Season-nek, és azon belül érdekelne jobban a sorrend. Tudomásom szerint a sorrend így fog alakulni:

Nekomonogatari E01-05
Kabukimonogatari E07-10
Otorimonogatari E12-15
Onimonogatari E17-20
Koimonogatari E21-26
Hanamonogatari E27-31
Recap epizódok E06/11/16

De ha valaki máshogy tudja, jelezze, mert akkor úgy állítom össze a fájlokat és a leírást is hozzá. Köszi előre is.:)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28230) alevan


alevan
őstag

Ebből a videóból derül ki, hogy egy random B vagy A kategóriás filmből és egy anime főcímdal menyire összeillenek. Csak az indiaiak olyan "érdekesek" mint a japánok ázsiában :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=ATb87inKC9E

(Ezen kívül volt egy One Piece-es mashup is, de a videót törölték)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28231) bandiras2 válasza Vistaboy (#28229) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az időrendi sorrend tényleg így alakul, de megnézni mégis inkább megjelenési sorrendben javasolnám. A nekomonogatariban már hugicákról van szó, és olyan dolgokról, amikről az első sorozatban még nem fognak szót ejteni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28232) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aldnoah Zero - 07 .rész

Király rész volt. :C

Live-Die-Respawn

(#28233) Mister_X válasza oriic (#28232) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Spoiler"

// Máté94

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28234) Máté94 válasza Mister_X (#28233) üzenetére


Máté94
addikt

Már láttam... :U

(#28235) oriic válasza Máté94 (#28234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#28236) alevan válasza oriic (#28232) üzenetére


alevan
őstag

Sajnos most tudtam meg (amit mindenki más tudott), hogy csak 12 részes a 24 helyett. Megettem szomorúságomban egy 7 kilós dinnyét, most peddig fáj a hasam :O

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28237) Máté94 válasza alevan (#28236) üzenetére


Máté94
addikt

"Zankyou" se jobb a 11 részével, de hát mit lehet tenni. Jóból keveset adnak...? :DDD

(#28238) orichalcos: Kőszívű vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28238) oriic válasza alevan (#28236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szegény...dinnye.

Live-Die-Respawn

(#28239) saelin válasza alevan (#28230) üzenetére


saelin
veterán

Ezt über kegyetlen végig röhögtem, köszönöm! :D :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28240) Archanon


Archanon
őstag

Serial Experiments Lain

Start Date: Nov 20, 2013
End Date: Aug 18, 2014

Hát csak végeztem vele, akármennyire is volt unalmas. :DDD Mindent összevetve nem volt valami nagy eresztés, kb. semmiről nem szólt. Inkább elvont, "nyomasztó" helyett inkább idegesítőnek mondanám - történjen már valami!!! érzés fogott el minden percben, miközben az egész olyan, mint valami gyogyós összeesküvés elmélete, hogy júj, az internet. :DDD Zene nem igazán volt, a rajz nem valami erős, egész egyszerű, szinkronja átlagosnak mondható, Lain mondjuk harmatgyenge.. Nem tudom igazából mire vélni a sorozatot.

[5/10] - De igazéból nem tudok normális értékelést adni róla.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#28241) Hintalow


Hintalow
senior tag

Tegnap lement a Claymore, nem bántam meg, hogy elkezdtem, de... túl sokat vártam tőle.
Grafikában/zenében hozza az elvárható szintet, de hát a fiatal kora miatt, és mert nagy stúdió alkotása, ez nem is csoda.
Mindenhol úgy volt beharangozva, hogy vérbeli dark fantasy, fájdalom, disztópia, a Berserk-el van pariban, de nem tudta hozni a szintet, számomra végig súlytalan volt az egész, a második felére meg átment fantasy témájú levelupper shounenbe az átlagosnál némileg több vérrel.
A Berserkben és a hasonló stílusokban azt szeretem, hogy még a legnagyobb harcosokon is érződik a gyarló halandóság, mindenki hullik mint a légy, stb (játékban is ezért szerettem a Severance: Blade of Darknesst, és a Dark Souls-t) Erre itt megkapjuk a szokásos mindent ütő főszereplőt, meg úgy általában minden fontosabb szereplő túléli még az armageddont is, aki meg nem, arról vagy előre sejteni lehet, és/vagy a szokásos 50mp-es személyiségű háttérklón.
A cliffhangerért nem húzom le, az a Berserkben is megvolt, folytatás nem lesz, mivel az anime totál mellékvágányra küldte a sztorit. Majd egy retell, ha egyszer vége lesz a mangának esetleg.
Futottak még kategória.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28242) #57770240


#57770240
törölt tag

Darker Than Black az jó?

(#28243) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ma, ahogy Mega Man 3 (kedvenc NES játékom volt, réges-rég - bár tulajdonképpen most is az) speedrun-t csekkolgattam, eszembe jutott, hogy anno (jó 20 évvel ezelőtt) minden szombat reggel, 8:20-kor, Mega Man-t néztem a PRO7-en. Képes voltam csak ezért felkelni korábban és bár uszkve egy szót sem értettem a német torokhörgésből, ezerrel tapadtam a képernyőre.

Elfogott a nosztalgia és hirtelen felindulásból utána is másztam a dolognak; mint kiderült, japán-amerikai kooprodukcióról van szó. Ennek következtében az eredeti nyelv angol, ami borzalmas (komolyan mondom, még talán a NÉMET is jobb..) - és tudtommal japán hangsáv nem is létezik hozzá. :<
anidb-n, myanimelist-en sincs fent, egyedül ANN-en.

Mindenesetre találtam torrentet, reméljük szép lassan lemászik.

Ami érdekes, hogy belenéztem YT-on egy-egy epizódba és bizony az emlékek megszépítik a dolgokat. Azért sajnálatos, hogy a grafika nem hozza az intro-ban látottakat. Viszont az OP alatti zene valahogy nem volt ismerős. WTF. Mondom, nézzük csak meg a német verziót..

Mega Man english OP

Mega Man german OP

Na, az árja verzsön mindjárt más. :C Hát nem 10x királyabb? De most komolyan.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28244) oriic válasza Synthwave (#28243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom, nekem eredeti sorozat kimaradt, csak a Megaman NT Warrior-t néztem hétvégente, az annyira nem jött be, bár nem volt rossz...

MÁs:

Nézem folyamatosan Hunter X Huntert. Jelenleg a 46. résznél vagyok, erre most látom hogy vannak az új sorozathoz OVA-k, meg Movie-k. Van valami nézési sorrend, hogy melyik részek után érdemes nézni a filmeket és ovakat?

Live-Die-Respawn

(#28245) saelin válasza Synthwave (#28243) üzenetére


saelin
veterán

Fú, nekem az első mega man játékom még GBA-n volt meg, de meg nem mondom melyik! Azt de szerettem...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28246) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hanmonogatari letolva.

Jólesett nagyon. Kanbaru hosszú hajjal nagyon cukor!
A történet érdekes volt, bár a SHAFT emberfeletti munkát végzett hogy mindezt 5 epizód hosszúra nyújtsa. A végén a beszélgetés Arararagi senpai, és Kanbaru között EPIC volt, a Shinobu kulcstartó pedig ütött.
Sajnos se a hugicák, sem Hitagi, sem Shinobu, de még csak a cica Hanekawa sem kapott képernyőt. Na jó, Shinoburól kaptunk pár still image-t, meg hugicákról is némi ceruzarajzot meg szobrot, de ennyi.
MÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#28247) oriic válasza oriic (#28244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meh, benéztem, csak két movie van, a régihez vannak az ova-k...

Live-Die-Respawn

(#28248) Hintalow válasza Synthwave (#28243) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem is itt van a polcomon a rajzfilmgyűjteményemben, sőt amikor azt összeállítottam (6-8 éve) végig is néztem. (Kb egy-másfél évig mást sem csináltam, mint a régi rajzfilmeket néztem, "kicsit" sikerült kinosztalgiáznom magam)
Szerintem sincsen hozzá japán nyelv, azon rajzfilmek közé tartozik, amiket alapból nyugati piacra szántak.
A két openinget meghallgatva rá kellett jönnöm, hogy én is a német verzsönt ismerem, jó kis eurotechnó zúzás :K

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28249) Rimuru válasza #57770240 (#28242) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem kell tőle sokat várni, egyszer meg lehet nézni. :)

Vigyázat, csalok!

(#28250) Synthwave válasza Hintalow (#28248) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Le is jött.

Viszont a király német OP song-ot nem találtam FLAC-ben, csak mp3-ban - és az sem 320 kbps.. :<

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.